Spelprogram - Div. 7 Södra Pojkar (15 år)

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Apel99 Maria Jarl 034623361 0703124298 Svart/Vit, Vit, Vit
BK Astrio Niklas Åberg 0793368118 Gul/Svarta/Gula
Falkenbergs FF Anders Kristiansson 0701900353 gul, vita, vita
Halmstads BK Morgan Ljungkvist 0708726737 blå, svart, blå
Hyltebruks IF Patrik Rosén 0708591277 blå/vit/blå
Laholms FK Fredrik Nilsson 0730455822 Vit, svart, Vit
Lidhults GOIF Christian Johansson 0706296324 Röd, Röd, Röd
Slöinge GOIF Truls Lindman 0709999049 vit/vita/vita
Vapnö IF Magnus Eriksson 0765262544 röd/svart/svart
VGLT Ola Carlsson 0703646554 Lila/Svart/Svart
Vinbergs IF Fredrik Carlsson grön/vita/gröna
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-24 19:00 071799050 BK Astrio - Apel99 8 - 5 Halmstad Arena P6
2019-04-25 18:30 071799051 Laholms FK - Vinbergs IF 9 - 0 Glänninge Park B
2019-04-28 17:00 071799002 VGLT - Falkenbergs FF 1 - 11 Veinge IP A
2019-04-29 18:30 071799005 Halmstads BK - Laholms FK 0 - 2 Halmstad Arena P5
Maj
2019-05-02 18:00 071799001 Slöinge GOIF - Apel99 2 - 4 Slöinge IP A
2019-05-02 18:30 071799003 Vapnö IF - Lidhults GOIF 0 - 6 Vapnö IP 1
2019-05-02 19:00 071799006 Vinbergs IF - BK Astrio 2 - 5 Vinåvallen B
2019-05-05 17:00 071799010 Lidhults GOIF - VGLT 2 - 5 Lomövallen
2019-05-09 18:30 071799008 Laholms FK - Hyltebruks IF 0 - 11 Glänninge Park A
2019-05-09 18:30 071799011 Falkenbergs FF - Slöinge GOIF 2 - 1 Kristineslätt IP 1
2019-05-09 18:30 071799012 Apel99 - Vinbergs IF 6 - 3 Älvsereds IP A
2019-05-09 19:00 071799007 BK Astrio - Halmstads BK 3 - 3 Halmstad Arena P6
2019-05-12 17:00 071799017 Lidhults GOIF - Apel99 3 - 1 Lomövallen
2019-05-13 18:00 071799014 VGLT - BK Astrio 2 - 1 L:a Tjärby IP A
2019-05-13 18:00 071799016 Hyltebruks IF - Halmstads BK 3 - 0 Örnvallen A
2019-05-13 18:30 071799013 Slöinge GOIF - Laholms FK 0 - 8 Slöinge IP A
2019-05-14 19:00 071799015 Vapnö IF - Vinbergs IF 3 - 1 Vapnö IP 1
2019-05-20 18:30 071799019 Halmstads BK - Vapnö IF 9 - 0 Halmstad Arena Klaraplanen
2019-05-20 19:00 071799020 Vinbergs IF - VGLT 1 - 3 Vinåvallen A
2019-05-21 18:30 071799024 Apel99 - Hyltebruks IF 0 - 3 Ätrans IP A
2019-05-22 18:00 071799021 BK Astrio - Slöinge GOIF 4 - 1 Halmstad Arena P7
2019-05-23 18:30 071799022 Laholms FK - Falkenbergs FF 2 - 5 Glänninge Park A
2019-05-26 12:00 071799030 Falkenbergs FF - BK Astrio 12 - 1 Kristineslätt IP 1
