Spelprogram - F 12 A1

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
BK Derby Oscar Strömblad 0703806771 Grön/Svart/Svart/Grön
BK Kenty Andréas Lindström +709197101 Vit/Svart/Vit
Borens IK Charlotta Rapp 0722060280 Röd/Blå/Röd
Hjulsbro IK Malin Windolf 0709224951 Blå/Vit/Vit
IFK Wreta Kloster Sandra Sjöberg Röd/Blå/Vit
IK Waria Maria Karlsson 0708753218 Röd/Vit Randig/Röd/Röd
IK Östria Lambohov Elli Klasson Gul, Svart, Gul
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-04 10:00 BK Kenty - Hjulsbro IK Fredriksbergs IP
2019-05-05 11:00 IK Waria - Borens IK Ektorps IP
2019-05-05 18:00 IFK Wreta Kloster - IK Östria Lambohov Kungsbrohov
2019-05-11 11:00 IK Östria Lambohov - IK Waria Lambohovs sportfält
2019-05-12 10:00 Borens IK - BK Kenty Borens IP
2019-05-12 10:30 Hjulsbro IK - BK Derby UCS Arena
2019-05-18 10:30 IK Waria - IFK Wreta Kloster Ektorps IP
2019-05-19 10:00 BK Kenty - IK Östria Lambohov Fredriksbergs IP
2019-05-19 15:00 BK Derby - Borens IK Grenadjärvallen
2019-05-25 11:00 IK Östria Lambohov - BK Derby Lambohovs sportfält
2019-05-26 14:00 Borens IK - Hjulsbro IK Borens IP
2019-05-26 16:00 IFK Wreta Kloster - BK Kenty Kungsbrohov
2019-05-30 10:00 BK Kenty - IK Waria Fredriksbergs IP
Juni
2019-06-02 14:30 Hjulsbro IK - IK Östria Lambohov UCS Arena
2019-06-08 10:00 Hjulsbro IK - IK Waria UCS Arena
2019-06-08 11:00 IK Östria Lambohov - Borens IK Lambohovs sportfält
2019-06-09 11:00 IK Waria - BK Derby Ektorps IP
2019-06-09 16:00 IFK Wreta Kloster - Hjulsbro IK Kungsbrohov
2019-06-10 17:30 BK Derby - IFK Wreta Kloster Grenadjärvallen
2019-06-15 11:00 Borens IK - IFK Wreta Kloster Borens IP
2019-06-16 16:30 BK Derby - BK Kenty Grenadjärvallen
Augusti
2019-08-17 14:30 BK Kenty - Borens IK Fredriksbergs IP
2019-08-18 10:30 IK Waria - IK Östria Lambohov Ektorps IP
2019-08-18 16:30 BK Derby - Hjulsbro IK Grenadjärvallen
2019-08-24 11:00 IK Östria Lambohov - IFK Wreta Kloster Lambohovs sportfält
2019-08-24 14:30 Hjulsbro IK - BK Kenty UCS Arena
2019-08-25 15:00 Borens IK - IK Waria Borens IP
2019-08-31 11:00 IK Östria Lambohov - BK Kenty Lambohovs sportfält
September
2019-09-01 00:00 IFK Wreta Kloster - IK Waria Kungsbrohov
2019-09-01 17:00 Borens IK - BK Derby Borens IP
2019-09-07 10:00 BK Derby - IK Östria Lambohov Grenadjärvallen
2019-09-08 10:00 BK Kenty - IFK Wreta Kloster Fredriksbergs IP
2019-09-08 14:30 Hjulsbro IK - Borens IK UCS Arena
2019-09-14 11:00 IK Östria Lambohov - Hjulsbro IK Lambohovs sportfält
2019-09-15 00:00 IFK Wreta Kloster - BK Derby Kungsbrohov
2019-09-15 11:00 IK Waria - BK Kenty Ektorps IP
2019-09-22 10:30 Hjulsbro IK - IFK Wreta Kloster UCS Arena
2019-09-22 14:00 Borens IK - IK Östria Lambohov Borens IP
2019-09-22 15:00 BK Derby - IK Waria Grenadjärvallen
2019-09-28 17:00 BK Kenty - BK Derby Fredriksbergs IP
2019-09-29 00:00 IFK Wreta Kloster - Borens IK Kungsbrohov
2019-09-29 11:00 IK Waria - Hjulsbro IK Ektorps IP