Källbrinks IP 3 (plan 3)

Anläggning
Källbrinks IP
Adress
Gamla Stockholmsvägen 91, 14132 HUDDINGE
Zon
SYDVÄST Huddinge-Botkyrka-Salem-Hägersten-Älvsjö-Skärholmen-Bandhagen-Södermalm
Kommun
Huddinge
Telefon
08-7745051 
Plantyp
11 mot 11 
Underlag
Konstgräs 
Belysning
Ja
Storlek
105x65 m
Omklädningsrum
10 st
Dusch
Ja
Toalett
Ja
Domarrum
Ja
Visa på karta
Bing Maps
Google Maps

Källbrinks IP 3

Gamla Stockholmsvägen 91, 14132 HUDDINGE
59.24864, 17.94895
 
Delplaner
Plannr Plantyp Underlag Belysning
31 7 mot 7 Konstgräs Ja
32 7 mot 7 Konstgräs Ja
Kommande matcher på hela anläggningen
Datum Tävling Match Plan
Röd text
= Ändrad matchtid
Augusti
2019-08-18 13:00 P17 Div.1 - Region 4 Huddinge IF - IFK Kumla Källbrinks IP 3
2019-08-18 15:15 P11-40 Huddinge IF 1 - Älvsjö AIK FF Lila 2 Källbrinks IP 2
2019-08-18 16:30 P11-12 Huddinge IF 5 - Älvsjö AIK FF Svart Källbrinks IP 2
2019-08-18 17:00 F16/19- 3C Huddinge IF 1 - Stureby SK Dam J Källbrinks IP 3
2019-08-18 19:00 F14- 2D Huddinge IF 2 - Hammarby IF FF 3 Källbrinks IP 3
2019-08-20 20:00 Reserv Div 1-3 Södra Huddinge IF - Hanvikens SK Källbrinks IP 1
2019-08-21 20:00 Damer 3 B Huddinge IF - Värmdö IF Källbrinks IP 3
2019-08-23 18:00 P14- 3F Huddinge IF 3 - Enskede IK Vit 2 Källbrinks IP 3
2019-08-23 18:30 P12-11 Huddinge IF 4 - Boo FF 17 Källbrinks IP 2
2019-08-23 19:45 F12-10 Huddinge IF 1 - Vendelsö IK 2 Källbrinks IP 2
2019-08-24 09:00 P10-27 Huddinge IF 3 - Mälarhöjdens IK Fotboll 2 Källbrinks IP 2
2019-08-24 10:00 P14- 1C Huddinge IF 1 - Vendelsö IK 1 Källbrinks IP 3
2019-08-24 10:15 P10-24 Huddinge IF 51 - Tyresö FF K/F Röd Källbrinks IP 2
2019-08-24 11:30 P10-40 Huddinge IF Gul 3 - Norsborgs IF 1 Källbrinks IP 2
2019-08-24 12:00 F14- 2D Huddinge IF 2 - Örby IS Röd Källbrinks IP 3
2019-08-24 12:45 F10- 2 Huddinge IF 2 - Rönninge Salem Fotboll 1 Källbrinks IP 2
2019-08-24 14:00 P11-39 Huddinge IF 2 - Grödinge SK Röd Källbrinks IP 2
2019-08-24 14:00 P16-kval till U17 Huddinge IF 1 - Enskede IK Källbrinks IP 3
2019-08-24 15:15 P12-24 Huddinge IF 2 - Tungelsta IF 2 Källbrinks IP 2
2019-08-24 16:00 P13- 1D Huddinge IF 6 - Hammarby IF FF 10 vit Källbrinks IP 3
2019-08-25 P15- 2D Huddinge IF 2 - Ospecificerat lag (9) Källbrinks IP 3
2019-08-25 08:30 P13- 3K Huddinge IF 4 - Skogås-Trångsunds FF Röd Källbrinks IP 3
2019-08-25 09:00 P10-39 Huddinge IF 1 - IFK Tumba FK Blå Källbrinks IP 2
2019-08-25 10:00 P13- 2F Huddinge IF 3 - Svensk-Palestinska FF 1 Källbrinks IP 3
2019-08-25 10:15 P11-27 Huddinge IF 4 - Skogås-Trångsunds FF Röd 1 Källbrinks IP 2
2019-08-25 11:30 P11-11 Huddinge IF 7 - Nackdala AIS 2 Källbrinks IP 2
2019-08-25 12:45 F11- 7 Huddinge IF 2 - Stuvsta IF 1 Källbrinks IP 2
