Linero IP A-plan 7-manna A (plan 11)

Anläggning
Linero IP
Adress
Tre Högars väg, 22474 LUND
Zon
Lundazonen
Kommun
Lund
Plantyp
7 mot 7 
Underlag
Konstgräs 
Belysning
Ja (200 lux)
Storlek
64x40 m
Visa på karta
Bing Maps
Google Maps

Linero IP A-plan 7-manna A

Tre Högars väg, 22474 LUND
55.69925, 13.24547
 
Kommande matcher på hela anläggningen
Datum Tävling Match Plan
Röd text
= Ändrad matchtid
Augusti
2019-08-14 19:00 HA Div.5 Sydvästra Linero IF - Lunds BOIS Linero IP A-plan
2019-08-17 10:00 F11 Sydvästra B, höst Linero IF röd - Södra Sandby IF blå Linero IP A-plan 7-manna A
2019-08-17 10:00 P12 Sydvästra B1, höst Linero IF vit - Malmö City FC gul Linero IP A-plan 7-manna B
2019-08-17 10:00 F9 Sydvästra C2, höst Linero IF blå - Dalby GIF Linero IP B-plan 7-manna A
2019-08-17 11:30 F9 Sydvästra C1, höst Linero IF vit - Skanör Falsterbo IF Linero IP B-plan 7-manna A
2019-08-17 11:30 F11 Sydvästra C1, höst Linero IF vit - Kulladals FF Linero IP A-plan 7-manna A
2019-08-18 10:00 P12 Sydvästra A1, höst Linero IF röd - IF Limhamn Bunkeflo L1 Linero IP A-plan 7-manna A
2019-08-18 10:00 P10 Sydvästra B1, höst Linero IF röd - Limhamns FF blå Linero IP A-plan 7-manna B
2019-08-18 11:45 P10 Sydvästra B2, höst Linero IF vit - Husie IF grön Linero IP A-plan 7-manna B
2019-08-18 13:30 P14 Skåneserie B, höst Linero IF röd - Vankiva IF Linero IP A-plan
2019-08-18 15:30 P16 Skåneserie B, höst Linero IF röd - Höörs IS 1 Linero IP A-plan
2019-08-19 19:00 HR Div.3 Sydvästra Linero IF - Skegrie BK Linero IP A-plan
2019-08-23 19:00 HA Div.5 Sydvästra Linero IF - Lunds SK Linero IP A-plan
2019-08-24 10:00 P11 Sydvästra B2, höst Linero IF röd - Svedala IF Linero IP A-plan 7-manna A
2019-08-24 10:00 P9 Sydvästra B1, höst Linero IF röd - GIF Nike gul Linero IP B-plan 7-manna B
2019-08-24 11:30 P9 Sydvästra C2, höst Linero IF vit - Södra Sandby IF blå Linero IP B-plan 7-manna B
2019-08-24 11:30 P11 Sydvästra C1, höst Linero IF vit - Lunds BK vit Linero IP A-plan 7-manna A
2019-08-24 13:30 P14 Sydvästra B1, höst Linero IF vit - Staffanstorp United FC 2 Linero IP A-plan
2019-08-25 10:00 P13 Sydvästra B1, höst Linero IF - Lunds BK vit Linero IP A-plan 7-manna A
2019-08-25 10:00 P12 Sydvästra C1, höst Linero IF grön - Genarps IF Linero IP A-plan 7-manna B
2019-08-25 15:30 P16 Sydvästra, höst Linero IF vit - BK Höllviken 2 Linero IP A-plan
2019-08-31 10:00 F11 Sydvästra B, höst Linero IF röd - Oxie SK vit Linero IP A-plan 7-manna A
2019-08-31 10:00 P12 Sydvästra B1, höst Linero IF vit - Lunds SK Linero IP A-plan 7-manna B
2019-08-31 11:30 F11 Sydvästra C1, höst Linero IF vit - FC Champions Linero IP A-plan 7-manna A
2019-08-31 11:30 P12 Sydvästra C1, höst Linero IF grön - Löberöds IF Linero IP A-plan 7-manna B
2019-08-31 14:00 F14 Sydvästra C, höst Linero IF/Södra Sandby IF - Lunds FF Linero IP A-plan
September
2019-09-01 10:00 P12 Sydvästra A1, höst Linero IF röd - Bjärreds IF röd Linero IP A-plan 7-manna A
2019-09-01 10:00 F9 Sydvästra C2, höst Linero IF blå - Uppåkra IF grön Linero IP B-plan 7-manna A
2019-09-01 10:00 P10 Sydvästra B1, höst Linero IF röd - Bjärreds IF röd Linero IP A-plan 7-manna B
