Spelprogram - P9 Sydvästra B1, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-13 09:30 Bjärreds IF vit - Hardeberga BK Borgeby IP D-plan 5-manna 1
2019-04-13 09:30 Eslövs BK vit - Stehags AIF Husarängens IP A-plan 5-manna 1
2019-04-13 10:00 Dösjöbro IF röd - Torns IF svart Dösjöbro IP B-plan 5-manna 1
2019-04-13 11:30 IF Lödde svart - Hörby FF svart Tolvans IP konstgräs
2019-04-14 09:00 GIF Nike gul - Staffanstorp United FC vit Lomma IP B-plan, konstgräs 5-manna 1
2019-04-14 14:00 Dalby GIF blå - Trollenäs IF röd Dalby IP konstgräs 5-manna öst 1
2019-04-19 11:30 Hörby FF svart - GIF Nike gul Hörby IP D-plan 5-manna
2019-04-21 10:00 IF Lödde svart - Eslövs BK vit Tolvans IP konstgräs
2019-04-22 09:30 Torns IF svart - Hardeberga BK Tornvallen, Stångby konstgräs 5-manna 1A
2019-04-22 10:00 Bara GoIF svart - Bjärreds IF vit Bara IP A-plan
2019-04-22 10:00 Staffanstorp United FC vit - Dösjöbro IF röd Staffansvallen plan 2, 5-manna 1
2019-04-22 11:00 Stehags AIF - Dalby GIF blå Gyavallen, Stehag B-plan 5-manna
2019-04-27 09:30 Eslövs BK vit - GIF Nike gul Husarängens IP A-plan 5-manna 1
2019-04-27 10:00 Dösjöbro IF röd - Hörby FF svart Dösjöbro IP B-plan 5-manna 1
2019-04-28 10:00 Bjärreds IF vit - Torns IF svart Borgeby IP, K-plan Konstgräs 5-manna 1
2019-04-28 10:00 Hardeberga BK - Staffanstorp United FC vit Knutsvallen B-plan 5-manna 2
2019-04-28 11:00 Dalby GIF blå - IF Lödde svart Dalby IP 7-manna, öst 5-manna 1
2019-04-28 12:30 Trollenäs IF röd - Bara GoIF svart Trollevallen 5-manna
Maj
2019-05-04 09:30 Torns IF svart - Bara GoIF svart Tornvallen, Stångby konstgräs 5-manna 1A
2019-05-04 09:30 Eslövs BK vit - Dösjöbro IF röd Husarängens IP A-plan 5-manna 1
2019-05-04 10:00 Staffanstorp United FC vit - Bjärreds IF vit Staffansvallen plan 2, 5-manna 1
2019-05-04 10:30 GIF Nike gul - Dalby GIF blå Lomma IP Knatteplan
2019-05-04 11:00 Stehags AIF - Trollenäs IF röd Gyavallen, Stehag B-plan 5-manna
2019-05-05 10:00 Hardeberga BK - Hörby FF svart Knutsvallen B-plan 5-manna 1
2019-05-11 09:30 Torns IF svart - Staffanstorp United FC vit Tornvallen, Stångby konstgräs 5-manna 1A
2019-05-11 10:00 Bara GoIF svart - Stehags AIF Gyavallen, Stehag B-plan 5-manna
2019-05-11 10:00 Trollenäs IF röd - IF Lödde svart Trollevallen 5-manna
2019-05-11 10:00 Dösjöbro IF röd - Dalby GIF blå Dösjöbro IP B-plan 5-manna 1
2019-05-12 10:00 Hardeberga BK - Eslövs BK vit Knutsvallen B-plan 5-manna 1
2019-05-12 14:00 Bjärreds IF vit - Hörby FF svart Borgeby IP D-plan 5-manna 1
2019-05-18 09:30 Eslövs BK vit - Bjärreds IF vit Husarängens IP A-plan 5-manna 2
2019-05-18 10:00 IF Lödde svart - Stehags AIF Tolvans IP konstgräs
2019-05-18 10:30 GIF Nike gul - Trollenäs IF röd Lomma IP Knatteplan
2019-05-19 10:00 Staffanstorp United FC vit - Bara GoIF svart Staffansvallen plan 3, 5-manna 1
2019-05-19 11:00 Hörby FF svart - Torns IF svart Hörby IP D-plan 5-manna
2019-05-19 13:00 Dalby GIF blå - Hardeberga BK Dalby IP 7-manna, öst 5-manna 1
2019-05-25 09:30 Bjärreds IF vit - Dalby GIF blå Borgeby IP D-plan 5-manna 1
2019-05-25 10:00 Staffanstorp United FC vit - Hörby FF svart Staffansvallen plan 2, 5-manna 1
2019-05-25 10:00 Stehags AIF - GIF Nike gul Gyavallen, Stehag B-plan 5-manna
2019-05-26 09:30 Torns IF svart - Eslövs BK vit Tornvallen, Stångby konstgräs 5-manna 1A
2019-05-26 10:00 Bara GoIF svart - IF Lödde svart Bara IP A-plan
2019-05-26 10:00 Trollenäs IF röd - Dösjöbro IF röd Trollevallen 5-manna
Juni
2019-06-08 09:30 Eslövs BK vit - Staffanstorp United FC vit Husarängens IP A-plan 5-manna 1
2019-06-08 10:00 Hörby FF svart - Bara GoIF svart Hörby IP D-plan 5-manna
2019-06-08 10:00 Dösjöbro IF röd - Stehags AIF Dösjöbro IP B-plan 5-manna 2
2019-06-09 10:00 Hardeberga BK - Trollenäs IF röd Knutsvallen B-plan 5-manna 1
2019-06-09 10:30 GIF Nike gul - IF Lödde svart Lomma IP Knatteplan
2019-06-09 14:00 Dalby GIF blå - Torns IF svart Dalby IP 7-manna, väst 5-manna 1
2019-06-15 10:00 Bara GoIF svart - GIF Nike gul Bara IP A-plan
2019-06-15 10:00 Stehags AIF - Hardeberga BK Gyavallen, Stehag B-plan 5-manna
2019-06-15 11:30 IF Lödde svart - Dösjöbro IF röd Tolvans IP konstgräs
2019-06-15 12:15 Staffanstorp United FC vit - Dalby GIF blå Staffansvallen plan 3, 5-manna 1
2019-06-16 10:00 Hörby FF svart - Eslövs BK vit Hörby IP D-plan 5-manna
2019-06-16 10:00 Trollenäs IF röd - Bjärreds IF vit Trollevallen 5-manna