Spelprogram - Träningsmatcher Seniorer Göteborg Vår

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIF Göteborg (D7H) AIF Göteborg(Föreningen) Röd, Röd, Röda
Alvhems IK (D6H) Alvhems IK(Föreningen) vit, vit, vit
Angered MBIK (D5H) Angered MBIK(Föreningen) Svart, Svart, Svarta
Annebergs IF (D7H) Annebergs IF(Föreningen) Blå, vita, Blå
Askims IK (D3D) Askims IK(Föreningen) Svart/Röd, Svart, Röda
Assyriska BK (D2H) Assyriska BK(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Azalea BK (D6H) Azalea BK(Föreningen) Orange, Svart, Orange
Backatorp IF (D6H) Dan Ahlman Röd, Svart, Röd
Balltorps FF (D5H) Balltorps FF(Föreningen) Röd, Svart, Svarta
Bergsjö IF (D6H) Bergsjö IF(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Bergums IF (D6H) Bergums IF(Föreningen) Blå, Blå, Blåa
Bjurslätts IF (D6H) Bjurslätts IF(Föreningen) Vinröd, Vit, Vit
Björndammens BK (D5H) Björndammens BK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
BK Björkåsen (D7H) BK Björkåsen(Föreningen) Blå, Blå, Blå
BK Häcken (D3D) BK Häcken(Föreningen) gul-svart randig, svart, svarta
BK S:T Jakob (D7H) BK S:t Jakob(Föreningen) Ljusblå, Vit, Ljusblå
BK Skottfint (D6H) BK Skottfint(Föreningen) Gul, Blå, Gul
Brämaregårdens FC (D7H) Brämaregårdens FC(Föreningen) Orange, Svart, Vit
Chalmers Studentkårs IS (D6H) Chalmers Studentkårs IS(Föreningen) Mörkblå, Mörkblå, Vita
Diseröd SK (D6H) Diseröd SK(Föreningen) Röd, Svart, Svart
Donsö IS (D5H) Jan Birger Ericsson 0703244927 blå/vit randig, Blå, Blå
Edet FK (D5H) Edet FK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Elisedals IS (D7H) Elisedals IS(Föreningen) Grön/svart, Svart, Svart
Eriksbergs IF (D3D) Patrick Migas 0733322925 Blå/Vit, Blå, Blå
Eriksbergs IF (D4H) Eriksbergs IF(Föreningen) Blå/Vit, Blå, Blå
FC Bosona-Bosna IF (D6H) Darmin Muslimovic 0704562878 vit-blå, blå, vit
FC Heden (D5H) FC Heden(Föreningen) Marinblå, Marinblå, Marinblå
FC Härlanda (D6H) FC Härlanda(Föreningen) svartvit (randig), svart, vit
FC Komarken (D4H) FC Komarken(Föreningen) Vit, Svart, Svart
Finlandia/Pallo AIF (D3D) Finlandia/Pallo Arvesgärde IF(Föreningen) Röd, Svart, Röd
Finlandia/Pallo AIF (D5H) Finlandia/Pallo Arvesgärde IF(Föreningen) Röd, Svart, Röd
FK Kozara (D4H) Serbiska KoIF Kozara(Föreningen) Röd, Blå, Vit
Floda BoIF (D5H) Floda BoIF(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Fröjdens FK (D6H) Fröjdens FK(Föreningen) Vinröd, Svart, Svart
Fässbergs IF (D5H) Fässbergs IF(Föreningen) Lila, Vit, Lila
Förenad Turkisk Ungdom (D6H) Förenad Turkisk Ungdom(Föreningen) röd, röd, röd
Gamlestaden FF (D6H) Gamlestaden FF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Gothenburg Celtic FC (D7H) Gothenburg Celtic FC(Föreningen) Grön Vit Rändiga, Vit, Vit
Guldhedens IK (D2D) Guldhedens IK(Föreningen) Röd, Svart, Röd
Guldhedens IK (D4H) Guldhedens IK(Föreningen) Röd, Svart, Röd
Gunnared KIF (D7H) Gunnared KIF(Föreningen) Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Gunnilse IS (D3H) Joel Sjöqvist 0735456244 Röd, Blå, Röda
Gårda BK (D3H) Gårda BK(Föreningen) vinröd, vit, vit
Götaholms BK (D6H) Götaholms BK(Föreningen) Blå/Vit, Blå, Blå
Göteborgs City FF (D7H) Göteborgs City FF(Föreningen) Svart, Svart, Svarta
Göteborgs DFF (D1D) Göteborgs DFF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Göteborgs FF (D2D) Göteborgs FF(Föreningen) Röd-vit, Blå, Röd
Göteborgs SIF (D3D) Göteborgs SIF(Föreningen) Röd, Svart, Röd(H), Svart(D)
Göteborgs SIF (D6H) Göteborgs SIF(Föreningen) Röd, Svart, Röd(H), Svart(D)
Halvorstorps IS (D4D) Halvorstorps IS(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Hemsjö IF (D6H) Hemsjö IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul-svart
Henåns IF (D5H) Henåns IF(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Hermansby IF (D7H) Hermansby IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Hestrafors IF (D3H) Hestrafors IF(Föreningen) Grön-vit, Vit, Grön
Hestrafors IF/Bollebygds IF (D4D) Hestrafors IF(Föreningen) Grön-vit, Vit, Grön
Hisingsbacka FC (D2D) Jenny Holm 0760794777 0760794777 Svart, Svart, Svart
Hovås Billdal IF (D2D) Hovås Billdal IF(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Hovås Billdal IF (D5H) Stefan Lundberg 0729669399 Vit, Vit, Vita
Hus FF (D4D) Hus FF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Hyssna IF (D6H) Hyssna IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Hällesåker IF (D6H) Hällesåker IF(Föreningen) gul, svart, gula
Hälsö BK (D6H) Hälsö BK(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Härryda IF (D5H) Härryda IF(Föreningen) Grön, Vit, Grön
Högaborg Kärralunds FC (D7H) Högaborg Kärralunds FC(Föreningen) Svart, Svart, Svarta
Hönö IS (D5H) Hönö IS(Föreningen) Röd, Röd, Röd
