Spelprogram - Träningsmatcher herrar seniorer Dalsland 2020

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bengtsfors IF Edin Mesic 0768268381 0768268381 Röd, Blå, Blå
Brålanda IF Ronny Fredriksson 052214513 0729934719 Grön-vitrandig(vit rygg), Vit, Vit
Bäckefors IF Ulf Mattsson 0735958651 Vit, Blå, Vit
Eds FF Eds FF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Eds FF Lag 2 Eds FF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Ellenö IK Christofer Jansson 0707466642 0707466642 Gul/svart, Svart, Svart
Fengersfors IK Thomas Sääv 0766377536 Gul, Svart, Gul
Forshaga IF Forshaga IF(Föreningen) svart, svart, svarta
Frändefors IF Jörgen Gustavsson 052140713 Röd/svart, Svart, Röda
Färgelanda IF Färgelanda IF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Färgelanda IF U lag Färgelanda IF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Göta BK A Göta BK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Håfreströms IF Argjend Mollapolci 0760787193 0760787193 Röd, Blå, Röd
Håfreströms IF lag 2 Kjell-Arne Karlsson 053020528 0727029919 Röd, Blå, Röd
Högsäters GF Högsäters GF(Föreningen) Grön, Grön, Grön
IF Viken Jan Olsson 0793372134 0793372134 Ljusblå, vit, ljusblå
IFK Trollhättan A IFK Trollhättan(Föreningen) Blå/Vit, Blå, Blå
IFK Åmål Markus Hultfeldt 0706597366 Blå-Vit randig, Blå, Blå
IFK Ölme IFK Ölme(Föreningen) blå, blå, blå
Kroppefjälls IF Jukka Hedemäki 053020657 0739756455 Gul/blå, Blåa, Blåa
Kungshamns IF Kungshamns IF(Föreningen) Vit, Blå, Blå
Lysekils AIK Rickard Karlsson 0732478379 Ljusblå, Mörkblå, Ljusblå
Melleruds IF Helmer Westman 0702878647 0702878647 Vit, Blå, Vita
Sjuntorps IF A Joakim Eriksson 0761441710 Blå, Blå, Blå
Slottsbrons IF A Slottsbrons IF(Föreningen) blå dam blå/svart, blå dam svart, blå
Svanskogs IF A Svanskogs IF(Föreningen) Svart, svarta, Svarta
Säffle FF Säffle SK(Föreningen) Orange, Blå, Blå
Tanums IF Tanums IF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Torp GoIF Torp GOIF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Trollhättans FF Trollhättans FF(Föreningen) Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Trollhättans FK Trollhättans FK(Föreningen) Vit, Röd, Röd
Tösse IF Tösse IF(Föreningen) Röd, blå, Blå
Ulvsby IF Ulvsby IF(Föreningen) Gul, svart, gul
Värmlandsbro SK Värmlandsbro SK(Föreningen) röd, vit, röda
Värmskogs SK Värmskogs SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Årjängs IF Årjängs IF(Föreningen) Svart, Svarta, Gula
Åsebro IF Åsebro IF(Föreningen) Vit, Röd, Vit
Ärtemarks IF /Billingsfors Pontus Nordwall 053130814 0732556199 Coboltblå, Coboltblå, Coboltblå
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2020-01-29 20:00 329618026 Kroppefjälls IF - Trollhättans FF 1 - 5 Dalslands Sparbanks Arena
2020-02-08 12:00 329618001 Bäckefors IF - Aremarks IF 4 - 1 Långevi Konstgräsplan
2020-02-15 13:00 329618029 Bengtsfors IF - Kungshamns IF 4 - 0 Långevi Konstgräsplan