2019-08-25 13:15 P16- 1C Huddinge IF 1 - Rönninge Salem Fotboll 1 Källbrinks IP 3
2019-08-25 14:00 P12-35 Huddinge IF 6 - Enskede IK Grå 1 Källbrinks IP 2
2019-08-25 15:15 P12-25 Huddinge IF 5 - Stureby SK Svart Källbrinks IP 2
2019-08-25 16:00 P15- 1C Huddinge IF 1 - Tyresö FF 2 Källbrinks IP 3
2019-08-25 16:30 P11-38 Huddinge IF 8 - Sköndals IK FK 2 Källbrinks IP 2
2019-08-28 20:00 P14- 1C Huddinge IF 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Källbrinks IP 3
2019-08-30 18:00 P13- 3J Huddinge IF 5 - Sköndals IK FK 1 Källbrinks IP 3
2019-08-30 18:30 P12-12 Huddinge IF 3 - IFK Aspudden-Tellus Gul 1 Källbrinks IP 2
2019-08-30 19:45 F12- 3 Huddinge IF 2 - Stuvsta IF 1 Källbrinks IP 2
2019-08-31 09:00 P10-40 Huddinge IF 2 - Mälarhöjdens IK Fotboll 4 Källbrinks IP 2
2019-08-31 10:00 P13- 3L Huddinge IF 2 - Älvsjö AIK FF Grön 4 Källbrinks IP 3
2019-08-31 10:15 P10-25 Huddinge IF 4 - Hammarby IF FF 11 vit Källbrinks IP 2
2019-08-31 12:00 F13- 2F Huddinge IF 1 - Västerhaninge IF vit Källbrinks IP 3
2019-08-31 12:45 P10- 7 Huddinge IF 53 - IFK Haninge Blå Källbrinks IP 2
2019-08-31 14:00 F10- 9 Huddinge IF 1 - Stuvsta IF 1 Källbrinks IP 2
2019-08-31 14:00 Div 2 Södra Svealand, herrar Huddinge IF - IFK Aspudden-Tellus Källbrinks IP 1
2019-08-31 14:00 P13- 1D Huddinge IF 6 - IFK Tumba FK Vit Källbrinks IP 3
2019-08-31 15:15 P12-26 Huddinge IF 1 - Stockholm Södra FF 07-2 Källbrinks IP 2
September
2019-09-01 09:00 P11-40 Huddinge IF 1 - Segeltorps IF 2 Källbrinks IP 2
2019-09-01 10:00 P13- 4G Huddinge IF 1 - Konyaspor Kultur och IF Källbrinks IP 3
2019-09-01 10:15 P11-28 Huddinge IF 6 - IFK Tumba FK Vit Källbrinks IP 2
2019-09-01 11:30 P11-29 Huddinge IF 3 - Älvsjö AIK FF Röd Källbrinks IP 2
2019-09-01 12:45 P11-12 Huddinge IF 5 - Stockholm Södra FF 1 Källbrinks IP 2
2019-09-01 13:00 P19 Div.1 - Region 4 Huddinge IF - Nyköpings BIS Källbrinks IP 1
2019-09-01 13:00 P17 Div.1 - Region 4 Huddinge IF - Nyköpings BIS Källbrinks IP 3
2019-09-01 14:00 F11- 8 Huddinge IF 1 - Rönninge Salem Fotboll 1 Källbrinks IP 2
2019-09-01 15:15 P12-23 Huddinge IF 8 - Boo FF 14 Källbrinks IP 2
2019-09-01 18:00 Damer 3 B Huddinge IF - Rågsveds IF Källbrinks IP 3
2019-09-04 20:00 Herrar 6 F Fullersta FK - Västertorps BK Källbrinks IP 3
2019-09-06 18:00 P13- 2F Huddinge IF 3 - IFK Tumba FK Blå Källbrinks IP 3
2019-09-06 18:30 P12-11 Huddinge IF 4 - IFK Haninge 24 Källbrinks IP 2
2019-09-06 19:45 P16- 1C Huddinge IF 1 - IFK Tumba FK 1 Källbrinks IP 3
2019-09-07 09:00 P10-27 Huddinge IF 3 - Årsta FF 1 Källbrinks IP 2
2019-09-07 10:00 P13- 3K Huddinge IF 4 - Stureby SK 3 Källbrinks IP 3
2019-09-07 10:15 P10- 8 Huddinge IF 52 - Stuvsta IF 1 Källbrinks IP 2
2019-09-07 11:30 P11-38 Huddinge IF 8 - Tungelsta IF 1 Källbrinks IP 2
