Spelprogram - P 9-40

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Enskede IK Grå 1 Martin Arfalk Svarta/svarta/röda
Huddinge IF 7 Daniel Joelsson 0703708074 Svart/gulrandig/Svart/Gul
Rågsveds IF Råg 2 Nurhussien Mohammed Gul/Grön/Gul
Stuvsta IF 4 Riccardo Mugnosso 0709113039 Grön/svart randig/Svart/Svart
Sörskogens IF P10_1 Lena Stålö 0709640080 Vit/Röd/Vit
Tullinge Triangel Pojkar FK Svart Anna Maria Linnea Jigell Grön/Vit/Grön/Grön
Älvsjö AIK FF Vit Magnus Kruppke vit/blå/vita
Örby IS Röd Oskar Kalmaru 0736330749 Röd/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 11:00 Stuvsta IF 4 - Sörskogens IF P10_1 Stuvsta IP 2
2019-04-27 12:00 Enskede IK Grå 1 - Rågsveds IF Råg 2 Enskede IP 55
2019-04-27 13:00 Älvsjö AIK FF Vit - Huddinge IF 7 Älvsjö IP 52
2019-04-28 09:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Svart - Örby IS Röd Brantbrinks IP 226
Maj
2019-05-03 19:00 Sörskogens IF P10_1 - Enskede IK Grå 1 Sörskogens BP 125
2019-05-04 11:00 Rågsveds IF Råg 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Svart Rågsveds BP 16
2019-05-04 12:00 Huddinge IF 7 - Stuvsta IF 4 Källbrinksskolans IP 2
2019-05-05 11:00 Örby IS Röd - Älvsjö AIK FF Vit Bäckahagens BP 16
2019-05-11 10:00 Rågsveds IF Råg 2 - Örby IS Röd Rågsveds BP 16
2019-05-11 12:00 Stuvsta IF 4 - Älvsjö AIK FF Vit Stuvsta IP 2
2019-05-11 13:00 Enskede IK Grå 1 - Huddinge IF 7 Enskede IP 55
2019-05-12 10:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Svart - Sörskogens IF P10_1 Brantbrinks IP 226
2019-05-17 19:00 Sörskogens IF P10_1 - Rågsveds IF Råg 2 Sörskogens BP 125
2019-05-18 10:00 Älvsjö AIK FF Vit - Enskede IK Grå 1 Älvsjö IP 52
2019-05-18 13:00 Huddinge IF 7 - Tullinge Triangel Pojkar FK Svart Källbrinksskolans IP 2
2019-05-19 10:00 Örby IS Röd - Stuvsta IF 4 Bäckahagens BP 16
2019-05-24 18:00 Sörskogens IF P10_1 - Örby IS Röd Sörskogens BP 125
2019-05-25 11:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Svart - Älvsjö AIK FF Vit Brantbrinks IP 226
2019-05-25 11:00 Rågsveds IF Råg 2 - Huddinge IF 7 Rågsveds BP 16
2019-05-26 12:00 Enskede IK Grå 1 - Stuvsta IF 4 Enskede IP 55
Juni
2019-06-01 11:00 Stuvsta IF 4 - Tullinge Triangel Pojkar FK Svart Stuvsta IP 2
2019-06-01 14:00 Huddinge IF 7 - Sörskogens IF P10_1 Källbrinksskolans IP 2
2019-06-01 15:00 Älvsjö AIK FF Vit - Rågsveds IF Råg 2 Älvsjö IP 52
2019-06-02 10:00 Örby IS Röd - Enskede IK Grå 1 Bäckahagens BP 16
2019-06-07 18:00 Sörskogens IF P10_1 - Älvsjö AIK FF Vit Sörskogens BP 125
2019-06-08 12:00 Rågsveds IF Råg 2 - Stuvsta IF 4 Rågsveds BP 16
2019-06-08 14:00 Huddinge IF 7 - Örby IS Röd Källbrinksskolans IP 2
2019-06-09 11:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Svart - Enskede IK Grå 1 Brantbrinks IP 226
Augusti
2019-08-17 10:00 Enskede IK Grå 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Svart Enskede IP 55
2019-08-17 10:00 Stuvsta IF 4 - Rågsveds IF Råg 2 Stuvsta IP 2
2019-08-17 10:00 Älvsjö AIK FF Vit - Sörskogens IF P10_1 Älvsjö IP 52
2019-08-18 10:00 Örby IS Röd - Huddinge IF 7 Bäckahagens BP 16
2019-08-23 18:00 Sörskogens IF P10_1 - Huddinge IF 7 Sörskogens BP 125
2019-08-24 11:00 Rågsveds IF Råg 2 - Älvsjö AIK FF Vit Rågsveds BP 16
2019-08-24 13:00 Enskede IK Grå 1 - Örby IS Röd Enskede IP 55
2019-08-25 10:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Svart - Stuvsta IF 4 Brantbrinks IP 226
2019-08-31 11:00 Älvsjö AIK FF Vit - Tullinge Triangel Pojkar FK Svart Älvsjö IP 52
2019-08-31 11:00 Huddinge IF 7 - Rågsveds IF Råg 2 Källbrinksskolans IP 2
2019-08-31 14:00 Stuvsta IF 4 - Enskede IK Grå 1 Stuvsta IP 2
September
2019-09-01 10:00 Örby IS Röd - Sörskogens IF P10_1 Bäckahagens BP 16
2019-09-07 10:00 Rågsveds IF Råg 2 - Sörskogens IF P10_1 Rågsveds BP 16
2019-09-07 11:00 Enskede IK Grå 1 - Älvsjö AIK FF Vit Enskede IP 55
2019-09-07 11:00 Stuvsta IF 4 - Örby IS Röd Stuvsta IP 2
2019-09-08 10:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Svart - Huddinge IF 7 Brantbrinks IP 226
2019-09-13 18:00 Sörskogens IF P10_1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Svart Sörskogens BP 125
2019-09-14 10:00 Älvsjö AIK FF Vit - Stuvsta IF 4 Älvsjö IP 52
2019-09-14 14:00 Huddinge IF 7 - Enskede IK Grå 1 Källbrinksskolans IP 2
2019-09-15 11:00 Örby IS Röd - Rågsveds IF Råg 2 Bäckahagens BP 16
2019-09-21 11:00 Älvsjö AIK FF Vit - Örby IS Röd Älvsjö IP 52
2019-09-21 12:00 Stuvsta IF 4 - Huddinge IF 7 Stuvsta IP 2
2019-09-22 09:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Svart - Rågsveds IF Råg 2 Brantbrinks IP 226
2019-09-22 10:00 Enskede IK Grå 1 - Sörskogens IF P10_1 Enskede IP 55
2019-09-27 18:00 Sörskogens IF P10_1 - Stuvsta IF 4 Sörskogens BP 125
2019-09-28 10:00 Huddinge IF 7 - Älvsjö AIK FF Vit Källbrinksskolans IP 2
2019-09-28 12:00 Rågsveds IF Råg 2 - Enskede IK Grå 1 Rågsveds BP 16
2019-09-29 11:00 Örby IS Röd - Tullinge Triangel Pojkar FK Svart Bäckahagens BP 16