Spelprogram - Div. 6 Södra

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Arvidstorps IK Christer Svensson 034681945 +46709179903 Svartvit, svarta, svarta
Hasslövs IS Mikael Alm 0705432636 Blå/svart, Svart, Blå
IS Örnia Peter Lindqvist Grön, Vit, Vita
Oskarström IS Fredrik Andersson 0709124911 vit, vita, vit
Ränneslövs GIF Anders Jönsson 043022515 0732000000 Grönvit randig/vita/grönvit randiga
Simlångsdalens IF Filip Svensson 0723066062 Blå, Svart , Blå
Skogaby BK Ingemar Mårtensson 043025471 0709182129 röd, röda, röda
Skottorps IF Mattias Berggren 043018685 0708188585 Grön, Gröna, Gröna
Skuggan BoIS Nils Gerry Persson 0706158680 Orange, Svart, Orange
Torup/Rydö FF Mattias Krüger 0700479935 röda, svarta, svarta
Trönninge IF Magnus Larsson 0761638714 vit, röda, vita
Unnaryds GoIF Andreas Enggren 0707833567 Grön (B-lag grön randig), Vit (B-lag Grön), Vit(B-lag vit)
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-12 18:00 070111001 Simlångsdalens IF - IS Örnia 1 - 1 Simlångsdalens IP
2019-04-12 18:30 070111002 Torup/Rydö FF - Unnaryds GoIF 0 - 1 Torulund A
2019-04-12 18:30 070111006 Skottorps IF - Oskarström IS 0 - 2 Gröningen A
2019-04-13 12:00 070111004 Trönninge IF - Skogaby BK 4 - 1 Tuvasvallen A
2019-04-13 13:00 070111003 Ränneslövs GIF - Arvidstorps IK 2 - 2 Björkvallen
2019-04-14 12:00 070111005 Skuggan BoIS - Hasslövs IS 2 - 2 Sperlingsholms IP 1
2019-04-18 18:30 070111007 Oskarström IS - Skuggan BoIS 1 - 1 Esperedsvallen
2019-04-18 18:30 070111008 Hasslövs IS - Trönninge IF 2 - 1 Hasslövs IP A
2019-04-18 18:30 070111009 Skogaby BK - Ränneslövs GIF 4 - 1 Skogaby IP A
2019-04-18 18:30 070111012 IS Örnia - Skottorps IF 3 - 3 Alevallen
2019-04-18 18:45 070111010 Arvidstorps IK - Torup/Rydö FF 2 - 4 AIK-vallen A
2019-04-19 14:00 070111011 Unnaryds GoIF - Simlångsdalens IF 4 - 2 Strandvallen A
2019-04-26 18:30 070111013 Simlångsdalens IF - Hasslövs IS 0 - 0 Simlångsdalens IP
2019-04-26 18:45 070111015 Ränneslövs GIF - Skottorps IF 1 - 2 Björkvallen
2019-04-26 19:00 070111017 Arvidstorps IK - IS Örnia 1 - 3 AIK-vallen A
2019-04-27 12:00 070111016 Trönninge IF - Skuggan BoIS 4 - 0 Tuvasvallen A
2019-04-27 14:00 070111018 Unnaryds GoIF - Skogaby BK 2 - 0 Strandvallen A
2019-04-27 15:00 070111014 Torup/Rydö FF - Oskarström IS 1 - 1 Torulund A
Maj
2019-05-03 19:00 070111020 Skottorps IF - Torup/Rydö FF 1 - 1 Gröningen A
2019-05-03 19:00 070111022 Hasslövs IS - Unnaryds GoIF 2 - 3 Hasslövs IP A
2019-05-03 19:00 070111023 Skogaby BK - Arvidstorps IK 7 - 3 Skogaby IP A
2019-05-03 19:00 070111024 IS Örnia - Trönninge IF 2 - 2 Alevallen
2019-05-04 12:00 070111019 Skuggan BoIS - Ränneslövs GIF 2 - 2 Sperlingsholms IP 1
2019-05-04 13:00 070111021 Oskarström IS - Simlångsdalens IF 0 - 2 Esperedsvallen