IF Böljan Falkenberg (D1D) IF Böljan Falkenberg(Föreningen) blå, vita, blå
IF Mölndal Fotboll (D4H) IF Mölndal Fotboll(Föreningen) Vit, Vit, Vita
IF Norvalla (D4H) IF Norvalla(Föreningen) gul, blåa, gula
IF Vardar/Makedonija (D5H) IF Vardar/Makedonija(Föreningen) Röd/Svart, Svart, Röd
IF Warta (D5H) Raymond Kask 0765616703 Svart, Vit, Vit
IF Warta (U19) IF Warta(Föreningen) Svart, Vit, Vit
IF Väster (D5H) IF Väster(Föreningen) Orange, Svart, Orange
IFK Björkö (D4H) IFK Björkö(Föreningen) Grön, Vit, vit
IFK Fjärås (D3D) IFK Fjärås(Föreningen) Röd, Vit, Röd
IFK Hindås (D7H) IFK Hindås(Föreningen) vit, Blå, Blå
IFK Hindås (HD7) IFK Hindås(Föreningen) vit, Blå, Blå
IFK Valla (D4H) IFK Valla(Föreningen) Röd, Röd, Röd
IK Kongahälla (D3D) IK Kongahälla(Föreningen) Röd, Vit, Röd
IK Virgo (D3D) IK Virgo(Föreningen) Långrandigt Röd/Svart, Vit, Svarta
IK Virgo (D3H) IK Virgo(Föreningen) Långrandigt Röd/Svart, Vit, Svarta
IK Zenith (D2D) IK Zenith(Föreningen) grön, vit, grön
IK Zenith (D4H) IK Zenith(Föreningen) grön, vit, grön
Inter Linné IF (D6H) Inter Linné IF(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Jitex Mölndal BK (D1D) Jitex Mölndal BK(Föreningen) Lila, Lila, Lila
Jitex Mölndal BK (F19) Jitex Mölndal BK(Föreningen) Lila, Lila, Lila
Kareby IS (D7H) Kareby IS(Föreningen) Röd. (svart Kareby/Kode), Blå. (svart Kareby/Kode), Röda.(svart Kareby/Kode)
KF Velebit (D4H) KF Velebit(Föreningen) Vit, Blå, Blå
Kinnahults IF (D5H) Kinnahults IF(Föreningen) Grön, Vit, Grön
Knippla IK (D7H) Knippla IK(Föreningen) Vit, Blå, Vit
Kode IF (D3D) Kode IF(Föreningen) gul, Svart, gul
Kode IF (D4H) Kode IF(Föreningen) gul, Svart, gul
Kortedala IF (D4H) Kortedala IF(Föreningen) svart, svart, svart
Kungsbacka DFF (DA) Kungsbacka DFF(Föreningen) Orange, Svart, Svart
Kungsladugårds BK (D5H) Kungsladugårds BK(Föreningen) Vinröd, Vita, Vinröda
Kärra KIF (D4H) Kärra KIF(Föreningen) Gul, Blå, Gula
Landala IF (D6H) Landala IF(Föreningen) Orange, Svart, Orange
Landvetter IF 2003 (D2D) Landvetter IF 2003(Föreningen) Röd, Vit, Vit
Landvetter IS (D3H) Landvetter IS(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Lekstorps IF (D6H) Lekstorps IF(Föreningen) Grön eller Vit, Vit eller grön, Grön
Lerums IS (D3D) Lerums IS(Föreningen) lila, vit, vit
Lerums IS (D4H) Lerums IS(Föreningen) lila, vit, vit
Lindome GIF (D4D) Lindome GIF(Föreningen) Vit-svart-randig, Svart, Vit
Ljungskile SK (D3D) Ljungskile SK(Föreningen) Grön, Grön, Vit
Lundby IF (D7H) Lundby IF(Föreningen) Grön, vit, gröna
Lunden Överås BK (D4H) Lunden Överås BK(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Lödöse Nygård IK (D1D) Lödöse Nygård IK(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Lödöse Nygård IK (D6H) Lödöse Nygård IK(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Lövet/Johannebergs IF (D7H) Lövet/Johannebergs IF(Föreningen) Vinröd, Vit, Vit
Mariedals IK (D3D) Mariedals IK(Föreningen) Blå-vit, Vit, Blå-vit
Menisken IF Menisken IF(Föreningen) Svart/Rosa, Svart, svart
Mossens BK (D4D) Mossens BK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Mossens BK (D5H) Mossens BK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Mölnlycke IF (D3D) Jan Hagström 0704202530 Gul, Svart, Gul
Mölnlycke IF (D4H) Mölnlycke IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Mölnlycke-Sjövalla IS FK (D4H) Mölnlycke-Sjövalla IS FK(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Neutrala UF (D6H) Neutrala UF(Föreningen) blå/vit, Blå, Blå
Nol IK (D4H) Nol IK(Föreningen) Blå, Vita, blå/vita
Nossebro IF (D5H) Nossebro IF(Föreningen) Blå-vit / röd-svart, Blå / svart, Vit/Blå /svart
Näsets SK (D3D) Näsets SK(Föreningen) vinröda, Vita, Vinröda
Näsets SK (D5H) Näsets SK(Föreningen) vinröda, Vita, Vinröda
Nödinge SK (D6H) Nödinge SK Fotboll(Föreningen) Vit, Blå, Vit
Onsala BK (D1D) Onsala BK(Föreningen) vit, blå, blå
Partille IF FK (D5H) Kim Roland 0707940155 Röd, Vit, Röd
Pushers BK (D7H) Pushers BK(Föreningen) svart, svart, svart
Qviding FIF (U19) Nader Naman 0736203690 0736203690 Vinröd, Vit, Vit
Rambergets SK (D7H) Rambergets SK(Föreningen) lila, Svart, Svarta
Real Maskin BK (D7H) Real Maskin BK(Föreningen) Vit, Svart, Svarta
Romelanda UF (D5H) Björn Sjösvärd 0707897316 Gul, Svart, Gul/Svarta
Rävlanda AIS (D6H) Rävlanda AIS(Föreningen) Blå vit, Blå, Blå
Rödbo IF (D7H) Rödbo IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Sandarna BK (D4H) Sandarna BK(Föreningen) Svart/Röd randig, svarta, röda
Sjömarkens IF (D1D) Sjömarkens IF(Föreningen) Vit, Grön, Grön
Sjöviks SK (D6H) Sjöviks SK(Föreningen)
SK Argo/Masthuggets BK (D6H) SK Argo(Föreningen) Blå, Vit, Blå
SK Mjörn (D6H) SK Mjörn(Föreningen) Grön-vit, vit, Grön-vit-svart
