Spelprogram - Träningsmatcher Herrar

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bäckefors IF Bäckefors IF(Föreningen) Vit, Blå, Vit
Ahlafors IF Ahlafors IF(Föreningen) Gul, Svart, Gula
Angered BK Joel Sjöqvist 0735456244
Assyriska BK Assyriska BK(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Bengtsfors IF Bengtsfors IF(Föreningen) Röd, Blå, Blå
BK Häcken U17 +U19 BK Häcken(Föreningen) gul-svart randig, svart, svarta
Bovall-Hunnebo Bovallstrands IF(Föreningen) Vit, Svart, Svart
Brålanda IF Brålanda IF(Föreningen) Grön-vitrandig(vit rygg), Vit, Vit
Eds FF Eds FF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Ellenö IK Ellenö IK(Föreningen) Gul/svart, Svart, Svart
FC Trollhättan P17 FC Trollhättan(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Frändefors IF Frändefors IF(Föreningen) Röd/svart, Svart, Röda
Färgelanda IF Div.7 Färgelanda IF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Färgelanda IF U-lag Färgelanda IF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Grebbestads IF A-lag Grebbestads IF(Föreningen) Röd/svart randig, Svarta, Röda
Groheds IF Groheds IF(Föreningen) RÖD, BLÅ, RÖD
Halvorstorps IS Halvorstorps IS(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Hamburgsunds IF Hamburgsunds IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Henån-Gilleby IF Gunnar Karlsson 0706922434 0706922434
Herrestads AIF Herrestads AIF(Föreningen) Vit/svart randig, svart, svart
Herrestads AIF P04 Herrestads AIF(Föreningen) Vit/svart randig, svart, svart
Hisingsbacka FC Hisingsbacka FC(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Hogstorps IF Hogstorps IF(Föreningen) Vit, Röd, röd
Holmalunds IF A Holmalunds IF Alingsås(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Hovås Billdal IF Hovås Billdal IF(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Högsäters GF Högsäters GF(Föreningen) Grön, Grön, Grön
IFK Lane IFK Lane(Föreningen) Blå/vit randig, Blå, Blå
IFK Strömstad IFK Strömstad(Föreningen) Blå/vit, Blå, Blå
IFK Strömstad div 6 IFK Strömstad(Föreningen) Blå/vit, Blå, Blå
IFK Strömstad Div 7 IFK Strömstad(Föreningen) Blå/vit, Blå, Blå
IFK Uddevalla IFK Uddevalla(Föreningen) Vit/Blå, Blå, Vit
IFK Uddevalla U16 IFK Uddevalla(Föreningen) Vit/Blå, Blå, Vit
IFK Valla IFK Valla(Föreningen) Röd, Röd, Röd
IFK Valla U IFK Valla(Föreningen) Röd, Röd, Röd
IK Kongahälla IK Kongahälla(Föreningen) Röd, Vit, Röd
IK Oddevold A IK Oddevold(Föreningen) Blå m vita ärmar, Vit, Blå
IK Oddevold U 17 IK Oddevold(Föreningen) Blå m vita ärmar, Vit, Blå
IK Oddevold U16 IK Oddevold(Föreningen) Blå m vita ärmar, Vit, Blå
IK Oddevold U19 IK Oddevold(Föreningen) Blå m vita ärmar, Vit, Blå
IK Svane IK Svane(Föreningen) Vit , Grön, Vit
Karlsberg United FC Pojkar 17 år Karlsberg United FC(Föreningen) Röd/Gul, Svart, Svart
Kode IF Kode IF(Föreningen) gul, Svart, gul
Kråkerøy IF Grebbestads IF(Föreningen) Röd/svart randig, Svarta, Röda
Kungshamns IF Kungshamns IF(Föreningen) Vit, Blå, Blå
Kvik Halden Lysekils AIK(Föreningen) Ljusblå, Mörkblå, Ljusblå