2019-09-01 11:30 P10 Sydvästra B2, höst Linero IF vit - Veberöds AIF svart Linero IP A-plan 7-manna B
2019-09-01 11:30 F9 Sydvästra C1, höst Linero IF vit - Lilla Torg FF svart Linero IP B-plan 7-manna A
2019-09-01 13:30 P14 Skåneserie B, höst Linero IF röd - IF Limhamn Bunkeflo 1 Linero IP A-plan
2019-09-01 15:30 P16 Skåneserie B, höst Linero IF röd - Tomelilla IF Linero IP A-plan
2019-09-03 19:00 HR Div.3 Sydvästra Linero IF - Arlövs BI Linero IP A-plan
2019-09-07 15:00 HA Div.5 Sydvästra Linero IF - FC Möllan Linero IP A-plan
2019-09-08 10:00 P13 Sydvästra B1, höst Linero IF - Harlösa IF Linero IP A-plan 7-manna B
2019-09-08 10:00 P11 Sydvästra B2, höst Linero IF röd - GIF Nike grön Linero IP A-plan 7-manna A
2019-09-08 10:00 P9 Sydvästra B1, höst Linero IF röd - Bjärreds IF röd Linero IP B-plan 7-manna B
2019-09-08 11:30 P9 Sydvästra C2, höst Linero IF vit - Staffanstorp United FC svart Linero IP B-plan 7-manna B
2019-09-08 11:30 P11 Sydvästra C1, höst Linero IF vit - Veberöds AIF svart Linero IP A-plan 7-manna A
2019-09-08 13:30 P16 Sydvästra, höst Linero IF vit - GIF Nike Linero IP A-plan
2019-09-08 15:30 P14 Sydvästra B1, höst Linero IF vit - Arlövs BI Linero IP A-plan
2019-09-09 19:00 HR Div.3 Sydvästra Linero IF - Lunds BOIS Linero IP A-plan
2019-09-14 10:00 F11 Sydvästra B, höst Linero IF röd - Borgeby FK Linero IP A-plan 7-manna A
2019-09-14 10:00 P12 Sydvästra B1, höst Linero IF vit - Torns IF orange Linero IP A-plan 7-manna B
2019-09-14 10:00 F9 Sydvästra C2, höst Linero IF blå - Backarnas FF Linero IP B-plan 7-manna A
2019-09-14 11:30 F9 Sydvästra C1, höst Linero IF vit - Vellinge IF Linero IP B-plan 7-manna A
2019-09-14 11:30 F11 Sydvästra C1, höst Linero IF vit - GIF Nike Linero IP A-plan 7-manna A
2019-09-14 11:30 P12 Sydvästra C1, höst Linero IF grön - Veberöds AIF svart Linero IP A-plan 7-manna B
2019-09-14 14:00 F14 Sydvästra C, höst Linero IF/Södra Sandby IF - Vellinge IF Linero IP A-plan
2019-09-14 16:00 P16 Skåneserie B, höst Linero IF röd - IFK Hässleholm 2 Linero IP A-plan
2019-09-15 10:00 P10 Sydvästra B1, höst Linero IF röd - GIF Nike blå Linero IP A-plan 7-manna A
2019-09-15 10:00 P12 Sydvästra A1, höst Linero IF röd - FC Trelleborg svart Linero IP A-plan 7-manna B
2019-09-15 11:45 P10 Sydvästra B2, höst Linero IF vit - Dalby GIF vit Linero IP A-plan 7-manna A
2019-09-15 15:30 P14 Skåneserie B, höst Linero IF röd - Trelleborgs FF Linero IP A-plan
2019-09-21 10:00 P11 Sydvästra B2, höst Linero IF röd - IF Limhamn Bunkeflo L1 Linero IP A-plan 7-manna A
2019-09-21 10:00 P9 Sydvästra B1, höst Linero IF röd - Hörby FF vit Linero IP B-plan 7-manna B
2019-09-21 11:30 P9 Sydvästra C2, höst Linero IF vit - Torns IF grön Linero IP B-plan 7-manna B
2019-09-21 11:30 P11 Sydvästra C1, höst Linero IF vit - Lunds BOIS röd Linero IP A-plan 7-manna A
2019-09-21 13:30 P14 Sydvästra B1, höst Linero IF vit - Eslövs BK vit Linero IP A-plan
2019-09-22 10:00 P13 Sydvästra B1, höst Linero IF - Trollenäs IF vit Linero IP A-plan 7-manna A
2019-09-22 13:30 P16 Sydvästra, höst Linero IF vit - Staffanstorp United FC 2 Linero IP A-plan
2019-09-22 15:30 P14 Skåneserie B, höst Linero IF röd - Malmö FF Linero IP A-plan