Skepplanda BTK (D2D) Skepplanda BTK(Föreningen) Gul, Svart, Gul
SKIF Semberija (D4H) Serbiska KIF Semberija Göteborg(Föreningen) blå, blå, blå
Skärhamns IK (D5H) Skärhamns IK(Föreningen) Vit, Blå, Vita
Slottsskogen/Godhem IF (D6H) Slottsskogen/Godhem IF(Föreningen) VIT, VIT, VIT
Solängens BK (D3D) Solängens BK(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Solängens BK (D6H) Solängens BK(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Stenungsunds IF (D3D) Stenungsunds IF(Föreningen) Röd, Röda, Röda
Stenungsunds IF (U21H) Stenungsunds IF(Föreningen) Röd, Röda, Röda
Styrsö BK (D6H) Styrsö BK(Föreningen) Grönvit randig, Vit, Svart
Surte IS FK (D6H) Surte IS FK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Sveakurd FC (D5H) Sveakurd FC(Föreningen) svart, Svart, Svart
Särö IK (D6H) Särö IK(Föreningen) grön, vita, vita
Sävedalens IF (D2D) Sävedalens IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Tjörns DFF (D3D) Tjörns DFF(Föreningen) svart, svart, svart
Tollereds IF (D2D) Tollereds IF(Föreningen) Svart, Svart, Gul
Tollereds IF (D6H) Tollereds IF(Föreningen) Svart, Svart, Gul
Torslanda IK (D3D) Torslanda IK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Trollhättans FK (D2D) Trollhättans FK(Föreningen) Vit, Röd, Röd
Tynnered FC (D6H) Tynnered FC(Föreningen) Gul/svart, Svart, Gul/Svart
Tölö IF (D4H) Tölö IF(Föreningen) Grön, Grön, Grön
United Africa FC (D4H) United Africa FC(Föreningen) Blå, Blå, Svart
Utbynäs SK (D2D) Utbynäs SK(Föreningen) Gul, Blå, Gula
Utbynäs SK (D5H) Utbynäs SK(Föreningen) Gul, Blå, Gula
Vallens IF (D2D) Vallens IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Vallens IF (D5H) Vallens IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Vinninga AIF (D2D) Vinninga AIF(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Vrångö IF (D6H) Vrångö IF(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Västkurd BK (D6H) Västkurd BK(Föreningen) Röd, Grön, Grön
Ytterby IS (D2D) Ytterby IS(Föreningen) Röd/Vit, Blå, Röd
Ytterby IS (D5H) Ytterby IS(Föreningen) Röd/Vit, Blå, Röd
Åsaka SK (D4D) Åsaka SK(Föreningen) Vit, Blå, Vit
Älvsborg FF (D3D) Älvsborg FF(Föreningen) Blå/Svart, Svart, Svart
Älvsborg FF (D4H) Älvsborg FF(Föreningen) Blå/Svart, Svart, Svart
Älvängens IK (D4D) Svante Larson 0303749732 0702469621 Vit, Blå, Blå
Älvängens IK (D5H) Älvängens IK(Föreningen) Vit, Blå, Blå
Öckerö IF (D2D) Stefan Bergfjord 0708633535 Vinröd, Vit, Vinröd
Öckerö IF (D4H) Öckerö IF(Föreningen) Vinröd, Vit, Vinröd
Ödsmåls IK (D3H) Ödsmåls IK(Föreningen) grön/vit randiga, vita
Öjersjö IF (D6H) Öjersjö IF(Föreningen) Vit, Blå, Blåa
Önnereds IK (D6H) Önnereds IK(Föreningen) Grön, Grön, Gröna
Örgryte DFK Örgryte DFK(Föreningen)
Ösets BK (D4D) Ösets BK(Föreningen) gul, svart, gul/svart
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-01-26 17:00 060906076 KF Velebit (D4H) - Assyriska BK (D2H) Inst. Bravida Arena
2019-02-02 11:30 060906130 Solängens BK (D6H) - Vallens IF (D5H) Inst. Eklandavallen Konstgräs 1
2019-02-02 11:45 060906211 Mölnlycke-Sjövalla IS FK (D4H) - Solängens BK (D6H) 3 - 3 Eklandavallen Konstgräs 1
2019-02-02 12:00 060906040 Floda BoIF (D5H) - Lekstorps IF (D6H) Inst. Flodala IP 3 KG
2019-02-02 12:00 060906206 Angered MBIK (D5H) - Slottsskogen/Godhem IF (D6H) Hjällbovallen 2 Konstgräs
2019-02-02 12:15 060906015 IK Zenith (D4H) - Ytterby IS (D5H) 1 - 0 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2019-02-02 12:15 060906028 Mölnlycke-Sjövalla IS FK (D4H) - FC Komarken (D4H) Inst. Djupedalsplan B Konstgräs
2019-02-02 12:45 060906082 Sandarna BK (D4H) - Guldhedens IK (D4H) 2 - 4 Gröna Vallen 1
2019-02-02 13:00 060906155 Lekstorps IF (D6H) - Azalea BK (D6H) 3 - 2 LP Idrottsplats 1
2019-02-02 16:00 060906004 Lerums IS (D4H) - Björndammens BK (D5H) 4 - 0 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2019-02-03 12:00 060906126 Nödinge SK (D6H) - Hemsjö IF (D6H) 2 - 2 Svenska Stenhus Arena 3 Konstgräs
2019-02-03 14:00 060906036 Ytterby IS (D2D) - Ljungskile SK (D3D) 2 - 2 Ytterns IP 3 konstgräs
2019-02-05 20:00 060906175 Näsets SK (D5H) - Tynnered FC (D6H) 3 - 2 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2019-02-06 19:15 060906187 Mossens BK (D4D) - Näsets SK (D3D) 4 - 2 Valhalla 1 Konstgräs
2019-02-07 18:30 060906053 Kärra KIF (D4H) - IF Väster (D5H) Inst. Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2019-02-07 19:00 060906025 Björndammens BK (D5H) - FK Kozara (D4H) Inst. Furulundsplan 1 Konstgräs
2019-02-09 11:00 060906071 Mossens BK (D5H) - Bjurslätts IF (D6H) 2 - 2 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2019-02-09 11:00 060906136 Styrsö BK (D6H) - IFK Björkö (D4H) 4 - 4 Apelsinplan 2 Konstgräs