2019-05-10 18:30 070111025 Simlångsdalens IF - Skottorps IF 0 - 1 Simlångsdalens IP
2019-05-10 19:00 070111026 Torup/Rydö FF - Skuggan BoIS 2 - 0 Torulund A
2019-05-10 19:00 070111028 Skogaby BK - IS Örnia 0 - 3 Skogaby IP A
2019-05-10 19:00 070111029 Arvidstorps IK - Hasslövs IS 3 - 4 AIK-vallen A
2019-05-10 19:00 070111030 Unnaryds GoIF - Oskarström IS 3 - 0 Strandvallen A
2019-05-11 13:00 070111027 Ränneslövs GIF - Trönninge IF 3 - 2 Björkvallen
2019-05-17 19:00 070111033 Skottorps IF - Unnaryds GoIF 1 - 4 Gröningen A
2019-05-17 19:00 070111035 Hasslövs IS - Skogaby BK 3 - 5 Hasslövs IP A
2019-05-17 19:00 070111036 IS Örnia - Ränneslövs GIF 2 - 0 Alevallen
2019-05-18 13:00 070111031 Trönninge IF - Torup/Rydö FF 0 - 1 Tuvasvallen A
2019-05-19 12:00 070111032 Skuggan BoIS - Simlångsdalens IF 1 - 1 Sperlingsholms IP 1
2019-05-19 13:00 070111034 Oskarström IS - Arvidstorps IK 1 - 0 Esperedsvallen
2019-05-24 19:00 070111039 Hasslövs IS - IS Örnia 4 - 2 Hasslövs IP A
2019-05-24 19:00 070111040 Skogaby BK - Oskarström IS 3 - 2 Skogaby IP A
2019-05-24 19:00 070111041 Arvidstorps IK - Skottorps IF 0 - 6 AIK-vallen A
2019-05-25 14:00 070111042 Unnaryds GoIF - Skuggan BoIS 3 - 0 Strandvallen A
2019-05-25 15:00 070111038 Torup/Rydö FF - Ränneslövs GIF 2 - 0 Torulund A
2019-05-28 18:45 070111037 Simlångsdalens IF - Trönninge IF 8 - 0 Simlångsdalens IP
2019-05-29 19:00 070111047 Oskarström IS - Hasslövs IS 7 - 1 Esperedsvallen
2019-05-30 19:00 070111048 IS Örnia - Torup/Rydö FF 1 - 3 Alevallen
2019-05-31 19:00 070111046 Skottorps IF - Skogaby BK 2 - 2 Gröningen A
Juni
2019-06-01 12:00 070111045 Skuggan BoIS - Arvidstorps IK 3 - 2 Sperlingsholms IP 1
2019-06-01 13:00 070111043 Ränneslövs GIF - Simlångsdalens IF 1 - 2 Björkvallen
2019-06-02 12:00 070111044 Trönninge IF - Unnaryds GoIF 1 - 0 Tuvasvallen A
2019-06-05 19:00 070111051 Hasslövs IS - Skottorps IF 1 - 1 Hasslövs IP A
2019-06-07 19:00 070111049 Simlångsdalens IF - Torup/Rydö FF 1 - 1 Simlångsdalens IP
2019-06-07 19:00 070111052 Skogaby BK - Skuggan BoIS 2 - 5 Skogaby IP A
2019-06-08 13:00 070111050 Oskarström IS - IS Örnia 4 - 2 Esperedsvallen
2019-06-08 14:00 070111054 Unnaryds GoIF - Ränneslövs GIF 4 - 1 Strandvallen A
2019-06-09 14:00 070111053 Arvidstorps IK - Trönninge IF 0 - 4 AIK-vallen A
2019-06-12 18:30 070111058 Trönninge IF - Oskarström IS 4 - 1 Tuvasvallen A
2019-06-12 19:00 070111057 Ränneslövs GIF - Hasslövs IS 2 - 4 Björkvallen
2019-06-14 19:00 070111060 Unnaryds GoIF - IS Örnia 2 - 1 Strandvallen A
2019-06-15 12:00 070111059 Skuggan BoIS - Skottorps IF 3 - 0 Sperlingsholms IP 1
2019-06-16 15:00 070111056 Torup/Rydö FF - Skogaby BK 4 - 3 Torulund A
2019-06-17 19:00 070111055 Simlångsdalens IF - Arvidstorps IK 4 - 1 Simlångsdalens IP
