Spelprogram - Pojkar 10 Grupp B

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
IBFF Erik Nilsson 0706984822 orange/svart/svart
Alviks IK Lag 2 Sara Ström 0703111982 Blå/Blå/Blå
Gammelstads IF Vit Karin Styrman 0705175167 Grön/vit/Svart/Grön
IFK Arvidsjaur FK Jeanette Bäckevik 0706065906 blå, blå, blå
Munksund/Skuthamns SK Linda Eriksson 0735034525 svartvit randig/svart/svart
Norrsken Jessica Eriksson 0705514313 röd, svart, svart
Piteå IF FF Lag 1 Lina Åberg röd, röd, röd
Älvsby IF Madelene Andersson 0702081285 Grön, Vit, vita
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-19 11:00 Gammelstads IF Vit - Piteå IF FF Lag 1 Gammelstads IP
2019-05-19 11:45 Alviks IK Lag 2 - Älvsby IF Liko Arena
2019-05-26 Älvsby IF - IBFF Älvåkra IP
2019-05-26 Munksund/Skuthamns SK - IFK Arvidsjaur FK
2019-05-26 11:00 Norrsken - Gammelstads IF Vit Rosvalla
2019-05-26 13:00 IFK Arvidsjaur FK - Munksund/Skuthamns SK Ringelvallens IP
2019-05-27 18:30 IBFF - Munksund/Skuthamns SK Bäckvallen Svensbyn
2019-05-30 12:00 Piteå IF FF Lag 1 - Alviks IK Lag 2 Strömbacka
Juni
2019-06-01 15:00 IFK Arvidsjaur FK - IBFF Ringelvallens IP
2019-06-02 11:00 Gammelstads IF Vit - Munksund/Skuthamns SK Gammelstads IP
2019-06-02 11:45 Alviks IK Lag 2 - Norrsken Liko Arena
2019-06-02 12:00 Piteå IF FF Lag 1 - Älvsby IF LF Arena
2019-06-06 13:00 IFK Arvidsjaur FK - Norrsken Ringelvallens IP
2019-06-09 Älvsby IF - IFK Arvidsjaur FK Älvåkra IP
2019-06-09 Munksund/Skuthamns SK - Alviks IK Lag 2
2019-06-10 18:00 Norrsken - Piteå IF FF Lag 1 Rosvalla
2019-06-11 17:30 Piteå IF FF Lag 1 - Munksund/Skuthamns SK LF Arena
2019-06-11 18:30 IBFF - Gammelstads IF Vit Lillpite Kraft Arena
2019-06-16 11:00 Norrsken - Älvsby IF Rosvalla
2019-06-16 12:30 Gammelstads IF Vit - IFK Arvidsjaur FK Gammelstads IP
2019-06-16 15:45 Alviks IK Lag 2 - IBFF Liko Arena
2019-06-19 18:00 IBFF - Piteå IF FF Lag 1 Bäckvallen Svensbyn
2019-06-23 Älvsby IF - Gammelstads IF Vit Älvåkra IP
2019-06-23 Munksund/Skuthamns SK - Norrsken
2019-06-23 13:00 IFK Arvidsjaur FK - Alviks IK Lag 2 Ringelvallens IP
2019-06-25 18:00 Norrsken - IBFF Rosvalla
2019-06-30 Munksund/Skuthamns SK - Älvsby IF
Juli
2019-07-02 18:00 Alviks IK Lag 2 - Gammelstads IF Vit Liko Arena
Augusti
2019-08-04 11:30 Alviks IK Lag 2 - Munksund/Skuthamns SK Liko Arena
2019-08-04 13:00 Norrsken - IFK Arvidsjaur FK Norrvallen
2019-08-06 18:15 Älvsby IF - Alviks IK Lag 2 Älvåkra IP
2019-08-11 Munksund/Skuthamns SK - IBFF
2019-08-11 14:00 Piteå IF FF Lag 1 - Gammelstads IF Vit LF Arena
2019-08-15 18:30 Gammelstads IF Vit - Norrsken Gammelstads IP
2019-08-18 17:00 IBFF - Älvsby IF Bäckvallen Svensbyn
2019-08-24 14:00 IFK Arvidsjaur FK - Piteå IF FF Lag 1 Ringelvallens IP
2019-08-25 Munksund/Skuthamns SK - Gammelstads IF Vit
2019-08-25 11:00 Norrsken - Alviks IK Lag 2 Norrvallen
2019-08-25 15:00 IBFF - IFK Arvidsjaur FK Bäckvallen Svensbyn
2019-08-25 15:30 Älvsby IF - Piteå IF FF Lag 1 Älvåkra IP
2019-08-31 14:00 Piteå IF FF Lag 1 - IFK Arvidsjaur FK LF Arena
September
2019-09-01 10:00 Alviks IK Lag 2 - Piteå IF FF Lag 1 Liko Arena
2019-09-01 13:00 IFK Arvidsjaur FK - Älvsby IF Ringelvallens IP
2019-09-01 14:00 Gammelstads IF Vit - IBFF Gammelstads IP
2019-09-03 18:00 Piteå IF FF Lag 1 - Norrsken LF Arena
2019-09-05 18:30 IBFF - Alviks IK Lag 2 Bäckvallen Svensbyn
2019-09-08 Älvsby IF - Norrsken Älvåkra IP
2019-09-08 Munksund/Skuthamns SK - Piteå IF FF Lag 1
2019-09-08 11:00 IFK Arvidsjaur FK - Gammelstads IF Vit Ringelvallens IP
2019-09-10 17:30 Piteå IF FF Lag 1 - IBFF LF Arena
2019-09-15 11:00 Norrsken - Munksund/Skuthamns SK Norrvallen
2019-09-15 11:30 Alviks IK Lag 2 - IFK Arvidsjaur FK Liko Arena
2019-09-15 14:00 Gammelstads IF Vit - Älvsby IF Gammelstads IP
2019-09-16 18:00 IBFF - Norrsken Bäckvallen Svensbyn
2019-09-22 Älvsby IF - Munksund/Skuthamns SK Älvåkra IP
2019-09-22 11:00 Gammelstads IF Vit - Alviks IK Lag 2 Gammelstads IP