Spelprogram - F11- 5

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 3 Hans Bundgaard 0709970182 Svart/Vit/Svart/Gul
Ekerö IK Blå Laura Österberg Kalmari 0702877393 Blå/Blå/Blå
Enebybergs IF 3 Anna Holm Sieppi Lila/Vit eller lila/Lila
FK Bromma 1 David Elander Hinnerud Grön/Svart/Gröna
Hässelby SK FF 2 Adriaan Bouterse 0733267608 Röd/Svart/Röda
IF Brommapojkarna 3 Fredrik Rosendahl 0734177501 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Lidingö FK 5 Susanne Carlberg 0706746723 blåvit randig/blå/blåvit randiga
Karlbergs BK 2 Mikael Larsson 0707104042 Röd/Vit/Röd
Sollentuna FK 3 Anders Håkan Svaleryd Svart/vit/Svart/Svart
Spånga IS FK 1 Mattias Nilsson Walan 0734362618 Blå-vit/Blå/Blå
Stadshagen Vasalunds IF 1 Solvej Strid
Sundbybergs IK Grön Tom Wadegård 0767203492 Grön/Vit/Grön
Ursvik IK Gul Tove Körling 0739256604 Gult/Svart/Svart
Ängby IF GrönVit Peter Johansson 0706742642 Grön/Vit/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-26 17:30 FK Bromma 1 - IFK Lidingö FK 5 Ängby Södra BP 11
2019-04-27 12:45 IF Brommapojkarna 3 - Stadshagen Vasalunds IF 1 Stora Mossens IP 2
2019-04-27 13:45 Hässelby SK FF 2 - Ursvik IK Gul Hässelby IP 21
2019-04-28 09:00 Karlbergs BK 2 - Ängby IF GrönVit Kristinebergs IP 2
2019-04-28 14:00 Sundbybergs IK Grön - Enebybergs IF 3 Örvallen 2
2019-04-28 14:00 Spånga IS FK 1 - Sollentuna FK 3 Nälsta BP 12
2019-04-28 16:15 AIK FF 3 - Ekerö IK Blå Huvudstafältet 12
Maj
2019-05-03 19:15 Enebybergs IF 3 - IF Brommapojkarna 3 Enebybergs IP 3
2019-05-04 09:00 Ekerö IK Blå - Hässelby SK FF 2 Träkvistavallen 225
2019-05-04 10:15 Sollentuna FK 3 - Sundbybergs IK Grön Helenelunds IP 126
2019-05-04 11:30 IFK Lidingö FK 5 - Spånga IS FK 1 Breviks IP 21
2019-05-04 13:45 Ursvik IK Gul - FK Bromma 1 Ursviks IP 12
2019-05-04 14:00 Ängby IF GrönVit - AIK FF 3 Ängby IP 2
2019-05-04 16:15 Stadshagen Vasalunds IF 1 - Karlbergs BK 2 Kristinebergs IP 2
2019-05-05 14:30 Ekerö IK Blå - Stadshagen Vasalunds IF 1 Träkvistavallen 225
2019-05-10 17:30 FK Bromma 1 - Ekerö IK Blå Ängby Södra BP 11
2019-05-11 10:15 Sundbybergs IK Grön - Spånga IS FK 1 Örvallen 11
2019-05-11 11:15 Ursvik IK Gul - IFK Lidingö FK 5 Ursviks IP 12
2019-05-11 12:45 IF Brommapojkarna 3 - Sollentuna FK 3 Stora Mossens IP 2
2019-05-11 13:45 Hässelby SK FF 2 - Ängby IF GrönVit Hässelby IP 21
2019-05-12 09:00 Karlbergs BK 2 - Enebybergs IF 3 Kristinebergs IP 2