2019-05-27 18:30 071799026 VGLT - Halmstads BK 0 - 12 Veinge IP A
2019-05-27 18:30 071799029 Lidhults GOIF - Laholms FK 3 - 7 Lomövallen
2019-05-28 19:00 071799027 Vapnö IF - Hyltebruks IF 0 - 5 Vapnö IP 1
2019-05-29 18:30 071799025 Slöinge GOIF - Vinbergs IF 1 - 1 Slöinge IP A
Juni
2019-06-04 18:30 071799032 Halmstads BK - Slöinge GOIF 5 - 1 Halmstad Arena Klaraplanen
2019-06-04 18:30 071799036 Apel99 - Vapnö IF 5 - 2 Klockarevallen 1
2019-06-05 18:00 071799031 Hyltebruks IF - VGLT 5 - 2 Örnvallen A
2019-06-06 11:00 071799033 Vinbergs IF - Falkenbergs FF 0 - 8 Vinåvallen C
2019-06-06 11:00 071799034 BK Astrio - Lidhults GOIF 7 - 3 Söndrums IP D
2019-06-09 12:00 071799039 Laholms FK - Apel99 9 - 0 Glänninge Park A
2019-06-09 17:00 071799041 Lidhults GOIF - Vinbergs IF 8 - 2 Lomövallen
2019-06-10 18:30 071799038 VGLT - Vapnö IF 3 - 3 L:a Tjärby IP A
2019-06-10 18:30 071799042 Falkenbergs FF - Halmstads BK 6 - 0 Kristineslätt IP 2
2019-06-12 18:30 071799037 Slöinge GOIF - Hyltebruks IF 1 - 6 Slöinge IP A
2019-06-16 11:00 071799048 Apel99 - VGLT 8 - 1 Fagervi
2019-06-17 18:30 071799045 Halmstads BK - Lidhults GOIF 7 - 5 Halmstad Arena P8
2019-06-18 18:30 071799047 BK Astrio - Laholms FK 0 - 4 Halmstad Arena P7
2019-06-18 19:00 071799043 Vapnö IF - Slöinge GOIF 2 - 2 Vapnö IP 1
2019-06-20 18:00 071799044 Hyltebruks IF - Falkenbergs FF 1 - 8 Örnvallen A
2019-06-24 18:30 071799049 Slöinge GOIF - VGLT 2 - 2 Slöinge IP A
2019-06-25 18:00 071799053 Lidhults GOIF - Hyltebruks IF 1 - 10 Lomövallen
2019-06-27 18:30 071799054 Falkenbergs FF - Vapnö IF 6 - 4 Kristineslätt IP 1
Augusti
2019-08-06 19:00 071799057 Vapnö IF - Laholms FK 2 - 5 Vapnö IP 1
2019-08-08 18:30 071799055 Slöinge GOIF - Lidhults GOIF 5 - 5 Slöinge IP A
2019-08-08 18:30 071799059 Halmstads BK - Vinbergs IF 5 - 2 Halmstad Arena P5
2019-08-08 19:00 071799060 Falkenbergs FF - Apel99 3 - 2 Kristineslätt IP 1
2019-08-09 18:00 071799058 Hyltebruks IF - BK Astrio 1 - 1 Örnvallen A
2019-08-12 18:30 071799066 Apel99 - Halmstads BK 2 - 0 Ätrans IP A
2019-08-13 18:30 071799065 Lidhults GOIF - Falkenbergs FF 1 - 5 Lomövallen
2019-08-15 18:00 071799062 BK Astrio - Vapnö IF 12 - 1 Vapnö IP 1
2019-08-15 18:30 071799061 Vinbergs IF - Hyltebruks IF 2 - 7 Vinåvallen C
2019-08-15 19:00 071799063 Laholms FK - VGLT 0 - 1 Glänninge Park A
2019-08-19 18:30 071799071 Laholms FK - Halmstads BK 3 - 3 Glänninge Park A
2019-08-20 18:30 071799069 Lidhults GOIF - Vapnö IF 3 - 7 Lomövallen
