Spelprogram - Flickor Div 9 Norra grp 1

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Burträsk FF 11 Nina Persson 0702749555 Lila/Svart/Lila
Byske FF F11 Rikard Lundmark 0706561203 0706561203 Röd/Svart/Svart/Svart
Clemensnäs IF F 11 Blå Madeléne Forsberg 0705182845 Blå/Blå/Blå
Drängsmark/Ostvik IF F11 Mikael Lindahl 0730221042 Blå/vit/blå/Vit
Medle SK Joacim Ledin 0702327617 Blå/Vit/Blå/Blå
Morön BK 11 Therese Marklund 0702768116 Vit/Gröna/Vit
Myckle IK F 11 Svart Maria Johansson 0703341176 Gul/Svart/gul
Sunnanå SK F 11 Clas Starkenberg 0702208944 Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-19 17:00 Medle SK - Burträsk FF 11 Älvsbacka IP Ungdomsplan
2019-05-25 10:00 Morön BK 11 - Byske FF F11 Bolltältet
2019-05-26 13:00 Clemensnäs IF F 11 Blå - Medle SK
2019-05-26 13:00 Burträsk FF 11 - Drängsmark/Ostvik IF F11 Tjärnbacka
2019-05-26 13:45 Sunnanå SK F 11 - Myckle IK F 11 Svart
Juni
2019-06-01 10:30 Myckle IK F 11 Svart - Burträsk FF 11 Björkvalla 1
2019-06-02 10:00 Byske FF F11 - Sunnanå SK F 11 Gullringsplan
2019-06-02 11:00 Drängsmark/Ostvik IF F11 - Clemensnäs IF F 11 Blå Sjönära
2019-06-05 18:15 Medle SK - Morön BK 11 Älvsbacka IP Ungdomsplan
2019-06-09 14:15 Sunnanå SK F 11 - Medle SK
2019-06-09 15:30 Burträsk FF 11 - Clemensnäs IF F 11 Blå Tjärnbacka
2019-06-09 16:00 Myckle IK F 11 Svart - Byske FF F11 Björkvalla 1
2019-06-09 16:00 Morön BK 11 - Drängsmark/Ostvik IF F11 Logen
2019-06-16 11:00 Drängsmark/Ostvik IF F11 - Sunnanå SK F 11 Sjönära
2019-06-16 15:00 Byske FF F11 - Burträsk FF 11 Gullringsplan
2019-06-16 16:00 Clemensnäs IF F 11 Blå - Morön BK 11
2019-06-16 18:00 Medle SK - Myckle IK F 11 Svart Älvsbacka IP Ungdomsplan
2019-06-19 18:00 Burträsk FF 11 - Morön BK 11 Tjärnbacka
2019-06-23 10:00 Byske FF F11 - Medle SK Gullringsplan
2019-06-23 13:15 Sunnanå SK F 11 - Clemensnäs IF F 11 Blå
2019-06-23 15:30 Myckle IK F 11 Svart - Drängsmark/Ostvik IF F11 Björkvalla 2
2019-06-24 18:00 Drängsmark/Ostvik IF F11 - Byske FF F11
2019-06-30 12:00 Morön BK 11 - Sunnanå SK F 11 Logen
2019-06-30 13:00 Clemensnäs IF F 11 Blå - Myckle IK F 11 Svart