Spelprogram - P11 Sydvästra C3, höst

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
FC Trelleborg röd Fredrik Hahne 0733458469 Marinblå/Marinblå/Marinblå
Heleneholms SK 2 Elvis Muratovic 0704480094 svart/svart/vit
IF Limhamn Bunkeflo B4 Magnus Green Röd/Svart/Svart
IFK Klagshamn gul Ulf Mathias Grahn 0708667401 gul/blå/blå/gul
IFK Malmö FK Asim Faiz Faiz 0731453545 Gul/Vit/Vit
Kulladals FF röd Sebastian Berger blå/vit/blå
Lindeborgs FF 1948 Joachim Kjellsson 0735357188 Röd/röd/röd
Liria IF Florent Salihi 0704717974 0704717974 vit vit vita
Malmö City FC vit Jimmie Magnusson svart/svart/svart
Skanör Falsterbo IF svart Christian Blomström 0702726191 Röd/Röd/Röd
Svensk-Algeriska Föreningen Malmö Farid Besseghier 0723240621 0764540829
Uppåkra IF grön Martin Wähler 0708187795 Grön/svart/svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-17 10:00 FC Trelleborg röd - Svensk-Algeriska Föreningen Malmö Västervångs IP konstgräs 7-manna 1
2019-08-17 10:30 Malmö City FC vit - IFK Klagshamn gul Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
2019-08-17 11:00 Uppåkra IF grön - Heleneholms SK 2 Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2019-08-18 11:30 IF Limhamn Bunkeflo B4 - Kulladals FF röd Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 3
2019-08-18 14:15 (Uppskj.) IFK Malmö FK - Lindeborgs FF 1948 Kroksbäck IP konstgräs 7-manna 1
2019-08-19 18:00 Skanör Falsterbo IF svart - Liria IF Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
2019-08-24 09:45 Heleneholms SK 2 - FC Trelleborg röd Heleneholms IP konstgräs 7-manna 1
2019-08-24 11:00 Kulladals FF röd - IFK Malmö FK Kulladals IP, konstgräs 7-manna 1
2019-08-25 09:40 Svensk-Algeriska Föreningen Malmö - IF Limhamn Bunkeflo B4 Gullviksborgs IP 7-manna
2019-08-25 10:00 IFK Klagshamn gul - Uppåkra IF grön Klagshamns IP Plan 6 7-manna 1
2019-08-25 11:00 Lindeborgs FF 1948 - Skanör Falsterbo IF svart Lindeborgs IP konstgräs 7-manna 1
2019-08-29 18:00 Liria IF - Malmö City FC vit Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 1
2019-08-31 10:30 Malmö City FC vit - Lindeborgs FF 1948 Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
2019-08-31 11:15 FC Trelleborg röd - IFK Klagshamn gul Västervångs IP konstgräs 7-manna 1
2019-08-31 11:30 Skanör Falsterbo IF svart - Kulladals FF röd Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
2019-08-31 12:30 Uppåkra IF grön - Liria IF Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
September
2019-09-01 09:40 Svensk-Algeriska Föreningen Malmö - Heleneholms SK 2 Gullviksborgs IP 7-manna
2019-09-01 14:15 IFK Malmö FK - IF Limhamn Bunkeflo B4 Kroksbäck IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-05 18:00 Liria IF - FC Trelleborg röd Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-08 09:30 Kulladals FF röd - Malmö City FC vit Kulladals IP, konstgräs 7-manna 1
2019-09-08 10:00 IFK Klagshamn gul - Heleneholms SK 2 Klagshamns IP Plan 6 7-manna 1
2019-09-08 13:00 IF Limhamn Bunkeflo B4 - Skanör Falsterbo IF svart Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
2019-09-08 13:00 Lindeborgs FF 1948 - Uppåkra IF grön Lindeborgs IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-08 14:15 IFK Malmö FK - Svensk-Algeriska Föreningen Malmö Kroksbäck IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-14 10:30 Malmö City FC vit - IF Limhamn Bunkeflo B4 Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
2019-09-14 11:00 Uppåkra IF grön - Kulladals FF röd Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2019-09-14 11:15 FC Trelleborg röd - Lindeborgs FF 1948 Västervångs IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-14 11:30 Heleneholms SK 2 - Liria IF Heleneholms IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-14 11:30 Skanör Falsterbo IF svart - IFK Malmö FK Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
2019-09-15 09:40 Svensk-Algeriska Föreningen Malmö - IFK Klagshamn gul Gullviksborgs IP 7-manna
2019-09-19 18:00 Liria IF - IFK Klagshamn gul Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-21 11:30 Skanör Falsterbo IF svart - Svensk-Algeriska Föreningen Malmö Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
2019-09-22 10:00 Lindeborgs FF 1948 - Heleneholms SK 2 Lindeborgs IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-22 11:00 Kulladals FF röd - FC Trelleborg röd Kulladals IP, konstgräs 7-manna 1
2019-09-22 13:00 IF Limhamn Bunkeflo B4 - Uppåkra IF grön Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
2019-09-22 14:15 IFK Malmö FK - Malmö City FC vit Kroksbäck IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-28 10:00 IFK Klagshamn gul - Lindeborgs FF 1948 Klagshamns IP Plan 6 7-manna 1
2019-09-28 10:30 Malmö City FC vit - Skanör Falsterbo IF svart Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
2019-09-28 11:15 FC Trelleborg röd - IF Limhamn Bunkeflo B4 Västervångs IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-28 12:30 Heleneholms SK 2 - Kulladals FF röd Heleneholms IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-28 12:30 Uppåkra IF grön - IFK Malmö FK Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2019-09-29 09:40 Svensk-Algeriska Föreningen Malmö - Liria IF Gullviksborgs IP 7-manna
Oktober
2019-10-04 19:00 Malmö City FC vit - Svensk-Algeriska Föreningen Malmö Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
2019-10-05 09:30 Kulladals FF röd - IFK Klagshamn gul Kulladals IP, konstgräs 7-manna 1
2019-10-05 11:30 IF Limhamn Bunkeflo B4 - Heleneholms SK 2 Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2
2019-10-06 11:30 Skanör Falsterbo IF svart - Uppåkra IF grön Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
2019-10-06 12:00 Lindeborgs FF 1948 - Liria IF Lindeborgs IP konstgräs 7-manna 1
2019-10-06 14:15 IFK Malmö FK - FC Trelleborg röd Kroksbäck IP konstgräs 7-manna 1
2019-10-10 18:00 Liria IF - Kulladals FF röd Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 1
2019-10-12 10:30 Heleneholms SK 2 - IFK Malmö FK Heleneholms IP konstgräs 7-manna 1
2019-10-12 11:00 Uppåkra IF grön - Malmö City FC vit Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2019-10-12 11:15 FC Trelleborg röd - Skanör Falsterbo IF svart Västervångs IP konstgräs 7-manna 1
2019-10-13 09:40 Svensk-Algeriska Föreningen Malmö - Lindeborgs FF 1948 Gullviksborgs IP 7-manna
2019-10-13 11:00 IFK Klagshamn gul - IF Limhamn Bunkeflo B4 Klagshamns IP Plan 6 7-manna 1