2019-02-09 11:45 060906229 Solängens BK (D6H) - Hönö IS (D5H) 2 - 1 Åbyvallen 1 Konstgräs
2019-02-09 12:00 060906041 Floda BoIF (D5H) - IF Warta (D5H) 0 - 1 Flodala IP 3 KG
2019-02-09 12:00 060906048 Partille IF FK (D5H) - Kinnahults IF (D5H) 3 - 3 Lexby 2 Konstgräs
2019-02-09 12:00 060906049 Finlandia/Pallo AIF (D5H) - Fässbergs IF (D5H) 1 - 1 Tuvevallen 2 Konstgräs
2019-02-09 12:00 060906075 KF Velebit (D4H) - Sandarna BK (D4H) 3 - 0 Bravida Arena
2019-02-09 12:00 060906195 Ytterby IS (D5H) - IFK Valla (D4H) Sparbanksvallen
2019-02-09 12:00 060906234 Angered MBIK (D5H) - Backatorp IF (D6H) Lövgärdesplan 2 Konstgräs
2019-02-09 12:15 060906038 Götaholms BK (D6H) - Hälsö BK (D6H) 2 - 3 Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
2019-02-09 12:15 060906210 Eriksbergs IF (D4H) - Lunden Överås BK (D4H) 2 - 3 Krokängsplan 1 Konstgräs
2019-02-09 12:30 060906147 IK Virgo (D3D) - Ösets BK (D4D) 5 - 2 Gröna Vallen 1
2019-02-09 13:00 060906090 Öckerö IF (D4H) - Nol IK (D4H) 6 - 0 Prästängen 1 Konstgräs
2019-02-09 13:00 060906106 Utbynäs SK (D2D) - Hisingsbacka FC (D2D) 0 - 1 Lemmingvallen 2 Konstgräs
2019-02-09 13:00 060906156 Lekstorps IF (D6H) - FC Bosona-Bosna IF (D6H) LP Idrottsplats 1
2019-02-09 13:30 060906137 Finlandia/Pallo AIF (D3D) - Eriksbergs IF (D3D) Inst. Tuvevallen 2 Konstgräs
2019-02-09 14:00 060906083 Romelanda UF (D5H) - Göteborgs SIF (D6H) 8 - 0 Romevi 3 Konstgräs
2019-02-09 14:00 060906193 Förenad Turkisk Ungdom (D6H) - IF Vardar/Makedonija (D5H) 2 - 5 Krokängsplan 1 Konstgräs
2019-02-09 16:30 060906154 Neutrala UF (D6H) - Slottsskogen/Godhem IF (D6H) 1 - 3 Länsmansgårdens IP 2 Konstgräs
2019-02-10 13:00 060906237 Nödinge SK (D6H) - Alvhems IK (D6H) Svenska Stenhus Arena 3 Konstgräs
2019-02-10 14:00 060906192 Hermansby IF (D7H) - Lövet/Johannebergs IF (D7H) 4 - 2 Kärnavallen 2 Konstgräs
2019-02-11 19:30 060906085 Pushers BK (D7H) - BK Skottfint (D6H) 3 - 1 Heden 2 Konstgräs
2019-02-12 20:15 060906163 Azalea BK (D6H) - FC Heden (D5H) 1 - 3 Härlanda Park 1 Konstgräs
2019-02-13 18:30 060906198 SKIF Semberija (D4H) - Partille IF FK (D5H) 3 - 1 Bläsebovallen 1 Konstgräs
2019-02-13 18:30 060906209 Önnereds IK (D6H) - Särö IK (D6H) 1 - 2 Apelsinplan 2 Konstgräs
2019-02-14 20:00 060906227 SK Argo/Masthuggets BK (D6H) - Pushers BK (D7H) 6 - 3 Gröna Vallen 1
2019-02-15 18:30 060906224 Lunden Överås BK (D4H) - Gårda BK (D3H) Valhalla 1 Konstgräs
2019-02-16 11:30 060906177 Bergsjö IF (D6H) - Angered MBIK (D5H) 3 - 6 Bergsjövallen 2 Konstgräs
2019-02-16 11:45 060906165 Slottsskogen/Godhem IF (D6H) - Kungsladugårds BK (D5H) Ruddalen 2 Konstgräs
2019-02-16 11:45 060906267 Solängens BK (D6H) - Särö IK (D6H) 1 - 3 Åbyvallen 1 Konstgräs
2019-02-16 12:00 060906006 Finlandia/Pallo AIF (D5H) - Öckerö IF (D4H) Inst. Tuvevallen 2 Konstgräs
2019-02-16 12:00 060906042 Floda BoIF (D5H) - Mossens BK (D5H) 0 - 2 Flodala IP 3 KG
2019-02-16 12:00 060906065 IK Virgo (D3D) - Göteborgs SIF (D3D) 0 - 8 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2019-02-16 12:00 060906243 Härryda IF (D5H) - Rävlanda AIS (D6H) Härryda 2 Konstgräs
2019-02-16 12:15 060906039 Götaholms BK (D6H) - Azalea BK (D6H) Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
2019-02-16 12:45 060906271 Kode IF (D4H) - Henåns IF (D5H) 7 - 1 Kode IP 3 Konstgräs
2019-02-16 13:00 060906113 IF Väster (D5H) - Partille IF FK (D5H) 1 - 1 Önneredsplan 1 Konstgräs
2019-02-16 13:00 060906128 Nödinge SK (D6H) - FC Bosona-Bosna IF (D6H) Vimmervi 2 Konstgräs
2019-02-16 13:00 060906150 Öckerö IF (D4H) - IK Zenith (D4H) 1 - 1 Prästängen 1 Konstgräs
2019-02-16 13:00 060906185 Nol IK (D4H) - Mölnlycke IF (D4H) 0 - 5 Nolängens IP 9-manna Konstgräs
2019-02-16 13:00 060906199 SKIF Semberija (D4H) - Hönö IS (D5H) Bergsjövallen 2 Konstgräs
2019-02-16 13:30 060906054 Kärra KIF (D4H) - Nol IK (D4H) Inst. Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2019-02-16 13:30 060906068 Bjurslätts IF (D6H) - Hermansby IF (D7H) 2 - 1 Tuvevallen 2 Konstgräs
2019-02-16 14:00 060906026 Björndammens BK (D5H) - Gamlestaden FF (D6H) 2 - 0 Furulundsplan 1 Konstgräs
2019-02-16 14:00 060906081 Romelanda UF (D5H) - Vallens IF (D5H) Inst. Romevi 3 Konstgräs
2019-02-16 14:00 060906086 Guldhedens IK (D4H) - IK Virgo (D3H) Guldheden Södra 1 Konstgräs
2019-02-16 14:00 060906212 Romelanda UF (D5H) - Tynnered FC (D6H) 2 - 0 Romevi 3 Konstgräs
2019-02-16 15:00 060906067 Hisingsbacka FC (D2D) - Guldhedens IK (D2D) 3 - 1 Backavallen 1 Konstgräs
2019-02-17 13:00 060906189 IF Warta (D5H) - IF Vardar/Makedonija (D5H) 0 - 2 Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2019-02-17 16:00 060906114 IK Kongahälla (D3D) - Göteborgs FF (D2D) 3 - 6 Kongevi 1 Konstgräs
2019-02-17 18:30 060906074 Landvetter IF 2003 (D2D) - Mariedals IK (D3D) 3 - 6 Landvetter IP A-plan
