Matchändringar - Svenska Fotbollförbundet

Visa ändringar för tävling
Matchändringar
Datum Match Ändrades
Div 1 Norra, herrar
2019-10-06 15:00 Karlstad BK - Carlstad United BK 2019-08-22 13:40
Div 2 Norra Svealand, herrar
2019-09-14 18:00 Kvarnsvedens IK - Gamla Upsala SK 2019-08-22 09:26
Div 3 Mellersta Götaland, herrar
2019-08-30 18:30 Ahlafors IF - Holmalunds IF Alingsås 2019-08-21 15:14
Div 3 Sydöstra Götaland, herrar
2019-09-07 13:00 Växjö Norra IF - Nybro IF 2019-08-21 10:08
Elitettan
2019-09-22 12:00 Hammarby IF FF - Morön BK 2019-08-22 11:09
Div 1 Södra Svealand, damer
2019-08-27 20:00 Telge United FF - Hässelby SK FF 2019-08-21 08:48
Div 1 Norra Götaland, damer
2019-08-24 14:00 Rävåsens IK Karlskoga - Skoftebyns IF 2019-08-23 15:33
Svenska Cupen omg. 1-3, damer
2019-09-18 17:30 IFK Kalmar - Linköpings FC 2019-08-23 10:28
2019-09-18 17:30 Dösjöbro IF - FC Rosengård 2019-08-21 10:07
2019-09-18 18:00 Lidköpings FK - Kopparbergs/Göteborg 2019-08-22 12:38
2019-09-18 18:45 Jitex Mölndal BK - Vittsjö GIK 2019-08-21 10:52
2019-09-18 19:00 Rävåsens IK Karlskoga - Mallbackens IF Sunne 2019-08-20 14:29
2019-09-18 19:00 Kvarnsvedens IK - IK Uppsala Fotboll 2019-08-20 13:30
2019-09-18 19:00 Asarums IF FK - Växjö DFF 2019-08-22 12:37
2019-09-18 19:00 Morön BK - Piteå IF DFF 2019-08-20 11:30
2019-09-18 19:00 Tyresö FF - AIK 2019-08-20 11:31
2019-09-18 19:30 Göteborgs DFF - Kristianstads DFF 2019-08-21 11:18
P19 Allsvenskan Slutspelsserie
2019-10-02 14:00 Hammarby IF FF - Malmö FF 2019-08-23 13:20
2019-10-12 16:00 IFK Göteborg - AIK 2019-08-19 14:14
2019-10-16 19:00 IFK Norrköping FK - Kalmar FF 2019-08-20 08:29
2019-10-19 14:00 AIK - Östers IF 2019-08-20 10:20
2019-10-19 14:00 IF Brommapojkarna - GIF Sundsvall 2019-08-19 16:22
P17 Allsvenskan Slutspelsserie
2019-09-01 16:00 Malmö FF - IK Frej Täby FK 2019-08-21 08:57
2019-10-12 16:00 IK Frej Täby FK - Kalmar FF 2019-08-22 14:40
Futsal div. 1 Västra Götaland, herrar
2019-10-19 15:00 Kungshamns IF Sotenäs - FC Lidköping United 2019-08-21 09:51
2019-10-30 19:00 Kungshamns IF Sotenäs - FC Diaspora 2019-08-21 09:50
2019-11-16 15:00 Kungshamns IF Sotenäs - Halmstads BK 2019-08-21 09:50
2019-12-07 15:00 Kungshamns IF Sotenäs - Geesguud UF 2019-08-21 10:32
2019-12-14 15:00 Kungshamns IF Sotenäs - Futsal Club Mellerud 2019-08-21 09:56
2019-12-28 15:00 Kungshamns IF Sotenäs - Vara SK 2019-08-21 09:54
Futsal div. 1 Östra Götaland, herrar
2019-10-27 16:00 Falcao FC Stockholm - Oranje FK 2019-08-18 11:29
2019-10-27 17:05 Norrköping Futsal Klubb - Söder Futsalklubb 2019-08-22 11:28
