Spelprogram - Pojkar 2008(11 år) Grupp I Vår

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Angered MBIK Adel Alic 0722545519 Svart/Svart/Svarta
BK Häcken Svart Mauricio Vergara Tapia 0739721506 0768504088 gul-svart randig/svart/svarta
Floda BoIF Philip Andersson 0704739468 Mörkblå/Vit/Mörkblå
GAIS Mikael Lindström 0707213935 Grön/svart/Vit/Vit
Gunnared KIF Bakhtiar Khalil Shahab 0762326466 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Hovås Billdal IF Blå Olle Perzon 0708294547 Vit/vit/vit
Hovås Billdal IF Gul Martin Cardell 0703517733 Vit/Vit/Vit
Kungsladugårds BK Röd Kazem Kazem +46728852923 Vinröd/Vita/Vinröda
Kungsladugårds BK Vit Kazem Kazem +46728852923 Vinröd/Vita/Vinröda
Lekstorps IF Martin Palmqvist 0705608195 Grön eller Vit/Vit eller grön/Grön
Näsets SK Grön John Videgren vinröda, Vita, Vinröda
Näsets SK Vit John Videgren vinröda/Vita/Vinröda
Partille IF FK Vit Tommy Moholi röd/vit/röd
Qviding FIF Vit Per Skånberg 0704169895 Vinröd/Vit/Vita
Sävedalens IF Blå Jon Töyrä Röd/Blå/Röda
Sävedalens IF Vit Jon Töyrä Röd/Blå/Röda
Västra Frölunda IF Grön Michael Sheppard Grön/vit (senior) grön(juniorer) /vit (senior) grön(juniorer)
Västra Frölunda IF Vit Michael Sheppard Grön, vit (senior) grön(juniorer) , vit (senior) grön(juniorer)
Örgryte IS FF Blå André Gjerström 0733358691 Röd/Blå/Vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-27 10:00 Västra Frölunda IF Grön - Sävedalens IF Blå Garminvallen 11
2019-04-27 10:30 Floda BoIF - BK Häcken Svart Flodala IP 31 KG
2019-04-27 11:00 Lekstorps IF - GAIS LP Idrottsplats 11
2019-04-27 11:15 Västra Frölunda IF Vit - Sävedalens IF Vit Garminvallen 12
2019-04-27 12:00 Kungsladugårds BK Röd - Qviding FIF Vit Sjöbaren Arena
2019-04-27 12:00 Gunnared KIF - Partille IF FK Vit Gunnaredsplan 12 Konstgräs
2019-04-27 13:15 Angered MBIK - Örgryte IS FF Blå Lövgärdesplan 22 Konstgräs
2019-04-27 16:30 Näsets SK Grön - Hovås Billdal IF Gul Stavdal Arena
2019-04-27 17:45 Näsets SK Vit - Hovås Billdal IF Blå Stavdal Arena
Omgång 2
2019-05-04 11:00 Örgryte IS FF Blå - Lekstorps IF ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
2019-05-04 11:15 Sävedalens IF Blå - Angered MBIK Vallhamra 21 Konstgräs
2019-05-04 11:15 Sävedalens IF Vit - Floda BoIF Vallhamra 22 Konstgräs
2019-05-04 12:00 Kungsladugårds BK Röd - Näsets SK Grön Sjöbaren Arena
2019-05-04 12:00 Qviding FIF Vit - GAIS Skatås 21
2019-05-04 13:15 Kungsladugårds BK Vit - Näsets SK Vit Sjöbaren Arena
2019-05-04 16:30 BK Häcken Svart - Gunnared KIF Slättadamm 3 konstgräs
2019-05-08 18:15 Hovås Billdal IF Gul - Västra Frölunda IF Vit Billdalsvallen 1B
2019-05-08 18:15 Hovås Billdal IF Blå - Västra Frölunda IF Grön Billdalsvallen 1A
Omgång 3
2019-05-11 10:00 Västra Frölunda IF Grön - Kungsladugårds BK Röd Garminvallen 11