2019-02-19 20:45 060906258 Ottestad IL (Norge) - Utbynäs SK (D2D) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2019-02-20 18:30 060906200 SKIF Semberija (D4H) - Utbynäs SK (D5H) Bläsebovallen 1 Konstgräs
2019-02-20 19:30 060906254 Göteborgs City FF (D7H) - Gothenburg Celtic FC (D7H) Heden 2 Konstgräs
2019-02-21 20:00 060906249 Nordstrand IF (Norge) - Gunnilse IS (D3H) Härlanda Park 1 Konstgräs
2019-02-23 060906266 IF Vardar/Makedonija (D5H) - FC Bosona-Bosna IF (D6H) Tuvevallen 2 Konstgräs
2019-02-23 10:30 060906077 Nossebro IF (D5H) - Fröjdens FK (D6H) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2019-02-23 12:00 060906050 Finlandia/Pallo AIF (D5H) - IF Warta (D5H) Tuvevallen 2 Konstgräs
2019-02-23 12:00 060906190 IK Virgo (D3D) - Lindome GIF (D4D) Guldheden Södra 1 Konstgräs
2019-02-23 12:15 060906029 Mölnlycke-Sjövalla IS FK (D4H) - IK Zenith (D4H) Djupedalsplan B Konstgräs
2019-02-23 12:15 060906214 Eriksbergs IF (D4H) - Landvetter IS (D3H) Krokängsplan 1 Konstgräs
2019-02-23 13:00 060906107 Utbynäs SK (D2D) - Älvsborg FF (D3D) Lemmingvallen 2 Konstgräs
2019-02-23 13:00 060906122 Älvängens IK (D5H) - FC Komarken (D4H) Älvevi 2 Konstgräs
2019-02-23 13:00 060906158 Lekstorps IF (D6H) - Vrångö IF (D6H) LP Idrottsplats 1
2019-02-23 13:00 060906244 Härryda IF (D5H) - Kinnahults IF (D5H) Härryda 2 Konstgräs
2019-02-23 13:00 060906248 Backatorp IF (D6H) - Öjersjö IF (D6H) Backavallen 1 Konstgräs
2019-02-23 13:15 060906232 Hovås Billdal IF (D2D) - Näsets SK (D3D) Hovås Billdal Arena 1
2019-02-23 13:30 060906055 Kärra KIF (D4H) - Sandarna BK (D4H) Inst. Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2019-02-23 13:30 060906138 BK Häcken (D3D) - Öckerö IF (D2D) Bravida Arena
2019-02-23 14:00 060906135 Guldhedens IK (D2D) - Kungsbacka DFF (DA) Guldheden Södra 1 Konstgräs
2019-02-23 16:00 060906061 Askims IK (D3D) - IK Kongahälla (D3D) Kobbegården 1 Konstgräs
2019-02-24 12:00 060906102 Tollereds IF (D2D) - Finlandia/Pallo AIF (D3D) Flodala IP 3 KG
2019-02-24 14:00 060906111 Lerums IS (D4H) - Vallens IF (D5H) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2019-02-24 15:00 060906264 Solängens BK (D3D) - Hestrafors IF/Bollebygds IF (D4D) Eklandavallen Konstgräs 1
2019-02-24 16:00 060906057 Landvetter IF 2003 (D2D) - IFK Fjärås (D3D) Landvetter IP A-plan
2019-02-26 18:30 060906196 Gothenburg Celtic FC (D7H) - BK S:T Jakob (D7H) Heden 4 Konstgräs
2019-02-26 20:00 060906269 Göteborgs City FF (D7H) - Brämaregårdens FC (D7H) Heden 2 Konstgräs
2019-03-02 11:00 060906019 Älvängens IK (D4D) - Näsets SK (D3D) Älvevi 2 Konstgräs
2019-03-02 11:30 060906178 Bergsjö IF (D6H) - SKIF Semberija (D4H) Bergsjövallen 2 Konstgräs
2019-03-02 11:45 060906166 Slottsskogen/Godhem IF (D6H) - Landala IF (D6H) Ruddalen 2 Konstgräs
2019-03-02 12:00 060906001 Partille IF FK (D5H) - Härryda IF (D5H) Lexby 2 Konstgräs
2019-03-02 12:00 060906051 Finlandia/Pallo AIF (D5H) - Mossens BK (D5H) Tuvevallen 2 Konstgräs
2019-03-02 12:00 060906139 BK Häcken (D3D) - Hestrafors IF/Bollebygds IF (D4D) Bravida Arena
2019-03-02 12:00 060906241 Lunden Överås BK (D4H) - Kärra KIF (D4H) Överåsvallen 1 Konstgräs
2019-03-02 12:15 060906030 Mölnlycke-Sjövalla IS FK (D4H) - Romelanda UF (D5H) Djupedalsplan B Konstgräs
2019-03-02 12:15 060906213 Eriksbergs IF (D4H) - Gårda BK (D3H) Krokängsplan 1 Konstgräs
2019-03-02 12:15 060906263 Mölnlycke IF (D4H) - Tölö IF (D4H) Djupedalsplan A Konstgräs
2019-03-02 12:30 060906034 IK Virgo (D3D) - Eriksbergs IF (D3D) Guldheden Södra 1 Konstgräs
2019-03-02 12:45 060906046 Kode IF (D4H) - Ödsmåls IK (D3H) Kode IP 3 Konstgräs
2019-03-02 13:00 060906129 Nödinge SK (D6H) - Surte IS FK (D6H) Vimmervi 2 Konstgräs
2019-03-02 13:00 060906151 IF Warta (D5H) - Kortedala IF (D4H) Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2019-03-02 13:00 060906186 Nol IK (D4H) - Lerums IS (D4H) Nolängens IP 9-manna Konstgräs
2019-03-02 13:00 060906208 Utbynäs SK (D5H) - FC Bosona-Bosna IF (D6H) Lemmingvallen 2 Konstgräs
2019-03-02 13:00 060906255 United Africa FC (D4H) - Sveakurd FC (D5H) Bergsjövallen 2 Konstgräs
2019-03-02 13:15 060906231 Hovås Billdal IF (D2D) - Vallens IF (D2D) Hovås Billdal Arena 1
2019-03-02 13:30 060906070 Bjurslätts IF (D6H) - Hälsö BK (D6H) Inst. Tuvevallen 2 Konstgräs
2019-03-02 13:30 060906164 Bjurslätts IF (D6H) - Knippla IK (D7H) Tuvevallen 2 Konstgräs
2019-03-02 14:00 060906037 Ytterby IS (D2D) - Utbynäs SK (D2D) Inst. Ytterns IP 3 konstgräs
2019-03-02 14:00 060906078 Guldhedens IK (D2D) - Jitex Mölndal BK (F19) Guldheden Södra 1 Konstgräs
2019-03-02 14:15 060906033 Qviding FIF (U19) - Hovås Billdal IF (D5H) Härlanda Park 1 Konstgräs