2019-09-23 19:00 HR Div.3 Sydvästra Linero IF - Anderslövs BoIK Linero IP A-plan
2019-09-28 10:00 F11 Sydvästra B, höst Linero IF röd - IF Limhamn Bunkeflo 1 Linero IP A-plan 7-manna A
2019-09-28 10:00 F9 Sydvästra C2, höst Linero IF blå - Furulunds IK Linero IP B-plan 7-manna A
2019-09-28 10:00 P12 Sydvästra B1, höst Linero IF vit - Uppåkra IF grön Linero IP A-plan 7-manna B
2019-09-28 11:30 F9 Sydvästra C1, höst Linero IF vit - Trelleborgs FF röd Linero IP B-plan 7-manna A
2019-09-28 11:30 F11 Sydvästra C1, höst Linero IF vit - Lilla Torg FF Linero IP A-plan 7-manna A
2019-09-28 11:30 P12 Sydvästra C1, höst Linero IF grön - Harrie FF svart Linero IP A-plan 7-manna B
2019-09-28 14:00 F14 Sydvästra C, höst Linero IF/Södra Sandby IF - IFK Klagshamn blå Linero IP A-plan
2019-09-29 09:30 P10 Sydvästra B2, höst Linero IF vit - Löberöds IF Linero IP A-plan 7-manna A
2019-09-29 11:00 P10 Sydvästra B1, höst Linero IF röd - IFK Simrishamn blå Linero IP A-plan 7-manna A
2019-09-29 13:00 HA Div.5 Sydvästra Linero IF - Liria IF Linero IP A-plan
2019-09-29 16:00 P16 Skåneserie B, höst Linero IF röd - IFK Knislinge Linero IP A-plan
Oktober
2019-10-05 10:00 P11 Sydvästra B2, höst Linero IF röd - Husie IF grön Linero IP A-plan 7-manna A
2019-10-05 10:00 P9 Sydvästra B1, höst Linero IF röd - Höörs IS blå Linero IP B-plan 7-manna B
2019-10-05 10:00 P10 Sydvästra B2, höst Linero IF vit - Åkarps IF 1 Linero IP A-plan 7-manna B
2019-10-05 11:30 P9 Sydvästra C2, höst Linero IF vit - Torna Hällestads IF Linero IP B-plan 7-manna B
2019-10-05 11:30 P11 Sydvästra C1, höst Linero IF vit - Lunds FF vit Linero IP A-plan 7-manna A
2019-10-05 13:30 P14 Sydvästra B1, höst Linero IF vit - Södra Sandby IF blå Linero IP A-plan
2019-10-06 09:45 P13 Sydvästra B1, höst Linero IF - Torna Hällestads IF röd Linero IP A-plan 7-manna A
2019-10-06 10:00 F9 Sydvästra C1, höst Linero IF vit - Trelleborgs FF vit Linero IP B-plan 7-manna B
2019-10-06 11:30 P16 Sydvästra, höst Linero IF vit - Lunds FF Linero IP A-plan
2019-10-06 14:00 HR Div.3 Sydvästra Linero IF - Bjärreds IF Linero IP A-plan
2019-10-06 16:30 P14 Skåneserie B, höst Linero IF röd - BK Landora röd Linero IP A-plan
2019-10-12 10:00 F11 Sydvästra B, höst Linero IF röd - Uppåkra IF grön Linero IP A-plan 7-manna A
2019-10-12 10:00 P12 Sydvästra B1, höst Linero IF vit - Klågerups GoIF röd Linero IP A-plan 7-manna B
2019-10-12 10:00 F9 Sydvästra C2, höst Linero IF blå - Södra Sandby IF Linero IP B-plan 7-manna A
2019-10-12 11:30 F11 Sydvästra C1, höst Linero IF vit - Skanör Falsterbo IF Linero IP A-plan 7-manna A
2019-10-12 11:30 P12 Sydvästra C1, höst Linero IF grön - Bjärreds IF grön Linero IP A-plan 7-manna B
2019-10-13 10:00 P10 Sydvästra B1, höst Linero IF röd - Uppåkra IF grön Linero IP A-plan 7-manna B
2019-10-13 10:00 P12 Sydvästra A1, höst Linero IF röd - Malmö FF 1 Linero IP A-plan 7-manna A
2019-10-13 15:30 P16 Skåneserie B, höst Linero IF röd - Hyllie IK Linero IP A-plan
2019-10-27 10:00 P13 Sydvästra B1, höst Linero IF - Eslövs BK röd Linero IP A-plan 7-manna A
2019-10-27 15:00 P16 Sydvästra, höst Linero IF vit - Hyllie IK Linero IP A-plan