Spelprogram - P9 Sydvästra C3, höst

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Arlövs BI vit Joakim Christiansen Blå/Blå/Blå
FC Möllan Evert Mårtensson 0768519634 RÖTT/SVART/RÖD
FC Rosengård 1917 röd Mohammad Ali Koujalli Vit/Vit/Vit
Kulladals FF vit Karolina Andersson 0708115714 blå/vit/blå
Kvarnby IK gul Claudia Todorovska 0739694563 blå, blå, blå
Lilla Torg FF vit Christopher Fredriksson 0706053801 Svart/blå/Svart/Svart
Liria IF Florent Salihi 0704717974 0704717974 vit vit vita
Malmö City FC gul Christer Glans 0733476217 svart/svart/svart
Malmö IKF Oscar Villca 0704390974
Staffanstorp United FC blå Johan Lindberg mörkblå/mörkblå/mörkblå
Uppåkra IF vit Mikael Evertsson 0723638357 Grön/svart/svart
Åkarps IF 3 Tom Kempe rödsvart/svart/svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-17 10:00 Åkarps IF 3 - Malmö IKF Åkarps IP B-plan 5-manna 1
2019-08-17 10:00 Arlövs BI vit - Lilla Torg FF vit Kronetorpsvallen C-plan 5-manna 1
2019-08-17 11:45 Malmö City FC gul - FC Rosengård 1917 röd Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
2019-08-18 09:30 Kulladals FF vit - Uppåkra IF vit Kulladals IP, konstgräs 5-manna 1
2019-08-18 13:15 Kvarnby IK gul - FC Möllan Bäckagårds IP plan 2 5-manna 1
2019-08-23 18:00 Malmö IKF - Liria IF Gullviksborgs IP A-plan 5-manna
2019-08-24 09:30 FC Rosengård 1917 röd - Kvarnby IK gul Rosengårds IP konstgräs 7-manna 1
2019-08-24 09:30 Lilla Torg FF vit - Kulladals FF vit Mariedals IP konstgräs 5-manna 1
2019-08-24 10:00 Staffanstorp United FC blå - Malmö City FC gul Staffansvallen plan 3, 5-manna 1
2019-08-24 15:15 FC Möllan - Arlövs BI vit Sorgenfri IP konstgräs 5-manna 1
2019-08-25 12:30 Uppåkra IF vit - Åkarps IF 3 Uppåkravallen, plan 4 5-manna 1
2019-08-28 18:30 Liria IF - Uppåkra IF vit Rosengård Norra IP konstgräs 5-manna 1
2019-08-31 09:30 FC Rosengård 1917 röd - Staffanstorp United FC blå Rosengårds IP konstgräs 7-manna 1
2019-08-31 10:00 Åkarps IF 3 - Lilla Torg FF vit Åkarps IP B-plan 5-manna 1
2019-08-31 10:00 Arlövs BI vit - Kvarnby IK gul Kronetorpsvallen C-plan 5-manna 1
2019-08-31 11:45 Malmö City FC gul - Malmö IKF Kirsebergs IP, konstgräs 5-manna 1
September
2019-09-01 09:30 Kulladals FF vit - FC Möllan Kulladals IP, konstgräs 5-manna 1
2019-09-06 18:00 Malmö IKF - Staffanstorp United FC blå Gullviksborgs IP A-plan 5-manna
2019-09-07 09:30 Uppåkra IF vit - Malmö City FC gul Uppåkravallen, plan 4 5-manna 1
2019-09-07 09:30 Lilla Torg FF vit - Liria IF Mariedals IP konstgräs 5-manna 1
2019-09-07 13:30 Kvarnby IK gul - Kulladals FF vit Bäckagårds IP plan 2 5-manna 1
2019-09-07 15:15 FC Möllan - Åkarps IF 3 Sorgenfri IP konstgräs 5-manna 1
2019-09-08 11:45 Arlövs BI vit - FC Rosengård 1917 röd Kronetorpsvallen C-plan 5-manna 1