Kvikhalden U19 IFK Lane(Föreningen) Blå/vit randig, Blå, Blå
Kvikk/Halden IFK Strömstad(Föreningen) Blå/vit, Blå, Blå
Kärra KIF Jörgen Ahlman 0723066399 Gul, Blå, Gula
Ljungskile SK Ljungskile SK(Föreningen) Grön, Grön, Vit
Ljungskile SK P17 Ljungskile SK Herrfotboll (Föreningen)
Lysekils AIK Lysekils AIK(Föreningen) Ljusblå, Mörkblå, Ljusblå
Mariedals IK P 17 Mariedals IK(Föreningen) Blå-vit, Vit, Blå-vit
Morlanda GoIF Morlanda GoIF(Föreningen) blå, blå, blå
Munkedals IF Munkedals IF(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Munkedals IF P17 Munkedals IF(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Rakkestad Grebbestads IF(Föreningen) Röd/svart randig, Svarta, Röda
Rosseröds IK Rosseröds IK(Föreningen) grön, vit, gröna
Sjuntorps IF A Sjuntorps IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Skredsviks SK Skredsviks SK(Föreningen) Randigt Gul/Svart, Svart, Gul
Skärhamns IK Skärhamns IK(Föreningen) Vit, Blå, Vita
Smögens IF Smögens IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Stala IF Stala IF(Föreningen) Svart, Gul, MARIN BLÅ
Stenkullen GoIK A Stenkullen GoIK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Stenungsunds IF Stenungsunds IF(Föreningen) Röd, Röda, Röda
Stenungsunds IF P17 Stenungsunds IF(Föreningen) Röd, Röda, Röda
Stenungsunds IF U16 Stenungsunds IF(Föreningen) Röd, Röda, Röda
Stångenäs AIS Stångenäs AIS(Föreningen) Röd, Röd, Röda
Stångenäs AIS P 02 Stångenäs AIS(Föreningen) Röd, Röd, Röda
Svarteborg FK Svarteborg FK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Svarteborg FK U-lag Svarteborg FK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Svenshögens SK Svenshögens SK(Föreningen) Orange/Svart, Svart, Orange
Tanums IF Tanums IF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Tibro AIK FK Tibro AIK FK(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Tibro AIK FK A Tibro AIK FK(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Torslanda IK Torslanda IK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Trollhättan Syrianska Fotbollklubb Trollhättan Syrianska Fotbollklubb(Föreningen)
Trollhättans FK A Trollhättans FK(Föreningen) Vit, Röd, Röd
Vallens IF Vallens IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Wargöns IK J Urban Karlsson 052167654 0708898815 Grön, Grön, Grön
Vänersborgs IF A Vänersborgs IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Vänersborgs IF P17 Vänersborgs IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Vänersborgs IF U 16 Vänersborgs IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Ytterby IS Herr Ytterby IS(Föreningen) Röd/Vit, Blå, Röd
Åsaka SK Åsaka SK(Föreningen) Vit, Blå, Vit
Åsebro IF Åsebro IF(Föreningen) Vit, Röd, Vit
Ödsmåls IK Ödsmåls IK(Föreningen) grön/vit randiga, vita
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-12-17 18:30 313920001 IFK Lane - Groheds IF Rimnersvallen Konstgräs
2020-01-18 12:30 313920013 Svenshögens SK - Hogstorps IF 2 - 5 Wosabplan
2020-01-25 14:45 313920014 Svenshögens SK - Åsaka SK 2 - 1 Wosabplan
