Spelprogram - P12 Sydvästra C2, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-13 10:00 FC Möjligheten - IFK Malmö FK 1 Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 1
2019-04-13 10:00 Malmö City FC röd - Arlövs BI Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
2019-04-13 10:15 Kvarnby IK röd - Staffanstorp United FC lila Bäckagårds IP plan 1 7-manna 1
2019-04-13 11:00 Kulladals FF vit - Heleneholms SK Kulladals IP, konstgräs 7-manna 1
2019-04-13 12:30 Lilla Torg FF svart - GIF Nike blå Mariedals IP konstgräs 7-manna 1
2019-04-14 08:45 FC Bellevue 3 - Klågerups GoIF vit Mellanhedens IP A-plan 7-manna 1
2019-04-20 10:15 IFK Malmö FK 1 - Lilla Torg FF svart Malmö Stadionområdet Plan 9 konstgräs 7-manna 1
2019-04-20 10:30 Heleneholms SK - Kvarnby IK röd Heleneholms IP konstgräs 7-manna 1
2019-04-21 10:00 Staffanstorp United FC lila - FC Möjligheten Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 2
2019-04-21 10:30 GIF Nike blå - Malmö City FC röd Pilängsplanen 7-manna 1
2019-04-21 11:30 Arlövs BI - FC Bellevue 3 Kronetorpsvallen C-plan 7-manna 1
2019-04-22 13:30 Klågerups GoIF vit - Kulladals FF vit Gamla IP, Klågerup konstgräs 7-manna 1
2019-04-25 19:00 FC Möjligheten - Heleneholms SK Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 1
2019-04-27 09:30 Kulladals FF vit - Arlövs BI Kulladals IP, konstgräs 7-manna 1
2019-04-27 11:30 Lilla Torg FF svart - Staffanstorp United FC lila Mariedals IP konstgräs 7-manna 1
2019-04-28 08:45 FC Bellevue 3 - Malmö City FC röd Mellanhedens IP A-plan 7-manna 2
2019-04-28 10:30 Kvarnby IK röd - Klågerups GoIF vit Bäckagårds IP plan 2 7-manna 1
2019-04-28 10:30 GIF Nike blå - IFK Malmö FK 1 Pilängsplanen 7-manna 1
Maj
2019-05-02 18:45 Malmö City FC röd - IFK Malmö FK 1 Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
2019-05-04 09:30 Arlövs BI - Kvarnby IK röd Kronetorpsvallen C-plan 7-manna 1
2019-05-04 09:30 Heleneholms SK - Lilla Torg FF svart Heleneholms IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-04 11:45 Klågerups GoIF vit - FC Möjligheten Gamla IP, Klågerup 7-manna naturgräs
2019-05-05 12:00 FC Bellevue 3 - Kulladals FF vit Malmö Stadionområdet Plan 9 konstgräs 7-manna 1
2019-05-05 12:00 Staffanstorp United FC lila - GIF Nike blå Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 2
2019-05-11 09:30 Kulladals FF vit - Malmö City FC röd Kulladals IP, konstgräs 7-manna 2
2019-05-11 09:45 IFK Malmö FK 1 - Staffanstorp United FC lila Malmö Stadionområdet Plan 9 konstgräs 7-manna 1
2019-05-11 10:00 FC Möjligheten - Arlövs BI Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-11 12:00 Kvarnby IK röd - FC Bellevue 3 Bäckagårds IP plan 2 7-manna 2
2019-05-12 10:30 GIF Nike blå - Heleneholms SK Pilängsplanen 7-manna 1
2019-05-12 12:30 Lilla Torg FF svart - Klågerups GoIF vit Mariedals IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-18 12:00 Malmö City FC röd - Staffanstorp United FC lila Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
2019-05-19 10:00 Heleneholms SK - IFK Malmö FK 1 Heleneholms IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-19 10:30 FC Bellevue 3 - FC Möjligheten Malmö Stadionområdet Plan 10 konstgräs 7-manna 1
2019-05-19 11:00 Arlövs BI - Lilla Torg FF svart Kronetorpsvallen C-plan 7-manna 1
2019-05-19 11:00 Kulladals FF vit - Kvarnby IK röd Kulladals IP, konstgräs 7-manna 1
2019-05-19 11:45 Klågerups GoIF vit - GIF Nike blå Gamla IP, Klågerup 7-manna naturgräs
2019-05-25 09:45 IFK Malmö FK 1 - Klågerups GoIF vit Kroksbäck IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-25 10:00 FC Möjligheten - Kulladals FF vit Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-25 10:00 Staffanstorp United FC lila - Heleneholms SK Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 2
2019-05-25 14:00 Kvarnby IK röd - Malmö City FC röd Bäckagårds IP plan 2 7-manna 2
2019-05-26 10:30 GIF Nike blå - Arlövs BI Pilängsplanen 7-manna 1
2019-05-26 11:30 Lilla Torg FF svart - FC Bellevue 3 Mariedals IP konstgräs 7-manna 2
2019-05-27 18:45 Staffanstorp United FC lila - Arlövs BI Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 2
Juni
2019-06-08 10:15 Kvarnby IK röd - FC Möjligheten Bäckagårds IP plan 2 7-manna 2
2019-06-08 11:00 Kulladals FF vit - Lilla Torg FF svart Kulladals IP, konstgräs 7-manna 1
2019-06-08 11:45 Klågerups GoIF vit - Staffanstorp United FC lila Gamla IP, Klågerup 7-manna naturgräs
2019-06-08 13:00 Malmö City FC röd - Heleneholms SK Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 2
2019-06-09 08:45 FC Bellevue 3 - GIF Nike blå Mellanhedens IP A-plan 7-manna 2
2019-06-09 11:45 Arlövs BI - IFK Malmö FK 1 Kronetorpsvallen C-plan 7-manna 1
2019-06-13 19:00 FC Möjligheten - Malmö City FC röd Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 1
2019-06-15 09:45 IFK Malmö FK 1 - FC Bellevue 3 Kroksbäck IP konstgräs 7-manna 1
2019-06-15 12:00 Heleneholms SK - Klågerups GoIF vit Heleneholms IP konstgräs 7-manna 1
2019-06-16 10:45 Lilla Torg FF svart - Kvarnby IK röd Mariedals IP konstgräs 7-manna 2
2019-06-23 10:30 GIF Nike blå - Kulladals FF vit Pilängsplanen 7-manna 1