2019-06-18 19:00 070111066 IS Örnia - Skuggan BoIS 1 - 6 Alevallen
2019-06-19 19:00 070111061 Skottorps IF - Trönninge IF 1 - 3 Gröningen A
2019-06-19 19:00 070111063 Hasslövs IS - Torup/Rydö FF 0 - 1 Hasslövs IP A
2019-06-20 19:00 070111062 Oskarström IS - Ränneslövs GIF 4 - 0 Esperedsvallen
2019-06-20 19:00 070111064 Skogaby BK - Simlångsdalens IF 1 - 3 Skogaby IP A
2019-06-24 19:00 070111065 Arvidstorps IK - Unnaryds GoIF 4 - 1 AIK-vallen A
2019-06-26 19:00 070111070 Skogaby BK - Trönninge IF 5 - 3 Skogaby IP A
2019-06-28 19:00 070111067 IS Örnia - Simlångsdalens IF 1 - 5 Alevallen
2019-06-28 19:00 070111068 Unnaryds GoIF - Torup/Rydö FF 3 - 2 Strandvallen A
2019-06-28 19:00 070111072 Oskarström IS - Skottorps IF 2 - 1 Esperedsvallen
2019-06-29 10:00 070111071 Hasslövs IS - Skuggan BoIS 2 - 5 Hasslövs IP A
2019-06-30 14:00 070111069 Arvidstorps IK - Ränneslövs GIF 1 - 0 AIK-vallen A
Juli
2019-07-03 19:00 070111077 Simlångsdalens IF - Unnaryds GoIF 2 - 2 Simlångsdalens IP
2019-07-05 19:00 070111074 Trönninge IF - Hasslövs IS 3 - 2 Tuvasvallen A
2019-07-05 19:00 070111075 Ränneslövs GIF - Skogaby BK 2 - 4 Björkvallen
2019-07-05 19:00 070111076 Torup/Rydö FF - Arvidstorps IK 2 - 0 Torulund A
2019-07-05 19:00 070111078 Skottorps IF - IS Örnia 6 - 1 Gröningen A
2019-07-07 12:00 070111073 Skuggan BoIS - Oskarström IS 2 - 2 Sperlingsholms IP 1
2019-07-10 19:00 070111081 Skottorps IF - Ränneslövs GIF 1 - 0 Gröningen A
2019-07-10 19:00 070111084 Skogaby BK - Unnaryds GoIF 3 - 5 Skogaby IP A
Augusti
2019-08-02 19:00 070111083 IS Örnia - Arvidstorps IK WO (3 - 0) Alevallen
2019-08-03 12:00 070111082 Skuggan BoIS - Trönninge IF 3 - 4 Sperlingsholms IP 1
2019-08-03 14:00 070111079 Hasslövs IS - Simlångsdalens IF 4 - 2 Hasslövs IP A
2019-08-04 13:00 070111080 Oskarström IS - Torup/Rydö FF 1 - 0 Esperedsvallen
2019-08-08 19:00 070111089 Arvidstorps IK - Skogaby BK 1 - 4 AIK-vallen A
2019-08-09 19:00 070111088 Unnaryds GoIF - Hasslövs IS 4 - 1 Strandvallen A
2019-08-10 12:00 070111090 Trönninge IF - IS Örnia 3 - 3 Tuvasvallen A
2019-08-10 13:00 070111085 Ränneslövs GIF - Skuggan BoIS 3 - 5 Björkvallen
2019-08-10 13:00 070111087 Simlångsdalens IF - Oskarström IS 0 - 1 Simlångsdalens IP
2019-08-10 15:00 070111086 Torup/Rydö FF - Skottorps IF 4 - 0 Torulund A
2019-08-16 18:45 070111091 Skottorps IF - Simlångsdalens IF 3 - 0 Gröningen A
2019-08-16 18:45 070111094 IS Örnia - Skogaby BK 3 - 2 Alevallen
2019-08-17 16:00 070111093 Trönninge IF - Ränneslövs GIF 0 - 2 Tuvasvallen A
2019-08-18 12:00 070111092 Skuggan BoIS - Torup/Rydö FF 2 - 4 Sperlingsholms IP 1
2019-08-18 13:00 070111095 Hasslövs IS - Arvidstorps IK 2 - 1 Hasslövs IP A
2019-08-18 13:00 070111096 Oskarström IS - Unnaryds GoIF 3 - 3 Esperedsvallen
