Spelprogram - Junior P18 Herr Västra

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-24 18:45 141801003 Hvetlanda GIF - IFK Grimslöv Komb 3 - 2 Heds Arena - Konstgräs
2019-04-24 18:45 141801005 Gislaveds IS - Tabergs SK 5 - 1 Gisle IP, konstgräs
2019-04-27 14:00 141801004 IFK S/RIF/VIF - Rydaholms GoIF 0 - 1 Njudungsvallen
Maj
2019-05-01 15:00 141801006 Ljungby IF - Tabergs SK 1 - 1 Lagavallen
2019-05-01 17:00 141801009 IFK Grimslöv Komb - Hovslätts IK 2 - 3 Furuskans, Grimslöv
2019-05-01 19:00 141801007 Gislaveds IS - IFK S/RIF/VIF 1 - 0 Ryttarvallen
2019-05-01 19:00 141801008 Rydaholms GoIF - Hvetlanda GIF 2 - 3 Kungshall, Rydaholm
2019-05-05 16:00 141801012 Hovslätts IK - Rydaholms GoIF 5 - 1 Hovets IP
2019-05-08 19:00 141801014 IFK S/RIF/VIF - Tabergs SK 1 - 3 Njudungsvallen
2019-05-09 19:15 141801013 Hvetlanda GIF - Gislaveds IS 5 - 1 Heds Arena - Konstgräs
2019-05-15 19:00 141801017 Ljungby IF - IFK S/RIF/VIF 4 - 0 Lagavallen
2019-05-15 19:00 141801018 Tabergs SK - Hvetlanda GIF 1 - 5 Tabergs IP
2019-05-15 19:00 141801019 Gislaveds IS - Hovslätts IK 1 - 0 Ryttarvallen
2019-05-22 19:00 141801022 Hovslätts IK - Tabergs SK 6 - 3 Hovets IP
2019-05-22 19:00 141801024 IFK Grimslöv Komb - Ljungby IF 2 - 1 Furuskans, Grimslöv
2019-05-25 12:00 141801023 Hvetlanda GIF - IFK S/RIF/VIF 1 - 1 Heds Arena - Konstgräs
2019-05-28 19:15 141801028 Ljungby IF - Hvetlanda GIF 6 - 1 Lagavallen
2019-05-29 19:00 141801027 Rydaholms GoIF - IFK Grimslöv Komb 6 - 3 Kungshall, Rydaholm
Juni
2019-06-01 11:00 141801029 IFK S/RIF/VIF - Hovslätts IK 1 - 5 Njudungsvallen
2019-06-04 19:00 141801033 Rydaholms GoIF - Ljungby IF 1 - 4 Kungshall, Rydaholm
2019-06-08 12:00 141801032 Hovslätts IK - Hvetlanda GIF 3 - 3 Hovets IP
2019-06-10 19:00 141801037 IFK Grimslöv Komb - Tabergs SK 3 - 3 Kvarnavallen
2019-06-10 19:00 141801038 Gislaveds IS - Rydaholms GoIF 4 - 1 Ryttarvallen
2019-06-11 19:00 141801039 Hovslätts IK - Ljungby IF 1 - 5 Hovets IP
2019-06-17 19:00 141801044 IFK Grimslöv Komb - IFK S/RIF/VIF 1 - 2 Furuskans, Grimslöv
2019-06-24 18:45 141801050 Tabergs SK - Gislaveds IS 4 - 3 Tabergs IP
2019-06-24 19:00 141801049 Rydaholms GoIF - IFK S/RIF/VIF 2 - 1 Kungshall, Rydaholm
2019-06-26 19:00 141801048 IFK Grimslöv Komb - Hvetlanda GIF 1 - 5 Furuskans, Grimslöv
Juli
2019-07-03 19:00 141801043 Rydaholms GoIF - Tabergs SK 4 - 1 Kungshall, Rydaholm
Augusti
2019-08-07 19:00 141801051 Tabergs SK - Ljungby IF 3 - 6 Tabergs IP
2019-08-07 19:00 141801054 Hovslätts IK - IFK Grimslöv Komb 0 - 2 Hovets IP
2019-08-14 19:00 141801058 Gislaveds IS - Hvetlanda GIF 6 - 2 Ryttarvallen
2019-08-14 19:00 141801059 Tabergs SK - IFK S/RIF/VIF 0 - 1 Tabergs IP
2019-08-18 16:00 141801057 Rydaholms GoIF - Hovslätts IK 1 - 2 Kungshall, Rydaholm
2019-08-21 18:45 141801064 Hovslätts IK - Gislaveds IS 5 - 2 Hovets IP
2019-08-22 18:45 141801062 IFK S/RIF/VIF - Ljungby IF 2 - 1 Enevi
2019-08-25 14:00 141801053 Hvetlanda GIF - Rydaholms GoIF 3 - 0 Heds Arena - Konstgräs
2019-08-28 18:30 141801067 Tabergs SK - Hovslätts IK 4 - 2 Tabergs IP
2019-08-28 18:30 141801068 IFK S/RIF/VIF - Hvetlanda GIF 2 - 1 Enevi
2019-08-28 18:30 141801069 Ljungby IF - IFK Grimslöv Komb 0 - 0 Lagavallen
September
2019-09-02 19:00 141801063 Hvetlanda GIF - Tabergs SK 13 - 2 Heds Arena - Konstgräs
2019-09-04 19:30 141801073 Hvetlanda GIF - Ljungby IF 8 - 0 Heds Arena - Konstgräs
2019-09-07 12:00 141801074 Hovslätts IK - IFK S/RIF/VIF 2 - 8 Hovets IP
2019-09-11 19:00 141801078 Ljungby IF - Rydaholms GoIF 4 - 1 Lagavallen
2019-09-11 19:00 141801079 Gislaveds IS - IFK Grimslöv Komb 5 - 0 Gisle IP, konstgräs
2019-09-15 12:00 141801077 Hvetlanda GIF - Hovslätts IK 3 - 4 Heds Arena - Konstgräs
2019-09-16 19:00 141801089 IFK S/RIF/VIF - IFK Grimslöv Komb 1 - 1 Hofgårdsvallen - konstgräs
2019-09-18 19:00 141801084 Ljungby IF - Hovslätts IK 6 - 2 Lagavallen
2019-09-21 15:00 141801083 Rydaholms GoIF - Gislaveds IS 1 - 1 Kungshall, Rydaholm
2019-09-25 19:00 141801087 Gislaveds IS - Ljungby IF 7 - 3 Gisle IP, konstgräs
2019-09-28 11:00 141801052 IFK S/RIF/VIF - Gislaveds IS 4 - 3 Enevi
2019-09-28 12:00 141801088 Tabergs SK - Rydaholms GoIF OW (0 - 3) Tabergs IP
Oktober
2019-10-02 18:30 141801072 IFK Grimslöv Komb - Rydaholms GoIF 3 - 1 Tallevi, konstgräs
2019-10-02 19:00 141801042 Ljungby IF - Gislaveds IS 0 - 3 Lagavallen
2019-10-06 11:00 141801082 Tabergs SK - IFK Grimslöv Komb 7 - 3 Tabergs IP
2019-10-09 18:30 141801034 IFK Grimslöv Komb - Gislaveds IS 3 - 0 Tallevi, konstgräs