Spelprogram - P11 Sydvästra B3, höst

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
BK Höllviken blå Mats Malmgren Röd/Vit/Svart/Svart
Bunkeflo FF Henrik Drukier Lundgren gul/svart/svart
FC Möjligheten Erol Puroski 0739305557
GIF Nike blå Pål Pullen 0705376402 Röd/Röd/Röd
Hyllie IK svart Johan Olofsson 0766488512 grönsvart/svart/svart
IF Limhamn Bunkeflo L2 Torbjörn Mattias Lilius Röd/Svart/Svart
IFK Klagshamn grön Jens Johansson 0706717286 gul/blå/blå/gul
Kulladals FF vit Sebastian Berger blå/vit/blå
Kvarnby IK gul Pernilla von Strokirch 0734150935 blå/blå/blå
Malmö IKF Oscar Villca 0704390974
Skanör Falsterbo IF vit Christian Blomström 0702726191 Röd/Röd/Röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Januari
Kulladals FF vit - Skanör Falsterbo IF vit Kulladals IP, konstgräs 7-manna 1
Augusti
2019-08-17 15:00 Malmö IKF - IF Limhamn Bunkeflo L2 Gullviksborgs IP 7-manna
2019-08-18 10:00 Bunkeflo FF - GIF Nike blå Brovallen, Bunkeflostrand C-plan 7-manna 3
2019-08-18 10:15 Kvarnby IK gul - FC Möjligheten Bäckagårds IP plan 1 7-manna 1
2019-08-18 14:00 Hyllie IK svart - BK Höllviken blå Hyllie IP konstgräs 7-manna 2
2019-08-24 11:00 FC Möjligheten - Bunkeflo FF Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 1
2019-08-25 10:00 BK Höllviken blå - Kulladals FF vit Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1
2019-08-25 10:30 GIF Nike blå - Hyllie IK svart Pilängsplanen 7-manna 1
2019-08-25 14:00 IF Limhamn Bunkeflo L2 - Kvarnby IK gul Limhamns IP konstgräs 7-manna 1
2019-08-25 14:30 Skanör Falsterbo IF vit - IFK Klagshamn grön Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
2019-08-31 09:30 Kulladals FF vit - GIF Nike blå Kulladals IP, konstgräs 7-manna 1
2019-08-31 11:30 Bunkeflo FF - IF Limhamn Bunkeflo L2 Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 3
2019-08-31 12:00 Hyllie IK svart - FC Möjligheten Hyllie IP konstgräs 7-manna 2
September
2019-09-01 11:00 IFK Klagshamn grön - BK Höllviken blå Klagshamns IP Plan 6 7-manna 1
2019-09-01 12:00 Kvarnby IK gul - Malmö IKF Bäckagårds IP plan 2 7-manna 1
2019-09-06 18:00 BK Höllviken blå - Skanör Falsterbo IF vit Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1
2019-09-07 10:00 Malmö IKF - Bunkeflo FF Gullviksborgs IP 7-manna
2019-09-07 11:00 FC Möjligheten - Kulladals FF vit Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-07 12:00 GIF Nike blå - IFK Klagshamn grön Pilängsplanen 7-manna 2
2019-09-08 12:00 IF Limhamn Bunkeflo L2 - Hyllie IK svart Limhamns IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-14 09:30 Kulladals FF vit - IF Limhamn Bunkeflo L2 Kulladals IP, konstgräs 7-manna 1
2019-09-14 11:30 Bunkeflo FF - Kvarnby IK gul Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
2019-09-14 12:00 Hyllie IK svart - Malmö IKF Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-15 10:00 Skanör Falsterbo IF vit - GIF Nike blå Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
2019-09-15 10:00 IFK Klagshamn grön - FC Möjligheten Klagshamns IP Plan 6 7-manna 1
2019-09-21 10:00 Malmö IKF - Kulladals FF vit Gullviksborgs IP 7-manna
2019-09-21 10:30 GIF Nike blå - BK Höllviken blå Pilängsplanen 7-manna 2
2019-09-21 11:00 FC Möjligheten - Skanör Falsterbo IF vit Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-22 10:00 IF Limhamn Bunkeflo L2 - IFK Klagshamn grön Limhamns IP konstgräs 7-manna 2
2019-09-22 13:30 Kvarnby IK gul - Hyllie IK svart Bäckagårds IP plan 2 7-manna 2
2019-09-28 10:00 BK Höllviken blå - FC Möjligheten Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1
2019-09-28 12:00 Hyllie IK svart - Bunkeflo FF Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-29 10:00 IFK Klagshamn grön - Malmö IKF Klagshamns IP Plan 6 7-manna 1
2019-09-29 11:00 Kulladals FF vit - Kvarnby IK gul Kulladals IP, konstgräs 7-manna 1
2019-09-29 11:30 Skanör Falsterbo IF vit - IF Limhamn Bunkeflo L2 Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
Oktober
2019-10-05 10:00 Malmö IKF - Skanör Falsterbo IF vit Gullviksborgs IP 7-manna
2019-10-05 11:00 FC Möjligheten - GIF Nike blå Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 1
2019-10-06 10:00 IF Limhamn Bunkeflo L2 - BK Höllviken blå Limhamns IP konstgräs 7-manna 2
2019-10-06 11:30 Bunkeflo FF - Kulladals FF vit Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
2019-10-06 13:30 Kvarnby IK gul - IFK Klagshamn grön Bäckagårds IP plan 2 7-manna 1
2019-10-11 19:00 BK Höllviken blå - Malmö IKF Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1
2019-10-12 09:30 Kulladals FF vit - Hyllie IK svart Kulladals IP, konstgräs 7-manna 1
2019-10-12 10:30 GIF Nike blå - IF Limhamn Bunkeflo L2 Pilängsplanen 7-manna 2
2019-10-12 11:00 IFK Klagshamn grön - Bunkeflo FF Klagshamns IP Plan 6 7-manna 1
2019-10-13 11:30 Skanör Falsterbo IF vit - Kvarnby IK gul Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1