Spelprogram - Pojkar 2005(14 år) Medel Grupp A

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Askims IK Röd Pär-Otto Sving 0313671405 0707815533 Svart/Röd/Svart/Svarta
Backatorp IF Röd Zoran Jankulovski 0739013272 Röd/Svart/Röd
IF Mölndal Fotboll Anna-Maria Tedfelt Vit/Vit/Vita
IK Kongahälla Vit Daniel Solving 0739024552 Röd/Vit/Röd
Kungsladugårds BK Vit Anders Lembing 0709875341 Vinröd/Vita/Vinröda
Kärra KIF Blå Joachim Tell 0766441815 Gul/Blå/Gula
Lerums IS P05 Tobias Sjöling 0703097373 Lila/Vit/Vit
Lundby IF Grön Daniel Lövfors 0730977338 Grön/vit/gröna
Romelanda UF Thomas Karlsson 0707260616 0707260616 Gul/Svart/Gul/Svarta
Solängens BK Fredrik Cedervall 0702438267 Vit/Vit/Vita
Torslanda IK Svart Cristian Rosengren 0739026647 Röd/Röd/Röd
Örgryte IS FF Blå Jesper Källqvist 0722003171 Röd/Blå/Vit
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-12 19:15 060337005 Kungsladugårds BK Vit - Torslanda IK Svart 3 - 5 Apelsinplan 2 Konstgräs
2019-04-12 19:15 060337006 Örgryte IS FF Blå - IK Kongahälla Vit 3 - 4 Hammarviken Arena
2019-04-13 16:30 060337002 Askims IK Röd - Romelanda UF 3 - 3 Kobbegården Övre
2019-04-13 16:30 060337003 Lerums IS P05 - Solängens BK 6 - 2 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2019-04-16 19:45 060337011 Örgryte IS FF Blå - Torslanda IK Svart 2 - 4 Hammarviken Arena
2019-04-17 19:45 060337009 IK Kongahälla Vit - Backatorp IF Röd 4 - 3 Skarpe Nord 1 Konstgräs
2019-04-17 19:45 060337010 Lerums IS P05 - IF Mölndal Fotboll 2 - 4 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2019-04-17 19:45 060337012 Solängens BK - Kungsladugårds BK Vit 7 - 3 Eklandavallen Konstgräs 1
2019-04-28 11:30 060337014 Lerums IS P05 - Kärra KIF Blå 3 - 5 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2019-04-28 16:00 060337013 Romelanda UF - Lundby IF Grön 2 - 3 Romevi 1 Gräs
2019-04-28 18:30 060337015 Kungsladugårds BK Vit - IF Mölndal Fotboll 8 - 2 Apelsinplan 2 Konstgräs
2019-04-28 19:00 060337016 Örgryte IS FF Blå - Solängens BK 6 - 2 Hammarviken Arena
Maj
2019-05-01 12:00 060337018 Askims IK Röd - IK Kongahälla Vit 2 - 8 Kobbegården Övre
2019-05-04 13:30 060337020 Torslanda IK Svart - Askims IK Röd 5 - 2 Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-05-04 14:30 060337023 Kärra KIF Blå - Kungsladugårds BK Vit 1 - 3 Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2019-05-05 14:00 060337022 IF Mölndal Fotboll - Örgryte IS FF Blå 1 - 2 Åbyvallen 1 Konstgräs
2019-05-05 14:45 060337019 IK Kongahälla Vit - Romelanda UF 7 - 6 Skarpe Nord 1 Konstgräs
2019-05-05 15:45 060337021 Solängens BK - Backatorp IF Röd 2 - 4 Eklandavallen Konstgräs 1
2019-05-10 19:15 060337026 Lundby IF Grön - IK Kongahälla Vit 3 - 2 Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2019-05-10 19:15 060337029 Backatorp IF Röd - IF Mölndal Fotboll 3 - 2 Tuvevallen 2 Konstgräs
2019-05-11 16:30 060337028 Örgryte IS FF Blå - Kärra KIF Blå 6 - 3 Hammarviken Arena
2019-05-11 16:30 060337030 Askims IK Röd - Solängens BK 4 - 3 Kobbegården 1 Konstgräs
2019-05-15 19:15 060337025 Romelanda UF - Torslanda IK Svart 3 - 2 Romevi 1 Gräs
2019-05-17 18:30 060337039 IK Kongahälla Vit - Torslanda IK Svart 0 - 9 Skarpe Nord 1 Konstgräs
2019-05-18 15:00 060337033 IF Mölndal Fotboll - Askims IK Röd 3 - 2 Åbyvallen 2 Konstgräs
2019-05-18 15:30 060337032 Solängens BK - Romelanda UF 4 - 5 Frejaplan 1 K.Gräs
2019-05-19 11:00 060337036 Lerums IS P05 - Kungsladugårds BK Vit 0 - 3 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2019-05-19 14:00 060337031 Torslanda IK Svart - Lundby IF Grön 9 - 0 Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-05-24 18:45 060337042 Askims IK Röd - Kärra KIF Blå 2 - 1 Kobbegården Övre
