Spelprogram - F10- 9

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Boo FF 3 Carl Zacharias Westling 0707730677 Vinröd/Svart/Svarta
Enskede IK Grön Anna Hörlén 0733506753 Svarta/svarta/röda
FoC Farsta FF 1 Daniel Eriksson 0707496387 Röd/Svsrt/Svart
Grödinge SK Grön Peter Hall 0704203081 Grön//Grön//Grön/
Hammarby IF FF 2 vit Joel Linderoth 0721414523 Vit/Grön/Vit
Huddinge IF 1 Fredrik Lange Svart/gulrandig/Svart/Gul
Rönninge Salem Fotboll 2 Thomas Wilbacher 0853257758 Gul/Svart/Gul
Segeltorps IF 1 Mikael Löfgren 0709529242 Blåvitt/blå/blå
Stureby SK 1 Bo Johan Sebastian Classon Blå/Vit/Blå
Stuvsta IF 1 Hans Anders Björnberg 0737187140 Grön/svart randig/Svart/Svart
Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Magnus Eriksson 0700011866 Grön/Vit/Grön/Grön
Älvsjö AIK FF 2 Ann Bender vit/blå/vita
Örby IS Röd David Pär Johan Ottosson 0793368696 Röd/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 11:15 Rönninge Salem Fotboll 2 - Enskede IK Grön Salemsvallen 2
2019-04-27 12:45 Huddinge IF 1 - Segeltorps IF 1 Källbrinks IP 2
2019-04-27 12:45 Stuvsta IF 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Stuvsta IP 12
2019-04-27 17:45 Hammarby IF FF 2 vit - FoC Farsta FF 1 Kärrtorps IP 31
2019-04-28 10:45 Grödinge SK Grön - Stureby SK 1 Broängsplan 12
2019-04-28 12:00 Boo FF 3 - Älvsjö AIK FF 2 Boovallen 115
Maj
2019-05-03 20:00 Enskede IK Grön - Stuvsta IF 1 Enskede IP 4
2019-05-04 12:45 Örby IS Röd - Hammarby IF FF 2 vit Örby BP 1
2019-05-04 15:15 Älvsjö AIK FF 2 - Grödinge SK Grön Älvsjö IP 4
2019-05-04 15:15 Stureby SK 1 - Huddinge IF 1 Stureby Skola BP 11
2019-05-05 09:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Boo FF 3 Brantbrinks IP 21
2019-05-05 11:30 FoC Farsta FF 1 - Rönninge Salem Fotboll 2 Farsta IP 12
2019-05-11 11:15 Rönninge Salem Fotboll 2 - Hammarby IF FF 2 vit Salemsvallen 2
2019-05-11 11:30 Stuvsta IF 1 - FoC Farsta FF 1 Stuvsta IP 12
2019-05-11 12:45 Huddinge IF 1 - Älvsjö AIK FF 2 Källbrinks IP 2
2019-05-11 16:15 Segeltorps IF 1 - Örby IS Röd Segeltorps IP 2
2019-05-12 10:45 Grödinge SK Grön - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Broängsplan 12
2019-05-12 17:15 Boo FF 3 - Enskede IK Grön Boovallen 115
2019-05-18 09:00 Hammarby IF FF 2 vit - Stuvsta IF 1 Kärrtorps IP 31
2019-05-18 15:15 Stureby SK 1 - Segeltorps IF 1 Stureby Skola BP 11
2019-05-18 16:30 Enskede IK Grön - Grödinge SK Grön Enskede IP 4
2019-05-19 09:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Huddinge IF 1 Brantbrinks IP 21
2019-05-19 11:30 FoC Farsta FF 1 - Boo FF 3 Farsta IP 12
2019-05-19 14:00 Örby IS Röd - Rönninge Salem Fotboll 2 Salemsvallen 2
2019-05-24 19:15 Segeltorps IF 1 - Älvsjö AIK FF 2 Segeltorps IP 2
2019-05-25 11:30 Stuvsta IF 1 - Rönninge Salem Fotboll 2 Stuvsta IP 12
2019-05-25 15:15 Huddinge IF 1 - Enskede IK Grön Källbrinks IP 2
2019-05-25 15:15 Stureby SK 1 - Örby IS Röd Stureby Skola BP 11
2019-05-26 10:45 Grödinge SK Grön - FoC Farsta FF 1 Broängsplan 12
2019-05-26 17:15 Boo FF 3 - Hammarby IF FF 2 vit Boovallen 115
2019-05-31 18:45 Hammarby IF FF 2 vit - Grödinge SK Grön Kärrtorps IP 31
Juni
2019-06-01 11:15 Rönninge Salem Fotboll 2 - Boo FF 3 Salemsvallen 2
2019-06-01 12:45 Älvsjö AIK FF 2 - Stureby SK 1 Älvsjö IP 4
