Spelprogram - P10 Sydvästra A2, vår

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
BK Höllviken röd Jonas Wendt 0708239733 Röd/Vit/Svart/Svart
FC Rosengård 1917 vit Blerim Sabani 0707912290 Vit/Vit/Vit
FC Trelleborg blå Patrik Ambrus 0702568612 Marinblå/Marinblå/Marinblå
Hyllie IK svart Emil Glimåker 0706807100 grönsvart/svart/svart
IF Limhamn Bunkeflo B1 Patrik Eklund Röd/Svart/Svart
Kulladals FF blå Fredrik Hörnell +46762773845 blå/vit/blå
Lilla Torg FF blå Jon Jezierski 0708928091 Svart/blå/Svart/Svart
Malmö FF 2 Per Ola Lindkvist ljusblå/vit/ljusblå
Skanör Falsterbo IF röd Andreas Johnsson 0709436488 Röd/Röd/Röd
Svedala IF blå Robert Flinth 0703016160 Blå/Vit/Blå
Vellinge IF röd Morten Kaspersen Röd/Blå/Röda
Ystads IF FF vit Sven-Ingvar Severin 0709719596 Vit/Blå/Vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-13 10:00 Ystads IF FF vit - Kulladals FF blå Sandskogens IP D-plan 7-manna 1
2019-04-13 10:00 IF Limhamn Bunkeflo B1 - Skanör Falsterbo IF röd Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 3
2019-04-13 10:00 Lilla Torg FF blå - Vellinge IF röd Mariedals IP konstgräs 7-manna 1
2019-04-13 11:30 FC Trelleborg blå - Hyllie IK svart Västervångs IP konstgräs 7-manna 1
2019-04-14 09:50 Malmö FF 2 - Svedala IF blå Malmö Stadionområdet Plan 10 konstgräs 7-manna 1
2019-04-14 10:45 FC Rosengård 1917 vit - BK Höllviken röd Rosengårds IP konstgräs 7-manna 1
2019-04-20 10:00 Skanör Falsterbo IF röd - FC Rosengård 1917 vit Tångvalla IP konstgräs 7-manna 1
2019-04-20 11:30 Hyllie IK svart - Malmö FF 2 Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2019-04-21 13:00 BK Höllviken röd - Lilla Torg FF blå Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1
2019-04-22 10:00 Svedala IF blå - Ystads IF FF vit Aggarpsvallen, konstgräs 1 7-manna 1
2019-04-22 16:00 Vellinge IF röd - FC Trelleborg blå Vellinge IP Östranplan 7-manna 1
2019-04-27 10:00 Ystads IF FF vit - Hyllie IK svart Sandskogens IP D-plan 7-manna 1
2019-04-27 11:00 Lilla Torg FF blå - Skanör Falsterbo IF röd Mariedals IP konstgräs 7-manna 1
2019-04-27 11:15 Malmö FF 2 - FC Trelleborg blå Malmö Stadionområdet Plan 10 konstgräs 7-manna 1
2019-04-27 11:30 IF Limhamn Bunkeflo B1 - Svedala IF blå Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2
2019-04-28 10:45 FC Rosengård 1917 vit - Kulladals FF blå Rosengårds IP konstgräs 7-manna 1
2019-04-28 11:30 Vellinge IF röd - BK Höllviken röd Vellinge IP Östranplan 7-manna 1
Maj
2019-05-03 18:30 Kulladals FF blå - IF Limhamn Bunkeflo B1 Kulladals IP, konstgräs 7-manna 2
2019-05-04 09:50 Malmö FF 2 - Ystads IF FF vit Malmö Stadionområdet Plan 10 konstgräs 7-manna 2
2019-05-04 10:00 Hyllie IK svart - IF Limhamn Bunkeflo B1 Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-04 10:00 Skanör Falsterbo IF röd - Vellinge IF röd Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
2019-05-04 10:00 Svedala IF blå - FC Rosengård 1917 vit Aggarpsvallen, konstgräs 1 5-manna 2
2019-05-04 11:30 FC Trelleborg blå - BK Höllviken röd Västervångs IP konstgräs 7-manna 2
