Spelprogram - P12- 6

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 5 Maria Jemdahl 0706228500 Svart/Vit/Svart/Gul
Bollstanäs SK 1:2 John Fröjd GUL/GRÖN/GRÖN
Hässelby SK FF 1 Hanna Karin Elisabeth Hugozon 0706034303 Röd/Svart/Röda
IF Brommapojkarna 15 Karl Folke Stefan Edberg 0702660716 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IF Brommapojkarna 9 Magnus Runnander 0703648744 Röd/Svart/Svarta/Svarta
Spånga IS FK 3 Robert Daniel Mörén 0707424123 Blå-vit/Blå/Blå
Täby FK 61 Martin Lindroth 0736795309 Blå-Svart/Svart/Blå
Ängby IF RVG 2 Jens Andreasson Grön/Vit/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 10:15 Täby FK 61 - Spånga IS FK 3 Tibblevallen (Täby SC) 21
2019-04-27 10:15 IF Brommapojkarna 9 - AIK FF 5 Blackeberg BP 12
2019-04-27 11:15 Hässelby SK FF 1 - Bollstanäs SK 1:2 Hässelby IP 21
2019-04-28 16:30 Ängby IF RVG 2 - IF Brommapojkarna 15 Ängby IP 2
Maj
2019-05-01 18:30 Bollstanäs SK 1:2 - IF Brommapojkarna 9 Bollstanäs IP 22
2019-05-04 12:45 IF Brommapojkarna 15 - Täby FK 61 Vällingby BP 11
2019-05-05 12:45 AIK FF 5 - Ängby IF RVG 2 Råsunda IP 12
2019-05-05 12:45 Spånga IS FK 3 - Hässelby SK FF 1 Nälsta BP 12
2019-05-11 09:00 Täby FK 61 - AIK FF 5 Tibblevallen (Täby SC) 21
2019-05-12 11:30 Spånga IS FK 3 - Bollstanäs SK 1:2 Nälsta BP 12
2019-05-12 16:30 Ängby IF RVG 2 - IF Brommapojkarna 9 Ängby IP 2
2019-05-15 18:30 Bollstanäs SK 1:2 - Ängby IF RVG 2 Bollstanäs IP 22
2019-05-18 10:15 IF Brommapojkarna 9 - Täby FK 61 Blackeberg BP 12
2019-05-18 12:45 AIK FF 5 - Hässelby SK FF 1 Råsunda IP 12
2019-05-18 12:45 IF Brommapojkarna 15 - Spånga IS FK 3 Vällingby BP 11
2019-05-24 18:15 Hässelby SK FF 1 - IF Brommapojkarna 15 Hässelby Villastads BP 1
2019-05-25 09:00 Täby FK 61 - Ängby IF RVG 2 Tibblevallen (Täby SC) 21
2019-05-25 10:15 IF Brommapojkarna 15 - Bollstanäs SK 1:2 Vällingby BP 11
2019-05-25 11:15 Hässelby SK FF 1 - IF Brommapojkarna 9 Hässelby IP 21
2019-05-26 12:45 Spånga IS FK 3 - AIK FF 5 Nälsta BP 12
2019-05-29 18:30 Bollstanäs SK 1:2 - Täby FK 61 Bollstanäs IP 22
2019-05-31 19:00 Ängby IF RVG 2 - Hässelby SK FF 1 Ängby IP 2
Juni
2019-06-01 09:00 IF Brommapojkarna 9 - Spånga IS FK 3 Blackeberg BP 12
2019-06-01 11:30 AIK FF 5 - IF Brommapojkarna 15 Råsunda IP 12
2019-06-08 11:15 Hässelby SK FF 1 - Täby FK 61 Hässelby IP 21
2019-06-08 11:30 IF Brommapojkarna 15 - IF Brommapojkarna 9 Vällingby BP 11
2019-06-09 11:30 AIK FF 5 - Bollstanäs SK 1:2 Råsunda IP 12
2019-06-09 12:45 Spånga IS FK 3 - Ängby IF RVG 2 Nälsta BP 12
Augusti
2019-08-16 20:00 Bollstanäs SK 1:2 - AIK FF 5 Bollstanäs IP 22
2019-08-17 09:00 Täby FK 61 - Hässelby SK FF 1 Tibblevallen (Täby SC) 21
2019-08-17 09:00 IF Brommapojkarna 9 - IF Brommapojkarna 15 Blackeberg BP 12
2019-08-18 16:30 Ängby IF RVG 2 - Spånga IS FK 3 Ängby IP 2
2019-08-24 10:15 IF Brommapojkarna 15 - AIK FF 5 Vällingby BP 11
2019-08-24 11:15 Hässelby SK FF 1 - Ängby IF RVG 2 Hässelby IP 21
2019-08-25 09:00 Täby FK 61 - Bollstanäs SK 1:2 Tibblevallen (Täby SC) 21
2019-08-25 11:30 Spånga IS FK 3 - IF Brommapojkarna 9 Nälsta BP 12
2019-08-30 18:45 Bollstanäs SK 1:2 - IF Brommapojkarna 15 Bollstanäs IP 22
2019-08-30 19:00 Ängby IF RVG 2 - Täby FK 61 Ängby IP 2
2019-08-31 09:00 IF Brommapojkarna 9 - Hässelby SK FF 1 Blackeberg BP 12
September
2019-09-01 10:15 AIK FF 5 - Spånga IS FK 3 Råsunda IP 12
2019-09-07 10:15 Täby FK 61 - IF Brommapojkarna 9 Tibblevallen (Täby SC) 21
2019-09-07 11:15 Hässelby SK FF 1 - AIK FF 5 Hässelby IP 21
2019-09-08 11:30 Spånga IS FK 3 - IF Brommapojkarna 15 Nälsta BP 12
2019-09-08 16:30 Ängby IF RVG 2 - Bollstanäs SK 1:2 Ängby IP 2
2019-09-13 17:30 Bollstanäs SK 1:2 - Spånga IS FK 3 Bollstanäs IP 22
2019-09-14 10:15 IF Brommapojkarna 9 - Ängby IF RVG 2 Blackeberg BP 12
2019-09-14 11:30 IF Brommapojkarna 15 - Hässelby SK FF 1 Vällingby BP 11
2019-09-15 12:45 AIK FF 5 - Täby FK 61 Råsunda IP 12
2019-09-21 09:00 IF Brommapojkarna 9 - Bollstanäs SK 1:2 Blackeberg BP 12
2019-09-21 10:15 Täby FK 61 - IF Brommapojkarna 15 Tibblevallen (Täby SC) 21
2019-09-21 11:15 Hässelby SK FF 1 - Spånga IS FK 3 Hässelby IP 21
2019-09-22 16:30 Ängby IF RVG 2 - AIK FF 5 Ängby IP 2
2019-09-25 18:30 Bollstanäs SK 1:2 - Hässelby SK FF 1 Bollstanäs IP 22
2019-09-28 11:30 IF Brommapojkarna 15 - Ängby IF RVG 2 Vällingby BP 11
2019-09-28 12:45 AIK FF 5 - IF Brommapojkarna 9 Råsunda IP 12
2019-09-29 14:00 Spånga IS FK 3 - Täby FK 61 Nälsta BP 12