2019-05-12 16:15 AIK FF 3 - Stadshagen Vasalunds IF 1 Huvudstafältet 12
2019-05-17 19:15 Enebybergs IF 3 - AIK FF 3 Enebybergs IP 3
2019-05-18 09:00 Eker�� IK Blå - Ursvik IK Gul Träkvistavallen 225
2019-05-18 10:15 Sollentuna FK 3 - Karlbergs BK 2 Helenelunds IP 126
2019-05-18 11:30 IFK Lidingö FK 5 - Sundbybergs IK Grön Breviks IP 21
2019-05-18 16:15 Stadshagen Vasalunds IF 1 - Hässelby SK FF 2 Kristinebergs IP 2
2019-05-19 12:45 Ängby IF GrönVit - FK Bromma 1 Ängby IP 2
2019-05-19 16:30 Spånga IS FK 1 - IF Brommapojkarna 3 Nälsta BP 12
2019-05-24 17:30 FK Bromma 1 - Stadshagen Vasalunds IF 1 Ängby Södra BP 11
2019-05-25 (Uppskj.) IF Brommapojkarna 3 - Sundbybergs IK Grön Stora Mossens IP 2
2019-05-25 12:30 Ursvik IK Gul - Ängby IF GrönVit Ursviks IP 12
2019-05-25 13:45 Hässelby SK FF 2 - Enebybergs IF 3 Hässelby IP 21
2019-05-25 16:15 Karlbergs BK 2 - Spånga IS FK 1 Kristinebergs IP 2
2019-05-26 16:45 Ekerö IK Blå - IFK Lidingö FK 5 Träkvistavallen 11
2019-05-26 17:30 AIK FF 3 - Sollentuna FK 3 Huvudstafältet 12
2019-05-31 18:00 Enebybergs IF 3 - FK Bromma 1 Enebybergs IP 3
Juni
2019-06-01 10:15 Sollentuna FK 3 - Hässelby SK FF 2 Helenelunds IP 126
2019-06-01 11:30 Sundbybergs IK Grön - Karlbergs BK 2 Sundbybergs IP 21
2019-06-01 11:30 IFK Lidingö FK 5 - IF Brommapojkarna 3 Breviks IP 21
2019-06-01 14:00 Ängby IF GrönVit - Ekerö IK Blå Ängby IP 2
2019-06-01 16:15 Stadshagen Vasalunds IF 1 - Ursvik IK Gul Kristinebergs IP 2
2019-06-02 16:30 Spånga IS FK 1 - AIK FF 3 Nälsta BP 12
2019-06-07 17:30 FK Bromma 1 - Sollentuna FK 3 Ängby Södra BP 11
2019-06-08 13:45 Hässelby SK FF 2 - Spånga IS FK 1 Hässelby IP 21
2019-06-08 13:45 Ursvik IK Gul - Enebybergs IF 3 Ursviks IP 12
2019-06-08 14:00 Ängby IF GrönVit - IFK Lidingö FK 5 Ängby IP 2
2019-06-08 16:15 Karlbergs BK 2 - IF Brommapojkarna 3 Kristinebergs IP 2
2019-06-09 16:15 AIK FF 3 - Sundbybergs IK Grön Huvudstafältet 12
Augusti
2019-08-23 19:15 Enebybergs IF 3 - Ekerö IK Blå Enebybergs IP 3
2019-08-24 10:15 Sollentuna FK 3 - Ursvik IK Gul Helenelunds IP 126
2019-08-24 12:45 IF Brommapojkarna 3 - AIK FF 3 Stora Mossens IP 2
2019-08-25 09:00 Sundbybergs IK Grön - Hässelby SK FF 2 Sundbybergs IP 21
2019-08-25 09:00 Stadshagen Vasalunds IF 1 - Ängby IF GrönVit Kristinebergs IP 2
2019-08-25 10:00 IFK Lidingö FK 5 - Karlbergs BK 2 Breviks IP 21
2019-08-25 16:30 Spånga IS FK 1 - FK Bromma 1 Nälsta BP 12
