Spelprogram - P06 Nv2

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Assyriska IK Sidney Ssempala 0704262164 Vit, Vit, Vit
Barnarps IF Barnarps IF(Föreningen) Vinröd, Svart, Svart
Ekhagens IF 2 Mattias Vikström 0768967848 Röd/Svart, Svart, Svart
Gränna AIS Henric Johansson 0734155707 Vit, Röd, Röd
Hovslätts IK Mikael Lindsten 0723331528 Röd/vit, Vit, Vita
IF Hallby FK 1 IF Hallby FK(Föreningen) Blå/vit, Blå, Blå
Jönköpings Södra IF 2 Stefan Nilsson 0738016595 Grön, Vit, Vit
Skillingaryds IS Andreas Beimer 0704525109 VITherr,ungdom,SVARTDam), Svart, Svart
Tabergs SK Jessika Philip 0736400163 röd-röd-röd
Waggeryds IK Waggeryds IK(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-28 18:00 144302003 Barnarps IF - Ekhagens IF 2 2 - 4 Barnarps IP
Maj
2019-05-01 09:00 144302002 IF Hallby FK 1 - Hovslätts IK 5 - 2 Skandiamäklarna IP
2019-05-01 10:30 144302004 Waggeryds IK - Gränna AIS 5 - 3 Vaggeryds IP 2 - konstgräs
2019-05-03 18:00 144302007 Skillingaryds IS - Waggeryds IK 2 - 2 Movalla
2019-05-04 10:00 144302008 Gränna AIS - Barnarps IF 3 - 2 Ribbavallen, Gränna
2019-05-04 11:00 144302006 Jönköpings Södra IF 2 - Assyriska IK 2 - 7 Jordbrovallen
2019-05-04 11:00 144302010 Hovslätts IK - Tabergs SK 4 - 2 Hovets IP
2019-05-05 13:00 144302009 Ekhagens IF 2 - IF Hallby FK 1 1 - 7 Ekhagsvallen
2019-05-10 18:00 144302001 Tabergs SK - Jönköpings Södra IF 2 1 - 2 Tabergs IP
2019-05-11 10:00 144302015 Hovslätts IK - Jönköpings Södra IF 2 1 - 10 Hovets IP
2019-05-11 16:30 144302012 IF Hallby FK 1 - Gränna AIS 2 - 3 Skandiamäklarna IP
2019-05-12 11:00 144302014 Waggeryds IK - Assyriska IK WO (3 - 0) Vaggeryds IP
2019-05-12 17:00 144302011 Tabergs SK - Ekhagens IF 2 0 - 3 Tabergs IP
2019-05-12 18:00 144302013 Barnarps IF - Skillingaryds IS 1 - 5 Barnarps IP
2019-05-18 14:00 144302017 Jönköpings Södra IF 2 - Waggeryds IK 2 - 3 Jordbrovallen
2019-05-19 10:00 144302019 Skillingaryds IS - IF Hallby FK 1 2 - 3 Movalla
2019-05-19 11:00 144302018 Assyriska IK - Barnarps IF 6 - 2 Öxnehaga IP
2019-05-19 12:00 144302020 Gränna AIS - Tabergs SK 1 - 2 Ribbavallen, Gränna
2019-05-19 18:00 144302016 Ekhagens IF 2 - Hovslätts IK 7 - 8 Ekhagsvallen
2019-05-25 12:00 144302022 IF Hallby FK 1 - Assyriska IK 8 - 0 Skandiamäklarna IP
2019-05-25 15:00 Enligt beslut om obehörig spelare slutresultat justerat till 0-3 (från 7-1). 144302025 Hovslätts IK - Gränna AIS 0 - 3 Hovets IP
2019-05-26 17:00 144302021 Tabergs SK - Skillingaryds IS 2 - 3 Tabergs IP
2019-05-26 18:00 144302023 Barnarps IF - Waggeryds IK 3 - 4 Barnarps IP