2020-01-26 12:00 313920046 IK Oddevold U 17 - BK Häcken U17 +U19 3 - 3 Thordengården
2020-02-01 13:00 313920037 IK Oddevold - Stenungsunds IF 2 - 1 Rimnersvallen Konstgräs
2020-02-02 13:00 313920031 IFK Strömstad Div 7 - Kvikk/Halden 0 - 8 Strömsvallen
2020-02-08 12:15 313920002 Stenungsunds IF - IK Kongahälla 3 - 0 Wosabplan
2020-02-08 13:00 313920032 Grebbestads IF A-lag - Bengtsfors IF 1 - 0 Sparvallen Tanumshede
2020-02-08 13:00 313920048 IFK Lane - Hogstorps IF 3 - 4 Rimnersvallen
2020-02-12 19:00 313920016 Stenungsunds IF - Ljungskile SK 2 - 0 Wosabplan
2020-02-13 16:45 313920078 Stenungsunds IF P17 - Stenungsunds IF U16 8 - 0 Wosabplan
2020-02-14 19:30 313920040 IFK Uddevalla - Grebbestads IF A-lag 2 - 3 Kamratgården
2020-02-15 12:15 Matchen avbröts p.g.a. skada i 60:e matchminuten. MNB 313920003 Stenungsunds IF - Ahlafors IF 1 - 2 Wosabplan
2020-02-15 12:45 313920083 Henån-Gilleby IF - Hamburgsunds IF 3 - 1 Tavlebordsvallen konstgräs
2020-02-16 18:15 313920072 Svenshögens SK - Skredsviks SK 3 - 1 Wosabplan
2020-02-19 19:00 313920082 Stångenäs AIS - Ellenö IK 1 - 4 Brastads arena
2020-02-19 19:30 313920039 IFK Uddevalla - Högsäters GF 4 - 2 Kamratgården
2020-02-20 19:00 313920084 IFK Strömstad div 6 - Bäckefors IF 0 - 1 Strömsvallen
2020-02-21 19:15 313920038 IK Oddevold A - Vänersborgs IF A 1 - 3 Rimnersvallen Konstgräs
2020-02-22 12:30 313920033 Grebbestads IF A-lag - Angered BK Inst. Sparvallen Tanumshede
2020-02-22 12:45 313920026 Henån-Gilleby IF - Kärra KIF Inst. Tavlebordsvallen konstgräs
2020-02-22 13:00 313920009 Lysekils AIK - Kvik Halden 4 - 2 Kronbergsvallens IP
2020-02-22 13:00 313920029 Rosseröds IK - Munkedals IF Uppskj. Rimnersvallen
2020-02-22 14:00 313920041 IFK Uddevalla - Hisingsbacka FC 4 - 1 Kamratgården
2020-02-26 18:30 313920056 IFK Strömstad - Eds FF Strömsvallen
2020-02-29 11:00 313920023 Herrestads AIF P04 - Halvorstorps IS Undavallen
2020-02-29 11:00 313920061 Ljungskile SK P17 - FC Trollhättan P17 Skarsjövallen
2020-02-29 12:00 313920034 Grebbestads IF A-lag - Kråkerøy IF Sparvallen Tanumshede
2020-02-29 12:45 313920005 Henån-Gilleby IF - Trollhättans FK A Tavlebordsvallen konstgräs
2020-02-29 14:00 313920067 IFK Valla U - Svenshögens SK Fjällebrovallen
2020-03-01 12:45 313920086 Henån-Gilleby IF - Groheds IF Tavlebordsvallen
2020-03-01 17:30 313920019 Skredsviks SK - Morlanda GoIF Rimnersvallen
2020-03-05 18:30 313920017 Kungshamns IF - Rosseröds IK Kungshamnsvallen
2020-03-05 19:00 313920055 Herrestads AIF - Hogstorps IF Undavallen
2020-03-05 19:00 313920064 Skärhamns IK - Ödsmåls IK Tjörns Sparbank Arena
2020-03-06 19:00 313920035 Grebbestads IF A-lag - Rakkestad Sparvallen Tanumshede
2020-03-06 19:00 313920049 IFK Lane - Ellenö IK Undavallen K-gräs
2020-03-10 19:00 313920057 IFK Strömstad - Grebbestads IF A-lag Strömsvallen
2020-03-13 19:00 313920079 Svarteborg FK U-lag - Färgelanda IF U-lag Sparplan
2020-03-14 12:00 313920042 IFK Uddevalla - IK Oddevold Kamratgården
2020-03-14 12:45 313920006 Henån-Gilleby IF - Kode IF Tavlebordsvallen konstgräs