2019-08-30 17:30 FK Bromma 1 - Sundbybergs IK Grön Ängby Södra BP 11
2019-08-30 18:30 Ursvik IK Gul - Spånga IS FK 1 Ursviks IP 12
2019-08-31 09:00 Ekerö IK Blå - Sollentuna FK 3 Träkvistavallen 225
2019-08-31 13:45 Hässelby SK FF 2 - IF Brommapojkarna 3 Hässelby IP 21
2019-08-31 16:15 Stadshagen Vasalunds IF 1 - IFK Lidingö FK 5 Kristinebergs IP 2
September
2019-09-01 14:00 Ängby IF GrönVit - Enebybergs IF 3 Ängby IP 2
2019-09-01 16:15 AIK FF 3 - Karlbergs BK 2 Huvudstafältet 12
2019-09-07 10:15 Sundbybergs IK Grön - Ursvik IK Gul Sundbybergs IP 21
2019-09-07 10:15 Sollentuna FK 3 - Ängby IF GrönVit Helenelunds IP 126
2019-09-07 11:30 IFK Lidingö FK 5 - AIK FF 3 Breviks IP 21
2019-09-07 16:30 IF Brommapojkarna 3 - FK Bromma 1 Hässelängens BP 1
2019-09-08 15:15 Enebybergs IF 3 - Stadshagen Vasalunds IF 1 Enebybergs IP 3
2019-09-08 16:30 Spånga IS FK 1 - Ekerö IK Blå Nälsta BP 12
2019-09-13 17:30 FK Bromma 1 - Karlbergs BK 2 Ängby Södra BP 11
2019-09-13 19:15 Enebybergs IF 3 - IFK Lidingö FK 5 Enebybergs IP 3
2019-09-14 09:00 Ekerö IK Blå - Sundbybergs IK Grön Träkvistavallen 225
2019-09-14 13:45 Hässelby SK FF 2 - AIK FF 3 Hässelby IP 21
2019-09-14 13:45 Ursvik IK Gul - IF Brommapojkarna 3 Ursviks IP 12
2019-09-14 14:00 Ängby IF GrönVit - Spånga IS FK 1 Ängby IP 2
2019-09-14 16:15 Stadshagen Vasalunds IF 1 - Sollentuna FK 3 Kristinebergs IP 2
2019-09-21 10:15 Sollentuna FK 3 - Enebybergs IF 3 Helenelunds IP 126
2019-09-21 11:30 IFK Lidingö FK 5 - Hässelby SK FF 2 Breviks IP 21
2019-09-21 12:45 IF Brommapojkarna 3 - Ekerö IK Blå Stora Mossens IP 2
2019-09-22 09:00 Karlbergs BK 2 - Ursvik IK Gul Kristinebergs IP 2
2019-09-22 14:00 Spånga IS FK 1 - Stadshagen Vasalunds IF 1 Nälsta BP 12
2019-09-22 16:30 Ängby IF GrönVit - Sundbybergs IK Grön Ängby IP 2
2019-09-22 17:30 AIK FF 3 - FK Bromma 1 Huvudstafältet 12
2019-09-27 17:30 FK Bromma 1 - Hässelby SK FF 2 Ängby Södra BP 11
2019-09-27 19:15 Enebybergs IF 3 - Spånga IS FK 1 Enebybergs IP 3
2019-09-28 09:00 Ekerö IK Blå - Karlbergs BK 2 Träkvistavallen 225
2019-09-28 11:30 Sollentuna FK 3 - IFK Lidingö FK 5 Helenelunds IP 126
2019-09-28 13:45 Ursvik IK Gul - AIK FF 3 Ursviks IP 12
2019-09-28 16:15 Stadshagen Vasalunds IF 1 - Sundbybergs IK Grön Kristinebergs IP 2
2019-09-29 14:00 Ängby IF GrönVit - IF Brommapojkarna 3 Ängby IP 2
2019-09-29 17:45 Karlbergs BK 2 - Hässelby SK FF 2 Kristinebergs IP 2