2019-11-03 16:30 Oranje FK - Norrköping Futsal Klubb 2019-08-21 15:58
2019-11-17 16:00 Falcao FC Stockholm - Malmbäcks IF 2019-08-18 11:30
2019-11-22 19:35 Norrköping Futsal Klubb - Falcao FC Stockholm 2019-08-20 14:35
2019-12-01 16:00 Falcao FC Stockholm - FC Sarpel Zahaw 2019-08-18 11:30
2019-12-01 16:30 Oranje FK - Söder Futsalklubb 2019-08-21 16:00
2019-12-11 20:00 Falcao FC Stockholm - Ektorp FK 2019-08-18 11:31
2019-12-15 16:30 Oranje FK - Falcao FC Stockholm 2019-08-21 15:59
2019-12-22 16:00 Falcao FC Stockholm - Söder Futsalklubb 2019-08-18 11:32
2019-12-29 16:30 Oranje FK - FC Sarpel Zahaw 2019-08-21 16:02
2020-01-05 16:00 Falcao FC Stockholm - FC Real Internacional 2019-08-18 11:32
2020-01-19 16:30 Oranje FK - Ektorp FK 2019-08-21 16:02
2020-01-22 20:00 Falcao FC Stockholm - Norrköping Futsal Klubb 2019-08-18 11:33
2020-01-29 20:00 Falcao FC Stockholm - KFUM Linköping Futsal 2019-08-18 11:34
2020-02-02 16:30 Oranje FK - Malmbäcks IF 2019-08-21 16:03
Futsal div. 1 Norra Svealand, herrar
2019-10-20 16:30 IFK Aspudden-Tellus - Latorps IF 2019-08-18 08:06
2019-10-30 20:00 Ankaret FK - Västerås AFG 2019-08-20 12:49
2019-11-10 16:30 IFK Aspudden-Tellus - Sevdah IF 2019-08-18 08:07
2019-12-08 16:30 IFK Aspudden-Tellus - Märsta IK 2019-08-18 08:07
2020-01-12 18:30 IFK Aspudden-Tellus - Rågsveds IF 2019-08-18 08:11
2020-01-26 16:30 IFK Aspudden-Tellus - Ankaret FK 2019-08-18 08:09
2020-02-08 15:00 IFK Aspudden-Tellus - Västerås AFG 2019-08-18 08:10
Futsal div. 1 Norrland, herrar
2019-10-20 16:30 Sandåkerns SK - Mariehem SK 2019-08-19 12:45
2019-10-26 15:30 Mariehem SK - Robertsfors FF 2019-08-19 12:45
2019-10-27 16:00 Team TGUngdom FF - Sandåkerns SK 2019-08-23 13:39
2019-11-03 12:00 Team TGUngdom FF - Mariehem SK 2019-08-23 13:43
2019-11-16 16:00 Team TGUngdom FF - Robertsfors FF 2019-08-23 13:44
2019-11-17 16:30 Mariehem SK - Sandåkerns SK 2019-08-19 12:46
2019-11-29 19:00 Mariehem SK - Team TGUngdom FF 2019-08-19 12:47
2019-12-08 18:30 Sandåkerns SK - Mariehem SK 2019-08-19 12:47
2020-01-05 13:00 Team TGUngdom FF - Sandåkerns SK 2019-08-23 13:47
2020-01-05 13:30 Mariehem SK - Robertsfors FF 2019-08-19 12:48
2020-01-12 13:00 Team TGUngdom FF - Mariehem SK 2019-08-23 13:48
2020-01-17 19:00 Mariehem SK - Sandåkerns SK 2019-08-19 12:50
2020-01-19 16:00 Team TGUngdom FF - Robertsfors FF 2019-08-23 13:49
2020-02-09 18:00 Mariehem SK - Team TGUngdom FF 2019-08-19 12:50
U21 Herr EM-kval
2019-10-15 19:00 Luxemburg - Sverige 2019-08-19 11:46
2019-11-19 Irland - Sverige 2019-08-19 09:09