2019-09-07 12:00 P14- 1C Huddinge IF 1 - Arameisk-Syrianska IF 1 Källbrinks IP 3
2019-09-07 12:45 P11-39 Huddinge IF 2 - IFK Tumba FK Blå Källbrinks IP 2
2019-09-07 14:00 P11-27 Huddinge IF 4 - Vendelsö IK 5 Källbrinks IP 2
2019-09-07 14:00 P16-kval till U17 Huddinge IF 1 - Hammarby TFF 1 Källbrinks IP 3
2019-09-07 15:15 P12-35 Huddinge IF 6 - Mälarhöjdens IK Fotboll 4 Källbrinks IP 2
2019-09-07 16:15 P14- 3F Huddinge IF 3 - Rönninge Salem Fotboll 1 Källbrinks IP 3
2019-09-07 16:30 P10-40 Huddinge IF Gul 3 - Vårby Gårds IF Blå Källbrinks IP 2
2019-09-08 09:00 P10-24 Huddinge IF 51 - Skogås-Trångsunds FF Blå Källbrinks IP 2
2019-09-08 10:15 P11-12 Huddinge IF 5 - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Källbrinks IP 2
2019-09-08 11:00 F14- 3C Huddinge IF 1 - Tyresö FF Röd Källbrinks IP 3
2019-09-08 11:30 F11- 7 Huddinge IF 2 - Hanvikens SK Röd Källbrinks IP 2
2019-09-08 12:45 F11- 8 Huddinge IF 1 - Boo FF 9 Källbrinks IP 2
2019-09-08 13:00 P16- 2C Huddinge IF 2 - Djurö-Vindö IF Källbrinks IP 3
2019-09-08 15:00 P16- 2B Huddinge IF 4 - Norrtulls SK 1 Källbrinks IP 3
2019-09-08 15:15 P12-24 Huddinge IF 2 - Boo FF 7 Källbrinks IP 2
2019-09-08 16:30 P12-25 Huddinge IF 5 - Rönninge Salem Fotboll 3 Källbrinks IP 2
2019-09-13 18:00 P13- 3J Huddinge IF 5 - Hanvikens SK Gul Källbrinks IP 3
2019-09-13 18:30 P12-12 Huddinge IF 3 - Segeltorps IF 1 Källbrinks IP 2
2019-09-13 19:45 F12-10 Huddinge IF 1 - Boo FF 7 Källbrinks IP 2
2019-09-13 20:00 P15- 1C Huddinge IF 1 - Älta IF 1 Källbrinks IP 3
2019-09-14 09:00 P10-40 Huddinge IF 2 - Solberga BK P09 Källbrinks IP 2
2019-09-14 10:15 P10-39 Huddinge IF 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Källbrinks IP 2
2019-09-14 11:30 P10-25 Huddinge IF 4 - Stuvsta IF 2 Källbrinks IP 2
2019-09-14 12:00 P19 Div.1 - Region 4 Huddinge IF - Västerås BK 30 Källbrinks IP 1
2019-09-14 12:00 F13- 2F Huddinge IF 1 - Stuvsta IF 1 Källbrinks IP 3
2019-09-14 14:00 P13- 1D Huddinge IF 6 - IF Brommapojkarna 21 Källbrinks IP 3
2019-09-14 15:15 F10- 2 Huddinge IF 2 - Boo FF 4 Källbrinks IP 2
2019-09-14 16:00 F16/19- 3C Huddinge IF 1 - Skogås-Trångsunds FF Källbrinks IP 3
2019-09-15 10:00 P13- 4G Huddinge IF 1 - Sörskogens IF P06_3 Källbrinks IP 3
2019-09-15 10:15 F10- 9 Huddinge IF 1 - Grödinge SK Grön Källbrinks IP 2
2019-09-15 11:30 P11-40 Huddinge IF 1 - Konyaspor Kultur och IF Källbrinks IP 2
2019-09-15 12:45 P11-28 Huddinge IF 6 - Svensk-Palestinska FF 1 Källbrinks IP 2
2019-09-15 13:00 P17 Div.1 - Region 4 Huddinge IF - Västerås SK FK Källbrinks IP 3
2019-09-15 15:15 P12-24 Huddinge IF 2 - Ösmo GIF FK Gul Källbrinks IP 2
2019-09-15 16:30 P12-25 Huddinge IF 5 - Älvsjö AIK FF Röd Källbrinks IP 2
