Spelprogram - P07 Nö röd

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Fårbo FF Ann-Sofie Hellewell 0702198679 Gul, Gul, Gul
Hjältevads Mariannelunds IS Maria Hannah Marinblå, Marinblå, Marinblå
Hultsfreds FK grön Johan Lindell 0703260374 Vit/grön, Grön, grön
IFK Västervik blå Mattias Lätt 0705089575 blå/blå/blå
Oskarshamns AIK Niclas Brodin Vit, vit, Vit
Rödsle BK Andreas Kåresand 0730784711 gul/svart
Södra Vi IF Arvid Alvin 0702724849 Blå, Blå, Blå
Tjust IF FF Niklas Wiman 049310229 0767726101 Röd, Svart, Röda
Vimmerby IF gul Ola Hirte Olsson 0722336634 gul/svart/gul
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-28 14:00 Fårbo FF - Rödsle BK Riavallen
2019-04-28 16:00 Oskarshamns AIK - Tjust IF FF Ernemar IP
2019-04-28 17:00 Vimmerby IF gul - Södra Vi IF Ceosvallen
2019-06-18 18:00 Hjältevads Mariannelunds IS - IFK Västervik blå Hjältemon
Omgång 2
2019-05-05 11:00 Tjust IF FF - Fårbo FF Ernebergsfältet
2019-05-05 14:30 Rödsle BK - Vimmerby IF gul Fredriksbergs IP
2019-05-05 17:00 Södra Vi IF - Hultsfreds FK grön Ulfveskog
2019-05-18 11:00 IFK Västervik blå - Oskarshamns AIK Bökensved
Omgång 3
2019-05-11 14:00 Vimmerby IF gul - Tjust IF FF Ceosvallen
2019-05-12 11:00 Fårbo FF - IFK Västervik blå Riavallen
2019-05-12 16:00 Hultsfreds FK grön - Rödsle BK Fotbollsfältet 7-m
2019-05-12 16:00 Oskarshamns AIK - Hjältevads Mariannelunds IS Ernemar IP
Omgång 4
2019-05-15 19:00 Tjust IF FF - Hultsfreds FK grön Ernebergsfältet
2019-05-18 11:00 Rödsle BK - Södra Vi IF Fredriksbergs IP
2019-05-19 14:00 IFK Västervik blå - Vimmerby IF gul Örbäcken
2019-05-19 15:00 Hjältevads Mariannelunds IS - Fårbo FF Slättvallen
Omgång 5
2019-05-26 11:00 Fårbo FF - Oskarshamns AIK Riavallen
2019-05-26 14:00 Vimmerby IF gul - Hjältevads Mariannelunds IS Ceosvallen
2019-05-26 14:00 Södra Vi IF - Tjust IF FF Ulfveskog
2019-05-26 16:00 Hultsfreds FK grön - IFK Västervik blå Fotbollsfältet 7-m
Omgång 6
2019-05-30 11:00 Tjust IF FF - Rödsle BK Ernebergsfältet
2019-06-01 11:00 IFK Västervik blå - Södra Vi IF Örbäcken
2019-06-02 15:00 Hjältevads Mariannelunds IS - Hultsfreds FK grön Hjältemon
2019-06-02 16:00 Oskarshamns AIK - Vimmerby IF gul Ernemar IP
Omgång 7
2019-06-05 18:30 Södra Vi IF - Hjältevads Mariannelunds IS Ulfveskog
2019-06-08 13:00 Rödsle BK - IFK Västervik blå Fredriksbergs IP
2019-06-09 11:00 Vimmerby IF gul - Fårbo FF Ceosvallen
2019-06-09 16:00 Hultsfreds FK grön - Oskarshamns AIK Fotbollsfältet 7-m
Omgång 8
2019-06-12 18:00 IFK Västervik blå - Tjust IF FF Örbäcken
2019-06-16 15:00 Hjältevads Mariannelunds IS - Rödsle BK Hjältemon
2019-06-16 16:00 Oskarshamns AIK - Södra Vi IF Ernemar IP