2019-06-01 15:00 Örby IS Röd - Stuvsta IF 1 Örby BP 1
2019-06-02 11:30 FoC Farsta FF 1 - Huddinge IF 1 Farsta IP 12
2019-06-02 17:45 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Segeltorps IF 1 Brantbrinks IP 21
2019-06-08 14:00 Huddinge IF 1 - Hammarby IF FF 2 vit Källbrinks IP 2
2019-06-08 14:00 Älvsjö AIK FF 2 - Örby IS Röd Älvsjö IP 4
2019-06-08 15:15 Stureby SK 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Stureby Skola BP 11
2019-06-09 10:45 Grödinge SK Grön - Rönninge Salem Fotboll 2 Broängsplan 12
2019-06-09 11:15 Segeltorps IF 1 - Enskede IK Grön Segeltorps IP 2
2019-06-09 16:00 Boo FF 3 - Stuvsta IF 1 Boovallen 115
Augusti
2019-08-24 11:45 Stuvsta IF 1 - Grödinge SK Grön Stuvsta IP 12
2019-08-24 12:45 Örby IS Röd - Boo FF 3 Örby BP 1
2019-08-24 16:30 Enskede IK Grön - Stureby SK 1 Enskede IP 4
2019-08-25 11:30 FoC Farsta FF 1 - Segeltorps IF 1 Farsta IP 12
2019-08-25 13:45 Rönninge Salem Fotboll 2 - Huddinge IF 1 Salemsvallen 2
2019-08-25 16:30 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Älvsjö AIK FF 2 Brantbrinks IP 21
2019-08-31 14:00 Huddinge IF 1 - Stuvsta IF 1 Källbrinks IP 2
2019-08-31 14:00 Älvsjö AIK FF 2 - Enskede IK Grön Älvsjö IP 4
2019-08-31 15:15 Stureby SK 1 - FoC Farsta FF 1 Stureby Skola BP 11
September
2019-09-01 10:00 Segeltorps IF 1 - Hammarby IF FF 2 vit Segeltorps IP 2
2019-09-01 10:45 Grödinge SK Grön - Boo FF 3 Broängsplan 12
2019-09-01 16:30 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Örby IS Röd Brantbrinks IP 21
2019-09-06 20:00 Enskede IK Grön - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Enskede IP 4
2019-09-07 09:00 Hammarby IF FF 2 vit - Stureby SK 1 Kärrtorps IP 31
2019-09-07 13:45 Rönninge Salem Fotboll 2 - Segeltorps IF 1 Salemsvallen 2
2019-09-07 14:00 Örby IS Röd - Grödinge SK Grön Lisebergs BP 12
2019-09-08 11:30 FoC Farsta FF 1 - Älvsjö AIK FF 2 Farsta IP 12
2019-09-08 16:00 Boo FF 3 - Huddinge IF 1 Velamsunds BP
2019-09-13 18:45 Enskede IK Grön - Örby IS Röd Enskede IP 4
2019-09-14 15:15 Stureby SK 1 - Rönninge Salem Fotboll 2 Stureby Skola BP 11
2019-09-14 16:30 Älvsjö AIK FF 2 - Hammarby IF FF 2 vit Älvsjö IP 4
2019-09-15 10:00 Segeltorps IF 1 - Stuvsta IF 1 Segeltorps IP 2
2019-09-15 10:15 Huddinge IF 1 - Grödinge SK Grön Källbrinks IP 2
2019-09-15 17:45 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - FoC Farsta FF 1 Brantbrinks IP 21
2019-09-21 09:00 Hammarby IF FF 2 vit - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Kärrtorps IP 31
2019-09-21 11:30 Stuvsta IF 1 - Stureby SK 1 Stuvsta IP 12
2019-09-21 11:30 Örby IS Röd - Huddinge IF 1 Örby BP 1
2019-09-21 13:45 Rönninge Salem Fotboll 2 - Älvsjö AIK FF 2 Salemsvallen 2
2019-09-22 11:30 FoC Farsta FF 1 - Enskede IK Grön Farsta IP 12
2019-09-22 16:00 Boo FF 3 - Segeltorps IF 1 Boovallen 115
2019-09-27 19:15 Segeltorps IF 1 - Grödinge SK Grön Segeltorps IP 2
2019-09-28 15:15 Stureby SK 1 - Boo FF 3 Stureby Skola BP 11
2019-09-28 16:30 Enskede IK Grön - Hammarby IF FF 2 vit Enskede IP 4
2019-09-28 16:30 Älvsjö AIK FF 2 - Stuvsta IF 1 Älvsjö IP 4
2019-09-29 16:30 FoC Farsta FF 1 - Örby IS Röd Farsta IP 12
2019-09-29 17:30 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Rönninge Salem Fotboll 2 Brantbrinks IP 22