2020-03-14 13:00 313920070 Stångenäs AIS P 02 - Stala IF Brastad Arena
2020-03-14 13:00 313920071 Tanums IF - Morlanda GoIF Sparvallen Naturgräs
2020-03-14 14:45 313920027 Stenungsunds IF P17 - Halvorstorps IS Wosabplan
2020-03-14 15:30 313920081 Smögens IF - Bovall-Hunnebo Kungshamnsvallen
2020-03-15 13:00 313920068 Vallens IF - Hovås Billdal IF Stora Höga IP
2020-03-19 18:30 313920050 Kungshamns IF - Hamburgsunds IF Kungshamnsvallen
2020-03-19 19:00 313920058 IFK Strömstad div 6 - Eds FF Strömsvallen
2020-03-19 19:00 313920085 IFK Strömstad div 6 - Eds FF
2020-03-20 19:00 313920024 Herrestads AIF - Skärhamns IK Undavallen
2020-03-21 12:00 313920087 IK Oddevold U16 - Vänersborgs IF U 16 Thordengården
2020-03-21 12:45 313920007 Henån-Gilleby IF - Groheds IF Tavlebordsvallen konstgräs
2020-03-21 15:00 313920062 Rosseröds IK - IK Oddevold U19 Rimnersvallen
2020-03-22 12:00 313920088 IK Oddevold U16 - IFK Uddevalla U16 Thordengården
2020-03-22 12:30 313920028 Stenungsunds IF P17 - Wargöns IK J Wosabplan
2020-03-28 12:00 313920051 IK Oddevold U 17 - Mariedals IK P 17 Thordengården
2020-03-28 12:15 313920004 Stenungsunds IF - Torslanda IK Wosabplan
2020-03-28 13:00 313920010 Lysekils AIK - IFK Lane Kronbergsvallens IP
2020-03-28 13:00 313920025 Herrestads AIF - Ytterby IS Herr Undavallen
2020-03-28 13:00 313920036 Grebbestads IF A-lag - Vänersborgs IF A Sparvallen Tanumshede
2020-03-28 14:00 313920043 IFK Uddevalla - Holmalunds IF A Kamratgården
2020-03-28 14:20 313920015 Stenkullen GoIK A - Hisingsbacka FC Stora Höga IP
2020-03-28 17:00 313920044 Hogstorps IF - Hamburgsunds IF Rimnersvallen
2020-03-29 12:30 313920030 Munkedals IF - Kungshamns IF Sparplan
2020-03-29 13:00 313920059 Stångenäs AIS P 02 - Halvorstorps IS Brastad Arena
2020-03-29 14:00 313920073 Vallens IF - Svenshögens SK Stora Höga IP
2020-04-04 12:00 313920060 Kungshamns IF - Tibro AIK FK A Kungshamnsvallen
2020-04-04 12:45 313920008 Henån-Gilleby IF - Färgelanda IF Div.7 Tavlebordsvallen konstgräs
2020-04-04 13:00 313920011 Lysekils AIK - Smögens IF Kronbergsvallens IP
2020-04-04 13:00 313920075 Rosseröds IK - IFK Strömstad Rimnersvallen
2020-04-04 13:45 313920066 Skärhamns IK - IFK Valla Tjörns Sparbank Arena
2020-04-04 15:00 313920021 Svarteborg FK - Ellenö IK Sparplan
2020-04-05 12:00 313920063 Stångenäs AIS - Tibro AIK FK Brastad Arena
2020-04-05 13:00 313920076 IK Svane - Åsebro IF Rimnersvallen
2020-04-05 15:00 313920045 Hogstorps IF - Skredsviks SK Rimnersvallen
2020-04-05 15:00 313920069 Vallens IF - Trollhättan Syrianska Fotbollklubb Stora Höga Arena
2020-04-08 19:00 313920012 Lysekils AIK - Bovall-Hunnebo Kronbergsvallens IP
2020-04-10 13:00 313920077 IK Svane - Brålanda IF Rimnersvallen
2020-04-10 14:00 313920018 Kungshamns IF - Smögens IF Kungshamnsvallen
2020-04-12 17:00 313920074 Tanums IF - Svenshögens SK Sparvallen Naturgräs
2020-04-15 19:00 313920080 Bovall-Hunnebo - Ellenö IK Kungshamnsvallen
2020-04-18 13:00 313920054 Karlsberg United FC Pojkar 17 år - Vänersborgs IF P17 Inst. Rimnersvallen