Spelprogram - P11 Nordvästra C1, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-12 18:30 Ekets GoIF - Båstads GIF Örkelljunga IP konstgräs 7-manna 1
2019-04-13 10:00 Brunnby FF - Hjärnarps GIF Brunnbyvallen B-plan 7-manna 2 (liten)
2019-04-13 11:00 Vikens IK - Munka Ljungby IF blå Vikvalla B-plan 7-manna 1
2019-04-13 11:00 Jonstorps IF FK - Skäldervikens IF Kullaparken B-Plan 7-manna 2
2019-04-14 11:30 Strövelstorps GoIF - Höganäs BK röd Strövelstorps IP A-plan 7-manna 1
2019-04-18 18:30 Hjärnarps GIF - Vikens IK Hjärnarpsvallen B-plan 5-manna 1
2019-04-21 11:00 Höganäs BK röd - Brunnby FF Höganäs Sportcenter Plan Syd B1 7-manna
2019-04-21 11:30 Skäldervikens IF - Ekets GoIF Skäldervikens IP B-plan 7-manna 2
2019-04-22 14:00 Munka Ljungby IF blå - Jonstorps IF FK Munka IP C-plan 7-manna 1
2019-04-27 10:00 Brunnby FF - Båstads GIF Brunnbyvallen B-plan 7-manna 2 (liten)
2019-04-27 10:00 Skäldervikens IF - Munka Ljungby IF blå Skäldervikens IP B-plan 7-manna 2
2019-04-27 10:30 Jonstorps IF FK - Hjärnarps GIF Kullaparken B-Plan 7-manna 2
2019-04-27 11:00 Vikens IK - Höganäs BK röd Vikvalla B-plan 7-manna 1
2019-04-28 11:30 Strövelstorps GoIF - Ekets GoIF Strövelstorps IP A-plan 7-manna 1
Maj
2019-05-01 11:00 Båstads GIF - Strövelstorps GoIF Örebäcksvallen A-plan 7-manna 1
2019-05-04 10:00 Ekets GoIF - Munka Ljungby IF blå Ryavallen C-plan 7-manna 1
2019-05-04 11:00 Hjärnarps GIF - Skäldervikens IF Hjärnarpsvallen B-plan 9-manna
2019-05-04 12:00 Båstads GIF - Vikens IK Örebäcksvallen A-plan 7-manna 1
2019-05-05 10:30 Höganäs BK röd - Jonstorps IF FK Höganäs Sportcenter Plan Syd B1 7-manna
2019-05-05 13:30 Strövelstorps GoIF - Brunnby FF Strövelstorps IP A-plan 7-manna 1
2019-05-11 11:00 Jonstorps IF FK - Båstads GIF Kullaparken B-Plan 7-manna 1
2019-05-11 15:00 Brunnby FF - Ekets GoIF Brunnbyvallen B-plan 7-manna 2 (liten)
2019-05-12 10:30 Munka Ljungby IF blå - Hjärnarps GIF Munka IP C-plan 7-manna 1
2019-05-12 13:00 Vikens IK - Strövelstorps GoIF Vikvalla B-plan 7-manna 1
2019-05-12 13:00 Skäldervikens IF - Höganäs BK röd Skäldervikens IP B-plan 7-manna 2
2019-05-18 10:00 Brunnby FF - Vikens IK Brunnbyvallen B-plan 7-manna 2 (liten)
2019-05-18 10:00 Ekets GoIF - Hjärnarps GIF Ryavallen C-plan 7-manna 1
2019-05-19 10:30 Båstads GIF - Skäldervikens IF Örebäcksvallen konstgräs
2019-05-19 13:30 Strövelstorps GoIF - Jonstorps IF FK Strövelstorps IP A-plan 7-manna 1
2019-05-19 13:30 Höganäs BK röd - Munka Ljungby IF blå Höganäs Sportcenter Plan Syd B1 7-manna
2019-05-25 11:00 Vikens IK - Ekets GoIF Vikvalla B-plan 7-manna 1
2019-05-25 12:00 Hjärnarps GIF - Höganäs BK röd Hjärnarpsvallen B-plan 9-manna
2019-05-25 12:30 Skäldervikens IF - Strövelstorps GoIF Skäldervikens IP A-plan 7-manna 2
2019-05-26 11:30 Jonstorps IF FK - Brunnby FF Kullaparken B-Plan 7-manna 1
2019-05-26 12:00 Munka Ljungby IF blå - Båstads GIF Munka IP C-plan 7-manna 2
Juni
2019-06-04 18:00 Vikens IK - Jonstorps IF FK Vikvalla B-plan 7-manna 1
2019-06-07 18:30 Ekets GoIF - Höganäs BK röd Ryavallen C-plan 7-manna 1
2019-06-08 10:00 Båstads GIF - Hjärnarps GIF Örebäcksvallen A-plan 7-manna 2
2019-06-08 10:00 Brunnby FF - Skäldervikens IF Brunnbyvallen B-plan 7-manna 2 (liten)
2019-06-09 11:30 Strövelstorps GoIF - Munka Ljungby IF blå Strövelstorps IP A-plan 7-manna 1
2019-06-15 12:00 Jonstorps IF FK - Ekets GoIF Kullaparken B-Plan 7-manna 1
2019-06-16 09:45 Hjärnarps GIF - Strövelstorps GoIF Hjärnarpsvallen B-plan 9-manna
2019-06-16 10:30 Munka Ljungby IF blå - Brunnby FF Munka IP C-plan 7-manna 2
2019-06-16 11:00 Skäldervikens IF - Vikens IK Skäldervikens IP B-plan 7-manna 2
2019-06-18 18:00 Höganäs BK röd - Båstads GIF Höganäs Sportcenter Plan Syd B2 7-manna