2019-08-22 18:30 Fårbo FF - Hultsfreds FK grön Riavallen
Omgång 9
2019-06-17 18:30 Rödsle BK - Oskarshamns AIK Fredriksbergs IP
2019-06-17 18:30 Södra Vi IF - Fårbo FF Ulfveskog
2019-06-19 18:30 Hultsfreds FK grön - Vimmerby IF gul Fotbollsfältet 7-m
2019-06-30 11:00 Tjust IF FF - Hjältevads Mariannelunds IS Ernebergsfältet
Omgång 10
2019-06-24 18:30 Södra Vi IF - Vimmerby IF gul Ulfveskog
2019-06-24 18:30 Rödsle BK - Fårbo FF Fredriksbergs IP
2019-06-26 19:00 Tjust IF FF - Oskarshamns AIK Ernebergsfältet
2019-06-26 19:00 IFK Västervik blå - Hjältevads Mariannelunds IS Bökensved
Omgång 11
2019-08-11 11:00 Vimmerby IF gul - Rödsle BK Ceosvallen
2019-08-11 11:00 Hultsfreds FK grön - Södra Vi IF Fotbollsfältet 7-m
2019-08-11 14:00 Fårbo FF - Tjust IF FF Riavallen
2019-08-11 16:00 Oskarshamns AIK - IFK Västervik blå Ernemar IP
Omgång 12
2019-08-17 11:00 IFK Västervik blå - Fårbo FF Örbäcken
2019-08-18 11:00 Tjust IF FF - Vimmerby IF gul Ernebergsfältet
2019-08-18 12:45 Rödsle BK - Hultsfreds FK grön Fredriksbergs IP
2019-08-18 15:00 Hjältevads Mariannelunds IS - Oskarshamns AIK Hjältemon
Omgång 13
2019-08-24 11:00 Vimmerby IF gul - IFK Västervik blå Ceosvallen
2019-08-25 13:00 Södra Vi IF - Rödsle BK Ulfveskog
2019-08-25 14:00 Fårbo FF - Hjältevads Mariannelunds IS Riavallen
2019-09-10 18:30 Hultsfreds FK grön - Tjust IF FF Fotbollsfältet 7-m
Omgång 14
2019-08-29 18:30 IFK Västervik blå - Hultsfreds FK grön Örbäcken
2019-09-01 13:00 Hjältevads Mariannelunds IS - Vimmerby IF gul Hjältemon
2019-09-01 16:00 Oskarshamns AIK - Fårbo FF Ernemar IP
2019-09-01 16:00 Tjust IF FF - Södra Vi IF Ernebergsfältet
Omgång 15
2019-09-07 11:00 Rödsle BK - Tjust IF FF Fredriksbergs IP
2019-09-07 14:00 Vimmerby IF gul - Oskarshamns AIK Ceosvallen
2019-09-08 11:00 Södra Vi IF - IFK Västervik blå Ulfveskog
2019-09-08 16:00 Hultsfreds FK grön - Hjältevads Mariannelunds IS Fotbollsfältet 7-m
Omgång 16
2019-09-12 18:30 Fårbo FF - Vimmerby IF gul Riavallen
2019-09-14 11:00 IFK Västervik blå - Rödsle BK Örbäcken
2019-09-15 15:00 Hjältevads Mariannelunds IS - Södra Vi IF Hjältemon
2019-09-15 16:00 Oskarshamns AIK - Hultsfreds FK grön Ernemar IP
Omgång 17
2019-09-21 12:00 Rödsle BK - Hjältevads Mariannelunds IS Fredriksbergs IP
2019-09-22 11:00 Tjust IF FF - IFK Västervik blå Ernebergsfältet
2019-09-22 14:00 Södra Vi IF - Oskarshamns AIK Ulfveskog
2019-09-28 11:00 Hultsfreds FK grön - Fårbo FF Fotbollsfältet 7-m
Omgång 18
2019-09-29 11:00 Vimmerby IF gul - Hultsfreds FK grön Ceosvallen
2019-09-29 11:00 Fårbo FF - Södra Vi IF Riavallen
2019-09-29 15:00 Hjältevads Mariannelunds IS - Tjust IF FF Slättvallen
2019-09-29 16:00 Oskarshamns AIK - Rödsle BK Ernemar IP