Spelprogram - P10 Sydöstra C2, vår

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Blentarps BK Fredrik Lindh 0733026862 blå/blå/blå
IFK Ystad FK Joachim Hindborg röd/blå/röd
Lilla Beddinge BK Roger Nilsson 0737690077 Grön/Gröna/Gröna
Rydsgårds AIF/Skivarps GIF Daniel Dehlén 0705449022 Svartblå/svart/svart
Sjöbo IF Johan Gröndahl Nilsson 0703948149 blå/blå/blå
Skurups AIF Malin Henriksson Weberg 0708780660 grön/svart/grön
Ystads IF FF blå Sven-Ingvar Severin 0709719596 Vit/Blå/Vit
Öja FF vit Ola Bodeborn Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-12 18:00 Lilla Beddinge BK - Sjöbo IF Thurevallen A-plan 7-manna 1
2019-04-13 10:00 Rydsgårds AIF/Skivarps GIF - Skurups AIF Granhällans IP, konstgräs 7-manna 1
2019-04-13 11:00 Öja FF vit - Blentarps BK Björkvallen, Öja B-plan 7-manna 1
2019-04-14 10:00 IFK Ystad FK - Ystads IF FF blå Sandskogens IP B-plan 7-manna 1
2019-04-18 18:30 Sjöbo IF - Rydsgårds AIF/Skivarps GIF Sjöbo IP konstgräs 7 manna 1
2019-04-19 10:00 Ystads IF FF blå - Lilla Beddinge BK Sandskogens IP D-plan 7-manna 1
2019-04-20 10:00 Skurups AIF - Öja FF vit Skurups IP B-plan 7-manna
2019-04-22 10:00 Blentarps BK - IFK Ystad FK Nya IP, Blentarp B-plan 7-manna 1
2019-04-27 11:00 Skurups AIF - Sjöbo IF Skurups IP B-plan 7-manna
2019-04-28 11:00 Lilla Beddinge BK - Blentarps BK Thurevallen A-plan 7-manna 1
2019-04-28 12:00 IFK Ystad FK - Öja FF vit Sandskogens IP B-plan 7-manna 1
2019-04-28 15:00 Rydsgårds AIF/Skivarps GIF - Ystads IF FF blå Granhällans IP B-Plan 7-manna 1
Maj
2019-05-01 11:00 Öja FF vit - Sjöbo IF Björkvallen, Öja B-plan 7-manna 1
2019-05-04 10:00 Blentarps BK - Rydsgårds AIF/Skivarps GIF Nya IP, Blentarp B-plan 7-manna 1
2019-05-05 10:00 IFK Ystad FK - Lilla Beddinge BK Sandskogens IP B-plan 7-manna 1
2019-05-05 11:00 Ystads IF FF blå - Skurups AIF Sandskogens IP D-plan 7-manna 1
2019-05-10 18:30 Sjöbo IF - Ystads IF FF blå Sjöbo IP konstgräs 7 manna 1
2019-05-11 10:00 Rydsgårds AIF/Skivarps GIF - IFK Ystad FK Granhällans IP B-Plan 7-manna 1
2019-05-11 11:30 Lilla Beddinge BK - Öja FF vit Thurevallen A-plan 7-manna 1
2019-05-11 13:00 Skurups AIF - Blentarps BK Skurups IP B-plan 7-manna
2019-05-19 10:00 Blentarps BK - Sjöbo IF Nya IP, Blentarp B-plan 7-manna 2
2019-05-19 10:00 IFK Ystad FK - Skurups AIF Sandskogens IP B-plan 7-manna 1
2019-05-19 11:00 Öja FF vit - Ystads IF FF blå Björkvallen, Öja B-plan 7-manna 1
2019-05-19 11:30 Lilla Beddinge BK - Rydsgårds AIF/Skivarps GIF Thurevallen A-plan 7-manna 1
2019-05-21 18:00 Rydsgårds AIF/Skivarps GIF - Öja FF vit Granhällans IP, konstgräs 7-manna 1
2019-05-24 18:30 Sjöbo IF - IFK Ystad FK Sjöbo IP konstgräs 7 manna 1
2019-05-24 18:30 Ystads IF FF blå - Blentarps BK Sandskogens IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-25 10:00 Skurups AIF - Lilla Beddinge BK Skurups IP B-plan 7-manna
Juni
2019-06-06 12:00 Ystads IF FF blå - IFK Ystad FK Sandskogens IP D-plan 7-manna 1
2019-06-08 10:00 Skurups AIF - Rydsgårds AIF/Skivarps GIF Skurups IP B-plan 7-manna
2019-06-08 11:30 Sjöbo IF - Lilla Beddinge BK Sjöbo IP konstgräs 7 manna 1
2019-06-09 10:00 Blentarps BK - Öja FF vit Nya IP, Blentarp B-plan 7-manna 1
2019-06-11 18:00 Rydsgårds AIF/Skivarps GIF - Sjöbo IF Granhällans IP, konstgräs 7-manna 1
2019-06-12 18:00 Öja FF vit - Skurups AIF Björkvallen, Öja B-plan 7-manna 1
2019-06-16 11:30 Lilla Beddinge BK - Ystads IF FF blå Thurevallen A-plan 7-manna 1
2019-06-16 12:00 IFK Ystad FK - Blentarps BK Sandskogens IP B-plan 7-manna 1