Spelprogram - P13 Nordvästra C2, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-14 10:30 131404004 Hyllinge GIF - Förslövs IF (Bjäre United) vit 3 - 2 Hyllinge IP B-plan 9-manna
2019-04-14 11:00 131404001 Laholms FK - Strövelstorps GoIF 9 - 0 Glänninge Park A
2019-04-14 11:00 131404005 Billesholms GIF/Bjuvstorps FF blå (7m) - Munka Ljungby IF 8 - 5 Hedvalla, Bjuv A-plan
2019-04-14 13:00 131404002 Åstorps FF röd - Höganäs BK blå 3 - 4 Bjärshögs IP Plan 3 9-manna
2019-04-14 16:00 131404003 Vikens IK vit - Kågeröds BoIF 0 - 2 Vikvalla C-plan
2019-04-20 11:00 131404006 Munka Ljungby IF - Laholms FK 0 - 10 Munka IP C-plan 9-manna
2019-04-22 11:00 131404007 Förslövs IF (Bjäre United) vit - Billesholms GIF/Bjuvstorps FF blå (7m) 9 - 1 Bjärevallen A-plan 9-manna
2019-04-22 15:30 131404010 Strövelstorps GoIF - Åstorps FF röd 3 - 5 Strövelstorps IP A-plan 9-manna
2019-04-24 18:00 131404009 Höganäs BK blå - Vikens IK vit 5 - 0 Höganäs Sportcenter Plan Mitt 9-manna
2019-04-24 18:30 131404008 Kågeröds BoIF - Hyllinge GIF 4 - 2 Brahevallen A-plan
2019-04-26 18:30 131404015 Förslövs IF (Bjäre United) vit - Kågeröds BoIF 1 - 4 Bjärevallen A-plan 9-manna
2019-04-27 12:00 131404012 Åstorps FF röd - Munka Ljungby IF 16 - 4 Bjärshögs IP Plan 3 9-manna
2019-04-28 11:00 131404011 Laholms FK - Billesholms GIF/Bjuvstorps FF blå (7m) 6 - 0 Glänninge Park A
2019-04-28 16:00 131404013 Vikens IK vit - Strövelstorps GoIF 8 - 3 Vikvalla C-plan
Maj
2019-05-01 15:00 131404014 Hyllinge GIF - Höganäs BK blå 7 - 1 Hyllinge IP B-plan 9-manna
2019-05-04 11:00 131404016 Munka Ljungby IF - Vikens IK vit 1 - 6 Munka IP C-plan 9-manna
2019-05-04 11:00 131404017 Laholms FK - Åstorps FF röd 4 - 1 Glänninge Park A
2019-05-05 11:00 131404020 Billesholms GIF/Bjuvstorps FF blå (7m) - Kågeröds BoIF 10 - 1 Hedvalla, Bjuv A-plan
2019-05-05 11:30 131404019 Strövelstorps GoIF - Hyllinge GIF 1 - 5 Strövelstorps IP A-plan 9-manna
2019-05-05 15:00 131404018 Höganäs BK blå - Förslövs IF (Bjäre United) vit 0 - 9 Höganäs Sportcenter Plan Mitt 9-manna
2019-05-10 18:30 131404024 Förslövs IF (Bjäre United) vit - Strövelstorps GoIF 6 - 2 Bjärevallen A-plan 9-manna
2019-05-10 18:30 131404025 Kågeröds BoIF - Höganäs BK blå 2 - 1 Brahevallen A-plan
2019-05-12 11:00 131404023 Hyllinge GIF - Munka Ljungby IF 9 - 2 Hyllinge IP B-plan 9-manna
2019-05-12 13:00 131404021 Åstorps FF röd - Billesholms GIF/Bjuvstorps FF blå (7m) 9 - 7 Bjärshögs IP Plan 3 9-manna
2019-05-12 16:00 131404022 Vikens IK vit - Laholms FK 1 - 9 Vikvalla C-plan
2019-05-18 11:00 131404026 Munka Ljungby IF - Förslövs IF (Bjäre United) vit 5 - 2 Munka IP C-plan 9-manna
2019-05-18 11:00 131404030 Billesholms GIF/Bjuvstorps FF blå (7m) - Höganäs BK blå 3 - 8 Idrottsparken, Billesholm B-plan 7-manna 1
2019-05-19 11:00 131404027 Laholms FK - Hyllinge GIF 4 - 2 Glänninge Park A
2019-05-19 11:30 131404029 Strövelstorps GoIF - Kågeröds BoIF 1 - 7 Strövelstorps IP A-plan 9-manna
2019-05-19 13:00 131404028 Åstorps FF röd - Vikens IK vit 2 - 3 Bjärshögs IP Plan 3 9-manna
2019-05-24 18:00 131404033 Förslövs IF (Bjäre United) vit - Laholms FK 5 - 2 Bjärevallen A-plan 9-manna
2019-05-24 18:30 131404034 Kågeröds BoIF - Munka Ljungby IF 3 - 1 Brahevallen A-plan
2019-05-26 11:00 131404032 Hyllinge GIF - Åstorps FF röd 4 - 4 Hyllinge IP B-plan 9-manna
2019-05-26 15:00 131404035 Höganäs BK blå - Strövelstorps GoIF 10 - 1 Höganäs Sportcenter Plan Mitt 9-manna
2019-05-27 18:15 131404031 Vikens IK vit - Billesholms GIF/Bjuvstorps FF blå (7m) 7 - 8 Vikvalla C-plan
Juni
2019-06-08 11:00 131404037 Laholms FK - Kågeröds BoIF 2 - 0 Glänninge Park A
2019-06-08 13:30 131404036 Munka Ljungby IF - Höganäs BK blå 0 - 11 Munka IP C-plan 9-manna
2019-06-09 13:00 131404038 Åstorps FF röd - Förslövs IF (Bjäre United) vit 2 - 5 Bjärshögs IP Plan 3 9-manna
2019-06-09 16:00 131404040 Billesholms GIF/Bjuvstorps FF blå (7m) - Strövelstorps GoIF 10 - 5 Hedvalla, Bjuv A-plan
2019-06-10 18:00 131404039 Vikens IK vit - Hyllinge GIF 5 - 3 Vikvalla C-plan
2019-06-12 18:15 131404041 Hyllinge GIF - Billesholms GIF/Bjuvstorps FF blå (7m) 7 - 5 Hyllinge IP B-plan 9-manna
2019-06-12 18:30 131404043 Kågeröds BoIF - Åstorps FF röd 3 - 2 Brahevallen A-plan
2019-06-16 11:30 131404045 Strövelstorps GoIF - Munka Ljungby IF 8 - 3 Strövelstorps IP A-plan 9-manna
2019-06-16 15:00 131404044 Höganäs BK blå - Laholms FK 2 - 6 Höganäs Sportcenter Plan Mitt 9-manna
2019-06-17 18:30 131404042 Förslövs IF (Bjäre United) vit - Vikens IK vit 9 - 10 Bjärevallen A-plan 9-manna