Spelprogram - Pojkar, Div 12 Kinna

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Fritsla IF Ferki Rexhepi 0735107699 0735107699 Orange/Svart/Svart
Hyssna IF Anna Hulldin 0722400512 Gul/Svart/Gul
IFK Örby Blå Andreas Nadj 0735124997 Blå/Vit/blå/Blå
IFK Örby Vit Daniel Johnsson 0705636453 Blå-Vit/Blå/Blå
Kinna IF Anders Leifstedt 0320215028 0707363478 Röd/Blå/Vit
Skene IF Vit Lukas Lundstedt 0704972666 Vit/Svart/Vit
Svenljunga IK Blå David Axelsson 0706999991 Röd/Blå/Röd
Sätila SK Daniel Lidenwall 0709858566 Röd/Blå/Röd
Västra Mark Henrik Andersson 032014714 0730408359 Röd/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-04 10:00 Kinna IF - IFK Örby Vit Viskavallen Pruhultsplanen B
2019-05-05 12:30 Svenljunga IK Blå - Fritsla IF Högvalla IP A
2019-05-05 15:30 Hyssna IF - Sätila SK Ekäng C
2019-05-05 17:00 Skene IF Vit - IFK Örby Blå Vävarevallen B-plan
2019-05-08 17:45 IFK Örby Vit - Svenljunga IK Blå Örby IP B konstgräs
2019-05-08 17:45 IFK Örby Blå - Kinna IF Örby IP C
2019-05-09 18:00 Fritsla IF - Hyssna IF Kungaberg
2019-05-11 10:00 Sätila SK - Västra Mark Lygnevi B
2019-05-13 18:00 Hyssna IF - IFK Örby Vit Ekäng C
2019-05-15 18:30 Västra Mark - Fritsla IF Björketorps IP A
2019-05-19 14:30 Svenljunga IK Blå - Kinna IF Högvalla IP A
2019-05-19 17:00 Skene IF Vit - Sätila SK Vävarevallen B-plan
2019-05-21 18:00 Fritsla IF - Skene IF Vit Kungaberg
2019-05-22 18:00 IFK Örby Vit - Västra Mark Örby IP B konstgräs
2019-05-22 18:00 IFK Örby Blå - Svenljunga IK Blå Örby IP
2019-05-25 10:30 Kinna IF - Hyssna IF Viskavallen Pruhultsplanen B
2019-05-27 18:30 Västra Mark - Kinna IF Kajbergsvallen 7 mot 7
Juni
2019-06-01 11:00 Sätila SK - IFK Örby Blå Lygnevi B
2019-06-02 15:00 Hyssna IF - Svenljunga IK Blå Ekäng C
2019-06-02 17:00 Skene IF Vit - IFK Örby Vit Vävarevallen B-plan
2019-06-05 17:45 IFK Örby Blå - Hyssna IF Örby IP C
2019-06-06 18:00 Fritsla IF - Sätila SK Kungaberg
2019-06-09 11:30 Kinna IF - Skene IF Vit Viskavallen Pruhultsplanen B
2019-06-09 17:00 Svenljunga IK Blå - Västra Mark Högvalla IP A
2019-06-11 18:00 Fritsla IF - IFK Örby Blå Kungaberg
2019-06-13 18:30 Skene IF Vit - Svenljunga IK Blå Vävarevallen B-plan
2019-06-15 11:00 Sätila SK - IFK Örby Vit Lygnevi B
2019-06-15 15:00 Västra Mark - Hyssna IF Björketorps IP A
2019-06-19 17:45 IFK Örby Vit - Fritsla IF Örby IP C
2019-06-19 18:30 Västra Mark - IFK Örby Blå Kajbergsvallen 7 mot 7
2019-06-23 18:00 Kinna IF - Sätila SK Viskavallen Pruhultsplanen B
2019-06-27 18:00 Hyssna IF - Skene IF Vit Ekäng C
Augusti
2019-08-13 18:00 Fritsla IF - Kinna IF Kungaberg
2019-08-13 18:30 Skene IF Vit - Västra Mark Vävarevallen B-plan
2019-08-14 17:45 IFK Örby Blå - IFK Örby Vit Örby IP
2019-08-18 14:00 Sätila SK - Svenljunga IK Blå Lygnevi B
2019-08-20 18:00 Fritsla IF - Svenljunga IK Blå Kungaberg
2019-08-21 17:30 IFK Örby Vit - Kinna IF Örby IP B konstgräs
2019-08-21 17:30 IFK Örby Blå - Skene IF Vit Örby IP C
2019-08-24 10:30 Sätila SK - Hyssna IF Lygnevi B
2019-08-27 18:00 Hyssna IF - Fritsla IF Ekäng C
2019-08-31 11:00 Västra Mark - Sätila SK Björketorps IP A
September
2019-09-01 17:00 Svenljunga IK Blå - IFK Örby Vit Högvalla IP Mellanplan
2019-09-01 17:00 Kinna IF - IFK Örby Blå Viskavallen Pruhultsplanen B
2019-09-03 18:00 Fritsla IF - Västra Mark Kungaberg
2019-09-04 18:00 IFK Örby Vit - Hyssna IF Örby IP B konstgräs
2019-09-07 10:00 Sätila SK - Skene IF Vit Lygnevi B
2019-09-08 17:00 Kinna IF - Svenljunga IK Blå Viskavallen Pruhultsplanen B
2019-09-12 18:30 Skene IF Vit - Fritsla IF Vävarevallen B-plan
2019-09-15 13:30 Västra Mark - IFK Örby Vit Kajbergsvallen 7 mot 7
2019-09-15 15:00 Hyssna IF - Kinna IF Ekäng C
2019-09-15 17:00 Svenljunga IK Blå - IFK Örby Blå Högvalla IP Mellanplan
2019-09-18 17:45 IFK Örby Blå - Sätila SK Örby IP
2019-09-18 19:00 IFK Örby Vit - Skene IF Vit Örby IP B konstgräs
2019-09-21 12:00 Kinna IF - Västra Mark Viskavallen Pruhultsplanen B
2019-09-22 16:00 Svenljunga IK Blå - Hyssna IF Högvalla IP Mellanplan