2020-02-15 14:00 329618006 Brålanda IF - Eds FF 1 - 3 Sörbyvallens Konstgräsplan
2020-02-15 14:00 329618020 Melleruds IF - Trollhättans FK 1 - 2 Dalslands Sparbanks Arena
2020-02-22 12:00 329618021 Melleruds IF - Sjuntorps IF A 0 - 1 Dalslands Sparbanks Arena
2020-02-22 13:00 329618030 Bengtsfors IF - IF Viken 0 - 2 Långevi Konstgräsplan
2020-02-23 12:00 329618010 Ärtemarks IF /Billingsfors - Ulvsby IF Långevi Konstgräsplan
2020-02-29 16:00 329618014 Håfreströms IF - IFK Trollhättan A Dalslands Sparbanks Arena
2020-03-06 19:00 329618003 Färgelanda IF - Eds FF Färgelanda konstgräsplan
2020-03-06 19:00 329618007 Brålanda IF - Frändefors IF Sörbyvallens Konstgräsplan
2020-03-06 19:00 329618024 Bengtsfors IF - Säffle FF Långevi Konstgräsplan
2020-03-10 19:00 329618039 Ärtemarks IF /Billingsfors - Frändefors IF Långevi Konstgräsplan
2020-03-11 19:30 329618036 Fengersfors IK - IF Viken Mossängens IP
2020-03-14 14:00 329618015 Håfreströms IF - Göta BK A Dalslands Sparbanks Arena
2020-03-15 12:00 329618009 Ärtemarks IF /Billingsfors - Årjängs IF Långevi Konstgräsplan
2020-03-21 12:00 329618004 Färgelanda IF - Lysekils AIK Färgelanda konstgräsplan
2020-03-21 12:00 329618034 Åsebro IF - Svanskogs IF A Dalslands Sparbanks Arena
2020-03-21 14:30 329618027 Högsäters GF - Göta BK A Färgelanda konstgräsplan
2020-03-22 14:00 329618016 Håfreströms IF lag 2 - Slottsbrons IF A Dalslands Sparbanks Arena
2020-03-22 14:00 329618037 Tösse IF - Värmskogs SK Mossängens IP
2020-03-22 16:00 329618032 Fengersfors IK - Eds FF Mossängens IP
2020-03-28 12:00 329618025 IFK Åmål - IFK Ölme Mossängens IP
2020-03-29 16:00 329618038 Tösse IF - Svanskogs IF A Mossängens IP
2020-03-31 19:00 329618008 Brålanda IF - IF Viken Sörbyvallens Konstgräsplan
2020-04-01 19:00 329618035 IF Viken - Forshaga IF Mossängens IP
2020-04-04 15:00 329618022 Bäckefors IF - Eds FF Långevi Konstgräsplan
2020-04-05 12:00 329618011 Ärtemarks IF /Billingsfors - Tösse IF Långevi Konstgräsplan
2020-04-05 14:00 329618017 Håfreströms IF lag 2 - Svanskogs IF A Dalslands Sparbanks Arena
2020-04-10 12:00 329618005 Färgelanda IF - Bäckefors IF Färgelanda konstgräsplan
2020-04-11 14:00 329618033 Fengersfors IK - Svanskogs IF A Mossängens IP
2020-04-13 12:00 329618002 Ellenö IK - Bäckefors IF Färgelanda konstgräsplan
2020-04-13 15:00 329618042 Färgelanda IF U lag - Torp GoIF Färgelanda konstgräsplan
2020-04-13 16:00 329618012 Ärtemarks IF /Billingsfors - Värmlandsbro SK Långevi Konstgräsplan
2020-04-18 12:00 329618013 Ärtemarks IF /Billingsfors - Tanums IF Långevi Konstgräsplan
2020-04-19 12:00 329618018 Håfreströms IF lag 2 - Bäckefors IF Dalslands Sparbanks Arena
2020-04-22 18:30 329618023 Bäckefors IF - Åsebro IF Bäckevallen
2020-04-25 15:00 329618040 Färgelanda IF - Ärtemarks IF /Billingsfors Färgelanda konstgräsplan
2020-04-26 14:00 329618019 Håfreströms IF lag 2 - Eds FF Lag 2 Dalslands Sparbanks Arena
2020-04-26 15:00 329618041 Färgelanda IF U lag - Ellenö IK Färgelanda konstgräsplan