2019-05-11 11:15 Västra Frölunda IF Vit - Kungsladugårds BK Vit Garminvallen 12
2019-05-11 12:00 Angered MBIK - Hovås Billdal IF Gul Lövgärdesplan 22 Konstgräs
2019-05-11 12:00 Gunnared KIF - Sävedalens IF Blå Gunnaredsplan 12 Konstgräs
2019-05-11 12:15 Floda BoIF - Hovås Billdal IF Blå Flodala IP 4 FRAMTIDEN
2019-05-11 12:30 Näsets SK Vit - Qviding FIF Vit Stavdal Arena
2019-05-11 13:15 GAIS - BK Häcken Svart Gaisgården 22
2019-05-12 11:00 Lekstorps IF - Sävedalens IF Vit LP Idrottsplats 12
2019-05-12 13:30 Partille IF FK Vit - Örgryte IS FF Blå Lexby 21 Konstgräs
Omgång 4
2019-05-18 10:30 Sävedalens IF Blå - GAIS Vallhamra 22 Konstgräs
2019-05-18 10:30 Sävedalens IF Vit - Partille IF FK Vit Vallhamra 22 Konstgräs
2019-05-18 12:00 Kungsladugårds BK Röd - Floda BoIF Sjöbaren Arena
2019-05-18 13:15 Kungsladugårds BK Vit - Angered MBIK Sjöbaren Arena
2019-05-18 16:30 BK Häcken Svart - Qviding FIF Vit Slättadamm 3 konstgräs
2019-05-21 19:00 Näsets SK Grön - Västra Frölunda IF Grön Stavdal Arena
2019-05-21 19:00 Hovås Billdal IF Blå - Lekstorps IF Billdalsvallen 1A
2019-05-22 19:00 Näsets SK Vit - Västra Frölunda IF Vit Stavdal Arena
2019-06-01 11:00 Hovås Billdal IF Gul - Gunnared KIF Billdalsvallen 1B
Omgång 5
2019-05-25 11:00 Lekstorps IF - Kungsladugårds BK Röd LP Idrottsplats 12
2019-05-25 11:15 Sävedalens IF Blå - BK Häcken Svart Vallhamra 21 Konstgräs
2019-05-25 12:00 Qviding FIF Vit - Västra Frölunda IF Vit Skatås 23
2019-05-25 12:00 Gunnared KIF - Kungsladugårds BK Vit Gunnaredsplan 12 Konstgräs
2019-05-25 12:00 GAIS - Hovås Billdal IF Gul Gaisgården 22
2019-05-25 13:15 Angered MBIK - Näsets SK Vit Lövgärdesplan 22 Konstgräs
2019-05-26 10:30 Örgryte IS FF Blå - Sävedalens IF Vit ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
2019-05-26 11:00 Floda BoIF - Näsets SK Grön Flodala IP 4 FRAMTIDEN
2019-05-26 12:15 Partille IF FK Vit - Hovås Billdal IF Blå Lexby 21 Konstgräs
Omgång 6
2019-06-08 12:00 Kungsladugårds BK Vit - GAIS Sjöbaren Arena
2019-06-15 11:15 Västra Frölunda IF Vit - Angered MBIK Garminvallen 11
2019-06-15 12:00 Qviding FIF Vit - Sävedalens IF Blå Skatås 21
2019-06-15 12:30 Västra Frölunda IF Grön - Floda BoIF Garminvallen 11
2019-06-15 16:30 BK Häcken Svart - Hovås Billdal IF Gul Slättadamm 3 konstgräs
2019-06-18 19:00 Näsets SK Vit - Gunnared KIF Stavdal Arena
2019-06-19 18:00 Kungsladugårds BK Röd - Partille IF FK Vit Sjöbaren Arena
2019-06-19 18:30 Hovås Billdal IF Blå - Örgryte IS FF Blå Billdalsvallen 1A
2019-06-19 19:00 Näsets SK Grön - Lekstorps IF Stavdal Arena
Omgång 7
2019-06-11 18:30 Kungsladugårds BK Vit - Örgryte IS FF Blå Sjöbaren Arena
2019-06-11 19:00 Näsets SK Grön - Sävedalens IF Vit Stavdal Arena
2019-06-11 19:00 Västra Frölunda IF Grön - Partille IF FK Vit Garminvallen 12