Spelprogram - Flickor Div 9 Södra S-drag B

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Ersmarks IK F11 Mattias Norberg 0701085135 Röd/Svart/Svart/Svart
Gimonäs Umeå IF F8 IT Rickard Sjöström 0703094546 Svart/Svart/Svart
Gimonäs Umeå IF F8 Sjöfru Rickard Lindberg 0703441955 Svart/Svart/Svart
Hörnefors IF F11 Maria Bergsdorf 0702773487 Röd/Röd/Röd
Hörnsjö IF /Nordmaling Isa Lundqvist 0738097371 Röd/Svart/Röd
IFK Umeå 1 Johan Sjöström 0722272061 Vit/Blå/Vit
Mariehem SK (F11) Stig Wangdell 0701856340 0701856340 Grön/Svart/Grön
Röbäcks IF F11 Ida Johansson 0702822147 Röd/Blå/Blå/Röd
Sandviks IK F11 Kristoffer Ljungqvist +46765254509 Svart/Gul/Svart/Svart
Stöcke IF F 10/11 Daniel Nilsäter 0706270433 Blå/Blå/Blå
Tegsödra Umeå IF F-11 Blå Magnus Jonasson Gul/Blå/Blå/Blå
Tegsödra Umeå IF F-11 Vit Magnus Jonasson Gul/Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-26 Sandviks IK F11 - Hörnefors IF F11 Sandviks IP
2019-05-26 Mariehem SK (F11) - IFK Umeå 1 Sandviks IP
2019-05-26 09:45 Gimonäs Umeå IF F8 Sjöfru - Tegsödra Umeå IF F-11 Vit Sjöfrun
2019-05-26 09:45 Gimonäs Umeå IF F8 IT - Ersmarks IK F11 Sjöfrun
2019-05-26 10:30 Ersmarks IK F11 - Gimonäs Umeå IF F8 Sjöfru Sjöfrun
2019-05-26 10:45 Hörnsjö IF /Nordmaling - Tegsödra Umeå IF F-11 Blå Sjöfrun
2019-05-26 11:00 Stöcke IF F 10/11 - Mariehem SK (F11) Sandviks IP
2019-05-26 11:45 Tegsödra Umeå IF F-11 Vit - Hörnsjö IF /Nordmaling Sjöfrun
2019-05-26 11:45 Tegsödra Umeå IF F-11 Blå - Gimonäs Umeå IF F8 IT Sjöfrun
2019-05-26 13:15 IFK Umeå 1 - Röbäcks IF F11 Sandviks IP
2019-05-26 13:15 Hörnefors IF F11 - Stöcke IF F 10/11 Sandviks IP
2019-05-26 14:15 Röbäcks IF F11 - Sandviks IK F11 Sandviks IP
Juni
2019-06-02 Sandviks IK F11 - Gimonäs Umeå IF F8 Sjöfru Norrskenshallen Fotboll
2019-06-02 10:15 Hörnsjö IF /Nordmaling - Sandviks IK F11 Norrskenshallen Fotboll
2019-06-02 10:15 Gimonäs Umeå IF F8 Sjöfru - Stöcke IF F 10/11 Norrskenshallen Fotboll
2019-06-02 11:15 Gimonäs Umeå IF F8 IT - IFK Umeå 1 Norrskenshallen Fotboll
2019-06-02 11:30 Röbäcks IF F11 - Tegsödra Umeå IF F-11 Vit Röbäcks IP
2019-06-02 11:30 Mariehem SK (F11) - Tegsödra Umeå IF F-11 Blå Röbäcks IP
2019-06-02 11:30 Hörnefors IF F11 - Ersmarks IK F11 Röbäcks IP
2019-06-02 12:15 IFK Umeå 1 - Hörnsjö IF /Nordmaling Norrskenshallen Fotboll
2019-06-02 13:00 Tegsödra Umeå IF F-11 Blå - Röbäcks IF F11 Röbäcks IP
2019-06-02 13:00 Tegsödra Umeå IF F-11 Vit - Hörnefors IF F11 Röbäcks IP
2019-06-02 13:00 Ersmarks IK F11 - Mariehem SK (F11) Röbäcks IP
2019-06-02 14:00 Stöcke IF F 10/11 - Gimonäs Umeå IF F8 IT Norrskenshallen Fotboll
2019-06-08 13:15 Tegsödra Umeå IF F-11 Vit - IFK Umeå 1 Tegstunets IP
2019-06-08 13:15 Tegsödra Umeå IF F-11 Blå - Sandviks IK F11 Tegstunets IP
2019-06-08 14:15 IFK Umeå 1 - Tegsödra Umeå IF F-11 Blå Tegstunets IP
2019-06-09 Ersmarks IK F11 - Stöcke IF F 10/11 Tegs IP
2019-06-09 Sandviks IK F11 - Ersmarks IK F11 Tegs IP
2019-06-09 14:00 Stöcke IF F 10/11 - Tegsödra Umeå IF F-11 Vit Tegs IP
2019-06-16 14:30 Hörnefors IF F11 - Gimonäs Umeå IF F8 IT Nordahlsvallen
2019-06-16 14:30 Hörnsjö IF /Nordmaling - Mariehem SK (F11) Nordahlsvallen
2019-06-16 15:30 Mariehem SK (F11) - Gimonäs Umeå IF F8 Sjöfru Nordahlsvallen
2019-06-16 15:30 Röbäcks IF F11 - Hörnsjö IF /Nordmaling Nordahlsvallen
2019-06-16 16:30 Gimonäs Umeå IF F8 Sjöfru - Hörnefors IF F11 Nordahlsvallen
2019-06-16 16:30 Gimonäs Umeå IF F8 IT - Röbäcks IF F11 Nordahlsvallen
2019-06-23 11:15 Stöcke IF F 10/11 - Sandviks IK F11 Stöckesbua IP
2019-06-23 12:15 Hörnefors IF F11 - IFK Umeå 1 Stöckesbua IP
2019-06-23 13:15 Röbäcks IF F11 - Hörnefors IF F11 Stöckesbua IP
2019-06-30 Tegsödra Umeå IF F-11 Blå - Ersmarks IK F11 Ersmarks IP
2019-06-30 Tegsödra Umeå IF F-11 Vit - Gimonäs Umeå IF F8 IT Ersmarks IP
2019-06-30 Mariehem SK (F11) - Röbäcks IF F11 Stöckesbua IP
2019-06-30 IFK Umeå 1 - Stöcke IF F 10/11 Stöckesbua IP
2019-06-30 Sandviks IK F11 - Mariehem SK (F11) Stöckesbua IP
2019-06-30 12:00 Gimonäs Umeå IF F8 Sjöfru - Tegsödra Umeå IF F-11 Blå Ersmarks IP
2019-06-30 13:15 Ersmarks IK F11 - Tegsödra Umeå IF F-11 Vit Ersmarks IP
2019-06-30 13:15 Gimonäs Umeå IF F8 IT - Hörnsjö IF /Nordmaling Ersmarks IP
2019-06-30 14:15 Hörnsjö IF /Nordmaling - Gimonäs Umeå IF F8 Sjöfru Ersmarks IP