2019-08-21 18:30 070111098 Simlångsdalens IF - Skuggan BoIS 2 - 0 Simlångsdalens IP
2019-08-22 18:45 070111099 Unnaryds GoIF - Skottorps IF 10 - 1 Strandvallen A
2019-08-23 18:15 070111101 Skogaby BK - Hasslövs IS 1 - 4 Skogaby IP A
2019-08-23 18:30 070111102 Ränneslövs GIF - IS Örnia 3 - 4 Björkvallen
2019-08-24 15:00 070111097 Torup/Rydö FF - Trönninge IF 0 - 1 Torulund A
2019-08-25 17:00 070111100 Arvidstorps IK - Oskarström IS 1 - 1 AIK-vallen A
2019-08-30 18:15 070111105 IS Örnia - Hasslövs IS 2 - 2 Alevallen
2019-08-30 18:30 070111103 Trönninge IF - Simlångsdalens IF 2 - 1 Tuvasvallen A
2019-08-31 12:00 070111108 Skuggan BoIS - Unnaryds GoIF 1 - 2 Sperlingsholms IP 1
2019-08-31 13:00 070111104 Ränneslövs GIF - Torup/Rydö FF 1 - 3 Björkvallen
2019-08-31 13:00 070111106 Oskarström IS - Skogaby BK 5 - 0 Esperedsvallen
September
2019-09-01 14:00 070111107 Skottorps IF - Arvidstorps IK 10 - 2 Gröningen A
2019-09-14 13:00 070111109 Simlångsdalens IF - Ränneslövs GIF 2 - 1 Simlångsdalens IP
2019-09-14 14:00 070111112 Skogaby BK - Skottorps IF 2 - 4 Skogaby IP A
2019-09-14 14:00 070111113 Hasslövs IS - Oskarström IS 1 - 2 Hasslövs IP A
2019-09-15 12:00 070111114 Torup/Rydö FF - IS Örnia 5 - 1 Torulund A
2019-09-15 14:00 070111110 Unnaryds GoIF - Trönninge IF 3 - 0 Strandvallen A
2019-09-15 14:00 070111111 Arvidstorps IK - Skuggan BoIS 1 - 3 AIK-vallen A
2019-09-21 14:00 070111116 IS Örnia - Oskarström IS 1 - 11 Alevallen
2019-09-21 14:00 070111117 Skottorps IF - Hasslövs IS 4 - 3 Gröningen A
2019-09-21 15:00 070111115 Torup/Rydö FF - Simlångsdalens IF 1 - 2 Torulund A
2019-09-22 12:00 070111118 Skuggan BoIS - Skogaby BK 4 - 1 Sperlingsholms IP 1
2019-09-22 13:00 070111120 Ränneslövs GIF - Unnaryds GoIF 0 - 3 Björkvallen
2019-09-22 14:00 070111119 Trönninge IF - Arvidstorps IK 13 - 0 Tuvasvallen A
2019-09-28 14:00 070111121 Arvidstorps IK - Simlångsdalens IF 1 - 6 AIK-vallen A
2019-09-28 14:00 070111123 Hasslövs IS - Ränneslövs GIF 4 - 3 Hasslövs IP A
2019-09-29 13:00 070111124 Oskarström IS - Trönninge IF 2 - 4 Esperedsvallen
2019-09-29 14:00 070111122 Skogaby BK - Torup/Rydö FF 2 - 4 Skogaby IP A
2019-09-29 14:00 070111125 Skottorps IF - Skuggan BoIS 1 - 2 Gröningen A
Oktober
2019-10-02 19:00 070111126 IS Örnia - Unnaryds GoIF 0 - 10 Kärlekens IP 3
2019-10-05 14:00 070111127 Trönninge IF - Skottorps IF 1 - 1 Tuvasvallen A
2019-10-05 14:00 070111128 Ränneslövs GIF - Oskarström IS 1 - 6
2019-10-05 14:00 070111129 Torup/Rydö FF - Hasslövs IS 1 - 2 Torulund A
2019-10-05 14:00 070111130 Simlångsdalens IF - Skogaby BK 4 - 4 Simlångsdalens IP
2019-10-05 14:00 070111131 Unnaryds GoIF - Arvidstorps IK 17 - 0 Strandvallen A
2019-10-05 14:00 070111132 Skuggan BoIS - IS Örnia 5 - 0 Sperlingsholms IP 1