Spelprogram - P10 Sydvästra C5, höst

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Ariana FC Ariana FC(Föreningen) Röd, Svart, Svart
Bara GoIF svart Johan Hallberg röd, svart, svart
FC Bellevue 5 Caspar Pauckstadt 0727409034
IFK Malmö FK Olof Persson 0768348191 Gul/Vit/Vit
Kulladals FF vit Fredrik Hörnell +46762773845 blå/vit/blå
Lilla Torg FF grön Johan Lindgren 0707743342 Svart/blå/Svart/Svart
Malmö City FC gul Charlie Mathiasson svart/svart/svart
Skanör Falsterbo IF svart Christoffer Filippini 0708181718 Röd/Röd/Röd
Åkarps IF 3 Robin Billberg rödsvart, svart, svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-17 08:45 FC Bellevue 5 - Bara GoIF svart Mellanhedens IP A-plan 7-manna 2
2019-08-17 09:30 Kulladals FF vit - Malmö City FC gul Kulladals IP, konstgräs 7-manna 2
2019-08-17 10:00 Åkarps IF 3 - Lilla Torg FF grön Åkarps IP, konstgräs 7-manna 1
2019-08-17 10:15 IFK Malmö FK - Ariana FC Kroksbäck IP konstgräs 7-manna 2
2019-08-24 10:30 Malmö City FC gul - FC Bellevue 5 Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
2019-08-25 09:30 Lilla Torg FF grön - IFK Malmö FK Mariedals IP konstgräs 7-manna 1
2019-08-25 10:00 Ariana FC - Kulladals FF vit Kroksbäck IP konstgräs 7-manna 1
2019-08-25 11:15 Bara GoIF svart - Skanör Falsterbo IF svart Bara IP A-plan
2019-08-31 08:45 FC Bellevue 5 - Ariana FC Mellanhedens IP A-plan 7-manna 2
2019-08-31 10:15 IFK Malmö FK - Åkarps IF 3 Kroksbäck IP konstgräs 7-manna 1
2019-08-31 13:00 Skanör Falsterbo IF svart - Malmö City FC gul Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
September
2019-09-01 09:30 Kulladals FF vit - Lilla Torg FF grön Kulladals IP, konstgräs 7-manna 2
2019-09-07 10:30 Malmö City FC gul - Bara GoIF svart Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
2019-09-08 10:00 Ariana FC - Skanör Falsterbo IF svart Kroksbäck IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-08 10:00 Åkarps IF 3 - Kulladals FF vit Åkarps IP, konstgräs 7-manna 2
2019-09-08 10:00 Lilla Torg FF grön - FC Bellevue 5 Mariedals IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-14 08:45 FC Bellevue 5 - Åkarps IF 3 Mellanhedens IP A-plan 7-manna 1
2019-09-14 10:00 Skanör Falsterbo IF svart - Lilla Torg FF grön Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
2019-09-14 12:00 Bara GoIF svart - Ariana FC Bara IP konstgräs 7-manna 2
2019-09-15 11:00 Kulladals FF vit - IFK Malmö FK Kulladals IP, konstgräs 7-manna 2
2019-09-21 10:00 Åkarps IF 3 - Skanör Falsterbo IF svart Åkarps IP, konstgräs 7-manna 1
2019-09-21 10:15 IFK Malmö FK - FC Bellevue 5 Kroksbäck IP konstgräs 7-manna 2
2019-09-22 10:00 Ariana FC - Malmö City FC gul Kroksbäck IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-22 13:00 Lilla Torg FF grön - Bara GoIF svart Mariedals IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-28 08:45 FC Bellevue 5 - Kulladals FF vit Mellanhedens IP A-plan 7-manna 1
2019-09-28 11:00 Skanör Falsterbo IF svart - IFK Malmö FK Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
2019-09-28 11:45 Malmö City FC gul - Lilla Torg FF grön Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
2019-09-29 10:00 Bara GoIF svart - Åkarps IF 3 Bara IP konstgräs 7-manna 1
Oktober
2019-10-05 10:00 Åkarps IF 3 - Malmö City FC gul Åkarps IP, konstgräs 7-manna 2
2019-10-05 10:15 IFK Malmö FK - Bara GoIF svart Kroksbäck IP konstgräs 7-manna 2
2019-10-05 13:00 Lilla Torg FF grön - Ariana FC Mariedals IP konstgräs 7-manna 1
2019-10-06 09:30 Kulladals FF vit - Skanör Falsterbo IF svart Kulladals IP, konstgräs 7-manna 2
2019-10-12 10:00 Malmö City FC gul - IFK Malmö FK Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
2019-10-12 10:00 Skanör Falsterbo IF svart - FC Bellevue 5 Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
2019-10-13 10:00 Ariana FC - Åkarps IF 3 Kroksbäck IP konstgräs 7-manna 1
2019-10-13 11:15 Bara GoIF svart - Kulladals FF vit Bara IP konstgräs 7-manna 1