Spelprogram - Klass 1 damer

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Halmstads BK Joachim Petersson 0708199240 blå, svart, blå
IF Böljan Falkenberg Diana Johansson 0702357626 svart/svart/svart
IFK Fjärås Stefan Samuelsson 0708941411 Röd/Vit/Röd
Laholms FK Peter Åberg 0706743724 Vit, svart, Vit
Valinge-Derome DFF Susanne Lundberg 0703722163 lila/svart/lila
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-16 19:00 070230001 Valinge-Derome DFF - Halmstads BK 1 - 2 Övrevi C
2019-04-19 14:00 070230005 IF Böljan Falkenberg - Valinge-Derome DFF 2 - 1 Falkenbergs IP B
2019-04-23 18:30 070230004 Halmstads BK - Laholms FK 1 - 0 Halmstad Arena P5
2019-04-24 19:30 070230002 IFK Fjärås - IF Böljan Falkenberg 0 - 6 Ögärdets IP B
Maj
2019-05-08 19:00 070230010 IFK Fjärås - Halmstads BK 2 - 0 Ögärdets IP A
2019-05-14 19:00 070230013 Valinge-Derome DFF - IFK Fjärås 5 - 1 Dersbovallen A
2019-05-20 18:30 070230016 Halmstads BK - Valinge-Derome DFF 4 - 1 Halmstad Arena P2
2019-05-27 18:30 070230019 Valinge-Derome DFF - IF Böljan Falkenberg 5 - 2 Valinge IP
2019-05-30 18:00 070230021 Laholms FK - Halmstads BK 0 - 1 Glänninge Park A
Juni
2019-06-03 18:30 070230023 Halmstads BK - IF Böljan Falkenberg 0 - 2 Halmstad Arena P11
2019-06-03 19:00 070230011 Laholms FK - Valinge-Derome DFF 10 - 2 Glänninge Park A
2019-06-06 15:00 070230025 Valinge-Derome DFF - Laholms FK 3 - 1 Dersbovallen A
2019-06-18 19:00 070230026 Halmstads BK - IFK Fjärås 7 - 0 Halmstad Arena P2
2019-06-23 17:00 070230022 Laholms FK - IFK Fjärås 2 - 3 Glänninge Park A
2019-06-26 19:30 070230009 IF Böljan Falkenberg - Halmstads BK 2 - 0 Falkenbergs IP A
Juli
2019-07-31 19:30 070230008 IFK Fjärås - Laholms FK 1 - 10 Ögärdets IP A
Augusti
2019-08-06 19:00 070230029 Laholms FK - IF Böljan Falkenberg 2 - 0 Glänninge Park A
2019-08-06 19:30 070230028 IFK Fjärås - Valinge-Derome DFF 7 - 0 Ögärdets IP A
2019-08-14 19:00 070230032 IFK Fjärås - IF Böljan Falkenberg 5 - 2 Ögärdets IP A
2019-08-19 18:30 070230034 Halmstads BK - Laholms FK 1 - 1 Halmstad Arena P2
2019-08-20 19:30 070230035 IF Böljan Falkenberg - Valinge-Derome DFF 3 - 5 Falkenbergs IP A
2019-08-25 15:00 070230039 IF Böljan Falkenberg - Halmstads BK WO (3 - 0) Falkenbergs IP A
2019-08-27 18:30 070230031 Valinge-Derome DFF - Halmstads BK 2 - 3 Valinge IP
September
2019-09-01 12:00 070230040 IFK Fjärås - Halmstads BK WO (3 - 0) Ögärdets IP A
2019-09-03 19:00 070230041 Laholms FK - Valinge-Derome DFF 4 - 4 Glänninge Park A
2019-09-08 15:00 070230045 IF Böljan Falkenberg - Laholms FK WO (3 - 0) Falkenbergs IP A
2019-09-10 19:00 070230043 Valinge-Derome DFF - IFK Fjärås 8 - 0 Övrevi C
2019-09-13 18:30 070230017 IF Böljan Falkenberg - IFK Fjärås 2 - 2 Falkenbergs IP
2019-09-26 19:00 070230015 IF Böljan Falkenberg - Laholms FK 3 - 1 Falkenbergs IP A
Oktober
2019-10-31 19:30 070230038 IFK Fjärås - Laholms FK WO (3 - 0) Ögärdets IP B