Spelprogram - F11 Sydvästra C1, höst

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Backarnas FF Emmy Abrahamsson Rosa/Svart/Svart
BK Höllviken Fredrik Andersson 0734214893 Röd/Vit/Svart/Svart
FC Champions Cerima Hurtic 0760609125
FC Möjligheten Melita Kurtisi 0760678630
GIF Nike Andreas Haltnes 0709662150 Röd/Röd/Röd
IF Limhamn Bunkeflo 2 Annika Stenberg 0702505067 Röd/Svart/Svart
Kulladals FF Jonas Cajerby 0736906361 blå, vit, blå
Lilla Torg FF André Nilén 0704640427 Svart/blå/Svart/Svart
Linero IF vit David Bull 0738502251 Röd/Vit/Vit
Skanör Falsterbo IF Katinka Island 0709697042 Röd/Röd/Röd
Torns IF Jim Johansson 0733609861 orange/svart/orange
Uppåkra IF svart Fredrik Carlsson 0730303088 Grön/svart/svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-17 11:30 Linero IF vit - Kulladals FF Linero IP A-plan 7-manna A
2019-08-18 10:00 IF Limhamn Bunkeflo 2 - Skanör Falsterbo IF Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2
2019-08-18 10:30 GIF Nike - Torns IF Pilängsplanen 7-manna 2
2019-08-18 13:00 FC Champions - FC Möjligheten Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 1
2019-08-18 17:00 Lilla Torg FF - Backarnas FF Mariedals IP konstgräs 7-manna 2
2019-08-21 17:45 BK Höllviken - Uppåkra IF svart Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 2
2019-08-23 18:00 FC Möjligheten - Linero IF vit Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 1
2019-08-24 10:00 Uppåkra IF svart - GIF Nike Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2019-08-24 13:00 Skanör Falsterbo IF - Lilla Torg FF Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
2019-08-25 11:00 Torns IF - IF Limhamn Bunkeflo 2 Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
2019-08-25 11:00 Kulladals FF - BK Höllviken Kulladals IP, konstgräs 7-manna 2
2019-08-25 12:00 Backarnas FF - FC Champions Dalhems IP A-plan 7-manna 2
2019-08-31 09:30 Kulladals FF - GIF Nike Kulladals IP, konstgräs 7-manna 2
2019-08-31 11:00 Uppåkra IF svart - IF Limhamn Bunkeflo 2 Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2019-08-31 11:30 Linero IF vit - FC Champions Linero IP A-plan 7-manna A
2019-08-31 14:00 FC Möjligheten - BK Höllviken Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 1
September
2019-09-01 10:00 Skanör Falsterbo IF - Backarnas FF Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
2019-09-01 10:00 Torns IF - Lilla Torg FF Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
2019-09-07 10:30 GIF Nike - FC Möjligheten Pilängsplanen 7-manna 2
2019-09-08 10:00 BK Höllviken - Linero IF vit Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1
2019-09-08 10:00 IF Limhamn Bunkeflo 2 - Kulladals FF Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2
2019-09-08 12:00 Lilla Torg FF - Uppåkra IF svart Mariedals IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-08 12:00 Backarnas FF - Torns IF Dalhems IP A-plan 7-manna 2
2019-09-08 13:00 FC Champions - Skanör Falsterbo IF Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 1
2019-09-13 18:00 FC Möjligheten - IF Limhamn Bunkeflo 2 Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-14 11:00 Torns IF - Skanör Falsterbo IF Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
2019-09-14 11:00 Uppåkra IF svart - Backarnas FF Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2019-09-14 11:30 Linero IF vit - GIF Nike Linero IP A-plan 7-manna A
2019-09-15 11:00 Kulladals FF - Lilla Torg FF Kulladals IP, konstgräs 7-manna 2
2019-09-15 12:00 FC Champions - BK Höllviken Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 1
2019-09-21 10:30 GIF Nike - BK Höllviken Pilängsplanen 7-manna 1
2019-09-22 10:00 IF Limhamn Bunkeflo 2 - Linero IF vit Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2
2019-09-22 10:00 Backarnas FF - Kulladals FF Dalhems IP A-plan 7-manna 2
2019-09-22 11:00 Torns IF - FC Champions Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
2019-09-22 13:00 Lilla Torg FF - FC Möjligheten Mariedals IP konstgräs 7-manna 2
2019-09-22 13:00 Skanör Falsterbo IF - Uppåkra IF svart Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
2019-09-27 18:00 FC Möjligheten - Backarnas FF Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-28 09:30 Kulladals FF - Skanör Falsterbo IF Kulladals IP, konstgräs 7-manna 2
2019-09-28 11:00 Uppåkra IF svart - Torns IF Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2019-09-28 11:30 Linero IF vit - Lilla Torg FF Linero IP A-plan 7-manna A
2019-09-29 10:00 BK Höllviken - IF Limhamn Bunkeflo 2 Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1
2019-09-29 12:00 FC Champions - GIF Nike Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 1
Oktober
2019-10-05 10:00 Torns IF - Kulladals FF Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
2019-10-05 11:00 Uppåkra IF svart - FC Champions Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2019-10-05 13:00 Skanör Falsterbo IF - FC Möjligheten Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
2019-10-06 10:00 IF Limhamn Bunkeflo 2 - GIF Nike Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2
2019-10-06 12:00 Lilla Torg FF - BK Höllviken Mariedals IP konstgräs 7-manna 1
2019-10-06 12:00 Backarnas FF - Linero IF vit Dalhems IP A-plan 7-manna 2
2019-10-11 18:00 FC Möjligheten - Torns IF Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 1
2019-10-12 10:00 BK Höllviken - Backarnas FF Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1
2019-10-12 11:30 Linero IF vit - Skanör Falsterbo IF Linero IP A-plan 7-manna A
2019-10-13 10:30 GIF Nike - Lilla Torg FF Pilängsplanen 7-manna 2
2019-10-13 11:00 Kulladals FF - Uppåkra IF svart Kulladals IP, konstgräs 7-manna 2
2019-10-13 12:00 FC Champions - IF Limhamn Bunkeflo 2 Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 1