Tabell och resultat - Div. 3 pojkar (17 år)

Senaste resultat
Tid Match Resultat Spelplats
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widget för senaste resultat
2019-07-04 19:30 Lerkils IF - BK Astrio 6 - 0 Ängås IP D
2019-07-01 19:00 Lilla Träslövs FF - Lerkils IF 3 - 7 Östervi A
2019-06-27 19:00 Ullareds IK - Lilla Träslövs FF 10 - 2 Hedevi 1
2019-06-25 19:00 Halmstads BK - Lerkils IF 9 - 2 Halmstad Arena P2
2019-06-23 11:00 Oskarströms IS - Onsala BK 2 - 5 Esperedsvallen
2019-06-19 18:30 Halmstads BK - Ullareds IK 16 - 5 Halmstad Arena P4
2019-06-18 19:00 Onsala BK - Lerkils IF 5 - 4 Rydets IP B
2019-06-18 19:00 Lilla Träslövs FF - IF Centern U 2 - 6 Östervi A
2019-06-15 14:00 IF Centern U - Oskarströms IS 10 - 3 Kärlekens IP
2019-06-13 18:30 Lilla Träslövs FF - Oskarströms IS 5 - 3 Östervi A
2019-06-11 19:00 Ullareds IK - Onsala BK 5 - 4 Hedevi 1
2019-06-10 19:00 Oskarströms IS - Lerkils IF 1 - 2 Esperedsvallen
Tabell Totalt Hemma Borta
Lag S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Widget
Hämta widget för tabell
IF Centern U 9 8 1 0 50-16 34 25 4 3 1 0 25-8 17 10 5 5 0 0 25-8 17 15
Halmstads BK 9 8 0 1 57-18 39 24 5 5 0 0 43-10 33 15 4 3 0 1 14-8 6 9
Lerkils IF 10 6 1 3 38-30 8 19 4 3 0 1 17-9 8 9 6 3 1 2 21-21 0 10
Onsala BK 10 5 0 5 31-30 1 15 5 3 0 2 15-12 3 9 5 2 0 3 16-18 -2 6
BK Astrio 10 4 1 5 24-35 -11 13 6 2 1 3 15-21 -6 7 4 2 0 2 9-14 -5 6
Ullareds IK 10 3 1 6 34-50 -16 10 4 2 0 2 19-14 5 6 6 1 1 4 15-36 -21 4
Lilla Träslövs FF 10 2 0 8 24-56 -32 6 6 2 0 4 18-27 -9 6 4 0 0 4 6-29 -23 0
Oskarströms IS 10 1 0 9 16-39 -23 3 5 0 0 5 5-16 -11 0 5 1 0 4 11-23 -12 3
Kommande matcher
Tid Match Arena
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widget för kommande matcher
2019-07-31 19:00 IF Centern U - Halmstads BK Kärlekens IP
2019-08-06 19:00 Onsala BK - Lilla Träslövs FF Rydets IP A
2019-08-07 19:00 Ullareds IK - Oskarströms IS Hedevi 1
2019-08-08 18:00 Halmstads BK - BK Astrio Halmstad Arena P2
2019-08-11 14:30 Lerkils IF - IF Centern U Ledets IP
2019-08-12 18:30 Lilla Träslövs FF - Halmstads BK Östervi A
2019-08-14 18:45 Ullareds IK - Lerkils IF Hedevi 1
2019-08-15 19:00 Oskarströms IS - BK Astrio Esperedsvallen
2019-08-15 19:00 IF Centern U - Onsala BK Kärlekens IP
2019-08-20 19:00 Onsala BK - Ullareds IK Rydets IP B
2019-08-22 18:00 Halmstads BK - IF Centern U Halmstad Arena P2
2019-08-22 18:30 BK Astrio - Lilla Träslövs FF Söndrums IP B