Tabell och resultat - P13 Sydvästra B2, höst

Senaste resultat
Tid Match Resultat Spelplats
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widget för senaste resultat
2019-08-18 10:00 Husie IF grön - Eslövs BK randigt 2 - 4 Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 1
2019-08-17 13:30 FC Rosengård 1917 - Kvarnby IK röd 0 - 10 Rosengårds IP konstgräs 9-manna
2019-08-17 12:00 IF Limhamn Bunkeflo 2 - Lunds BK röd 5 - 2 Limhamns IP konstgräs 7-manna 1
2019-08-17 11:30 Åkarps IF 1 - Bunkeflo FF/IFK Klagshamn/Tygelsjö IK 3 - 8 Åkarps IP B-plan 9-manna
2019-08-16 18:30 Lilla Torg FF blå - Hyllie IK svart 1 - 6 Mariedals IP konstgräs 9-manna
Tabell Totalt Hemma Borta
Lag S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Widget
Hämta widget för tabell
Kvarnby IK röd 1 1 0 0 10-0 10 3 0 0 0 0 0-0 0 0 1 1 0 0 10-0 10 3
Bunkeflo FF/ IFK Klagshamn/ Tygelsjö IK 1 1 0 0 8-3 5 3 0 0 0 0 0-0 0 0 1 1 0 0 8-3 5 3
Hyllie IK svart 1 1 0 0 6-1 5 3 0 0 0 0 0-0 0 0 1 1 0 0 6-1 5 3
IF Limhamn Bunkeflo 2 1 1 0 0 5-2 3 3 1 1 0 0 5-2 3 3 0 0 0 0 0-0 0 0
Eslövs BK randigt 1 1 0 0 4-2 2 3 0 0 0 0 0-0 0 0 1 1 0 0 4-2 2 3
Heleneholms SK 2 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0
Kulladals FF svart 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0
Husie IF grön 1 0 0 1 2-4 -2 0 1 0 0 1 2-4 -2 0 0 0 0 0 0-0 0 0
Lunds BK röd 1 0 0 1 2-5 -3 0 0 0 0 0 0-0 0 0 1 0 0 1 2-5 -3 0
Åkarps IF 1 1 0 0 1 3-8 -5 0 1 0 0 1 3-8 -5 0 0 0 0 0 0-0 0 0
Lilla Torg FF blå 1 0 0 1 1-6 -5 0 1 0 0 1 1-6 -5 0 0 0 0 0 0-0 0 0
FC Rosengård 1917 1 0 0 1 0-10 -10 0 1 0 0 1 0-10 -10 0 0 0 0 0 0-0 0 0
Kommande matcher
Tid Match Arena
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widget för kommande matcher
2019-08-23 18:30 Kulladals FF svart - Åkarps IF 1 Kulladals IP, konstgräs 7-manna 1
2019-08-24 11:00 Lunds BK röd - Husie IF grön Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
2019-08-24 11:30 Kvarnby IK röd - Lilla Torg FF blå Bäckagårds IP plan 2
2019-08-24 13:00 Bunkeflo FF/IFK Klagshamn/Tygelsjö IK - IF Limhamn Bunkeflo 2 Brovallen, B-plan 9-manna
2019-08-25 10:00 Eslövs BK randigt - FC Rosengård 1917 Husarängens IP A-plan 9-manna
2019-08-25 12:00 Hyllie IK svart - Heleneholms SK 2 Hyllie IP konstgräs
2019-08-30 18:30 Åkarps IF 1 - Heleneholms SK 2 Åkarps IP B-plan 9-manna
2019-08-30 18:30 Husie IF grön - Bunkeflo FF/IFK Klagshamn/Tygelsjö IK Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 1
2019-08-30 19:00 FC Rosengård 1917 - Lunds BK röd Rosengårds IP konstgräs 9-manna
2019-08-31 10:00 IF Limhamn Bunkeflo 2 - Kulladals FF svart Limhamns IP konstgräs 7-manna 1
2019-08-31 11:30 Lilla Torg FF blå - Eslövs BK randigt Mariedals IP konstgräs 9-manna
2019-09-01 14:00 Hyllie IK svart - Kvarnby IK röd Hyllie IP konstgräs