Spelprogram - Div 3 Damer 2019

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bergsjö IF Sven Strandberg 0703831721 Blå, Blå, Blå
Fränsta IK Helena Larsson 0761144723 Blå/blå/blå
IF Team Hudik 2 Fredrik Ohlsson 0703198297 Röd/Svart/Röd
Matfors IF Dam Johan Bergqvist 0722440117 Blå/vit/blå
Njurunda IK Sara Magnusson 0768302004 svart/vit, svarta
Näsvikens IK Henrik Svensson 0738069020 Vit/Grön/Vit
Stöde IF 2 Maria Brandström Edlund 069110262 0702714668 Blå,/ Blå/ Blå
Sundsvalls DFF 2 Gudrun Lööw 0733375419 marinblå, marinblå, marinblå
Sundsvalls FF Stefan Edberg 060173661 0705494947 Blå/Blå/Blå
Söråkers FF Sven Lagerqvist 0703963723 Röd/svart , Svart, Röd
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-04 12:00 100201005 Bergsjö IF - Stöde IF 2 6 - 2 Råsjövallen, A-plan
2019-05-04 13:00 100201001 IF Team Hudik 2 - Matfors IF Dam 5 - 0 Glysis Sparbanken Arena
2019-05-05 14:00 100201003 Näsvikens IK - Sundsvalls DFF 2 0 - 0 Tunet, Näsviken
2019-05-05 14:00 100201004 Söråkers FF - Njurunda IK 1 - 0 Söråkers IP
2019-05-05 14:30 100201002 Fränsta IK - Sundsvalls FF 3 - 2 Ånge IP
2019-05-09 20:00 100201008 Sundsvalls DFF 2 - Fränsta IK 2 - 0 Kubikenborgs IP konstgräs
2019-05-12 12:00 100201006 Stöde IF 2 - Söråkers FF 0 - 11 Västhagen IP
2019-05-12 15:00 100201007 Njurunda IK - Näsvikens IK 2 - 4 Västhagen IP
2019-05-12 15:30 100201010 Matfors IF Dam - Bergsjö IF 1 - 2 Baldershovs IP Konstgräs
2019-05-15 20:00 100201009 Sundsvalls FF - IF Team Hudik 2 1 - 1 Västhagen IP
2019-05-19 14:00 100201013 Näsvikens IK - Stöde IF 2 9 - 0 Tunet, Näsviken
2019-05-19 14:00 100201014 Söråkers FF - Bergsjö IF 3 - 0 Söråkers IP
2019-05-19 14:00 100201015 Sundsvalls FF - Matfors IF Dam 2 - 3 Baldershovs IP Konstgräs
2019-05-19 18:00 100201012 Fränsta IK - Njurunda IK 2 - 2 Myggvallen
2019-05-21 20:00 100201011 IF Team Hudik 2 - Sundsvalls DFF 2 4 - 2 Glysis Sparbanken Arena
2019-05-23 19:00 100201017 Stöde IF 2 - Fränsta IK 0 - 6 Stöde IP
2019-05-26 14:00 100201016 Bergsjö IF - Näsvikens IK 0 - 1 Råsjövallen, A-plan
2019-05-26 14:00 100201020 Matfors IF Dam - Söråkers FF 0 - 2 Thulevallen
2019-05-26 16:00 100201019 Sundsvalls DFF 2 - Sundsvalls FF 2 - 2 Kubikenborgs IP konstgräs
2019-05-26 18:00 100201071 IF Team Hudik 2 - Njurunda IK 0 - 1 Glysis Sparbanken Arena
Juni
2019-06-02 14:00 100201023 Njurunda IK - Bergsjö IF 9 - 3 Gumsekullen
2019-06-02 14:00 100201025 Sundsvalls FF - Näsvikens IK 0 - 1 Baldershovs IP Konstgräs
2019-06-02 17:00 100201021 IF Team Hudik 2 - Fränsta IK 1 - 2 Glysis Sparbanken Arena