2019-05-26 18:30 144302024 Ekhagens IF 2 - Jönköpings Södra IF 2 4 - 6 Ekhagsvallen
2019-05-29 19:00 144302028 Jönköpings Södra IF 2 - Barnarps IF 3 - 2 Jordbrovallen
2019-05-30 10:00 144302026 Skillingaryds IS - Hovslätts IK 6 - 4 Movalla
2019-05-30 11:00 144302029 Waggeryds IK - IF Hallby FK 1 3 - 0 Vaggeryds IP
2019-05-30 17:00 144302030 Assyriska IK - Tabergs SK 1 - 2 Öxnehaga IP
Juni
2019-06-01 11:00 144302005 Assyriska IK - Skillingaryds IS 1 - 4 Öxnehaga IP
2019-06-01 16:30 144302041 Tabergs SK - IF Hallby FK 1 1 - 0 Tabergs IP
2019-06-03 18:30 144302027 Gränna AIS - Ekhagens IF 2 4 - 5 Ribbavallen, Gränna
2019-06-09 12:00 144302032 IF Hallby FK 1 - Barnarps IF 2 - 1 Skandiamäklarna IP
2019-06-09 12:00 144302033 Gränna AIS - Jönköpings Södra IF 2 1 - 9 Ribbavallen, Gränna
2019-06-09 15:00 144302035 Hovslätts IK - Assyriska IK 4 - 8 Hovets IP
2019-06-09 16:30 144302034 Ekhagens IF 2 - Skillingaryds IS 3 - 1 Ekhagsvallen
2019-06-09 18:30 144302031 Tabergs SK - Waggeryds IK 1 - 3 Tabergs IP
2019-06-15 11:00 144302037 Assyriska IK - Ekhagens IF 2 1 - 5 Öxnehaga IP
2019-06-15 12:00 144302038 Skillingaryds IS - Gränna AIS 9 - 2 Movalla
2019-06-16 12:00 144302039 IF Hallby FK 1 - Jönköpings Södra IF 2 0 - 5 Skandiamäklarna IP
2019-06-16 15:00 144302036 Waggeryds IK - Hovslätts IK 2 - 3 Vaggeryds IP
2019-06-16 18:00 144302040 Barnarps IF - Tabergs SK 2 - 2 Barnarps IP
2019-06-17 19:00 144302044 Ekhagens IF 2 - Waggeryds IK 3 - 1 Ekhagsvallen
2019-06-19 19:00 144302042 Jönköpings Södra IF 2 - Skillingaryds IS 8 - 2 Jordbrovallen
2019-06-23 19:00 144302047 Hovslätts IK - IF Hallby FK 1 3 - 5 Hovets IP
2019-06-24 18:30 144302043 Gränna AIS - Assyriska IK 1 - 6 Ribbavallen, Gränna
2019-06-26 18:30 144302049 Gränna AIS - Waggeryds IK 1 - 4 Ribbavallen, Gränna
2019-06-26 19:00 144302046 Jönköpings Södra IF 2 - Tabergs SK 5 - 2 Jordbrovallen
2019-06-26 19:00 144302050 Skillingaryds IS - Assyriska IK 6 - 3 Movalla
2019-06-30 18:30 144302045 Hovslätts IK - Barnarps IF 1 - 0 Hovets IP
Augusti
2019-08-10 12:00 144302054 IF Hallby FK 1 - Ekhagens IF 2 2 - 1 Skandiamäklarna IP
2019-08-11 09:00 144302055 Tabergs SK - Hovslätts IK 0 - 7 Tabergs IP
2019-08-11 13:00 144302052 Waggeryds IK - Skillingaryds IS 1 - 0 Vaggeryds IP
2019-08-11 18:00 144302053 Barnarps IF - Gränna AIS 5 - 2 Barnarps IP
2019-08-17 11:00 144302059 Assyriska IK - Waggeryds IK 0 - 2 Öxnehaga IP
2019-08-18 11:00 144302060 Jönköpings Södra IF 2 - Hovslätts IK 9 - 4 Jordbrovallen
2019-08-18 11:30 144302058 Skillingaryds IS - Barnarps IF 6 - 1 Movalla