2019-08-22 18:30 071799067 Apel99 - Slöinge GOIF 2 - 4 Fagervi
2019-08-22 18:30 071799068 Falkenbergs FF - VGLT 6 - 0 Kristineslätt IP 1
2019-08-25 17:00 071799076 VGLT - Lidhults GOIF 4 - 8 L:a Tjärby IP A
2019-08-26 18:30 071799073 Halmstads BK - BK Astrio 6 - 2 Halmstad Arena P5
2019-08-27 19:00 071799078 Vinbergs IF - Apel99 3 - 3 Vinåvallen C
2019-08-28 18:30 071799077 Slöinge GOIF - Falkenbergs FF 0 - 6 Slöinge IP A
2019-08-31 16:00 071799074 Hyltebruks IF - Laholms FK 0 - 3 Örnvallen A
September
2019-09-01 11:00 071799083 Apel99 - Lidhults GOIF WO (3 - 0) Ätrans IP A
2019-09-02 18:30 071799079 Laholms FK - Slöinge GOIF 8 - 0 Glänninge Park A
2019-09-02 19:00 071799072 BK Astrio - Vinbergs IF 3 - 4 Halmstad Arena P7
2019-09-05 18:30 071799082 Halmstads BK - Hyltebruks IF 1 - 5 Halmstad Arena P5
2019-09-05 18:45 071799081 Vinbergs IF - Vapnö IF 0 - 2 Vinåvallen B
2019-09-05 19:30 071799080 BK Astrio - VGLT 8 - 0 Kärlekens IP 3
2019-09-11 18:30 071799086 VGLT - Vinbergs IF 1 - 2 Veinge IP A
2019-09-12 18:00 071799087 Slöinge GOIF - BK Astrio 3 - 6 Slöinge IP A
2019-09-12 18:00 071799090 Hyltebruks IF - Apel99 4 - 0 Örnvallen A
2019-09-12 18:30 071799088 Falkenbergs FF - Laholms FK 2 - 2 Kristineslätt IP 5
2019-09-16 18:30 071799092 Halmstads BK - VGLT 4 - 1 Halmstad Arena P5
2019-09-19 18:00 071799093 Hyltebruks IF - Vapnö IF 4 - 0 Örnvallen A
2019-09-19 18:00 071799095 Laholms FK - Lidhults GOIF 5 - 3 Glänninge Park A
2019-09-19 18:00 071799096 BK Astrio - Falkenbergs FF 8 - 2 Söndrums IP A
2019-09-19 18:45 071799091 Vinbergs IF - Slöinge GOIF 1 - 3 Vinåvallen B
2019-09-22 11:00 071799097 VGLT - Hyltebruks IF 1 - 8 L:a Tjärby IP A
2019-09-22 17:00 071799102 Vapnö IF - Apel99 8 - 1 Vapnö IP 1
2019-09-23 17:45 071799098 Slöinge GOIF - Halmstads BK 1 - 2 Slöinge IP A
2019-09-26 17:45 071799100 Lidhults GOIF - BK Astrio 5 - 3 Lomövallen
2019-09-26 18:30 071799099 Falkenbergs FF - Vinbergs IF 5 - 4 Kristineslätt IP 5
2019-09-29 11:00 071799104 Vapnö IF - VGLT 3 - 5 Vapnö IP 1
2019-09-29 11:00 071799105 Apel99 - Laholms FK 1 - 4 Hedevi 1
2019-09-29 11:00 071799107 Vinbergs IF - Lidhults GOIF 2 - 9 Vinåvallen C
Oktober
2019-10-03 18:00 071799103 Hyltebruks IF - Slöinge GOIF 8 - 1 Örnvallen konstgräs
2019-10-03 18:30 071799108 Halmstads BK - Falkenbergs FF 6 - 0 Halmstad Arena P5
2019-10-05 09:15 071799085 Vapnö IF - Halmstads BK 0 - 3 Vapnö IP 1