2019-03-02 14:30 060906044 Hisingsbacka FC (D2D) - Öckerö IF (D2D) Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2019-03-02 15:00 060906011 Älvsborg FF (D3D) - Tjörns DFF (D3D) Påvelund 1 Konstgräs
2019-03-02 15:30 060906207 Inter Linné IF (D6H) - Gunnared KIF (D7H) Heden 2 Konstgräs
2019-03-03 11:30 060906142 AIF Göteborg (D7H) - Sjöviks SK (D6H) Gröna Vallen 1
2019-03-03 12:00 060906133 Tollereds IF (D6H) - Hemsjö IF (D6H) Flodala IP 3 KG
2019-03-03 14:00 060906260 Landala IF (D6H) - Rävlanda AIS (D6H) Guldheden Södra 1 Konstgräs
2019-03-03 15:00 060906215 Älvängens IK (D5H) - Lödöse Nygård IK (D6H) Älvevi 2 Konstgräs
2019-03-03 15:00 060906216 Brämaregårdens FC (D7H) - Högaborg Kärralunds FC (D7H) Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2019-03-03 16:00 060906062 Askims IK (D3D) - Tollereds IF (D2D) Kobbegården 1 Konstgräs
2019-03-03 17:00 060906032 Älvängens IK (D4D) - Halvorstorps IS (D4D) Älvevi 2 Konstgräs
2019-03-03 18:30 060906058 Landvetter IF 2003 (D2D) - Torslanda IK (D3D) Landvetter IP A-plan
2019-03-05 20:00 060906268 Göteborgs City FF (D7H) - Rödbo IF (D7H) Heden 2 Konstgräs
2019-03-06 18:30 060906103 Mossens BK (D5H) - Fröjdens FK (D6H) Guldheden Södra 1 Konstgräs
2019-03-06 18:30 060906233 Örgryte DFK - Lindome GIF (D4D) Heden 2 Konstgräs
2019-03-06 18:45 060906094 IK Zenith (D2D) - Sävedalens IF (D2D) Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2019-03-07 19:30 060906218 FC Härlanda (D6H) - Diseröd SK (D6H) Heden 2 Konstgräs
2019-03-08 18:30 060906021 Älvängens IK (D4D) - Åsaka SK (D4D) Älvevi 2 Konstgräs
2019-03-08 18:30 060906091 Kareby IS (D7H) - Edet FK (D5H) Kareby Hed
2019-03-08 18:30 060906179 Bergsjö IF (D6H) - Real Maskin BK (D7H) Bergsjövallen 2 Konstgräs
2019-03-09 11:45 060906167 Slottsskogen/Godhem IF (D6H) - Styrsö BK (D6H) Ruddalen 2 Konstgräs
2019-03-09 12:00 060906027 Partille IF FK (D5H) - FC Komarken (D4H) Lexby 2 Konstgräs
2019-03-09 12:00 060906043 Floda BoIF (D5H) - Nol IK (D4H) Flodala IP 3 KG
2019-03-09 12:00 060906052 Finlandia/Pallo AIF (D5H) - Hovås Billdal IF (D5H) Tuvevallen 2 Konstgräs
2019-03-09 12:15 060906016 IK Zenith (D4H) - Bjurslätts IF (D6H) Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2019-03-09 12:15 060906221 Götaholms BK (D6H) - Nödinge SK (D6H) Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
2019-03-09 13:00 060906089 Öckerö IF (D4H) - Guldhedens IK (D4H) Prästängen 1 Konstgräs
2019-03-09 13:00 060906123 Älvängens IK (D5H) - Fässbergs IF (D5H) Älvevi 2 Konstgräs
2019-03-09 13:00 060906152 IF Warta (D5H) - Angered MBIK (D5H) Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2019-03-09 13:00 060906157 Lekstorps IF (D6H) - Mölnlycke-Sjövalla IS FK (D4H) LP Idrottsplats 1
2019-03-09 13:00 060906201 SKIF Semberija (D4H) - IF Mölndal Fotboll (D4H) Bergsjövallen 2 Konstgräs
2019-03-09 13:00 060906245 Härryda IF (D5H) - Björndammens BK (D5H) Härryda 2 Konstgräs
2019-03-09 13:15 060906116 BK Skottfint (D6H) - Vrångö IF (D6H) Krokängsplan 1 Konstgräs
2019-03-09 13:30 060906056 Kärra KIF (D4H) - Älvsborg FF (D4H) Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2019-03-09 14:00 060906080 Romelanda UF (D5H) - Näsets SK (D5H) Romevi 3 Konstgräs
2019-03-09 15:00 060906003 Förenad Turkisk Ungdom (D6H) - Hälsö BK (D6H) Krokängsplan 1 Konstgräs
2019-03-09 15:00 060906097 Donsö IS (D5H) - Landala IF (D6H) Donsövallen
2019-03-09 15:00 060906228 SK Argo/Masthuggets BK (D6H) - Öjersjö IF (D6H) Apelsinplan 2 Konstgräs
2019-03-09 15:00 060906256 United Africa FC (D4H) - Västkurd BK (D6H) Bergsjövallen 2 Konstgräs
2019-03-10 12:00 060906134 Tollereds IF (D6H) - SK Mjörn (D6H) Flodala IP 3 KG
2019-03-10 12:00 060906170 Azalea BK (D6H) - Hemsjö IF (D6H) Ruddalen 2 Konstgräs
2019-03-10 13:00 060906100 IFK Hindås (D7H) - Sjöviks SK (D6H) Fagervallen 2 Konstgräs
2019-03-10 14:00 060906132 Tollereds IF (D2D) - Vinninga AIF (D2D) Flodala IP 3 KG
2019-03-10 14:00 060906257 Tynnered FC (D6H) - Sveakurd FC (D5H) Ruddalen 2 Konstgräs
2019-03-10 14:30 060906162 Backatorp IF (D6H) - Menisken IF Backavallen 1 Konstgräs
2019-03-10 15:30 060906191 Lövet/Johannebergs IF (D7H) - Pushers BK (D7H) Guldheden Södra 1 Konstgräs
2019-03-10 17:00 060906022 Älvängens IK (D4D) - Lerums IS (D3D) Älvevi 2 Konstgräs
2019-03-10 18:30 060906239 Lundby IF (D7H) - BK Björkåsen (D7H) Bravida Arena
2019-03-12 19:45 060906063 Askims IK (D3D) - Göteborgs SIF (D3D) Kobbegården 1 Konstgräs
2019-03-12 20:00 060906112 IF Väster (D5H) - Sandarna BK (D4H) Önneredsplan 1 Konstgräs
2019-03-13 18:00 060906149 Jitex Mölndal BK (D1D) - Göteborgs DFF (D1D) Åbyvallen 1 Konstgräs
2019-03-13 19:00 060906252 Göteborgs City FF (D7H) - Real Maskin BK (D7H) Heden 2 Konstgräs