2019-06-02 19:00 100201022 Stöde IF 2 - Matfors IF Dam 1 - 6 Stöde IP
2019-06-03 20:00 100201024 Sundsvalls DFF 2 - Söråkers FF 2 - 1 Söråkers IP
2019-06-06 16:00 100201027 Fränsta IK - Bergsjö IF 1 - 2 Myggvallen
2019-06-09 14:00 100201028 Näsvikens IK - Söråkers FF 1 - 2 Tunet, Näsviken
2019-06-09 18:00 100201029 Sundsvalls DFF 2 - Matfors IF Dam 6 - 0 Kubikenborgs IP konstgräs
2019-06-16 14:00 100201031 Söråkers FF - Fränsta IK 3 - 1 Söråkers IP
2019-06-16 14:00 100201035 Matfors IF Dam - Näsvikens IK 1 - 3 Thulevallen
2019-06-18 19:00 100201032 Bergsjö IF - IF Team Hudik 2 3 - 4 Råsjövallen, A-plan
2019-06-18 19:00 100201033 Stöde IF 2 - Sundsvalls FF 1 - 4 Stöde IP
2019-06-19 19:00 100201034 Njurunda IK - Sundsvalls DFF 2 3 - 1 Gumsekullen
2019-06-23 14:00 100201038 Njurunda IK - Matfors IF Dam 4 - 2 Gumsekullen
2019-06-23 14:00 100201040 Sundsvalls FF - Bergsjö IF 0 - 2 Baldershovs IP Konstgräs
2019-06-23 16:00 100201037 Fränsta IK - Näsvikens IK 0 - 2 Myggvallen
2019-06-23 18:00 100201026 IF Team Hudik 2 - Stöde IF 2 1 - 3 Glysis Sparbanken Arena
2019-06-25 19:00 100201036 IF Team Hudik 2 - Söråkers FF 1 - 1 Glysisvallen
2019-06-26 19:00 100201039 Sundsvalls DFF 2 - Stöde IF 2 4 - 0 Kubikenborgs IP
2019-06-26 19:30 100201030 Sundsvalls FF - Njurunda IK 1 - 0 Baldershovs IP Konstgräs
2019-06-30 14:00 100201041 Näsvikens IK - IF Team Hudik 2 1 - 1 Tunet, Näsviken
2019-06-30 14:00 100201042 Söråkers FF - Sundsvalls FF WO (3 - 0) Söråkers IP
2019-06-30 16:00 100201043 Bergsjö IF - Sundsvalls DFF 2 0 - 2 Råsjövallen, A-plan
2019-06-30 18:00 100201044 Stöde IF 2 - Njurunda IK 1 - 10 Stöde IP
Juli
2019-07-02 19:00 100201045 Matfors IF Dam - Fränsta IK 2 - 4 Thulevallen
Augusti
2019-08-01 19:00 100201049 Sundsvalls FF - Fränsta IK 2 - 1 Baldershovs IP Konstgräs
2019-08-04 14:00 100201046 Stöde IF 2 - Bergsjö IF 3 - 3 Stöde IP Skolplan
2019-08-04 14:00 100201048 Sundsvalls DFF 2 - Näsvikens IK 8 - 0 Kubikenborgs IP
2019-08-04 14:00 100201050 Matfors IF Dam - IF Team Hudik 2 3 - 7 Thulevallen
2019-08-05 19:00 100201047 Njurunda IK - Söråkers FF 1 - 1 Gumsekullen
2019-08-07 19:00 100201055 Matfors IF Dam - Stöde IF 2 4 - 2 Thulevallen
2019-08-11 12:00 100201052 Näsvikens IK - Sundsvalls FF 3 - 0 Tunet, Näsviken
2019-08-11 14:00 100201053 Söråkers FF - Sundsvalls DFF 2 0 - 0 Söråkers IP
2019-08-11 16:00 100201051 Fränsta IK - IF Team Hudik 2 2 - 3 Myggvallen
2019-08-15 19:00 100201054 Bergsjö IF - Njurunda IK 3 - 4 Råsjövallen, A-plan
2019-08-15 19:00 100201059 Söråkers FF - Stöde IF 2 11 - 0 Söråkers IP
