Spelprogram - P12 Sydvästra A2, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-12 18:00 Lövestads IF/Esperöds SK/Vanstads IF vit - Köpingebro IF vit Björkavallen A-plan 7-manna 1
2019-04-13 09:50 Malmö FF 1 - Kvarnby IK blå Malmö Stadionområdet Plan 10 konstgräs 7-manna 1
2019-04-13 10:00 BK Höllviken blå - FC Trelleborg svart Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 2
2019-04-13 10:00 Ystads IF FF vit - Kulladals FF blå Sandskogens IP C-plan 7-manna 1
2019-04-13 11:30 Hyllie IK grön - IF Limhamn Bunkeflo B1 Hyllie IP konstgräs 7-manna 2
2019-04-14 10:30 FC Bellevue 2 - Husie IF grön Malmö Stadionområdet Plan 10 konstgräs 7-manna 1
2019-04-18 19:00 FC Trelleborg svart - Lövestads IF/Esperöds SK/Vanstads IF vit Västervångs IP konstgräs 7-manna 1
2019-04-22 10:15 Kvarnby IK blå - Ystads IF FF vit Bäckagårds IP plan 2 7-manna 2
2019-04-22 11:00 Husie IF grön - BK Höllviken blå Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 2
2019-04-22 12:00 IF Limhamn Bunkeflo B1 - Malmö FF 1 Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2
2019-04-27 11:00 Kulladals FF blå - FC Bellevue 2 Kulladals IP, konstgräs 7-manna 1
2019-04-27 11:30 Ystads IF FF vit - IF Limhamn Bunkeflo B1 Sandskogens IP C-plan 7-manna 1
2019-04-27 13:00 BK Höllviken blå - FC Bellevue 2 Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 2
2019-04-27 13:30 Lövestads IF/Esperöds SK/Vanstads IF vit - Husie IF grön Björkavallen A-plan 7-manna 1
2019-04-28 09:50 Malmö FF 1 - Köpingebro IF vit Malmö Stadionområdet Plan 10 konstgräs 7-manna 1
2019-04-28 11:00 Kulladals FF blå - Kvarnby IK blå Kulladals IP, konstgräs 7-manna 2
2019-04-28 16:15 Hyllie IK grön - FC Trelleborg svart Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
Maj
2019-05-03 18:30 FC Bellevue 2 - Kvarnby IK blå Malmö Stadionområdet Plan 10 konstgräs 7-manna 1
2019-05-04 10:00 FC Trelleborg svart - Malmö FF 1 Västervångs IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-04 10:30 Köpingebro IF vit - Ystads IF FF vit Köpingebro IP B-plan 7-manna 1
2019-05-04 12:00 IF Limhamn Bunkeflo B1 - Kulladals FF blå Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
2019-05-05 10:30 Husie IF grön - Hyllie IK grön Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 2
2019-05-05 12:00 BK Höllviken blå - Lövestads IF/Esperöds SK/Vanstads IF vit Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 2
2019-05-09 18:30 Köpingebro IF vit - Hyllie IK grön Köpingebro IP B-plan 7-manna 1
2019-05-11 09:50 Malmö FF 1 - Husie IF grön Malmö Stadionområdet Plan 10 konstgräs 7-manna 1
2019-05-11 10:00 Kvarnby IK blå - IF Limhamn Bunkeflo B1 Bäckagårds IP plan 2 7-manna 2
2019-05-11 12:45 Ystads IF FF vit - FC Trelleborg svart Sandskogens IP C-plan 7-manna 1
2019-05-12 09:30 Lövestads IF/Esperöds SK/Vanstads IF vit - FC Bellevue 2 Björkavallen A-plan 7-manna 1
2019-05-12 11:30 Hyllie IK grön - BK Höllviken blå Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-17 19:00 FC Trelleborg svart - Kulladals FF blå Västervångs IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-18 12:30 Lövestads IF/Esperöds SK/Vanstads IF vit - Hyllie IK grön Björkavallen A-plan
2019-05-19 10:00 Köpingebro IF vit - Kvarnby IK blå Köpingebro IP B-plan 7-manna 1
2019-05-19 11:00 Husie IF grön - Ystads IF FF vit Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 2
2019-05-19 12:00 BK Höllviken blå - Malmö FF 1 Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 2
2019-05-25 09:50 Malmö FF 1 - Lövestads IF/Esperöds SK/Vanstads IF vit Malmö Stadionområdet Plan 10 konstgräs 7-manna 1
2019-05-25 10:00 IF Limhamn Bunkeflo B1 - Köpingebro IF vit Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
2019-05-25 11:30 Hyllie IK grön - FC Bellevue 2 Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-25 11:30 Ystads IF FF vit - BK Höllviken blå Sandskogens IP C-plan 7-manna 1
2019-05-25 12:00 Kvarnby IK blå - FC Trelleborg svart Bäckagårds IP plan 2 7-manna 2
2019-05-26 11:00 Kulladals FF blå - Husie IF grön Kulladals IP, konstgräs 7-manna 2
Juni
2019-06-02 10:00 Kulladals FF blå - Köpingebro IF vit Kulladals IP, konstgräs 7-manna 2
2019-06-06 16:00 Lövestads IF/Esperöds SK/Vanstads IF vit - Ystads IF FF vit Björkavallen A-plan 7-manna 1
2019-06-07 18:30 FC Bellevue 2 - Köpingebro IF vit Malmö Stadionområdet Plan 10 konstgräs 7-manna 1
2019-06-07 19:00 FC Trelleborg svart - IF Limhamn Bunkeflo B1 Västervångs IP konstgräs 7-manna 1
2019-06-08 11:45 Husie IF grön - Kvarnby IK blå Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 2
2019-06-08 13:30 BK Höllviken blå - Kulladals FF blå Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 2
2019-06-09 13:00 Kulladals FF blå - Lövestads IF/Esperöds SK/Vanstads IF vit Kulladals IP, konstgräs 7-manna 1
2019-06-09 14:45 FC Bellevue 2 - IF Limhamn Bunkeflo B1 Malmö Stadionområdet Plan 10 konstgräs 7-manna 2
2019-06-13 17:15 Hyllie IK grön - Malmö FF 1 Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2019-06-13 18:30 Köpingebro IF vit - FC Trelleborg svart Köpingebro IP B-plan 7-manna 1
2019-06-15 09:50 Malmö FF 1 - FC Bellevue 2 Malmö Stadionområdet Plan 10 konstgräs 7-manna 1
2019-06-15 10:00 Kvarnby IK blå - BK Höllviken blå Bäckagårds IP plan 2 7-manna 2
2019-06-15 10:00 IF Limhamn Bunkeflo B1 - Husie IF grön Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
2019-06-15 11:30 Ystads IF FF vit - Hyllie IK grön Sandskogens IP C-plan 7-manna 1