2019-03-13 20:00 060906202 SKIF Semberija (D4H) - Landvetter IS (D3H) Bergsjövallen 2 Konstgräs
2019-03-14 19:00 060906099 FC Härlanda (D6H) - Fröjdens FK (D6H) Heden 2 Konstgräs
2019-03-14 19:30 060906118 Öckerö IF (D2D) - Sävedalens IF (D2D) Prästängen 1 Konstgräs
2019-03-15 18:45 060906059 Landvetter IF 2003 (D2D) - Skepplanda BTK (D2D) Landvetter IP A-plan
2019-03-16 11:30 060906180 Bergsjö IF (D6H) - FC Bosona-Bosna IF (D6H) Bergsjövallen 2 Konstgräs
2019-03-16 11:45 060906168 Slottsskogen/Godhem IF (D6H) - Hälsö BK (D6H) Ruddalen 2 Konstgräs
2019-03-16 12:00 060906009 Finlandia/Pallo AIF (D5H) - Gamlestaden FF (D6H) Tuvevallen 2 Konstgräs
2019-03-16 12:00 060906045 Hisingsbacka FC (D2D) - Lödöse Nygård IK (D1D) Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2019-03-16 12:00 060906125 Backatorp IF (D6H) - Azalea BK (D6H) Backavallen 1 Konstgräs
2019-03-16 12:00 060906173 Partille IF FK (D5H) - Öjersjö IF (D6H) Lexby 2 Konstgräs
2019-03-16 12:00 060906225 Lunden Överås BK (D4H) - Sandarna BK (D4H) Överåsvallen 1 Konstgräs
2019-03-16 12:15 060906017 IK Zenith (D4H) - Utbynäs SK (D5H) Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2019-03-16 12:15 060906250 Mölnlycke IF (D4H) - Kungsladugårds BK (D5H) Djupedalsplan A Konstgräs
2019-03-16 12:30 060906014 IK Virgo (D3D) - Älvängens IK (D4D) Guldheden Södra 1 Konstgräs
2019-03-16 12:45 060906222 Götaholms BK (D6H) - Angered MBIK (D5H) Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
2019-03-16 13:00 060906088 Öckerö IF (D4H) - Donsö IS (D5H) Prästängen 1 Konstgräs
2019-03-16 13:00 060906140 Nödinge SK (D6H) - Hemsjö IF (D6H) Vimmervi 2 Konstgräs
2019-03-16 13:00 060906153 IF Warta (D5H) - FC Komarken (D4H) Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2019-03-16 13:00 060906159 Lekstorps IF (D6H) - SK Mjörn (D6H) LP Idrottsplats 1
2019-03-16 13:00 060906203 SKIF Semberija (D4H) - Hovås Billdal IF (D5H) Bergsjövallen 2 Konstgräs
2019-03-16 13:00 060906246 Härryda IF (D5H) - Mölnlycke-Sjövalla IS FK (D4H) Härryda 2 Konstgräs
2019-03-16 13:15 060906274 Fässbergs IF (D5H) - Björndammens BK (D5H) Förbovallen 1
2019-03-16 13:30 060906069 Bjurslätts IF (D6H) - Älvängens IK (D5H) Tuvevallen 2 Konstgräs
2019-03-16 14:00 060906079 Romelanda UF (D5H) - Skärhamns IK (D5H) Romevi 3 Konstgräs
2019-03-16 14:45 060906144 Förenad Turkisk Ungdom (D6H) - Styrsö BK (D6H) Länsmansgårdens IP 2 Konstgräs
2019-03-16 15:00 060906024 Älvsborg FF (D3D) - Stenungsunds IF (D3D) Påvelund 1 Konstgräs
2019-03-16 16:00 060906012 IK Kongahälla (D3D) - Kode IF (D3D) Kongevi 1 Konstgräs
2019-03-17 11:30 060906121 AIF Göteborg (D7H) - SK Argo/Masthuggets BK (D6H) Gröna Vallen 1
2019-03-17 12:00 060906220 Vrångö IF (D6H) - Knippla IK (D7H) Ruddalen 1 Konstgräs
2019-03-17 12:30 060906072 Mossens BK (D5H) - Landala IF (D6H) Guldheden Södra 1 Konstgräs
2019-03-17 12:30 060906110 Pushers BK (D7H) - BK S:T Jakob (D7H) Heden 2 Konstgräs
2019-03-17 13:00 060906235 Nödinge SK (D6H) - Hermansby IF (D7H) Vimmervi 2 Konstgräs
2019-03-17 14:00 060906261 Landala IF (D6H) - Mossens BK (D5H) Guldheden Södra 1 Konstgräs
2019-03-17 14:15 060906145 Rambergets SK (D7H) - BK Skottfint (D6H) Krokängsplan 1 Konstgräs
2019-03-17 15:00 060906093 IK Zenith (D2D) - Guldhedens IK (D2D) Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2019-03-17 16:00 060906064 Askims IK (D3D) - Mölnlycke IF (D3D) Kobbegården 1 Konstgräs
2019-03-17 16:30 060906219 Lindome GIF (D4D) - Hus FF (D4D) Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-03-17 17:30 060906108 Azalea BK (D6H) - Kareby IS (D7H) Majvallen 1 Konstgräs
2019-03-17 18:30 060906238 Lundby IF (D7H) - Västkurd BK (D6H) Bravida Arena
2019-03-18 19:30 060906095 Hällesåker IF (D6H) - Annebergs IF (D7H) Lindevi IP 3 Konstgräs
2019-03-20 20:00 060906171 Västkurd BK (D6H) - Fröjdens FK (D6H) Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2019-03-20 20:15 060906230 Göteborgs SIF (D6H) - Lövet/Johannebergs IF (D7H) Guldheden Södra 1 Konstgräs
2019-03-21 19:30 060906217 FC Härlanda (D6H) - Azalea BK (D6H) Heden 2 Konstgräs
2019-03-21 20:30 060906197 Real Maskin BK (D7H) - BK S:T Jakob (D7H) Bergsjövallen 2 Konstgräs
2019-03-22 18:30 060906073 Kareby IS (D7H) - Nödinge SK (D6H) Kareby Hed
2019-03-22 19:00 060906023 Älvängens IK (D4D) - Ösets BK (D4D) Älvevi 2 Konstgräs
2019-03-23 11:00 060906160 Styrsö BK (D6H) - Fässbergs IF (D5H) Apelsinplan 2 Konstgräs
2019-03-23 11:30 060906181 Bergsjö IF (D6H) - Utbynäs SK (D5H) Bergsjövallen 2 Konstgräs
2019-03-23 12:00 060906010 Finlandia/Pallo AIF (D5H) - Bergums IF (D6H) Tuvevallen 2 Konstgräs
2019-03-23 12:00 060906096 Hällesåker IF (D6H) - Särö IK (D6H) Lindevi IP 3 Konstgräs
