Spelprogram - P11 Sydvästra A2, höst

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
BK Höllviken svart Mats Malmgren Röd/Vit/Svart/Svart
FC Bellevue 1 Caspar Pauckstadt 0727409034
FC Trelleborg blå Fredrik Hahne 0733458469 Marinblå/Marinblå/Marinblå
Husie IF svart Thomas Eskilsson 0708298926 Grön/Vit/Grön
IF Limhamn Bunkeflo B2 Magnus Green Röd/Svart/Svart
IFK Klagshamn blå Victor Welch gul/blå/blå/gul
Kulladals FF blå Sebastian Berger blå/vit/blå
Kvarnby IK blå Pernilla von Strokirch 0734150935 blå/blå/blå
Malmö FF 1 Per Ola Lindkvist ljusblå/vit/ljusblå
Skanör Falsterbo IF röd Christian Blomström 0702726191 Röd/Röd/Röd
Trelleborgs FF Daniel Nordin 0708386770 blå/vit/vit
Vellinge IF blå Björn Svenburg 0706218033 Röd/Blå/Röda
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-15 19:00 FC Trelleborg blå - FC Bellevue 1 Västervångs IP konstgräs 7-manna 2
2019-08-17 10:00 IFK Klagshamn blå - Husie IF svart Klagshamns IP Plan 6 7-manna 1
2019-08-17 10:30 Vellinge IF blå - BK Höllviken svart Vellinge IP Östranplan 7-manna 1
2019-08-17 11:20 Malmö FF 1 - Kvarnby IK blå Malmö Stadionområdet Plan 10 konstgräs 7-manna 1
2019-08-18 13:30 IF Limhamn Bunkeflo B2 - Kulladals FF blå Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2
2019-08-24 09:30 Kvarnby IK blå - Skanör Falsterbo IF röd Bäckagårds IP plan 2 7-manna 2
2019-08-24 09:30 Husie IF svart - Vellinge IF blå Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 1
2019-08-24 10:00 BK Höllviken svart - FC Trelleborg blå Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1
2019-08-24 10:00 Trelleborgs FF - IFK Klagshamn blå Östervångsstadions IP A-plan 7-manna 1
2019-08-25 08:45 FC Bellevue 1 - IF Limhamn Bunkeflo B2 Mellanhedens IP A-plan 7-manna 1
2019-08-25 09:30 Kulladals FF blå - Malmö FF 1 Kulladals IP, konstgräs 7-manna 1
2019-08-31 10:00 FC Trelleborg blå - Husie IF svart Västervångs IP konstgräs 7-manna 1
2019-08-31 10:00 IFK Klagshamn blå - Kvarnby IK blå Klagshamns IP Plan 6 7-manna 1
September
2019-09-01 10:00 Skanör Falsterbo IF röd - Kulladals FF blå Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
2019-09-01 10:30 Vellinge IF blå - Trelleborgs FF Vellinge IP Östranplan 7-manna 1
2019-09-01 11:50 Malmö FF 1 - IF Limhamn Bunkeflo B2 Malmö Stadionområdet Plan 10 konstgräs 7-manna 1
2019-09-01 12:00 FC Bellevue 1 - BK Höllviken svart Malmö Stadionområdet Plan 9 konstgräs 7-manna 1
2019-09-04 18:50 Malmö FF 1 - FC Bellevue 1 Malmö Stadionområdet Plan 10 konstgräs 7-manna 1
2019-09-05 18:00 Skanör Falsterbo IF röd - Trelleborgs FF Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
2019-09-08 11:00 Trelleborgs FF - FC Trelleborg blå Östervångsstadions IP A-plan 7-manna 1
2019-09-08 11:00 Husie IF svart - BK Höllviken svart Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 2
2019-09-08 11:00 Kulladals FF blå - IFK Klagshamn blå Kulladals IP, konstgräs 7-manna 1
2019-09-08 11:30 IF Limhamn Bunkeflo B2 - Skanör Falsterbo IF röd Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
2019-09-08 12:00 Kvarnby IK blå - Vellinge IF blå Bäckagårds IP plan 2 7-manna 2
2019-09-14 08:45 FC Bellevue 1 - Husie IF svart Mellanhedens IP A-plan 7-manna 2
2019-09-14 10:00 FC Trelleborg blå - Kvarnby IK blå Västervångs IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-14 11:00 IFK Klagshamn blå - IF Limhamn Bunkeflo B2 Klagshamns IP Plan 6 7-manna 1
2019-09-15 10:30 Vellinge IF blå - Kulladals FF blå Vellinge IP Östranplan 7-manna 1
2019-09-15 15:00 Skanör Falsterbo IF röd - Malmö FF 1 Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
2019-09-15 15:30 BK Höllviken svart - Trelleborgs FF Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1
2019-09-21 12:00 Trelleborgs FF - Husie IF svart Östervångsstadions IP A-plan 7-manna 1
2019-09-22 09:30 Kulladals FF blå - FC Trelleborg blå Kulladals IP, konstgräs 7-manna 1
2019-09-22 11:30 IF Limhamn Bunkeflo B2 - Vellinge IF blå Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
2019-09-22 11:30 Skanör Falsterbo IF röd - FC Bellevue 1 Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
2019-09-22 12:00 Kvarnby IK blå - BK Höllviken svart Bäckagårds IP plan 2 7-manna 2
2019-09-25 18:50 Malmö FF 1 - IFK Klagshamn blå Malmö Stadionområdet Plan 10 konstgräs 7-manna 1
2019-09-28 08:45 FC Bellevue 1 - Trelleborgs FF Mellanhedens IP A-plan 7-manna 2
2019-09-28 09:30 Husie IF svart - Kvarnby IK blå Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 1
2019-09-28 09:30 Vellinge IF blå - Malmö FF 1 Vellinge IP B-plan 7-manna 1
2019-09-28 10:00 FC Trelleborg blå - IF Limhamn Bunkeflo B2 Västervångs IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-28 11:30 IFK Klagshamn blå - Skanör Falsterbo IF röd Klagshamns IP Plan 6 7-manna 1
2019-09-29 16:00 BK Höllviken svart - Kulladals FF blå Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1
Oktober
2019-10-05 10:00 IFK Klagshamn blå - FC Bellevue 1 Klagshamns IP Plan 6 7-manna 1
2019-10-05 11:20 Malmö FF 1 - FC Trelleborg blå Malmö Stadionområdet Plan 10 konstgräs 7-manna 1
2019-10-05 11:30 Skanör Falsterbo IF röd - Vellinge IF blå Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
2019-10-06 10:00 IF Limhamn Bunkeflo B2 - BK Höllviken svart Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 3
2019-10-06 11:00 Kulladals FF blå - Husie IF svart Kulladals IP, konstgräs 7-manna 1
2019-10-06 12:00 Kvarnby IK blå - Trelleborgs FF Bäckagårds IP plan 2 7-manna 1
2019-10-12 10:00 Husie IF svart - IF Limhamn Bunkeflo B2 Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 2
2019-10-12 10:00 FC Trelleborg blå - Skanör Falsterbo IF röd Västervångs IP konstgräs 7-manna 1
2019-10-12 14:00 Trelleborgs FF - Kulladals FF blå Söderslättshallens IP plan 3
2019-10-13 08:45 FC Bellevue 1 - Kvarnby IK blå Mellanhedens IP A-plan 7-manna 1
2019-10-13 11:30 Vellinge IF blå - IFK Klagshamn blå Vellinge IP Östranplan 7-manna 1
2019-10-13 14:00 BK Höllviken svart - Malmö FF 1 Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1