Spelprogram - Div. 15 Pojkar (10 år) Gr E Höst

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
BK Astrio Thomas Ordrup 0352602493 0709644777 Gul/Svarta/Gula
Hasslöv/Skottorp Tobias Svensson 0706185148 Svart/Svart/Svart
IF Leikin Orange Henrik Schmidt 0708694598 orange/svarta/orange
Kornhult/Hishult FF Ulf Turesson 043042293 0703675814 Blå, blåa, blå
Lidhults GOIF Mathias Jansson 0731821893 Röd, Röd, Röd
Sennans IF Mikael Karlsson 0708218914 röd/blå/röd
Snöstorp Nyhem FF Grön Lars Rydén 0703669346 röd/gröna/gröna
Trönninge IF Vit Mikael Almlöf 0722329923 vit/röda/vita
VGLT Joacim Liedman 0708541884 Blå/röd-randig, Blå, Blå
Våxtorps BOIS Frida Johanna Mattsson 0708519584 Vit/Blå/Vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-11 10:00 Sennans IF - BK Astrio Åleds IP
2019-08-11 10:30 Lidhults GOIF - VGLT Lomövallen
2019-08-11 11:00 Snöstorp Nyhem FF Grön - Hasslöv/Skottorp Skedalaheds IP 2
2019-08-11 16:00 IF Leikin Orange - Kornhult/Hishult FF Halmstad Arena P5
2019-08-14 18:00 Våxtorps BOIS - Trönninge IF Vit Våxtorps IP B
2019-08-14 18:30 Kornhult/Hishult FF - Lidhults GOIF Hishults IP A
2019-08-17 12:00 Trönninge IF Vit - Snöstorp Nyhem FF Grön Tuvasvallen 7:match
2019-08-18 10:00 Hasslöv/Skottorp - Sennans IF Gröningen A
2019-08-18 14:00 VGLT - Våxtorps BOIS L:a Tjärby IP A
2019-08-18 16:00 BK Astrio - IF Leikin Orange Söndrums IP E
2019-08-21 18:00 Våxtorps BOIS - Lidhults GOIF Våxtorps IP B
2019-08-21 18:30 Kornhult/Hishult FF - BK Astrio Hishults IP A
2019-08-22 18:00 IF Leikin Orange - Hasslöv/Skottorp Halmstad Arena P5
2019-08-24 10:00 Sennans IF - Trönninge IF Vit Åleds IP
2019-08-25 11:00 Snöstorp Nyhem FF Grön - VGLT Skedalaheds IP 2
2019-08-28 18:00 Lidhults GOIF - Snöstorp Nyhem FF Grön Lomövallen
2019-08-28 18:00 Våxtorps BOIS - Kornhult/Hishult FF Våxtorps IP B
2019-08-29 18:30 Hasslöv/Skottorp - BK Astrio Gröningen A
September
2019-09-01 10:00 Trönninge IF Vit - IF Leikin Orange Tuvasvallen 7:match
2019-09-01 14:00 VGLT - Sennans IF L:a Tjärby IP A
2019-09-04 18:30 Kornhult/Hishult FF - Hasslöv/Skottorp Hishults IP A
2019-09-06 18:00 BK Astrio - Trönninge IF Vit Söndrums IP E
2019-09-06 18:00 Sennans IF - Lidhults GOIF Åleds IP
2019-09-08 11:00 Snöstorp Nyhem FF Grön - Våxtorps BOIS Skedalaheds IP 2
2019-09-08 13:30 IF Leikin Orange - VGLT Halmstad Arena P5
2019-09-11 18:00 Lidhults GOIF - IF Leikin Orange Lomövallen
2019-09-14 10:00 Trönninge IF Vit - Hasslöv/Skottorp Tuvasvallen 7:match
2019-09-15 11:00 Våxtorps BOIS - Sennans IF Våxtorps IP B
2019-09-15 11:00 Snöstorp Nyhem FF Grön - Kornhult/Hishult FF Skedalaheds IP 2
2019-09-15 14:00 VGLT - BK Astrio L:a Tjärby IP A
2019-09-18 18:30 Kornhult/Hishult FF - Trönninge IF Vit Hishults IP A
2019-09-21 10:00 Hasslöv/Skottorp - VGLT Gröningen A
2019-09-21 10:00 Sennans IF - Snöstorp Nyhem FF Grön Åleds IP
2019-09-22 12:00 BK Astrio - Lidhults GOIF Halmstad Arena P6
2019-09-22 15:30 IF Leikin Orange - Våxtorps BOIS Halmstad Arena P6