2019-09-15 18:00 Damer 3 B Huddinge IF - Mälarhöjdens IK Fotboll Källbrinks IP 3
2019-09-18 20:00 Herrar 6 F Fullersta FK - Uruguayanska FF Källbrinks IP 3
2019-09-20 18:30 P12-11 Huddinge IF 4 - Örby IS Röd Källbrinks IP 2
2019-09-20 19:45 F12- 3 Huddinge IF 2 - Tyresö FF Röd Källbrinks IP 2
2019-09-21 09:00 P10-27 Huddinge IF 3 - IFK Stockholm FK Blå Källbrinks IP 2
2019-09-21 10:00 P13- 3K Huddinge IF 4 - Hammarby IF FF 2 vit Källbrinks IP 3
2019-09-21 10:15 P10- 8 Huddinge IF 52 - Tullinge Triangel Pojkar FK Röd Källbrinks IP 2
2019-09-21 11:30 P10-40 Huddinge IF Gul 3 - Årsta FF 3 Källbrinks IP 2
2019-09-21 12:00 P14- 1C Huddinge IF 1 - Segeltorps IF 3 Källbrinks IP 3
2019-09-21 12:45 P11-39 Huddinge IF 2 - Vendelsö IK 3 Källbrinks IP 2
2019-09-21 14:00 P11-27 Huddinge IF 4 - Årsta FF 1 Källbrinks IP 2
2019-09-21 14:00 Div 2 Södra Svealand, herrar Huddinge IF - Assyriska IF i Norrköping Källbrinks IP 1
2019-09-21 14:00 P16- 1C Huddinge IF 1 - Segeltorps IF 1 Källbrinks IP 3
2019-09-21 16:00 P14- 3F Huddinge IF 3 - Segeltorps IF 1 Källbrinks IP 3
2019-09-22 09:00 P10-24 Huddinge IF 51 - Hammarby IF FF 25 vit Källbrinks IP 2
2019-09-22 10:15 P11-12 Huddinge IF 5 - Segeltorps IF 1 Källbrinks IP 2
2019-09-22 11:30 F11- 7 Huddinge IF 2 - IFK Aspudden-Tellus 1 Källbrinks IP 2
2019-09-22 11:45 F14- 2D Huddinge IF 2 - Stuvsta IF 1 Källbrinks IP 3
2019-09-22 12:45 F11- 8 Huddinge IF 1 - Stockholm Södra FF 1 Källbrinks IP 2
2019-09-22 13:30 F14- 3C Huddinge IF 1 - Reymersholms IK 2 Källbrinks IP 3
2019-09-22 14:00 P12-35 Huddinge IF 6 - Älvsjö AIK FF Vit 3 Källbrinks IP 2
2019-09-22 15:15 P12-23 Huddinge IF 8 - Gustavsbergs IF FK Vit Källbrinks IP 2
2019-09-22 15:15 P15- 2D Huddinge IF 2 - IFK Tumba FK 1 Källbrinks IP 3
2019-09-22 16:30 P11-11 Huddinge IF 7 - Tullinge Triangel Pojkar FK Gul Källbrinks IP 2
2019-09-22 17:00 P16- 2B Huddinge IF 4 - Årsta FF 1 Källbrinks IP 3
2019-09-24 20:00 Reserv Div 1-3 Södra Huddinge IF - IFK Aspudden-Tellus Källbrinks IP 1
2019-09-27 18:00 P13- 3L Huddinge IF 2 - Segeltorps IF 2 Källbrinks IP 3
2019-09-27 18:30 P12-12 Huddinge IF 3 - Hammarby IF FF 12 vit Källbrinks IP 2
2019-09-27 19:45 F12-10 Huddinge IF 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Källbrinks IP 2
2019-09-28 10:00 P13- 3J Huddinge IF 5 - Stureby SK 2 Källbrinks IP 3
2019-09-28 10:15 P10-39 Huddinge IF 1 - Tullinge BK Blå Källbrinks IP 2
2019-09-28 11:30 P11-40 Huddinge IF 1 - Rönninge Salem Fotboll 4 Källbrinks IP 2
2019-09-28 12:00 P13- 1D Huddinge IF 6 - Tyresö FF 1 Källbrinks IP 3
2019-09-28 14:00 P10-25 Huddinge IF 4 - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Källbrinks IP 2
2019-09-28 14:00 P16-kval till U17 Huddinge IF 1 - IFK Haninge Källbrinks IP 3