2019-05-24 19:15 060337038 Lundby IF Grön - Solängens BK 3 - 2 Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2019-05-25 15:00 060337040 Örgryte IS FF Blå - Lerums IS P05 10 - 0 Hammarviken Arena
2019-05-26 17:30 060337037 Romelanda UF - IF Mölndal Fotboll 7 - 5 Romevi 1 Gräs
2019-05-31 19:00 060337066 Romelanda UF - Kungsladugårds BK Vit 6 - 2 Romevi 1 Gräs
Juni
2019-06-01 15:00 060337044 Lerums IS P05 - Backatorp IF Röd 7 - 3 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2019-06-02 14:00 060337046 Kärra KIF Blå - Romelanda UF 9 - 2 Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2019-06-02 18:30 060337043 Kungsladugårds BK Vit - Örgryte IS FF Blå 8 - 3 Apelsinplan 2 Konstgräs
2019-06-07 19:15 060337050 Kungsladugårds BK Vit - Backatorp IF Röd 3 - 6 Apelsinplan 2 Konstgräs
2019-06-08 15:30 060337051 Torslanda IK Svart - Solängens BK 4 - 7 Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-06-08 16:00 060337053 Lundby IF Grön - Kärra KIF Blå 3 - 6 Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2019-06-08 16:30 060337052 IK Kongahälla Vit - IF Mölndal Fotboll 4 - 3 Skarpe Nord 1 Konstgräs
2019-06-09 10:30 060337049 Askims IK Röd - Lerums IS P05 5 - 5 Kobbegården Övre
2019-06-10 19:30 060337047 IF Mölndal Fotboll - Lundby IF Grön 3 - 3 Åbyvallen 10 Gräs
2019-06-10 19:45 060337034 Kärra KIF Blå - Backatorp IF Röd 6 - 4 Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2019-06-12 20:00 060337048 Solängens BK - IK Kongahälla Vit 2 - 3 Åbyvallen 2 Konstgräs
2019-06-14 19:15 060337056 Kungsladugårds BK Vit - Askims IK Röd 2 - 3 Apelsinplan 2 Konstgräs
2019-06-15 10:45 060337055 Örgryte IS FF Blå - Backatorp IF Röd 4 - 5 Hammarviken Arena
2019-06-15 11:45 060337057 Lerums IS P05 - Romelanda UF 7 - 5 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2019-06-15 15:00 060337059 Kärra KIF Blå - IK Kongahälla Vit 15 - 2 Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2019-06-15 16:30 060337060 IF Mölndal Fotboll - Torslanda IK Svart 2 - 3 Åbyvallen 2 Konstgräs
2019-06-23 14:00 060337062 Solängens BK - IF Mölndal Fotboll 6 - 2 Eklandavallen Konstgräs 1
2019-06-23 18:00 060337063 Torslanda IK Svart - Kärra KIF Blå 2 - 6 Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-06-24 17:10 060337061 Askims IK Röd - Örgryte IS FF Blå 5 - 2 Kobbegården Övre
2019-06-29 13:30 060337065 Lundby IF Grön - Lerums IS P05 6 - 3 Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
Augusti
2019-08-16 19:00 060337068 Örgryte IS FF Blå - Romelanda UF Hammarviken Arena
2019-08-16 19:15 060337072 Kärra KIF Blå - Solängens BK Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2019-08-17 16:30 060337069 Kungsladugårds BK Vit - Lundby IF Grön Apelsinplan 2 Konstgräs
2019-08-18 14:30 060337070 Lerums IS P05 - IK Kongahälla Vit Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2019-08-18 16:00 060337067 Backatorp IF Röd - Askims IK Röd Backavallen 1 Konstgräs
2019-08-23 19:15 060337073 Kärra KIF Blå - IF Mölndal Fotboll Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2019-08-23 19:15 060337077 Lundby IF Grön - Örgryte IS FF Blå Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2019-08-24 15:00 060337075 Torslanda IK Svart - Lerums IS P05 Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-08-25 16:00 060337076 IK Kongahälla Vit - Kungsladugårds BK Vit Skarpe Nord 1 Konstgräs
2019-08-25 17:00 060337078 Romelanda UF - Backatorp IF Röd Romevi 1 Gräs
2019-08-31 15:00 060337083 Solängens BK - Lerums IS P05 Eklandavallen Konstgräs 1
2019-08-31 16:00 060337080 Lundby IF Grön - Backatorp IF Röd Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2019-08-31 16:30 060337081 IK Kongahälla Vit - Örgryte IS FF Blå Skarpe Nord 1 Konstgräs
2019-08-31 16:30 060337082 Torslanda IK Svart - Kungsladugårds BK Vit Torslandavallen 2 Konstgräs
