Spelprogram - Div. 8 pojkar (14 år) Halland Södra

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-03 19:00 071305002 Falkenbergs FF vit - Halmstads BK 2 - 3 Kristineslätt IP 1
2019-05-04 10:00 071305003 IF Centern - IS Halmia Academy 0 - 8 Kärlekens IP
2019-05-04 10:30 071305004 BK Astrio 1 - Snöstorp Nyhem FF Röd 6 - 4 Söndrums IP A
2019-05-05 10:00 071305001 Laholms FK - Snöstorp Nyhem FF Grön 1 - 2 Glänninge Park A
2019-05-11 11:00 071305007 Halmstads BK - Laholms FK 8 - 1 Halmstad Arena P5
2019-05-11 13:00 071305005 Snöstorp Nyhem FF Röd - IF Centern 4 - 1 Skedalaheds IP 5
2019-05-11 13:00 071305006 IS Halmia Academy - Falkenbergs FF vit 3 - 2 Halmstad Arena Klaraplanen
2019-05-12 14:00 071305008 Snöstorp Nyhem FF Grön - BK Astrio 1 6 - 3 Skedalaheds IP 5
2019-05-18 11:00 071305009 Laholms FK - BK Astrio 1 8 - 1 Glänninge Park A
2019-05-18 11:00 071305010 Falkenbergs FF vit - IF Centern 3 - 2 Kristineslätt IP 2
2019-05-18 11:00 071305012 Halmstads BK - Snöstorp Nyhem FF Röd 5 - 3 Halmstad Arena P4
2019-05-18 13:00 071305011 IS Halmia Academy - Snöstorp Nyhem FF Grön 4 - 1 Halmstad Arena Klaraplanen
2019-05-25 10:00 071305013 IF Centern - Laholms FK 2 - 5 Kärlekens IP
2019-05-25 13:00 071305016 Snöstorp Nyhem FF Grön - Falkenbergs FF vit 5 - 5 Skedalaheds IP 5
2019-05-25 15:00 071305015 Snöstorp Nyhem FF Röd - IS Halmia Academy 7 - 2 Skedalaheds IP 5
2019-05-26 16:00 071305014 BK Astrio 1 - Halmstads BK 2 - 12 Söndrums IP C
Juni
2019-06-01 11:00 071305019 IS Halmia Academy - BK Astrio 1 8 - 1 Halmstad Arena Klaraplanen
2019-06-02 16:00 071305017 Laholms FK - Falkenbergs FF vit 2 - 3 Glänninge Park A
2019-06-02 21:00 071305018 Snöstorp Nyhem FF Röd - Snöstorp Nyhem FF Grön 0 - 1 Skedalaheds IP 5
2019-06-04 18:30 071305020 Halmstads BK - IF Centern 3 - 3 Halmstad Arena P2
2019-06-08 10:00 071305023 IF Centern - BK Astrio 1 2 - 3 Kärlekens IP
2019-06-09 10:00 071305021 Laholms FK - IS Halmia Academy 9 - 5 Glänninge Park A
2019-06-09 11:00 071305022 Falkenbergs FF vit - Snöstorp Nyhem FF Röd 8 - 7 Kristineslätt IP 1
2019-06-09 15:00 071305024 Halmstads BK - Snöstorp Nyhem FF Grön 6 - 2 Halmstad Arena P4
2019-06-11 18:00 071305025 BK Astrio 1 - Falkenbergs FF vit 0 - 3 Söndrums IP D
2019-06-15 11:00 071305027 IS Halmia Academy - Halmstads BK 3 - 4 Halmstad Arena Klaraplanen
2019-06-15 11:00 071305028 Snöstorp Nyhem FF Grön - IF Centern 4 - 3 Skedalaheds IP 5
2019-06-15 13:00 071305026 Snöstorp Nyhem FF Röd - Laholms FK 2 - 3 Skedalaheds IP 5
2019-06-18 18:00 071305029 Snöstorp Nyhem FF Röd - BK Astrio 1 4 - 4 Skedalaheds IP 5
2019-06-19 19:00 071305032 Snöstorp Nyhem FF Grön - Laholms FK 7 - 1 Skedalaheds IP 5
2019-06-23 13:00 071305031 Halmstads BK - Falkenbergs FF vit 4 - 3 Halmstad Arena P3
2019-06-24 18:00 071305030 IS Halmia Academy - IF Centern 6 - 2 Halmstad Arena Klaraplanen