2019-09-28 15:15 P10- 8 Huddinge IF 52 - Essinge IK Gul Källbrinks IP 2
2019-09-28 16:00 F16/19- 3C Huddinge IF 1 - Enhörna IF/SFK Källbrinks IP 3
2019-09-29 10:15 F10- 2 Huddinge IF 2 - Täby FK 21 Källbrinks IP 2
2019-09-29 11:00 F13- 2F Huddinge IF 1 - Segeltorps IF 1 Källbrinks IP 3
2019-09-29 11:30 P10-40 Huddinge IF 2 - Norsborgs IF 1 Källbrinks IP 2
2019-09-29 14:00 P11-28 Huddinge IF 6 - Tullinge Triangel Pojkar FK Svart Källbrinks IP 2
2019-09-29 15:15 P12-25 Huddinge IF 5 - Sköndals IK FK 1 Källbrinks IP 2
2019-09-29 16:30 P12-24 Huddinge IF 2 - Vendelsö IK 4 Källbrinks IP 2
2019-09-29 18:00 Damer 3 B Huddinge IF - Ösmo GIF FK Källbrinks IP 3
Oktober
2019-10-02 20:00 Herrar 6 F Fullersta FK - Grödinge SK Källbrinks IP 3
2019-10-04 19:45 P16- 2C Huddinge IF 2 - Saltsjöbadens IF 1 Källbrinks IP 3
2019-10-05 10:00 P13- 2F Huddinge IF 3 - Segeltorps IF 1 Källbrinks IP 3
2019-10-05 11:30 F14- 3C Huddinge IF 1 - Älvsjö AIK FF 3 Källbrinks IP 3
2019-10-05 13:00 P14- 1C Huddinge IF 1 - Skogås-Trångsunds FF Svart Källbrinks IP 3
2019-10-05 14:00 Div 2 Södra Svealand, herrar Huddinge IF - Tyresö FF Källbrinks IP 1
2019-10-05 14:30 P16- 1C Huddinge IF 1 - Värmdö IF Gustavsberg Källbrinks IP 3
2019-10-05 16:15 P16- 2B Huddinge IF 4 - Vasalunds IF U Källbrinks IP 3
2019-10-06 12:00 F14- 2D Huddinge IF 2 - Stureby SK Vit Källbrinks IP 3
2019-10-06 15:00 P19 Div.1 - Region 4 Huddinge IF - Boo FF Källbrinks IP 1
2019-10-06 15:00 P17 Div.1 - Region 4 Huddinge IF - Assyriska FF Källbrinks IP 3
2019-10-06 17:00 P15- 2D Huddinge IF 2 - Apollon Solna FK 2 Källbrinks IP 3
2019-10-11 19:45 P16- 2C Huddinge IF 2 - Värmdö IF 1 Källbrinks IP 3
2019-10-12 10:00 P13- 2F Huddinge IF 3 - Sörskogens IF P06_2 Källbrinks IP 3
2019-10-12 12:00 P14- 1C Huddinge IF 1 - Älvsjö AIK FF Blå 1 Källbrinks IP 3
2019-10-12 14:00 P16-kval till U17 Huddinge IF 1 - IFK Viksjö 1 Källbrinks IP 3
2019-10-12 16:00 F16/19- 3C Huddinge IF 1 - IF Brommapojkarna 5 Källbrinks IP 3
2019-10-13 11:00 F14- 2D Huddinge IF 2 - Vendelsö IK 1 Källbrinks IP 3
2019-10-13 13:00 P13- 3K Huddinge IF 4 - Örby IS Blå Källbrinks IP 3
2019-10-13 17:00 P15- 1C Huddinge IF 1 - Västerhaninge IF vit Källbrinks IP 3
2019-10-19 11:30 F14- 3C Huddinge IF 1 - Älta IF 3 Källbrinks IP 3
2019-10-19 13:00 P15- 1C Huddinge IF 1 - Skogås-Trångsunds FF Blå Källbrinks IP 3
2019-10-19 16:00 P16- 2B Huddinge IF 4 - IF Brommapojkarna 3 Källbrinks IP 3
2019-10-20 09:15 P13- 3L Huddinge IF 2 - Nackdala AIS 1 Källbrinks IP 3
2019-10-20 11:00 P13- 3J Huddinge IF 5 - Västerhaninge IF vit Källbrinks IP 3
2019-10-20 13:00 P14- 3F Huddinge IF 3 - Norsborgs IF 1 Källbrinks IP 3
2019-10-20 17:00 F13- 2F Huddinge IF 1 - Tyresö FF Röd Källbrinks IP 3