Spelprogram - F12 Sydvästra C1, höst

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
FC Champions guld Pamela Hay 0736673147
GIF Nike blå Anders Lagerlund 0702246556 Röd/Röd/Röd
Husie IF 2 Pirkko Erden 0708179607 Grön/Vit/Grön
Hyllie IK Christian Carlsson 0708759131 grönsvart/svart/svart
Klågerups GoIF Maria Messer 0733448146 Röd/Vit/Röd
Kulladals FF Pia Lindström blå/vit/blå
Oxie SK Marie Cortenbach Vit/Svart/Svart
Svedala IF Kim Madsen 0703437214 Blå, Vit, Blå
Trelleborgs FF Sandra Haynes 0708284803 blå/vit/vit
Vellinge IF röd Daniel Nilsson 0705202469 Röd/Blå/Röda
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-17 09:30 Husie IF 2 - Trelleborgs FF Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 2
2019-08-18 10:30 GIF Nike blå - Vellinge IF röd Lomma IP B-plan, konstgräs 7-manna 1
2019-08-18 11:00 Kulladals FF - Oxie SK Kulladals IP, konstgräs 7-manna 2
2019-08-18 15:00 FC Champions guld - Klågerups GoIF Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 1
2019-08-22 18:30 Vellinge IF röd - Husie IF 2 Vanningens IP, Vellinge konstgräs 7-manna 1
2019-08-23 18:30 Klågerups GoIF - GIF Nike blå Gamla IP, Klågerup 7-manna naturgräs
2019-08-24 11:30 Svedala IF - Kulladals FF Aggarpsvallen, konstgräs 1 7-manna 1
2019-08-25 11:30 Oxie SK - FC Champions guld Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 2
2019-08-25 12:30 Trelleborgs FF - Hyllie IK Östervångsstadions IP A-plan 7-manna 1
2019-08-26 18:45 Hyllie IK - Svedala IF Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2019-08-31 09:00 Husie IF 2 - Klågerups GoIF Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 2
September
2019-09-01 10:30 GIF Nike blå - FC Champions guld Lomma IP B-plan, konstgräs 7-manna 1
2019-09-01 11:00 Kulladals FF - Trelleborgs FF Kulladals IP, konstgräs 7-manna 2
2019-09-01 11:30 Oxie SK - Svedala IF Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 2
2019-09-01 12:00 Hyllie IK - Vellinge IF röd Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-05 18:30 Vellinge IF röd - Kulladals FF Vanningens IP, Vellinge konstgräs 7-manna 1
2019-09-07 09:00 GIF Nike blå - Husie IF 2 Lomma IP B-plan, konstgräs 7-manna 1
2019-09-07 13:00 Trelleborgs FF - Oxie SK Söderslättshallens IP plan 3
2019-09-08 10:00 Klågerups GoIF - Hyllie IK Gamla IP, Klågerup 7-manna naturgräs
2019-09-08 15:00 FC Champions guld - Svedala IF Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 1
2019-09-14 09:30 Kulladals FF - Klågerups GoIF Kulladals IP, konstgräs 7-manna 2
2019-09-14 10:00 Oxie SK - Vellinge IF röd Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 2
2019-09-14 13:00 Svedala IF - Trelleborgs FF Aggarpsvallen, konstgräs 1 7-manna 1
2019-09-15 10:00 Husie IF 2 - FC Champions guld Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 1
2019-09-15 10:00 Hyllie IK - GIF Nike blå Hyllie IP konstgräs 7-manna 2
2019-09-21 09:00 Vellinge IF röd - Svedala IF Vellinge IP Östranplan 7-manna 1
2019-09-21 09:30 Husie IF 2 - Hyllie IK Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 1
2019-09-22 10:30 GIF Nike blå - Kulladals FF Lomma IP B-plan, konstgräs 7-manna 1
2019-09-22 12:00 Klågerups GoIF - Oxie SK Gamla IP, Klågerup 7-manna naturgräs
2019-09-22 15:00 FC Champions guld - Trelleborgs FF Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 1
2019-09-28 10:00 Trelleborgs FF - Vellinge IF röd Östervångsstadions IP A-plan 7-manna 1
2019-09-28 11:00 Oxie SK - GIF Nike blå Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 2
2019-09-28 14:00 Hyllie IK - FC Champions guld Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-29 11:00 Kulladals FF - Husie IF 2 Kulladals IP, konstgräs 7-manna 2
2019-09-29 12:30 Svedala IF - Klågerups GoIF Aggarpsvallen, konstgräs 1 7-manna 1
Oktober
2019-10-05 14:30 Klågerups GoIF - Trelleborgs FF Gamla IP, Klågerup 7-manna naturgräs
2019-10-06 09:30 Husie IF 2 - Oxie SK Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 2
2019-10-06 10:00 Hyllie IK - Kulladals FF Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2019-10-06 10:30 GIF Nike blå - Svedala IF Lomma IP B-plan, konstgräs 7-manna 1
2019-10-06 12:00 FC Champions guld - Vellinge IF röd Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 1
2019-10-12 10:00 Oxie SK - Hyllie IK Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 2
2019-10-12 10:00 Vellinge IF röd - Klågerups GoIF Vellinge IP Östranplan 7-manna 1
2019-10-12 11:00 Kulladals FF - FC Champions guld Kulladals IP, konstgräs 7-manna 2
2019-10-12 11:30 Svedala IF - Husie IF 2 Aggarpsvallen, konstgräs 1 7-manna 1
2019-10-12 12:00 Trelleborgs FF - GIF Nike blå Östervångsstadions IP A-plan 7-manna 1