Spelprogram - P11 Sydvästra C3, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-13 09:30 Heleneholms SK 2 - Lilla Torg FF svart Heleneholms IP konstgräs 7-manna 1
2019-04-13 11:30 Klågerups GoIF vit - IFK Malmö FK Gamla IP, Klågerup konstgräs 7-manna 1
2019-04-13 15:00 Malmö City FC svartvit - Svensk-Algeriska Föreningen Malmö Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 2
2019-04-14 08:45 FC Bellevue - Liria IF Mellanhedens IP A-plan 7-manna 1
2019-04-18 18:00 Liria IF - Heleneholms SK 2 Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 1
2019-04-20 11:00 Kulladals FF röd - Klågerups GoIF vit Kulladals IP, konstgräs 7-manna 2
2019-04-21 14:15 IFK Malmö FK - Malmö City FC svartvit Kroksbäck IP konstgräs 7-manna 1
2019-04-27 11:00 Heleneholms SK 2 - Svensk-Algeriska Föreningen Malmö Heleneholms IP konstgräs 7-manna 1
2019-04-28 08:45 FC Bellevue - Malmö City FC svartvit Mellanhedens IP A-plan 7-manna 1
2019-04-28 13:30 Klågerups GoIF vit - Lilla Torg FF svart Gamla IP, Klågerup 7-manna naturgräs
2019-04-28 14:15 IFK Malmö FK - Kulladals FF röd Kroksbäck IP konstgräs 7-manna 1
Maj
2019-05-01 11:45 Malmö City FC svartvit - Kulladals FF röd Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
2019-05-02 18:00 Liria IF - Klågerups GoIF vit Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-04 12:30 Lilla Torg FF svart - IFK Malmö FK Mariedals IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-05 08:45 FC Bellevue - Heleneholms SK 2 Mellanhedens IP A-plan 7-manna 1
2019-05-09 18:15 Svensk-Algeriska Föreningen Malmö - FC Bellevue Heleneholms IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-11 10:00 Heleneholms SK 2 - Malmö City FC svartvit Heleneholms IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-12 09:30 Kulladals FF röd - Lilla Torg FF svart Kulladals IP, konstgräs 7-manna 2
2019-05-12 14:15 IFK Malmö FK - Liria IF Kroksbäck IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-16 18:00 Liria IF - Kulladals FF röd Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-18 08:45 FC Bellevue - Klågerups GoIF vit Mellanhedens IP A-plan 7-manna 2
2019-05-18 15:00 Malmö City FC svartvit - Lilla Torg FF svart Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
2019-05-19 15:00 Svensk-Algeriska Föreningen Malmö - IFK Malmö FK Heleneholms IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-25 13:00 Kulladals FF röd - Svensk-Algeriska Föreningen Malmö Kulladals IP, konstgräs 7-manna 2
2019-05-26 10:00 Lilla Torg FF svart - Liria IF Mariedals IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-26 11:30 Klågerups GoIF vit - Heleneholms SK 2 Gamla IP, Klågerup 7-manna naturgräs
2019-05-26 14:15 IFK Malmö FK - FC Bellevue Kroksbäck IP konstgräs 7-manna 1
Juni
2019-06-01 13:30 Klågerups GoIF vit - Svensk-Algeriska Föreningen Malmö Gamla IP, Klågerup 7-manna naturgräs
2019-06-08 08:45 FC Bellevue - Kulladals FF röd Mellanhedens IP A-plan 7-manna 1
2019-06-09 15:00 Svensk-Algeriska Föreningen Malmö - Lilla Torg FF svart Heleneholms IP konstgräs 7-manna 1
2019-06-12 17:30 Heleneholms SK 2 - IFK Malmö FK Heleneholms IP konstgräs 7-manna 1
2019-06-12 18:30 Malmö City FC svartvit - Liria IF Sorgenfri IP konstgräs 5-manna 2
2019-06-13 18:00 Liria IF - Svensk-Algeriska Föreningen Malmö Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 1
2019-06-15 11:00 Kulladals FF röd - Heleneholms SK 2 Kulladals IP, konstgräs 7-manna 2
2019-06-16 10:30 Klågerups GoIF vit - Malmö City FC svartvit Gamla IP, Klågerup 7-manna naturgräs
2019-06-16 12:00 Lilla Torg FF svart - FC Bellevue Mariedals IP konstgräs 7-manna 1