Spelprogram - P9 Sydvästra C5, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-10 19:00 FC Möjligheten blå - Skanör Falsterbo IF svart Rosengård Norra IP konstgräs 5-manna 2
2019-04-13 09:30 FC Möllan - Malmö City FC svart Sorgenfri IP konstgräs 5-manna 2
2019-04-13 12:30 BK Olympic grön - Svedala IF svart Lindängens IP, Malmö konstgräs 5-manna 2
2019-04-14 11:00 Kulladals FF röd - FC Rosengård 1917 blå Kulladals IP, konstgräs 5-manna 1
2019-04-14 11:00 Heleneholms SK 2 - IF Limhamn Bunkeflo B3 Heleneholms IP konstgräs 5-manna 2
2019-04-20 10:00 BK Höllviken grå - BK Olympic grön Höllvikens IP plan 4 konstgräs 5-manna 1
2019-04-22 10:30 Malmö City FC svart - Kulladals FF röd Sorgenfri IP konstgräs 5-manna 2
2019-04-22 15:00 Skanör Falsterbo IF svart - FC Möllan Möllevallen IP, Skanör B-plan 5-manna 1
2019-04-24 17:30 Heleneholms SK 2 - Malmö City FC svart Heleneholms IP konstgräs 5-manna 1
2019-04-24 19:00 FC Möjligheten blå - BK Höllviken grå Rosengård Norra IP konstgräs 5-manna 2
2019-04-27 09:30 FC Möllan - Svedala IF svart Sorgenfri IP konstgräs 5-manna 2
2019-04-28 11:00 Kulladals FF röd - Skanör Falsterbo IF svart Kulladals IP, konstgräs 5-manna 1
2019-04-28 11:30 IF Limhamn Bunkeflo B3 - FC Rosengård 1917 blå Brovallen, Bunkeflostrand C-plan 5-manna 2
Maj
2019-05-04 10:00 BK Höllviken grå - FC Möllan Höllvikens IP plan 4 konstgräs 5-manna 1
2019-05-04 10:00 BK Olympic grön - FC Möjligheten blå Lindängens IP, Malmö konstgräs 5-manna 1
2019-05-04 10:00 Svedala IF svart - Kulladals FF röd Aggarpsvallen, konstgräs 1 5-manna 1
2019-05-04 11:45 Malmö City FC svart - IF Limhamn Bunkeflo B3 Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
2019-05-05 10:00 Skanör Falsterbo IF svart - Heleneholms SK 2 Möllevallen IP, Skanör B-plan 5-manna 1
2019-05-11 14:30 FC Möllan - BK Olympic grön Sorgenfri IP konstgräs 5-manna 2
2019-05-12 10:15 FC Rosengård 1917 blå - Malmö City FC svart Rosengårds IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-12 11:00 Kulladals FF röd - BK Höllviken grå Kulladals IP, konstgräs 5-manna 1
2019-05-12 11:30 IF Limhamn Bunkeflo B3 - Skanör Falsterbo IF svart Brovallen, Bunkeflostrand C-plan 5-manna 1
2019-05-15 18:00 Heleneholms SK 2 - Svedala IF svart Heleneholms IP konstgräs 5-manna 1
2019-05-15 19:00 FC Möjligheten blå - FC Möllan Rosengård Norra IP konstgräs 5-manna 2
2019-05-18 10:00 BK Olympic grön - Kulladals FF röd Lindängens IP, Malmö konstgräs 5-manna 1
2019-05-18 10:00 Svedala IF svart - IF Limhamn Bunkeflo B3 Aggarpsvallen, konstgräs 1 5-manna 1
2019-05-18 12:00 BK Höllviken grå - Heleneholms SK 2 Höllvikens IP plan 4 konstgräs 5-manna 1
2019-05-19 10:00 Skanör Falsterbo IF svart - FC Rosengård 1917 blå Möllevallen IP, Skanör B-plan 5-manna 1
2019-05-26 10:15 FC Rosengård 1917 blå - Svedala IF svart Rosengårds IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-26 11:00 Kulladals FF röd - FC Möjligheten blå Kulladals IP, konstgräs 5-manna 1
2019-05-26 11:30 IF Limhamn Bunkeflo B3 - BK Höllviken grå Brovallen, Bunkeflostrand C-plan 5-manna 1
2019-05-29 17:30 Heleneholms SK 2 - BK Olympic grön Heleneholms IP konstgräs 5-manna 1
Juni
2019-06-05 17:30 Heleneholms SK 2 - FC Möllan Heleneholms IP konstgräs 5-manna 2
2019-06-05 19:00 FC Möjligheten blå - Heleneholms SK 2
2019-06-06 10:30 Malmö City FC svart - Skanör Falsterbo IF svart Sorgenfri IP konstgräs 5-manna 1
2019-06-07 18:45 BK Olympic grön - IF Limhamn Bunkeflo B3 Lindängens IP, Malmö konstgräs 5-manna 2
2019-06-08 10:00 Svedala IF svart - Malmö City FC svart Aggarpsvallen, konstgräs 1 5-manna 1
2019-06-08 14:00 BK Höllviken grå - FC Rosengård 1917 blå Höllvikens IP plan 4 konstgräs 5-manna 2
2019-06-08 15:15 FC Möllan - Kulladals FF röd Sorgenfri IP konstgräs 5-manna 2
2019-06-13 15:00 FC Rosengård 1917 blå - Heleneholms SK 2 Rosengårds IP konstgräs 7-manna 1
2019-06-15 11:00 Svedala IF svart - FC Möjligheten blå Aggarpsvallen, konstgräs 1 5-manna 1
2019-06-15 12:00 Malmö City FC svart - BK Höllviken grå Sorgenfri IP konstgräs 5-manna 1
2019-06-16 10:15 FC Rosengård 1917 blå - BK Olympic grön Rosengårds IP konstgräs 7-manna 1
2019-06-16 11:15 Skanör Falsterbo IF svart - Svedala IF svart Möllevallen IP, Skanör B-plan 5-manna 1
2019-06-16 11:30 IF Limhamn Bunkeflo B3 - FC Möjligheten blå Brovallen, Bunkeflostrand C-plan 5-manna 1