2019-08-16 19:00 100201056 IF Team Hudik 2 - Sundsvalls FF 3 - 0 Glysisvallen
2019-08-18 14:00 100201058 Näsvikens IK - Njurunda IK 4 - 0 Tunet, Näsviken
2019-08-18 16:00 100201060 Bergsjö IF - Matfors IF Dam 7 - 1 Råsjövallen, A-plan
2019-08-18 18:00 100201057 Fränsta IK - Sundsvalls DFF 2 1 - 0 Myggvallen
2019-08-25 13:00 100201065 Matfors IF Dam - Sundsvalls FF 5 - 1 Thulevallen
2019-08-25 13:30 100201061 Bergsjö IF - Söråkers FF 0 - 4 Råsjövallen, A-plan
2019-08-25 14:00 100201062 Stöde IF 2 - Näsvikens IK 0 - 6 Stöde IP
2019-08-25 14:00 100201063 Njurunda IK - Fränsta IK 3 - 1 Gumsekullen
2019-08-25 14:00 100201064 Sundsvalls DFF 2 - IF Team Hudik 2 2 - 3 Kubikenborgs IP
2019-08-29 18:00 100201068 Njurunda IK - Stöde IF 2 10 - 1 Gumsekullen
2019-08-30 19:00 100201066 IF Team Hudik 2 - Näsvikens IK 2 - 2 Glysis Sparbanken Arena
September
2019-09-01 14:00 100201069 Sundsvalls DFF 2 - Bergsjö IF 1 - 4 Kubikenborgs IP
2019-09-01 14:00 100201070 Sundsvalls FF - Söråkers FF 0 - 0 Baldershovs IP Konstgräs
2019-09-01 18:00 100201067 Fränsta IK - Matfors IF Dam 6 - 2 Myggvallen
2019-09-04 18:00 100201018 Njurunda IK - IF Team Hudik 2 7 - 1 Gumsekullen
2019-09-08 11:00 100201073 Näsvikens IK - Bergsjö IF 1 - 0 Tunet, Näsviken
2019-09-08 14:00 100201074 Söråkers FF - Matfors IF Dam 7 - 0 Söråkers IP
2019-09-08 14:00 100201075 Sundsvalls FF - Sundsvalls DFF 2 1 - 3 Baldershovs IP Konstgräs
2019-09-08 17:00 100201072 Fränsta IK - Stöde IF 2 5 - 2 Myggvallen
2019-09-14 11:00 100201078 Stöde IF 2 - IF Team Hudik 2 1 - 4 Stöde IP
2019-09-15 14:00 100201076 Söråkers FF - Näsvikens IK 3 - 2 Söråkers IP
2019-09-15 14:00 100201077 Bergsjö IF - Fränsta IK 4 - 1 Råsjövallen, A-plan
2019-09-15 14:00 100201079 Njurunda IK - Sundsvalls FF 0 - 0 Gumsekullen
2019-09-15 14:00 100201080 Matfors IF Dam - Sundsvalls DFF 2 1 - 6 Thulevallen
2019-09-22 12:00 100201081 IF Team Hudik 2 - Bergsjö IF 1 - 1 Glysisvallen
2019-09-22 14:00 100201083 Näsvikens IK - Matfors IF Dam 9 - 0 Tunet, Näsviken
2019-09-22 14:00 100201084 Sundsvalls DFF 2 - Njurunda IK 1 - 3 Kubikenborgs IP
2019-09-22 14:00 100201085 Sundsvalls FF - Stöde IF 2 3 - 0 Baldershovs IP
2019-09-22 16:00 100201082 Fränsta IK - Söråkers FF 2 - 1 Myggvallen
2019-09-29 14:00 100201086 Näsvikens IK - Fränsta IK 4 - 1 Tunet, Näsviken
2019-09-29 14:00 100201087 Söråkers FF - IF Team Hudik 2 3 - 1 Söråkers IP
2019-09-29 14:00 100201088 Bergsjö IF - Sundsvalls FF 2 - 2 Råsjövallen, A-plan
2019-09-29 14:00 100201089 Stöde IF 2 - Sundsvalls DFF 2 1 - 2 Stöde IP
2019-09-29 14:00 100201090 Matfors IF Dam - Njurunda IK 2 - 5 Thulevallen