Spelprogram - P9 Nordöstra C2, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-13 10:00 Åhus Horna BK svart - Ifö Bromölla IF vit Furehov IP plan 3 5-manna 1
2019-04-13 14:00 VMA IK - Åhus Horna BK randig Arkelstorps IP A-plan
2019-04-14 10:00 Åsums BK - Nosaby IF röd Wendesvallen B-plan
2019-04-14 11:00 Fjälkinge IF - Tjörnarps BoIF (P10) Maxilandia IP A-plan 5-manna 1
2019-04-14 14:00 Österslövs IS svart - Önnestad BoIF
2019-04-20 10:00 Nosaby IF vit - Fjälkinge IF Nya Vallbjörka C-plan 9-manna
2019-04-20 11:00 Ifö Bromölla IF vit - Österslövs IS svart Ivöstrand idrottsområde, Bromölla E-plan 5-manna 1
2019-04-21 10:00 Nosaby IF röd - Åhus Horna BK svart Nya Vallbjörka C-plan 9-manna
2019-04-21 11:00 Önnestad BoIF - VMA IK Önnevallen IP A-plan 5-manna
2019-04-22 10:30 Tjörnarps BoIF (P10) - Åsums BK Tjörnevallen A-plan 7-manna
2019-04-27 10:00 Åhus Horna BK randig - Önnestad BoIF Furehov IP plan 3 5-manna 1
2019-04-27 11:00 Österslövs IS svart - Nosaby IF röd
2019-04-27 12:30 Åhus Horna BK svart - Tjörnarps BoIF (P10) Furehov IP plan 3 5-manna 1
2019-04-28 10:00 Åsums BK - Nosaby IF vit Wendesvallen B-plan
2019-04-28 11:00 VMA IK - Ifö Bromölla IF vit Arkelstorps IP A-plan
Maj
2019-05-04 10:00 Nosaby IF vit - Åhus Horna BK svart Nya Vallbjörka C-plan 9-manna
2019-05-04 11:00 Fjälkinge IF - Åsums BK Maxilandia IP A-plan 5-manna 1
2019-05-04 11:00 Ifö Bromölla IF vit - Åhus Horna BK randig Ivöstrand idrottsområde, Bromölla E-plan 5-manna 1
2019-05-05 10:00 Nosaby IF röd - VMA IK
2019-05-05 11:00 Tjörnarps BoIF (P10) - Österslövs IS svart Tjörnevallen A-plan 7-manna
2019-05-11 11:00 Österslövs IS svart - Nosaby IF vit
2019-05-11 11:00 VMA IK - Tjörnarps BoIF (P10) Arkelstorps IP A-plan
2019-05-12 10:00 Åhus Horna BK svart - Fjälkinge IF Furehov IP plan 3 5-manna 1
2019-05-12 10:00 Åhus Horna BK randig - Nosaby IF röd Furehov IP plan 3 5-manna 1
2019-05-12 10:00 Önnestad BoIF - Ifö Bromölla IF vit Önnevallen IP A-plan 5-manna
2019-05-18 10:00 Nosaby IF röd - Önnestad BoIF Nya Vallbjörka C-plan 9-manna
2019-05-18 11:00 Fjälkinge IF - Österslövs IS svart Maxilandia IP A-plan 5-manna 1
2019-05-18 11:00 Tjörnarps BoIF (P10) - Åhus Horna BK randig Tjörnevallen A-plan 7-manna
2019-05-19 10:00 Nosaby IF vit - VMA IK Nya Vallbjörka C-plan 9-manna
2019-05-19 10:00 Åsums BK - Åhus Horna BK svart Wendesvallen B-plan
2019-05-25 10:00 Åhus Horna BK randig - Nosaby IF vit Furehov IP plan 3 5-manna 1
2019-05-25 11:00 Österslövs IS svart - Åsums BK
2019-05-25 11:00 Ifö Bromölla IF vit - Nosaby IF röd Ivöstrand idrottsområde, Bromölla E-plan 5-manna 1
2019-05-26 11:00 VMA IK - Fjälkinge IF Arkelstorps IP A-plan
2019-05-30 11:00 Önnestad BoIF - Tjörnarps BoIF (P10) Önnevallen IP A-plan 5-manna
Juni
2019-06-08 10:00 Nosaby IF vit - Önnestad BoIF Nya Vallbjörka C-plan 9-manna
2019-06-08 11:00 Fjälkinge IF - Åhus Horna BK randig Maxilandia IP A-plan 5-manna 1
2019-06-09 10:00 Åsums BK - VMA IK Wendesvallen B-plan
2019-06-09 10:00 Åhus Horna BK svart - Österslövs IS svart Furehov IP plan 3 5-manna 1
2019-06-09 11:00 Tjörnarps BoIF (P10) - Ifö Bromölla IF vit Tjörnevallen A-plan 7-manna
2019-06-16 10:00 Åhus Horna BK randig - Åsums BK Furehov IP plan 3 5-manna 1
2019-06-16 10:00 Nosaby IF röd - Tjörnarps BoIF (P10) Nya Vallbjörka C-plan 9-manna
2019-06-16 10:30 Önnestad BoIF - Fjälkinge IF Önnevallen IP A-plan 5-manna
2019-06-16 11:00 Ifö Bromölla IF vit - Nosaby IF vit Ivöstrand idrottsområde, Bromölla E-plan 5-manna 1
2019-06-16 17:00 VMA IK - Åhus Horna BK svart Arkelstorps IP A-plan