September
2019-09-01 17:00 060337079 Romelanda UF - Askims IK Röd Romevi 1 Gräs
2019-09-06 18:30 060337086 IF Mölndal Fotboll - Lerums IS P05 Frejaplan 1 K.Gräs
2019-09-06 19:15 060337087 Kungsladugårds BK Vit - Solängens BK Apelsinplan 2 Konstgräs
2019-09-06 19:15 060337089 Backatorp IF Röd - IK Kongahälla Vit Backavallen 1 Konstgräs
2019-09-07 16:00 060337088 Torslanda IK Svart - Örgryte IS FF Blå Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-09-07 16:30 060337090 Lundby IF Grön - Askims IK Röd Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2019-09-20 18:30 060337095 IF Mölndal Fotboll - Kungsladugårds BK Vit Åbyvallen 1 Konstgräs
2019-09-20 19:15 060337091 Lundby IF Grön - Romelanda UF Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2019-09-21 16:30 060337092 IK Kongahälla Vit - Askims IK Röd Skarpe Nord 1 Konstgräs
2019-09-21 16:30 060337093 Torslanda IK Svart - Backatorp IF Röd Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-09-21 16:30 060337094 Solängens BK - Örgryte IS FF Blå Eklandavallen Konstgräs 1
2019-09-22 15:00 060337096 Kärra KIF Blå - Lerums IS P05 Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2019-09-27 19:15 060337099 Kungsladugårds BK Vit - Kärra KIF Blå Apelsinplan 2 Konstgräs
2019-09-27 19:15 060337101 Backatorp IF Röd - Solängens BK Backavallen 1 Konstgräs
2019-09-27 19:15 060337102 Askims IK Röd - Torslanda IK Svart Kobbegården 1 Konstgräs
2019-09-28 14:00 060337100 Örgryte IS FF Blå - IF Mölndal Fotboll Hammarviken Arena
2019-09-29 16:00 060337097 Romelanda UF - IK Kongahälla Vit Romevi 1 Gräs
Oktober
2019-10-05 16:30 060337103 IK Kongahälla Vit - Lundby IF Grön Skarpe Nord 1 Konstgräs
2019-10-05 16:30 060337105 Solängens BK - Askims IK Röd Eklandavallen Konstgräs 1
2019-10-05 16:30 060337106 IF Mölndal Fotboll - Backatorp IF Röd Åbyvallen 2 Konstgräs
2019-10-05 16:30 060337107 Kärra KIF Blå - Örgryte IS FF Blå Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2019-10-06 17:00 060337104 Torslanda IK Svart - Romelanda UF Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-10-11 19:15 060337111 Kungsladugårds BK Vit - Lerums IS P05 Apelsinplan 2 Konstgräs
2019-10-11 19:15 060337113 Backatorp IF Röd - Kärra KIF Blå Backavallen 1 Konstgräs
2019-10-11 19:15 060337114 Askims IK Röd - IF Mölndal Fotboll Kobbegården 1 Konstgräs
2019-10-13 16:00 060337109 Romelanda UF - Solängens BK Romevi 1 Gräs
2019-10-13 17:00 060337110 Lundby IF Grön - Torslanda IK Svart Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2019-10-18 19:15 060337118 Kärra KIF Blå - Askims IK Röd Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2019-10-19 14:00 060337116 Solängens BK - Lundby IF Grön Eklandavallen Konstgräs 1
2019-10-19 15:00 060337117 IF Mölndal Fotboll - Romelanda UF Åbyvallen 2 Konstgräs
2019-10-19 16:30 060337115 Torslanda IK Svart - IK Kongahälla Vit Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-10-19 16:30 060337120 Lerums IS P05 - Örgryte IS FF Blå Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2019-10-25 18:00 060337121 Romelanda UF - Kärra KIF Blå Romevi 1 Gräs
2019-10-25 19:15 060337124 Örgryte IS FF Blå - Kungsladugårds BK Vit Hammarviken Arena
2019-10-25 19:15 060337125 Backatorp IF Röd - Lerums IS P05 Backavallen 1 Konstgräs
2019-10-26 16:30 060337122 Lundby IF Grön - IF Mölndal Fotboll Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2019-10-26 16:30 060337123 IK Kongahälla Vit - Solängens BK Skarpe Nord 1 Konstgräs
December
2019-12-31 060337004 Backatorp IF Röd - Lundby IF Grön Backavallen 1 Konstgräs
2019-12-31 060337007 Askims IK Röd - Lundby IF Grön Kobbegården 1 Konstgräs
2019-12-31 060337017 Backatorp IF Röd - Torslanda IK Svart Backavallen 1 Konstgräs