2019-09-12 18:30 Liria IF - FC Möllan Rosengård Norra IP konstgräs 5-manna 1
2019-09-13 18:30 Åkarps IF 3 - Kvarnby IK gul Åkarps IP B-plan 5-manna 1
2019-09-14 09:30 FC Rosengård 1917 röd - Malmö IKF Rosengårds IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-14 11:45 Malmö City FC gul - Lilla Torg FF vit Kirsebergs IP, konstgräs 5-manna 1
2019-09-15 09:30 Kulladals FF vit - Arlövs BI vit Kulladals IP, konstgräs 5-manna 1
2019-09-15 12:00 Staffanstorp United FC blå - Uppåkra IF vit Staffansvallen plan 3, 5-manna 1
2019-09-21 09:30 Uppåkra IF vit - Malmö IKF Uppåkravallen, plan 4 5-manna 1
2019-09-21 10:00 Lilla Torg FF vit - Staffanstorp United FC blå Mariedals IP konstgräs 5-manna 1
2019-09-21 12:00 Arlövs BI vit - Åkarps IF 3 Kronetorpsvallen C-plan 5-manna 1
2019-09-22 09:30 FC Möllan - Malmö City FC gul Sorgenfri IP konstgräs 5-manna 1
2019-09-22 09:30 Kulladals FF vit - FC Rosengård 1917 röd Kulladals IP, konstgräs 5-manna 1
2019-09-22 11:45 Kvarnby IK gul - Liria IF Bäckagårds IP plan 2 5-manna 1
2019-09-26 18:00 Liria IF - Arlövs BI vit Rosengård Norra IP konstgräs 5-manna 1
2019-09-27 18:00 Malmö IKF - Lilla Torg FF vit Gullviksborgs IP A-plan 5-manna
2019-09-28 09:30 FC Rosengård 1917 röd - Uppåkra IF vit Rosengårds IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-28 10:00 Staffanstorp United FC blå - FC Möllan Staffansvallen plan 3, 5-manna 2
2019-09-28 10:00 Åkarps IF 3 - Kulladals FF vit Åkarps IP B-plan 5-manna 1
2019-09-28 10:30 Malmö City FC gul - Kvarnby IK gul Kirsebergs IP, konstgräs 5-manna 1
Oktober
2019-10-05 10:00 Arlövs BI vit - Malmö City FC gul Kronetorpsvallen C-plan 5-manna 1
2019-10-05 10:00 Lilla Torg FF vit - Uppåkra IF vit Mariedals IP konstgräs 5-manna 1
2019-10-05 10:00 Åkarps IF 3 - FC Rosengård 1917 röd Åkarps IP B-plan 5-manna 1
2019-10-06 09:30 FC Möllan - Malmö IKF Sorgenfri IP konstgräs 5-manna 1
2019-10-06 09:30 Kulladals FF vit - Liria IF Kulladals IP, konstgräs 5-manna 1
2019-10-06 11:45 Kvarnby IK gul - Staffanstorp United FC blå Bäckagårds IP plan 1 5-manna 1
2019-10-08 18:00 Liria IF - Åkarps IF 3 Rosengård Norra IP konstgräs 5-manna 1
2019-10-12 09:30 FC Rosengård 1917 röd - Lilla Torg FF vit Rosengårds IP konstgräs 7-manna 1
2019-10-12 10:00 Malmö IKF - Kvarnby IK gul Gullviksborgs IP A-plan 5-manna
2019-10-12 11:00 Uppåkra IF vit - FC Möllan Uppåkravallen, plan 4 5-manna 1
2019-10-12 11:15 Malmö City FC gul - Kulladals FF vit Kirsebergs IP, konstgräs 5-manna 1
2019-10-13 10:00 Staffanstorp United FC blå - Arlövs BI vit Staffansvallen plan 2, 5-manna 2
2019-10-14 18:30 Liria IF - Staffanstorp United FC blå Rosengård Norra IP konstgräs 5-manna 1