Spelprogram - P11 Sydvästra B3, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-13 13:00 Malmö City FC svart - Bunkeflo FF Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
2019-04-14 09:00 IFK Klagshamn grön - Malmö IKF Klagshamns IP plan 7 7-manna
2019-04-14 10:15 FC Rosengård 1917 blå - Kulladals FF vit Rosengårds IP konstgräs 7-manna 2
2019-04-14 10:30 Husie IF grön - Kvarnby IK gul Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 2
2019-04-14 11:00 Heleneholms SK 1 - Hyllie IK svart Heleneholms IP konstgräs 7-manna 1
2019-04-20 10:00 IF Limhamn Bunkeflo B3 - FC Rosengård 1917 blå Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
2019-04-21 10:00 Hyllie IK svart - Malmö City FC svart Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2019-04-21 11:00 Bunkeflo FF - Husie IF grön Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 3
2019-04-21 11:00 Kulladals FF vit - Heleneholms SK 1 Kulladals IP, konstgräs 7-manna 1
2019-04-22 10:15 Kvarnby IK gul - IFK Klagshamn grön Bäckagårds IP plan 2 7-manna 1
2019-04-27 10:00 Malmö City FC svart - Kulladals FF vit Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
2019-04-27 10:00 Husie IF grön - Hyllie IK svart Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 1
2019-04-27 14:00 Malmö IKF - Kvarnby IK gul Gullviksborgs IP 7-manna
2019-04-28 09:00 IFK Klagshamn grön - Bunkeflo FF Klagshamns IP Plan 8 7-manna 1
2019-04-29 17:45 Heleneholms SK 1 - IF Limhamn Bunkeflo B3 Heleneholms IP konstgräs 7-manna 1
Maj
2019-05-04 09:30 Kulladals FF vit - Husie IF grön Kulladals IP, konstgräs 7-manna 1
2019-05-04 10:00 IF Limhamn Bunkeflo B3 - Malmö City FC svart Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2
2019-05-04 10:00 Bunkeflo FF - Malmö IKF Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
2019-05-04 11:30 Hyllie IK svart - IFK Klagshamn grön Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-05 14:30 FC Rosengård 1917 blå - Heleneholms SK 1 Rosengårds IP konstgräs 7-manna 2
2019-05-11 10:00 Malmö City FC svart - FC Rosengård 1917 blå Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
2019-05-11 14:00 Malmö IKF - Hyllie IK svart Gullviksborgs IP 7-manna
2019-05-12 09:00 IFK Klagshamn grön - Kulladals FF vit Klagshamns IP Plan 8 7-manna 1
2019-05-12 12:00 Kvarnby IK gul - Bunkeflo FF Bäckagårds IP plan 2 7-manna 2
2019-05-18 11:00 Heleneholms SK 1 - Malmö City FC svart Heleneholms IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-18 11:00 Kulladals FF vit - Malmö IKF Kulladals IP, konstgräs 7-manna 1
2019-05-18 11:30 Hyllie IK svart - Kvarnby IK gul Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-18 12:00 IF Limhamn Bunkeflo B3 - IFK Klagshamn grön Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2
2019-05-19 11:30 FC Rosengård 1917 blå - Husie IF grön Rosengårds IP konstgräs 7-manna 2
2019-05-22 18:30 Bunkeflo FF - Hyllie IK svart Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 3
2019-05-25 11:00 IFK Klagshamn grön - FC Rosengård 1917 blå Klagshamns IP Plan 8 7-manna 1
2019-05-25 11:30 Husie IF grön - Heleneholms SK 1 Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 1
2019-05-25 14:00 Malmö IKF - IF Limhamn Bunkeflo B3 Gullviksborgs IP 7-manna
2019-05-26 10:30 Kvarnby IK gul - Kulladals FF vit Bäckagårds IP plan 2 7-manna 1
Juni
2019-06-05 17:30 Heleneholms SK 1 - IFK Klagshamn grön Heleneholms IP konstgräs 7-manna 1
2019-06-08 11:30 IF Limhamn Bunkeflo B3 - Kvarnby IK gul Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
2019-06-08 13:00 Malmö City FC svart - Husie IF grön Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
2019-06-09 10:30 FC Rosengård 1917 blå - Malmö IKF Rosengårds IP konstgräs 7-manna 2
2019-06-09 11:00 Kulladals FF vit - Bunkeflo FF Kulladals IP, konstgräs 7-manna 2
2019-06-15 09:30 IFK Klagshamn grön - Malmö City FC svart Klagshamns IP Plan 8 7-manna 1
2019-06-15 10:00 Kvarnby IK gul - FC Rosengård 1917 blå Bäckagårds IP plan 2 7-manna 1
2019-06-15 10:00 Bunkeflo FF - IF Limhamn Bunkeflo B3 Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2
2019-06-15 14:00 Malmö IKF - Heleneholms SK 1 Gullviksborgs IP 7-manna
2019-06-16 10:00 Hyllie IK svart - Kulladals FF vit Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2019-06-16 13:00 Husie IF grön - IF Limhamn Bunkeflo B3 Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 1