Spelprogram - Div 4 A Vår

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alnö IF P06 Patrik Röckner 0706777784 Röd/Röd/Röd
Essviks AIF P-06 Maritha Andersson 0703429534 grön /vit/grön
GIF Sundsvall P06 Cecilia Helgsten 0730260115 Blå/Vit/Blå
IFK Timrå P06 vit Jonas Grönlund 0761335358 Vit/blåa/Vit
Indals IF Eva Dahlin 0737259279 Vit/Blå/Blå
Kubikenborgs IF P06 Gul Mikael Häggkvist 060157227 0736252935 gul/svart randig/svarta/gul/svart randig
Sidsjö-Böle IF P06 Fredrik Andersson 0703590063 Grön/Svart/Svart
Sundsvalls FF 1 Hans Lind 0705985426 Blå/Blå/blå
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-11 09:00 100402002 GIF Sundsvall P06 - Kubikenborgs IF P06 Gul 12 - 2 Camp Mitthem
2019-05-12 17:00 Halvplan, delar plan med annan match i samma serie 100402001 Alnö IF P06 - Sidsjö-Böle IF P06 6 - 3 Västhagen IP
2019-05-12 17:00 Delar plan med annan match i samma grupp 100402004 Sundsvalls FF 1 - IFK Timrå P06 vit 9 - 0 Västhagen IP
2019-05-18 09:00 100402006 IFK Timrå P06 vit - Essviks AIF P-06 0 - 5 Timrå IP Konstgräs
2019-05-19 08:30 100402008 Kubikenborgs IF P06 Gul - Alnö IF P06 8 - 0 Kubikenborgs IP konstgräs
2019-05-19 17:00 Halvplan 100402005 Sidsjö-Böle IF P06 - Sundsvalls FF 1 3 - 16 Västhagen IP
2019-05-19 17:00 Halvplan 100402007 Indals IF - GIF Sundsvall P06 1 - 7 Västhagen IP
2019-05-25 09:00 100402009 Alnö IF P06 - Indals IF 6 - 2 Baldershovs IP Konstgräs
2019-05-25 09:00 100402010 GIF Sundsvall P06 - IFK Timrå P06 vit 20 - 0 Camp Mitthem
2019-05-25 10:15 100402012 Kubikenborgs IF P06 Gul - Sidsjö-Böle IF P06 4 - 4 Kubikenborgs IP konstgräs
2019-05-25 11:00 100402011 Essviks AIF P-06 - Sundsvalls FF 1 1 - 5 Essviksvallen
Juni
2019-06-01 10:00 100402015 Sundsvalls FF 1 - GIF Sundsvall P06 2 - 2 Baldershovs Sjukhusplan
2019-06-01 10:00 100402016 IFK Timrå P06 vit - Alnö IF P06 1 - 3 Timrå IP Älvvallen
2019-06-01 11:00 100402013 Indals IF - Kubikenborgs IF P06 Gul 3 - 13 Indals Idrottsplats
2019-06-01 12:30 100402014 Sidsjö-Böle IF P06 - Essviks AIF P-06 6 - 1 Baldershovs Sjukhusplan
2019-06-02 18:00 HAlvplan! 100402003 Essviks AIF P-06 - Indals IF 1 - 2 Essviksvallen
2019-06-08 10:00 100402017 Alnö IF P06 - Sundsvalls FF 1 4 - 2 Släda IP 2
2019-06-08 14:15 100402020 Kubikenborgs IF P06 Gul - IFK Timrå P06 vit 6 - 1 Kubikenborgs IP konstgräs
2019-06-09 18:00 100402022 IFK Timrå P06 vit - Indals IF 1 - 3 Timrå IP Älvvallen
2019-06-11 19:15 100402021 Sundsvalls FF 1 - Kubikenborgs IF P06 Gul 4 - 0 Baldershovs IP Konstgräs
2019-06-12 18:15 100402023 Sidsjö-Böle IF P06 - GIF Sundsvall P06 Västhagen IP
2019-06-17 17:30 100402018 GIF Sundsvall P06 - Essviks AIF P-06 12 - 2 Camp Mitthem
2019-06-18 18:00 100402019 Indals IF - Sidsjö-Böle IF P06 2 - 7 Indals Idrottsplats
2019-06-18 19:00 100402024 Essviks AIF P-06 - Alnö IF P06 0 - 6 Essviksvallen fältet
2019-06-19 18:00 100402027 Indals IF - Sundsvalls FF 1 2 - 6 Indals Idrottsplats
2019-06-23 18:00 100402025 Alnö IF P06 - GIF Sundsvall P06 3 - 9 Släda IP 2
2019-06-24 17:30 100402026 IFK Timrå P06 vit - Sidsjö-Böle IF P06 Timrå IP Älvvallen
Augusti
2019-08-13 18:30 100402028 Kubikenborgs IF P06 Gul - Essviks AIF P-06 2 - 2 Essviksvallen