2019-03-23 12:00 060906183 Mölnlycke-Sjövalla IS FK (D4H) - IF Norvalla (D4H) Landvetter IP B-plan
2019-03-23 12:00 060906184 Näsets SK (D3D) - IFK Fjärås (D3D) Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2019-03-23 12:00 060906194 Ytterby IS (D5H) - Lerums IS (D4H) Ytterns IP 3 konstgräs
2019-03-23 12:00 060906226 Lunden Överås BK (D4H) - Tölö IF (D4H) Överåsvallen 1 Konstgräs
2019-03-23 12:15 060906018 IK Zenith (D4H) - Floda BoIF (D5H) Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2019-03-23 12:30 060906169 Slottsskogen/Godhem IF (D6H) - Götaholms BK (D6H) Ruddalen 2 Konstgräs
2019-03-23 12:45 060906047 Kode IF (D4H) - Vallens IF (D5H) Inst. Kode IP 3 Konstgräs
2019-03-23 13:00 060906087 Öckerö IF (D4H) - FC Komarken (D4H) Prästängen 1 Konstgräs
2019-03-23 13:00 060906124 Älvängens IK (D5H) - FC Bosona-Bosna IF (D6H) Älvevi 2 Konstgräs
2019-03-23 13:00 060906204 SKIF Semberija (D4H) - Mossens BK (D5H) Bergsjövallen 2 Konstgräs
2019-03-23 13:00 060906247 Härryda IF (D5H) - Öjersjö IF (D6H) Härryda 2 Konstgräs
2019-03-23 13:15 060906117 BK Skottfint (D6H) - Förenad Turkisk Ungdom (D6H) Krokängsplan 1 Konstgräs
2019-03-23 13:30 060906104 SKIF Semberija (D4H) - Mossens BK (D5H) Inst. Bergsjövallen 2 Konstgräs
2019-03-23 14:00 060906270 Göteborgs City FF (D7H) - Bjurslätts IF (D6H) Överåsvallen 1 Konstgräs
2019-03-23 14:30 060906242 Brämaregårdens FC (D7H) - BK Björkåsen (D7H) Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2019-03-23 16:15 060906035 IK Kongahälla (D3D) - Eriksbergs IF (D3D) Kongevi 1 Konstgräs
2019-03-24 11:30 060906141 AIF Göteborg (D7H) - Pushers BK (D7H) Gröna Vallen 1
2019-03-24 12:00 060906101 Tollereds IF (D2D) - IK Zenith (D2D) Flodala IP 3 KG
2019-03-24 12:00 060906148 Jitex Mölndal BK (D1D) - IF Böljan Falkenberg (D1D) Kållered Sportcenter 1
2019-03-24 12:15 060906066 Gamlestaden FF (D6H) - SK Argo/Masthuggets BK (D6H) Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
2019-03-24 13:00 060906105 IFK Hindås (D7H) - Hyssna IF (D6H) Fagervallen 2 Konstgräs
2019-03-24 13:00 060906188 Backatorp IF (D6H) - Sveakurd FC (D5H) Backavallen 1 Konstgräs
2019-03-24 14:00 060906262 Landala IF (D6H) - Lövet/Johannebergs IF (D7H) Guldheden Södra 1 Konstgräs
2019-03-24 14:00 060906272 Rödbo IF (D7H) - Inter Linné IF (D6H) Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
2019-03-24 14:30 060906251 Gothenburg Celtic FC (D7H) - Elisedals IS (D7H) Härlanda Park 1 Konstgräs
2019-03-24 15:00 060906119 Öckerö IF (D2D) - Sjömarkens IF (D1D) Prästängen 1 Konstgräs
2019-03-24 15:00 060906265 Solängens BK (D3D) - IK Virgo (D3D) Eklandavallen Konstgräs 1
2019-03-26 19:30 060906092 Hisingsbacka FC (D2D) - Onsala BK (D1D) Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2019-03-27 18:45 060906084 Örgryte DFK - Guldhedens IK (D2D) Heden 4 Konstgräs
2019-03-27 19:00 060906172 IF Warta (D5H) - Västkurd BK (D6H) Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2019-03-27 19:30 060906253 Göteborgs City FF (D7H) - Annebergs IF (D7H) Heden 2 Konstgräs
2019-03-30 060906143 Guldhedens IK (D4H) - IFK Björkö (D4H) Guldheden Södra 1 Konstgräs
2019-03-30 12:00 060906109 Göteborgs SIF (D6H) - Rävlanda AIS (D6H) Inst. Kviberg 2 konstgräs
2019-03-30 12:00 060906174 Azalea BK (D6H) - Inter Linné IF (D6H) Krokängsplan 1 Konstgräs
2019-03-30 12:00 060906259 Finlandia/Pallo AIF (D5H) - Balltorps FF (D5H) Tuvevallen 2 Konstgräs
2019-03-30 12:15 060906031 Mölnlycke-Sjövalla IS FK (D4H) - Nol IK (D4H) Djupedalsplan B Konstgräs
2019-03-30 12:45 060906205 Kode IF (D4H) - Stenungsunds IF (U21H) Kode IP 3 Konstgräs
2019-03-30 13:00 060906223 IFK Hindås (D7H) - Rävlanda AIS (D6H) Fagervallen 2 Konstgräs
2019-03-30 14:00 060906131 Guldhedens IK (D2D) - Finlandia/Pallo AIF (D3D) Guldheden Södra 1 Konstgräs
2019-03-30 14:00 060906182 Romelanda UF (D5H) - IF Warta (D5H) Romevi 3 Konstgräs
2019-03-30 14:30 060906240 Gothenburg Celtic FC (D7H) - Brämaregårdens FC (D7H) Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2019-03-30 15:00 060906098 Donsö IS (D5H) - Vrångö IF (D6H) Donsövallen
2019-03-30 16:15 060906273 Landala IF (D6H) - Fröjdens FK (D6H) Ruddalen 1 Konstgräs
2019-03-31 12:00 060906161 Tollereds IF (D6H) - Chalmers Studentkårs IS (D6H) Flodala IP 3 KG
2019-03-31 14:00 060906120 Öckerö IF (D2D) - Lödöse Nygård IK (D1D) Prästängen 1 Konstgräs
2019-03-31 18:30 060906060 Landvetter IF 2003 (D2D) - Ytterby IS (D2D) Landvetter IP A-plan
2019-03-31 18:30 060906146 Lundby IF (D7H) - BK Skottfint (D6H) Bravida Arena
2019-04-06 12:30 060906236 Hisingsbacka FC (D2D) - Göteborgs FF (D2D) Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2019-04-06 14:30 060906013 IK Kongahälla (D3D) - Älvsborg FF (D3D) Inst. Kongevi 1 Konstgräs