Spelprogram - P11 Sydvästra A2, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-13 09:30 Kulladals FF blå - IF Limhamn Bunkeflo B2 Kulladals IP, konstgräs 7-manna 2
2019-04-13 10:30 IFK Klagshamn blå - Skanör Falsterbo IF röd Klagshamns IP Plan 5 7-manna
2019-04-14 10:00 Lilla Torg FF blå - Malmö City FC gul Mariedals IP konstgräs 7-manna 2
2019-04-14 11:00 BK Höllviken svart - Vellinge IF blå Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1
2019-04-14 12:00 Borrby IF/Hammenhögs IF/Österlen FF gul - Malmö FF 2 Hamondavallen 7-manna 2
2019-04-20 11:45 Malmö City FC gul - IFK Klagshamn blå Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
2019-04-22 10:00 FC Trelleborg blå - BK Höllviken svart Västervångs IP konstgräs 7-manna 1
2019-04-22 10:30 Malmö FF 2 - Kulladals FF blå Malmö Stadionområdet Plan 10 konstgräs 7-manna 2
2019-04-22 11:30 Skanör Falsterbo IF röd - Borrby IF/Hammenhögs IF/Österlen FF gul Tångvalla IP konstgräs 7-manna 1
2019-04-27 09:00 IFK Klagshamn blå - Vellinge IF blå Klagshamns IP Plan 8 7-manna 1
2019-04-27 10:00 IF Limhamn Bunkeflo B2 - Malmö FF 2 Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 3
2019-04-28 09:30 Kulladals FF blå - Skanör Falsterbo IF röd Kulladals IP, konstgräs 7-manna 2
2019-04-28 11:00 Borrby IF/Hammenhögs IF/Österlen FF gul - Malmö City FC gul Hamondavallen 7-manna 2
2019-04-28 11:30 Lilla Torg FF blå - FC Trelleborg blå Mariedals IP konstgräs 7-manna 2
Maj
2019-05-01 15:00 Vellinge IF blå - Lilla Torg FF blå Vellinge IP Östranplan 7-manna 1
2019-05-02 18:00 Skanör Falsterbo IF röd - IF Limhamn Bunkeflo B2 Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
2019-05-04 11:30 FC Trelleborg blå - IFK Klagshamn blå Västervångs IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-04 12:00 IF Limhamn Bunkeflo B2 - Malmö City FC gul Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2
2019-05-05 10:00 BK Höllviken svart - Lilla Torg FF blå Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1
2019-05-05 10:00 Vellinge IF blå - Borrby IF/Hammenhögs IF/Österlen FF gul Vellinge IP B-plan 7-manna 1
2019-05-05 11:45 Malmö City FC gul - Kulladals FF blå Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 2
2019-05-11 10:30 IFK Klagshamn blå - BK Höllviken svart Klagshamns IP Plan 8 7-manna 1
2019-05-11 10:30 Borrby IF/Hammenhögs IF/Österlen FF gul - FC Trelleborg blå Hamondavallen 7-manna 2
2019-05-11 11:00 Kulladals FF blå - Vellinge IF blå Kulladals IP, konstgräs 7-manna 2
2019-05-11 11:15 Malmö FF 2 - Skanör Falsterbo IF röd Malmö Stadionområdet Plan 10 konstgräs 7-manna 1
2019-05-18 11:30 Vellinge IF blå - IF Limhamn Bunkeflo B2 Vellinge IP Östranplan 7-manna 1
2019-05-18 12:15 Lilla Torg FF blå - IFK Klagshamn blå Mariedals IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-19 10:00 FC Trelleborg blå - Kulladals FF blå Västervångs IP konstgräs 7-manna 2
2019-05-19 11:45 Malmö City FC gul - Malmö FF 2 Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
2019-05-19 12:00 BK Höllviken svart - Borrby IF/Hammenhögs IF/Österlen FF gul Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1
2019-05-23 18:00 Skanör Falsterbo IF röd - Malmö City FC gul Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
2019-05-25 09:30 Kulladals FF blå - BK Höllviken svart Kulladals IP, konstgräs 7-manna 2
2019-05-25 10:00 Borrby IF/Hammenhögs IF/Österlen FF gul - Lilla Torg FF blå Hamondavallen 7-manna 2
2019-05-25 11:15 Malmö FF 2 - Vellinge IF blå Malmö Stadionområdet Plan 10 konstgräs 7-manna 1
2019-05-26 10:00 IF Limhamn Bunkeflo B2 - FC Trelleborg blå Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2
Juni
2019-06-08 10:00 FC Trelleborg blå - Malmö FF 2 Västervångs IP konstgräs 7-manna 1
2019-06-08 10:00 Lilla Torg FF blå - Kulladals FF blå Mariedals IP konstgräs 7-manna 1
2019-06-08 11:00 Vellinge IF blå - Skanör Falsterbo IF röd Vellinge IP Östranplan 7-manna 1
2019-06-09 10:00 BK Höllviken svart - IF Limhamn Bunkeflo B2 Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1
2019-06-10 18:00 IFK Klagshamn blå - Borrby IF/Hammenhögs IF/Österlen FF gul Klagshamns IP Plan 6 7-manna 1
2019-06-13 18:00 Skanör Falsterbo IF röd - FC Trelleborg blå Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
2019-06-14 19:00 Malmö City FC gul - Vellinge IF blå Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
2019-06-15 09:30 Kulladals FF blå - IFK Klagshamn blå Kulladals IP, konstgräs 7-manna 2
2019-06-15 11:15 Malmö FF 2 - BK Höllviken svart Malmö Stadionområdet Plan 10 konstgräs 7-manna 2
2019-06-15 11:30 IF Limhamn Bunkeflo B2 - Lilla Torg FF blå Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2