2019-08-18 12:00 144302057 Gränna AIS - IF Hallby FK 1 3 - 5 Ribbavallen, Gränna
2019-08-19 19:00 144302056 Ekhagens IF 2 - Tabergs SK 1 - 2 Ekhagsvallen
2019-08-21 19:00 144302061 Hovslätts IK - Ekhagens IF 2 0 - 6 Hovets IP
2019-08-23 18:30 144302065 Tabergs SK - Gränna AIS 1 - 1 Tabergs IP
2019-08-23 18:45 144302064 IF Hallby FK 1 - Skillingaryds IS 3 - 4 Skandiamäklarna IP
2019-08-24 11:00 144302062 Waggeryds IK - Jönköpings Södra IF 2 2 - 1 Vaggeryds IP
2019-08-24 16:30 144302048 Ekhagens IF 2 - Barnarps IF 2 - 1 Ekhagsvallen
2019-08-31 12:00 144302066 Skillingaryds IS - Tabergs SK 0 - 2 Movalla
2019-08-31 15:30 144302082 Ekhagens IF 2 - Assyriska IK 2 - 1 Ekhagsvallen
September
2019-09-01 11:00 144302069 Jönköpings Södra IF 2 - Ekhagens IF 2 3 - 2 Jordbrovallen
2019-09-01 12:00 144302070 Gränna AIS - Hovslätts IK 0 - 4 Ribbavallen, Gränna
2019-09-04 18:30 144302068 Waggeryds IK - Barnarps IF 3 - 1 Vaggeryds IP
2019-09-05 17:30 144302051 Assyriska IK - Jönköpings Södra IF 2 2 - 4 Öxnehaga IP
2019-09-07 13:00 144302075 Tabergs SK - Assyriska IK 5 - 0 Tabergs IP
2019-09-07 15:00 144302072 Ekhagens IF 2 - Gränna AIS 4 - 4 Ekhagsvallen
2019-09-08 12:00 144302074 IF Hallby FK 1 - Waggeryds IK 4 - 2 Skandiamäklarna IP
2019-09-08 14:00 144302071 Hovslätts IK - Skillingaryds IS 1 - 4 Hovets IP
2019-09-08 18:30 144302073 Barnarps IF - Jönköpings Södra IF 2 5 - 2 Barnarps IP
2019-09-12 18:15 144302079 Skillingaryds IS - Ekhagens IF 2 5 - 2 Movalla
2019-09-14 11:00 144302078 Jönköpings Södra IF 2 - Gränna AIS 7 - 0 Jordbrovallen
2019-09-14 11:00 144302080 Assyriska IK - Hovslätts IK 5 - 1 Öxnehaga IP
2019-09-15 15:00 144302076 Waggeryds IK - Tabergs SK 0 - 4 Vaggeryds IP
2019-09-15 18:00 144302077 Barnarps IF - IF Hallby FK 1 2 - 5 Barnarps IP
2019-09-19 17:30 144302067 Assyriska IK - IF Hallby FK 1 4 - 6 Öxnehaga IP
2019-09-19 17:50 144302087 Skillingaryds IS - Jönköpings Södra IF 2 4 - 7 Movalla
2019-09-22 10:00 144302083 Gränna AIS - Skillingaryds IS 3 - 3 Ribbavallen, Gränna
2019-09-22 14:00 144302081 Hovslätts IK - Waggeryds IK 3 - 6 Hovets IP
2019-09-22 14:00 144302084 Jönköpings Södra IF 2 - IF Hallby FK 1 5 - 2 Jordbrovallen
2019-09-22 16:00 144302085 Tabergs SK - Barnarps IF 2 - 3 Tabergs IP
2019-09-25 17:30 144302063 Barnarps IF - Assyriska IK 2 - 2 Barnarps IP
2019-09-28 11:00 144302088 Assyriska IK - Gränna AIS 8 - 2 Öxnehaga IP
2019-09-29 14:00 144302086 IF Hallby FK 1 - Tabergs SK 4 - 3 Skandiamäklarna IP
2019-09-29 15:00 144302089 Waggeryds IK - Ekhagens IF 2 1 - 1 Vaggeryds IP
2019-09-29 16:00 144302090 Barnarps IF - Hovslätts IK Barnarps IP