Spelprogram - P03 Nv

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-28 17:00 144002003 Värnamo Södra FF 2 - Tenhults IF 8 - 1 Gröndal Arena - Konstgräs
2019-04-30 19:00 144002001 Waggeryds IK - Bankeryds SK 9 - 0 Vaggeryds IP
2019-04-30 19:00 144002002 IK Tord 2 9-m - Hovslätts IK 6 - 3 Rosenlunds IP
Maj
2019-05-01 12:00 144002004 IF Hallby FK 2 9-m - Smålandsstenars GoIF 2 - 6 Skandiamäklarna IP
2019-05-07 19:00 144002006 Bankeryds SK - RÅs LB Komb 0 - 2 Furuvik
2019-05-07 19:00 144002008 Smålandsstenars GoIF - Värnamo Södra FF 2 6 - 2 Domarvallen
2019-05-07 19:00 144002009 Tenhults IF - IK Tord 2 9-m 4 - 10 Kabevallen
2019-05-07 19:00 144002010 Hovslätts IK - Waggeryds IK 2 - 7 Hovets IP
2019-05-10 19:00 144002014 IF Hallby FK 2 9-m - RÅs LB Komb 1 - 5 Skandiamäklarna IP
2019-05-14 19:00 144002011 Waggeryds IK - Tenhults IF 13 - 0 Vaggeryds IP
2019-05-14 19:00 144002015 Hovslätts IK - Bankeryds SK 0 - 3 Hovets IP
2019-05-15 19:00 144002012 IK Tord 2 9-m - Smålandsstenars GoIF 3 - 9 Rosenlunds IP
2019-05-21 19:00 144002016 Tenhults IF - Hovslätts IK 2 - 9 Kabevallen
2019-05-21 19:00 144002017 Bankeryds SK - IF Hallby FK 2 9-m 3 - 3 Furuvik
2019-05-21 19:00 144002018 RÅs LB Komb - Värnamo Södra FF 2 3 - 2 Rocknevallen
2019-05-21 19:00 144002020 Smålandsstenars GoIF - Waggeryds IK 4 - 4 Domarvallen
2019-05-27 19:00 144002023 Värnamo Södra FF 2 - IF Hallby FK 2 9-m 10 - 1 Gröndal Arena - Konstgräs
2019-05-28 19:00 144002022 IK Tord 2 9-m - RÅs LB Komb 1 - 1 Rosenlunds IP
2019-05-28 19:00 144002024 Tenhults IF - Bankeryds SK 2 - 5 Kabevallen
2019-05-28 19:00 144002025 Hovslätts IK - Smålandsstenars GoIF 2 - 3 Hovets IP
Juni
2019-06-03 19:00 144002030 RÅs LB Komb - Waggeryds IK 0 - 4 Rocknevallen
2019-06-04 19:00 144002027 Smålandsstenars GoIF - Tenhults IF 7 - 1 Domarvallen
2019-06-04 19:30 144002029 IF Hallby FK 2 9-m - IK Tord 2 9-m 0 - 2 Skandiamäklarna IP
2019-06-05 19:00 144002035 Hovslätts IK - RÅs LB Komb 2 - 2 Hovets IP
2019-06-07 19:00 144002028 Bankeryds SK - Värnamo Södra FF 2 0 - 3 Furuvik
2019-06-10 19:00 144002033 Smålandsstenars GoIF - Bankeryds SK 4 - 1 Domarvallen
2019-06-11 19:00 144002031 Waggeryds IK - IF Hallby FK 2 9-m 11 - 0 Vaggeryds IP
2019-06-13 19:00 144002032 IK Tord 2 9-m - Värnamo Södra FF 2 4 - 1 Rosenlunds IP
2019-06-18 19:00 144002037 RÅs LB Komb - Tenhults IF 4 - 0 Rocknevallen
2019-06-19 19:00 144002039 IK Tord 2 9-m - Bankeryds SK 3 - 1 Rosenlunds IP 5
2019-06-19 19:00 144002040 Värnamo Södra FF 2 - Waggeryds IK 3 - 5 Gröndal Arena - Konstgräs
2019-06-25 19:00 144002041 Waggeryds IK - IK Tord 2 9-m 3 - 4 Vaggeryds IP
2019-06-25 19:00 144002043 Smålandsstenars GoIF - RÅs LB Komb 1 - 3 Domarvallen
2019-06-25 19:00 144002044 Tenhults IF - IF Hallby FK 2 9-m 2 - 8 Kabevallen
2019-06-25 19:00 144002045 Hovslätts IK - Värnamo Södra FF 2 3 - 7 Hovets IP
2019-06-28 18:00 144002036 IF Hallby FK 2 9-m - Hovslätts IK 5 - 5 Skandiamäklarna IP
Augusti