2019-05-05 09:30 Kulladals FF blå - Lilla Torg FF blå Kulladals IP, konstgräs 7-manna 2
2019-05-11 10:00 Ystads IF FF vit - FC Trelleborg blå Sandskogens IP D-plan 7-manna 1
2019-05-11 10:00 Vellinge IF röd - Kulladals FF blå Vellinge IP Östranplan 7-manna 1
2019-05-11 11:30 IF Limhamn Bunkeflo B1 - Malmö FF 2 Brovallen, Bunkeflostrand C-plan 7-manna 1
2019-05-11 11:30 Lilla Torg FF blå - Svedala IF blå Mariedals IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-12 11:15 FC Rosengård 1917 vit - Hyllie IK svart Rosengårds IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-12 12:00 BK Höllviken röd - Skanör Falsterbo IF röd Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1
2019-05-18 10:00 Hyllie IK svart - Lilla Torg FF blå Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-18 11:00 Svedala IF blå - Vellinge IF röd Aggarpsvallen, konstgräs 1 7-manna 1
2019-05-18 11:15 Malmö FF 2 - FC Rosengård 1917 vit Malmö Stadionområdet Plan 10 konstgräs 7-manna 1
2019-05-18 11:30 Ystads IF FF vit - IF Limhamn Bunkeflo B1 Sandskogens IP D-plan 7-manna 1
2019-05-19 09:30 Kulladals FF blå - BK Höllviken röd Kulladals IP, konstgräs 7-manna 2
2019-05-25 10:00 Vellinge IF röd - Hyllie IK svart Vellinge IP Östranplan 7-manna 1
2019-05-25 11:15 FC Rosengård 1917 vit - Ystads IF FF vit Rosengårds IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-25 11:15 Skanör Falsterbo IF röd - Kulladals FF blå Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
2019-05-25 11:30 Lilla Torg FF blå - Malmö FF 2 Mariedals IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-26 10:00 BK Höllviken röd - Svedala IF blå Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1
2019-05-26 11:30 IF Limhamn Bunkeflo B1 - FC Trelleborg blå Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
Juni
2019-06-06 11:30 FC Trelleborg blå - Skanör Falsterbo IF röd Västervångs IP konstgräs 7-manna 1
2019-06-08 10:00 Hyllie IK svart - BK Höllviken röd Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2019-06-08 10:00 Ystads IF FF vit - Lilla Torg FF blå Sandskogens IP D-plan 7-manna 1
2019-06-08 10:00 IF Limhamn Bunkeflo B1 - FC Rosengård 1917 vit Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 3
2019-06-08 10:00 Svedala IF blå - Skanör Falsterbo IF röd Aggarpsvallen, konstgräs 1 7-manna 1
2019-06-08 10:00 FC Trelleborg blå - Kulladals FF blå Västervångs IP konstgräs 7-manna 2
2019-06-08 11:45 Malmö FF 2 - Vellinge IF röd Malmö Stadionområdet Plan 10 konstgräs 7-manna 1
2019-06-15 10:00 Vellinge IF röd - Ystads IF FF vit Vellinge IP Östranplan 7-manna 1
2019-06-15 10:00 BK Höllviken röd - Malmö FF 2 Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1
2019-06-15 11:15 FC Rosengård 1917 vit - FC Trelleborg blå Rosengårds IP konstgräs 7-manna 1
2019-06-15 12:00 Lilla Torg FF blå - IF Limhamn Bunkeflo B1 Mariedals IP konstgräs 7-manna 1
2019-06-16 09:30 Kulladals FF blå - Svedala IF blå Kulladals IP, konstgräs 7-manna 2
2019-06-20 17:45 Skanör Falsterbo IF röd - Hyllie IK svart Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1