Spelprogram - F12 Sydvästra C1, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-13 11:00 Kulladals FF - Oxie SK Kulladals IP, konstgräs 7-manna 2
2019-04-14 10:30 GIF Nike blå - Vellinge IF röd Lomma IP B-plan, konstgräs 7-manna 1
2019-04-14 11:30 Hyllie IK - Svedala IF Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2019-04-19 10:00 Vellinge IF röd - Husie IF 2 Vellinge IP Östranplan 7-manna 1
2019-04-20 11:00 Oxie SK - FC Champions guld Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
2019-04-22 11:00 Uppåkra IF - Hyllie IK Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2019-04-27 11:00 Kulladals FF - Uppåkra IF Kulladals IP, konstgräs 7-manna 2
2019-04-28 10:30 GIF Nike blå - FC Champions guld Lomma IP B-plan, konstgräs 7-manna 2
2019-04-28 11:30 Hyllie IK - Vellinge IF röd Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2019-04-28 12:30 Oxie SK - Svedala IF Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
Maj
2019-05-01 10:30 Husie IF 2 - Uppåkra IF Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 1
2019-05-05 09:00 FC Champions guld - Svedala IF Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 2
2019-05-05 10:30 GIF Nike blå - Husie IF 2 Lomma IP B-plan, konstgräs 7-manna 1
2019-05-05 11:00 Uppåkra IF - Oxie SK Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2019-05-11 09:30 Husie IF 2 - FC Champions guld Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 1
2019-05-12 11:30 Hyllie IK - GIF Nike blå Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-12 12:00 Svedala IF - Uppåkra IF Aggarpsvallen, konstgräs 1 7-manna 2
2019-05-13 18:00 Oxie SK - Vellinge IF röd Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
2019-05-17 18:00 Vellinge IF röd - Kulladals FF Vellinge IP Östranplan 7-manna 1
2019-05-18 10:00 Vellinge IF röd - Svedala IF Vellinge IP Östranplan 7-manna 1
2019-05-18 12:15 Husie IF 2 - Hyllie IK Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 1
2019-05-19 09:00 FC Champions guld - Uppåkra IF Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 2
2019-05-19 10:30 GIF Nike blå - Kulladals FF Lomma IP B-plan, konstgräs 7-manna 1
2019-05-23 17:45 Svedala IF - Kulladals FF Aggarpsvallen, konstgräs 1 7-manna 2
2019-05-25 13:00 Oxie SK - GIF Nike blå Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
2019-05-26 13:00 Hyllie IK - FC Champions guld Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-26 13:00 Kulladals FF - Husie IF 2 Kulladals IP, konstgräs 7-manna 2
Juni
2019-06-02 11:00 Uppåkra IF - Vellinge IF röd Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2019-06-04 19:00 Husie IF 2 - Oxie SK Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 1
2019-06-08 11:00 FC Champions guld - Vellinge IF röd Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 2
2019-06-09 10:00 Hyllie IK - Kulladals FF Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2019-06-09 10:30 GIF Nike blå - Svedala IF Lomma IP B-plan, konstgräs 7-manna 1
2019-06-15 11:30 Uppåkra IF - GIF Nike blå Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2019-06-16 11:30 Oxie SK - Hyllie IK Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
2019-06-16 12:00 Svedala IF - Husie IF 2 Aggarpsvallen, konstgräs 1 7-manna 2
2019-06-16 13:00 Kulladals FF - FC Champions guld Kulladals IP, konstgräs 7-manna 2