2019-08-13 19:00 144002046 Bankeryds SK - Waggeryds IK 0 - 17 Furuvik
2019-08-13 19:00 144002047 Hovslätts IK - IK Tord 2 9-m 5 - 0 Hovets IP
2019-08-13 19:00 144002048 Tenhults IF - Värnamo Södra FF 2 1 - 10 Kabevallen
2019-08-20 18:45 144002051 RÅs LB Komb - Bankeryds SK 2 - 3 Rocknevallen
2019-08-20 18:45 144002055 Waggeryds IK - Hovslätts IK 10 - 2 Vaggeryds IP
2019-08-20 19:00 144002053 Värnamo Södra FF 2 - Smålandsstenars GoIF 2 - 2 Gröndal Arena - Konstgräs
2019-08-23 18:45 144002054 IK Tord 2 9-m - Tenhults IF 8 - 0 Rosenlunds IP 1
2019-08-24 13:00 144002049 Smålandsstenars GoIF - IF Hallby FK 2 9-m 2 - 1 Domarvallen
2019-08-27 18:30 144002056 Tenhults IF - Waggeryds IK 0 - 10 Kabevallen
2019-08-27 18:30 144002057 Smålandsstenars GoIF - IK Tord 2 9-m 2 - 2 Domarvallen
2019-08-27 18:30 144002059 RÅs LB Komb - IF Hallby FK 2 9-m 5 - 2 Rönneljung
2019-08-27 18:30 144002060 Bankeryds SK - Hovslätts IK 6 - 2 Furuvik
2019-08-30 18:00 144002063 Värnamo Södra FF 2 - RÅs LB Komb 0 - 1 Norregård
2019-08-31 14:00 144002061 Hovslätts IK - Tenhults IF 4 - 3 Hovets IP
2019-08-31 14:00 144002062 IF Hallby FK 2 9-m - Bankeryds SK 3 - 1 Skandiamäklarna IP
September
2019-09-04 19:00 144002065 Waggeryds IK - Smålandsstenars GoIF 5 - 3 Vaggeryds IP 2 - konstgräs
2019-09-12 18:00 144002074 IK Tord 2 9-m - IF Hallby FK 2 9-m 4 - 1 Rosenlunds IP
2019-09-12 19:30 144002069 Bankeryds SK - Tenhults IF 2 - 1 Furuvik - Konstgräs
2019-09-13 17:45 144002067 RÅs LB Komb - IK Tord 2 9-m 0 - 3 Rocknevallen
2019-09-14 14:00 144002072 Tenhults IF - Smålandsstenars GoIF 0 - 4 Kabevallen
2019-09-17 19:00 144002075 Waggeryds IK - RÅs LB Komb 3 - 2 Vaggeryds IP 2 - konstgräs
2019-09-19 19:00 144002078 Bankeryds SK - Smålandsstenars GoIF 3 - 6 Furuvik - Konstgräs
2019-09-21 12:00 144002076 IF Hallby FK 2 9-m - Waggeryds IK 0 - 9 Skandiamäklarna IP
2019-09-21 14:00 144002077 Värnamo Södra FF 2 - IK Tord 2 9-m WO (3 - 0) Norregård
2019-09-22 15:00 144002073 Värnamo Södra FF 2 - Bankeryds SK WO (3 - 0) Norregård
2019-09-25 19:00 144002085 Waggeryds IK - Värnamo Södra FF 2 2 - 1 Vaggeryds IP 2 - konstgräs
2019-09-26 19:30 144002084 Bankeryds SK - IK Tord 2 9-m 0 - 5 Furuvik - Konstgräs
2019-09-28 14:00 WO-anmäld... 144002070 Smålandsstenars GoIF - Hovslätts IK WO (3 - 0) Domarvallen
2019-09-28 14:00 144002082 Tenhults IF - RÅs LB Komb 1 - 2 Kabevallen
2019-09-29 15:00 144002081 Hovslätts IK - IF Hallby FK 2 9-m 8 - 1 Hovets IP
Oktober
2019-10-02 18:30 144002068 IF Hallby FK 2 9-m - Värnamo Södra FF 2 1 - 2 Skandiamäklarna IP
2019-10-03 19:00 144002080 RÅs LB Komb - Hovslätts IK 2 - 3 Bollagården, konstgräs
2019-10-05 11:00 144002089 IF Hallby FK 2 9-m - Tenhults IF 3 - 2 Skandiamäklarna IP
2019-10-05 14:00 144002088 RÅs LB Komb - Smålandsstenars GoIF 2 - 2 Rocknevallen
2019-10-06 14:00 144002086 IK Tord 2 9-m - Waggeryds IK 2 - 4 Rosenlunds IP
2019-10-06 17:00 144002090 Värnamo Södra FF 2 - Hovslätts IK 3 - 5 Norregård